U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na pľúca. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na pľúca doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na pľúca alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Energy Droserin 50 ml

Energy Droserin 50 ml

15 €
14,70 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Droserin s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody žriedla Podhájska ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene, žalúdka a tým i stavy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou fun

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Bez čierny kvet (Veľkosť 100 g)

Salvia Paradise Bez čierny kvet

3,90 €

100% čistý Bez čierny kvet svojim antioxidačným účinkom udržuje zdravú imunitu, dýchaciu sústavu, vylučovanie vody z tela, kontroluje našej telesnú hmotnosť, podporuje čistenie organizmu.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Nechtík lekársky kvet (Veľkosť 30 g)

Salvia Paradise Nechtík lekársky kvet

1,80 €

100% čistý Nechtík lekársky je zázračnou bylinou pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vnútorne osviežuje naše telo, udržuje v zdraví naša pečeň, črevá i dýchacie cesty. Nemenej dôležitý je jeho účinok na našu pokožku.

Partner: Vivantis
Wolfberry Mäta bylinný čaj 50 g
1x

Wolfberry Mäta bylinný čaj 50 g

1,60 €

Mäta bylinný čaj 50g Wolfberry. Listy mäty piepornej sú využívané pre svoju podmanivou chuť aj nezameniteľnú vôňu. Šálka ​​mätového čaju po jedle je prevenciou nafúknutého brucha a navyše zdvihne náladu.

Partner: Vivantis
Energy Spiron spray 50 ml
16x

Energy Spiron spray 50 ml

13,40 €
12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Mäta pieporná vňať (Varianta 50 g)

Salvia Paradise Mäta pieporná vňať

1,60 €

100% čistá Mäta pieporná vňať pre Zdrače našich čriev, trávenie, imunity, dýchacieho a tráviaceho aparátu, pre relaxáciu, uvoľnenie a plnohodnotný spánok.

Partner: Vivantis
-42%
Simply you LazarEnzym 75 tabliet

Simply you LazarEnzym 75 tabliet

31,90 €
18,50 €

LazarEnzym je enzymatický doplnok stravy novej generácie posilňujúci imunitnú funkciu organizmu. Podporuje organizmus pri zvýšenej záťaži alebo pri pocitoch únavy, slabosti a vyčerpania.

Partner: Vivantis
Vito life Koenzym Q10, 100 tobolek

Vito life Koenzym Q10, 100 tobolek

12,10 €

Koenzým Q10 tvorí nevyhnutnú súčasť takmer všetkých buniek v ľudskom tele. Má dve formy – ubichinon a ubichinol, kde každá forma má v tele svoje zastúpenie pôsobnosti. Podiel „Q-desiatky“ nájdeme v rade orgánov nášho tela – napríklad v srdci, pľúcach či pečeni.

Partner: Vivantis