Omega Pharma Physiomer Kids 115 ml-25%
7,70 € 5,70 €

Akcia

PHYSIOMER Kids je izotonický, sterilný nosový čistiaci sprej z morskej vody s koncentráciou soli 9 g / l.

A. Vogel Echinaceové kvapky - 100 ml ( A.Vogel )
13,90 €

Echinaceové kvapky švajčiarskej kvality. Sú vyrobené z čerstvej, kvitnúce bylinky a koreňa Echinacea purpurea – echinacea purpurová. Echinacea purpurea napomáha normálnu funkciu dýchacieho systému. .

Biomedica Medosil 65 g

Biomedica Medosil 65 g

Hodnotenie: 2
3 €

Medosil môže pomôcť nielen pri prechladnutí, ale napomáha aj pri prílišnom namáhaní hlasiviek.

HerbaMedica Bronchal 50 g - 100 tabliet
12 €

Aktívne látky v prírodnom doplnku stravy Bronchal napomáhajú sliznicu a dýchacích ciest. Bronchal od Herba Medica je vhodný pre ľudí žijúcich a pracujúcich v znečistenom prostredí a pre fajčiarov. .

Salvia Paradise Mäta pieporná vňať
1,60 €

100% čistá Mäta pieporná vňať pre Zdrače našich čriev, trávenie, imunity, dýchacieho a tráviaceho aparátu, pre relaxáciu, uvoľnenie a plnohodnotný spánok.

Salvia Paradise šalvia list
2,70 €

100% čistá Šalvia lekárska list pre obranyschopnosť našich dýchacích ciest, pre naše trávenie, vplyv na potenie, vlasy, kosti, kĺby, hormonálnu rovnováhu, zdravie žien, menopauzálny komfort.

Simply you Blesk HOTherbal EFFECT 12 sáčkov
5,30 €

HOTherbal EFFECT je horúci nápoj s šetrným prírodným zložením kombinujúcim silu 9 bylín s mentolom, všelím medom a navyše vitamínom C pre podporu imunity. .

Simply you LazarEnzym 75 tabliet
30,60 €

LazarEnzym je enzymatický doplnok stravy novej generácie posilňujúci imunitnú funkciu organizmu. Podporuje organizmus pri zvýšenej záťaži alebo pri pocitoch únavy, slabosti a vyčerpania.

You&Oil KI Nachladnutie 5 ml
11,70 €

You & Oil KI Prechladnutie je zmes bioaktívnych éterických olejov, ktoré môžu pomôcť v prípade nachladnutia, horúčky, opuchu nosovej oblasti a nádchy. You & Oil využíva účinky esencálních olejov prostredníctvom kože, resp. pulzných bodov.