U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na nos. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na nos doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na nos alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvia Paradise šalvia list (Veľkosť 100 g)

Salvia Paradise šalvia list

3,30 €
Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Šalvia lekárska list pre obranyschopnosť našich dýchacích ciest, pre naše trávenie, vplyv na potenie, vlasy, kosti, kĺby, hormonálnu rovnováhu, zdravie žien, menopauzálny komfort.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Mäta pieporná vňať (Varianta 50 g)

Salvia Paradise Mäta pieporná vňať

2,30 €
Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Mäta pieporná vňať pre Zdrače našich čriev, trávenie, imunity, dýchacieho a tráviaceho aparátu, pre relaxáciu, uvoľnenie a plnohodnotný spánok.

Partner: Vivantis
Waterpulse kanvička na výplach nosa
4x

Waterpulse kanvička na výplach nosa

10 €

Kanvička Waterpulse YT-300 s patentovaným dizajnom je určená pre výplach nosa soľným roztokom. Je alternatívou k obľúbenej kanvičke Rhino Horn, oproti ktorej ponúka väčšiu kapacitu, vyšší tlak tekutiny, reguláciu tlaku tekutiny, ergonomickejšia úchyt a dve koncovky, dospelú a detskú.

Partner: UVtech SK
Fytofontana ViroStop nosový sprej 20 ml
9x

Fytofontana ViroStop nosový sprej 20 ml

8,90 €

Fytofontana ViroStop nosový sprej obsahuje jedinečný výťažok z rosliny Cistus creticus, ktorý pokrýva sliznice nosnej dutiny ochranným filmom a tým napomáha proti vniknutiu baktérií a vírusov do organizmu a zároveň podporuje prirodzenú obranyschonosť.

Partner: Vivantis
-15%
Energy Biotermal 350 g
2x

Energy Biotermal 350 g

12,90 €
10,90 €

Bioinformačná kúpeľová soľ Biotermal z termálnej vody žriedla Podhájska obsahuje účinné látky podporené bioinformáciami, ktoré výrazne posilňujú celkový regeneračný efekt. Kúpeľ so soľou Biotermal prospieva kondícii aj kráse a prispieva k rovnováhe duše a tela.

Partner: Vivantis
Omega Pharma Physiomer Baby 115 ml
1x

Omega Pharma Physiomer Baby 115 ml

8,80 €
7,90 €

Physiomer Baby je 100% prírodný izotonický nosový sprej, ktorý čistí detský noštek, pomáha spriechodniť nosové cesty a prináša komfort a pohodu pri spaní a kŕmení.

Partner: Vivantis
Yaomedica Nosové vánok 50 ml

Yaomedica Nosové vánok 50 ml

12,50 €
12,30 €

Nosová vánok je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny otvára horné otvory spojené s Fei (pľúca). Nosové vánok ďalej tiež otvára povrch a odstraňuje Feng Re alebo Feng Han (vietor horúci či chladný).

Partner: Vivantis