Rona Select Sklenice CHARISMA bílé víno 350 ml 4 ks
16,22 €
16 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice CHARISMA sekt 190 ml 4 ks
15,21 €
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design. Není proto divu, že je toto nejoblíbenější typ sklenic od této značky.


Rona Select Sklenice GALA bílé víno 250 ml 6 ks
15,80 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice GALA červené víno 460 ml 4 ks
18,10 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice GALA sekt 175 ml 4 ks
15,80 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice SWAN bílé víno 320 ml 6 ks
29,20 €
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice SWAN sekt 190 ml 6 ks
29,20 €
28,90 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Tescoma Poháre na biele víno CHARLIE 350 ml, 6 ks
17,60 €

15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

K degustácií vín sú potrebné kvalitné poháre. Tieto poháre na biele víno od značky Tescoma sú vyrobené z prvotriedneho krištáľového skla, ktoré neskresľuje farbu podávaného nápoja. Sú opatrené tvrdeným okrajom, ktorý zaisťuje maximálny komfort a bezpečie pri styku s ústami. Je možné umývať v umývačke


Crystalex poháre Turbulence 500 ml, 2 ks
5,70 €

Jedinečný dizajn pohárov z radu Turbulence je vhodný pre akékoľvek nápoje, ale najmä pre víno. Špeciálne tvarovaná plastická vlnka pomáha rýchlejšiemu okysličeniu vína, ktoré bežným dekantovaním trvá dlhšie.


Tescoma Poháre na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks-20%
22,70 €

18,10 €

Akcia

Balenie šesť univerzálnych pohárov pre podávanie bielych, červených, ružových aj šumivých vín, s prúžkom na stopke v šiestich rôznych farbách pre ich jednoduché rozlíšenie.


Banquet poháre long drink Leona 380 ml, 6 ks
7,35 €

6,10 €

Či už zháňate jednoduché vysoké poháre na miešané drinky či len poháre na džús a vodu, poháre Leona sú ideálnym riešením. Sú českej výroby, vhodné do umývačky riadu a odolné.


Luigi Bormioli Vinoteque poháre na sekt Sparkling 175 ml 2ks
15,70 €

Balenie obsahuje dva poháre značky Luigi Bormioli na šumivé vína. Poháre so svojim zárezom vo dne vytvárajú početné, jemné a vytrvalé perlenie, ktoré na hladine retiazkuje: z bubliniek sa uvoľňuje aróma a vôňa vína.


Crystalex poháre na víno Grandiose 710 ml, 2 ks
7,36 €
7,10 €

Poháre baňatého tvaru sú vhodné predovšetkým na červené víno, ale môžu sa v nich podávať aj niektoré biele a červené vína burgundského typu. Sú vyrobené z krištáľového skla, ktoré vyniká vysokou priezračnosťou.


Banquet Degustation Crystal long, 6ks
13,99 €

8 €

Máte radi miešané nápoje? Tieto poháre sú pre vašu vášeň to najlepšie. Poháre sú o objeme 350ml a vysoké sú 15,2 cm. Vďaka jednoduchému dizajnu všetky miešané nápoje vyniknú.


MAXXO Maxxo Termo poháre Beer, 2ks
11,50 €

Už nebudete musieť dopíjať teplé pivo, zvlášť nie z Termo pohára Maxx s dvojitou stenou. Poháre sú vyrobené zo silného borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie proti tepelnej deformácii než bežné sklo.


Crystalex poháre na víno Grandioso 450 ml, 2 ks
6,99 €
6,50 €

Grandioso je krásny rad vínnych pohárov elegantného tvaru. Sú vyrobené z precízne spracovaného krištáľového skla s hladkým prechodom medzi kalichom a stopkou a pochádzajú z českej dielne značky Crystalex.


Banquet poháre na koktaile  Degustation 280 ml, 6 ks
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pretrepať, nemiešať! Legendárna fráza, ktorá predchádza použitiu tohto typického pohára c tvare „V“. A aj keď nemáte Martini zrovna v láske, hodí sa aj na obľúbený Cosmopolitan či Margaritu.


Banquet poháre na whisky Leona 280 ml, 6 ks
7,35 €
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvarovo jednoduché, ľahko baňaté poháre na whisky sú vyrobené z kvalitného skla českej výroby. Či už máte radi tento skôr mužský typ nápoja na ľad či so sódou, poháre Leona budú tou pravou spoločnosťou.


Banquet poháre na červené víno Degustation Ballon 570 ml, 6 ks
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Objemné guľatejšie poháre sú vhodné najmä na červené vína z oblasti Burgundska alebo odrodu Rulandské modré. Väčší objem totiž zaistí lepšie uvoľnenie aróm a tým bohatšiu chuť a pôžitok.


Banquet poháre na sekt Leona 210 ml, 6 ks
8,09 €
7,30 €

Šampanské a šumivé vína by sa mali podávať len v pohároch typu flauta, jedine tak sa správne rozvinie ich aróma. Skúste preto tieto z českej výroby z kvalitného skla, ktoré vydržia roky.


Crystalex poháre na sekt  Ellipse 190 ml, 6 ks
20,90 €

Jemný farebný dekor pohárov na sekt podčiarkuje ľahkosť a priezračnosť českého krištáľového skla. Každý pohár má inú farbu dekoru, ktorý pomôže s rozlíšením pohárov na akéjkoľvek oslave.


Banquet poháre na biele víno Degustation 350 ml, 6 ks
11,50 €

Klasické poháre jednoduchého tvaru určené na biele víno sú vyrobené v Českej republike. Poháre sú z kvalitného krištáľového skla a vďaka tvrdenému okraju vydržia aj náročnú gastro prevádzku.


Crystalex poháre na víno Grandioso 600 ml, 2 ks
7,36 €

6,50 €

Objemným pohárom Grandiose pristane červené víno, ale aj obľúbený obľúbený drink Aperol Spritz. Poháre sú vyrobené z kvalitného krištáľového skla, ktoré je vysoko odolné a vhodné aj do umývačky.


MAXXO Termo poháre Beer 500ml, 2ks
14,60 €

Poháre sú vyrobené zo silného borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie proti tepelnej deformácii než bežné sklo. Už nebudete musieť dopíjať teplé pivo, zvlášť nie z termopohára Maxx s dvojitou stenou.


Ritzenhoff&Brecker Poháre na biele víno 6 ks 320 ml
14,76 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Poháre na biele víno značky Ritzenhoff and Breker v balení po šiestich kusoch. Obsah jedného pohára je 320 ml. Balené a dodávané v darčekovom balení.


MAXXO Maxxo Termo poháre Ice Tea, 4ks
20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Niet nad lepší pohár, ktorý udrží teplotu nápoja čo najdlhšie. Špeciálne termo poháre určené na studené nápoje v balení po štyroch kusoch je to pravé do horúceho leta.


Crystalex poháre na víno Waterfall 550 ml, 6 ks
17,60 €

Väčšie vínne poháre sa budú hodiť predovšetkým na vaše obľúbené červené, ktorým jemné rebrovanie pristane. České krištáľové sklo totiž zaisťuje perfektné optické vlastnosti a mimoriadnu kvalitu.


Banquet poháre na biele víno Leona 230 ml, 6 ks
8,40 €

Jednoduché poháre z hladkého skla sú univerzálnym kalíškom pre biele vína. Ich prednosťou je česká výroba a kvalitný materiál, ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť a možnosť umývania v umývačke.


MAXXO Maxxo Termo poháre Mojito, 4ks
21 €

17,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojstenné termo poháre určené najmä pre studené nápoje v balení po štyroch kusoch. Poháre sa vyznačujú moderným dizajnom a dobrou odolnosťou voči vysokým a nízkym teplotám.


Crystalex poháre  Ellipse 300 ml, 6 ks
19,20 €

Poháre z radu Ellipse sú vyrobené z krištáľového skla českej výroby a každý je inak dekorovaný farebnými linkami. Vďaka tomu už si nikdy nepopletiete z ktorého pohára ste práve pili.


MAXXO Maxxo Termo poháre Juice, 4ks
17,99 €
17,20 €

Niet nad príjemne studený džús, ktorý si najlepšie vychutnáte z pohára Maxx o objeme 380 ml. Poháre sú vyrobené zo silného borosilikátového skla, ktoré je odolnejšie proti tepelnej deformácii než bežné sklo.


Banquet poháre na biele víno Leona 340 ml, 6 ks
8,80 €

Jednoduché poháre Leona sa svojím objemom budú hodiť na biele i červené víno. Poháre sú vyrobené z veľmi kvalitného skla českej výroby, čo zaručuje ich pevnosť a odolnosť.


Pasabahce Pasabahce Džbánový set HABITAT, 7 ks
10 €

Sedemdielny set Habitat obsahuje džbán s objemom 1,6 litra a šesť pohárov v rovnakom dekore. So sadou bude radosť servírovať obľúbenú domácu limonádu alebo džús. Sada je vyrobená zo skla.


Luigi Bormioli poháre na vodu Palace 400 ml 6 ks
22,90 €
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Poháre sú dokonale priezračné s tenkými okrajmi pre zachovanie chuti vody a špecifickým tvarom pre uchovanie servírovacej teploty, predovšetkým v prípade vody, ktorá by sa mala piť studená.


Luigi Bormioli Vinoteque poháre Robusto 660 ml 6 ks
39,90 €

Na veľmi štruktúrované a mäkké červené vína. Vydutý tvar pripomínajúci jablko je vhodný pre vína s vysokým obsahom alkoholu a intenzívnej chuti. Vysoká úroveň rozptýlenia arómy a posilnenie jej vnemu..


Banquet poháre na červené víno Degustation 450 ml, 6 ks
12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Objemnejšie poháre určené na červené víno sú kvalitnej českej výroby. Vďaka použitému krištáľovému sklu a tvrdenému okraju sú odolné a pevné, takže sa hodia aj do gastro prevádzky.


Banquet poháre na likér Leona 60 ml, 6 ks
8,09 €

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné poháre na stopke sú svojím objemom určené na likéry či niečo ostrejšie. Na pohároch iste poteší domáca česká výroba a použitie kvalitného skla, vďaka ktorému poháre vydržia dlho.


Luigi Bormioli Vinoteque poháre Robusto 490 ml 6 ks
36 €

Pre výrazné vína s plným telom a vyzreté biele vína. Kontaktný povrch pohára bol navrhnutý tak, aby udržiaval servírovaciu teplotu, vďaka tvaru sú príchute dobre definované a výrazné.


Temerity Jones Set 6ks pohárov so slamkou
25,27 €

14,20 €

Set pohárovšiestich farbách. Tieto poháre so slamkou sú vhodné na párty, pretože vďaka ich farebným kombináciám si vždy spoznáte svoj drink. Vyrobené zo skla.


Banquet Pohár dvojstenný  DOBLO 350 ml 4 ks
20,72 €
20,30 €

Pohár dvojstenný DOBLO 350 ml je silný pohár s dvoma stenami. Tie nielenže zvyšujú odolnosť výrobku, ale udržujú nápoj aj dlhšie teplý.


Banquet Pohár dvojstenný DOBLO 500 ml 4 ks
23,46 €
23 €

Pohár dvojstenný DOBLO 500 ml je pollitrový pohár, ktorý je odolnejší a silnejší ako tie bežné, a to vďaka dvom stenám. Stáva sa tak nielen silnejší, ale udrží nápoj aj dlhšie teplý.


Banquet Pohár dvojstenný  DOBLO 70 ml 4 ks
13,68 €

8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohár dvojstenný DOBLO 70 ml je vhodný pre podávanie studených i teplých nápojov. Vďaka dvom stenám pohára vydrží nápoj teplý dlhší čas, než je tomu bežne u obyčajných pohárov.


Ceramic Blade Dávkovač piva s LED World Cup
50,63 €
49,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Poháre na chladenie a nalievanie piva od značky Ceramic Blade svojím tvarom pripomína trofej pre majstrov vo futbale. Pri sledovaní zápasu s priateľmi krásne dolaďuje atmosféru a pritom dodáva studený zlatý mok. LED svetlo mení farbu. Dávkovač piva z ABS plastu, PET a polypropylénu bez prímesí BPA.


Crystalex miska na zmrzlinu Bar Ice Cream 340 ml, 4 ks
7,70 €
7,60 €

Či už preferujete zmrzlinu domácu alebo kupovanú, mala by byť servírovaná v zmrzlinovej miske na stopke, ako je v tejto sade štyroch misiek z krištáľového skla tradičnej českej kvality značky Crystalex.


Lamart Sada termo pohárov JUICE 370 ml, 2 ks
11,02 €

8,80 €

Dvojité termo poháre pre studené a teplé nápoje udržia dlho požadovanú teplotu nápoja. Borosilikátové sklo je odolnejšie proti tepelnej deformácii, prasklinám a škrabancom, ako tradičné sklo.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na červené víno 520 ml 6 ks
51,10 €
+ doprava zadarmo

Sada pohárov na červené víno pochádzajúca od svetoznámeho talianskeho výrobcu nápojového skla firmy Luigi Bormioli, je vhodným doplnkom do domácej výbavy každého milovníka dobrého vína, ale aj do bežných gastronomických prevádzok.