U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na dýchacie cesty. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na dýchacie cesty doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na dýchacie cesty alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Naturprodukt  Sirup dýchacie cesty a pokojnú noc 200ml

Naturprodukt Sirup dýchacie cesty a pokojnú noc 200ml

8,95 €

Bylinný prípravok pre deti od 1 roka. Vnať konopnice a pľúcnika spoločne s koreňom a listom ibiša prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému. Koreň a list ibiša vykazujú antibakteriálnu aktivitu. List medovky a mäty napomáhajú relaxácii a spánku.

Partner: Widerio
Naturprodukt Kvapky pre dýchacie cesty detské 50ml

Naturprodukt Kvapky pre dýchacie cesty detské 50ml

8,95 €

Bylinný prípravok pre deti od 1 roka. Kvet prvosienky, vňať pľúcnika a vňať tymiánu prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému. Kvet lipy napomáha poteniu a priaznivo ovplyvňuje spánok.

Partner: Widerio
Naturprodukt  Balzam pri prechladnutí 100ml

Naturprodukt Balzam pri prechladnutí 100ml

10,46 €

Základom sú prírodné silice. Levanduľa pôsobí pozitívne na spánok, psychiku a stavy úzkosti, prekrvuje pokožku. Eukalyptus uvoľňuje hlien v prieduškách a v prínosových dutinách. Mäta uvoľňuje nádchu, pomáha pri bolestiach hlavy. Vhodný k aplikácii na nohy, chrbát, hrudník, oblast ľadvín a podbruška.

Partner: Widerio
Waterpulse kanvička na výplach nosa
3x

Waterpulse kanvička na výplach nosa

10 €

Kanvička Waterpulse YT-300 s patentovaným dizajnom je určená pre výplach nosa soľným roztokom. Je alternatívou k obľúbenej kanvičke Rhino Horn, oproti ktorej ponúka väčšiu kapacitu, vyšší tlak tekutiny, reguláciu tlaku tekutiny, ergonomickejšia úchyt a dve koncovky, dospelú a detskú.

Partner: UVtech SK
Salvia Paradise Perila krovitá AF tinktúra (Objem 50 ml)
1x

Salvia Paradise Perila krovitá AF tinktúra

7,40 €

100% čistá Perila krovitá tinktúra s 0% alkoholu pre jednoduché užívanie. Perila bola využívaná v Tradičné čínskej medicíne, ázijskej kuchyni, ale aj pre podporu dýchacích ciest a pre produkciu imunitných cytokínov a špecifických protilátok.

Partner: Vivantis
Vincentka VINCENTKA pastilky bylinné

Vincentka VINCENTKA pastilky bylinné

3 €

Dávkovanie Podľa potreby, najviac však 8 pastiliek denne, rozpúšťať zvoľna v ústach. Upozornenie: Vhodné pre deti od 3 rokov. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňavé účinky. Výrobok je nevhodný pre osoby s obmedzeným príjmom solí. Vincentka pastilky s bylinnou príchuťou je doplnkom stravy.

Partner: UVtech SK
Energy Spiron spray 50 ml
19x

Energy Spiron spray 50 ml

14,10 €
12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Partner: Vivantis
Vincentka VINCENTKA SIRUP pri kašli a zahlienení 200 ml

Vincentka VINCENTKA SIRUP pri kašli a zahlienení 200 ml

2,60 €

Prípravok s obsahom rastlinných extraktov z skorocelu a materinej dúšky je vhodný pri kašli a prechladnutí. Vincentka sirup obsahuje 3 zložky, ktoré svoje účinky v sirupe spájajú. Minerálna voda Vincentka z prírodného liečivého zdroja priaznivo ovplyvňuje vnútorné prostredie človeka.

Partner: UVtech SK
Salvia Paradise Muňa - Wira antigrip 70g
2x

Salvia Paradise Muňa - Wira antigrip 70g

7 €

Muňa-Muna a Wira-Wira sú neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Partner: Vivantis
Allnature Slez kvet 20 g

Allnature Slez kvet 20 g

2,70 €

Slez kvet má priaznivý vplyv najmä na normálnu činnosť dýchacích ciest, hltana a krku. Podporuje tiež normálne trávenie a normálnu funkciu črevného traktu všeobecne. .

Partner: Vivantis