Banquet Degustation Crystal whisky, 6ks
12,99 € 9,20 € 1,53 €/ks

Sada 6 pohárov na whisky poteší každého milovníka tohto nápoja. Poháre majú jednoduché a čisté línie, vďaka čomu sa hodia do každej domácnosti. Vďaka baleniu sú vhodné aj ako darček.

Crystalex poháre Barline 60 ml, 6 ks
8,50 € 1,42 €/ks

Každá slávnostná chvíľa si žiada prípitok niečoho ostrejšieho. Poháre z radu Barline so svojím pekným prevedením z krištáľového skla a precíznou českou výrobou značky Crystalex sa budú hodiť.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre Spirits 170 ml 6 ks
22,50 € 21,30 € 3,55 €/ks

Tvar pohára zabraňuje rozptylu aromatických zložiek, takže možno plne vnímať primárne, sekundárne i terciárne arómu. Odporúča sa na biele a tmavé alkoholické nápoje: Cognac, Armagnac, Calvados, Grappa.

Crystalex poháre Sandra 65 ml, 6 ks
10,50 € 1,75 €/ks

Poháre Sandra na stopke budú tie pravé pre poctivú ovocnú pálenku či jemný likér. Poháre z krištáľového skla sú v balení po šiestich a je možné ich bez obáv umývať v umývačke riadu.

Banquet poháre na whisky Leona 280 ml, 6 ks
10 € 1,67 €/ks

Tvarovo jednoduché, ľahko baňaté poháre na whisky sú vyrobené z kvalitného skla českej výroby. Či už máte radi tento skôr mužský typ nápoja na ľad či so sódou, poháre Leona budú tou pravou spoločnosťou.

Banquet poháre na likér Leona 60 ml, 6 ks
8,09 € 7,70 € 1,28 €/ks

Elegantné poháre na stopke sú svojím objemom určené na likéry či niečo ostrejšie. Na pohároch iste poteší domáca česká výroba a použitie kvalitného skla, vďaka ktorému poháre vydržia dlho.

Orion Poháre whisky EXCLUSIVE 0,42 l, 2 ks
9,60 € 8,50 € 4,25 €/ks

Dizajnový pohár EXCLUSIVE na alkoholické nápoje od značky Orion priláka pozornosť každého hosťa. Vychutnajte si kvalitnú whiskey z tohto dizajnového kúsku so skoseným okrajom. Je možné umývať v umývačke riadu. Balenie obsahuje 2 kusy.

RONA Poháre Single malt whisky 200 ml, 6 ks
17,60 € 2,93 €/ks

Špeciálne sklo RONA pre gastronomické prevádzky so špičkovými technickými vlastnosťami s dôrazom na vysoké zaťaženie. Sortiment bol vyvinutý v spolupráci s významnými odborníkmi – sommeliérmi a hoteliérmi, pričom sklo bolo z hľadiska odolnosti upravené tak, aby obstálo v náročných podmienkach.

RCR Poháre na whisky Opera 300 ml, 6 ks
29,50 € 4,92 €/ks

RCR Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka s päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Celé portfólio tzv. moderný krištáľ je vyrobený v Taliansku.

RONA Poháre shot MODE 90 ml , 6 ks
11,20 € 1,87 €/ks

Novinka GASTRO SKLO vychádzajúca z handmade výroby- MODE- mušelínová tenučká, ľahká, no pružná a pevná sklovina. MODE je charakterizované svojou čistou jednoduchosťou a moderným tvarom. Táto línia je určená pre najvyšší štandard moderných zariadení.

RCR Poháre na whisky Timeless 360 ml, 6 ks
28,90 € 4,82 €/ks

RCR Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka s päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Celé portfólio tzv. moderný krištáľ je vyrobený v Taliansku.

RONA Pohár Doub. Old fashioned MODE 410 ml, 6 ks
16,40 € 2,73 €/ks

Novinka GASTRO SKLO vychádzajúca z handmade výroby- MODE- mušelínová tenučká, ľahká, no pružná a pevná sklovina. MODE je charakterizované svojou čistou jednoduchosťou a moderným tvarom. Táto línia je určená pre najvyšší štandard moderných zariadení.

B. Bohemian Štamprlík 28 ml VILLA 6 ks
7,90 € 1,32 €/ks

Novinka

Šesťdieľna sada štamprlíkov VILLA s objemom 28 ml od značky AMBITION sa stane vaším obľúbeným pohárikom pri podávaní aperitívu.

RCR Poháre na likér Timeless 78 ml, 6 ks
21,20 € 3,53 €/ks

RCR Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka s päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Celé portfólio tzv. moderný krištáľ je vyrobený v Taliansku.

Royal GOLD Likér 95ml 40352 Swarovski® (2KS)
29 € 16 € 8,00 €/ks

Likér Royal Gold 95ml 40352 Swarovski Crystals – sú slovenské výrobky s 24 karátovým zlatom obohatené kryštáľmi – Crystals from Swarovski®, dekor 40352.

Luigi Bormioli Elixir whisky sada 5 ks s karafou
42,59 € 34,80 € 6,96 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Sada pohárov na whisky s karafou od značky Luigi Bormioli obsahuje päť kusov – 4× pohár a jednu karafu Ponúkaná je v darčekovom balení, ktoré určite poteší milovníka pravej whisky

Orion Kalíšok sklo 0,06 l 8 ks + tácka drevo/kov
14,80 € 1,23 €/ks

Novinka

Sada 8 pohárov na tácke – 2 druhy pohárov. Orion Odlievka sklo 0,06 l 8 ks + tácka drevo/kov sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu. Sada je vyrobená z kombinácie skla, bambusového dreva a kovu.

Crystalex poháre Barline 50 ml, 6 ks
8,30 € 1,38 €/ks

Život si občas žiada niečo trochu novšie. Preto tu je sada šiestich pohárov na destiláty z radu Barline, ktorá sa pýši elegantným pretiahnutým tvarom a krištáľovým sklom českej výroby.

Bormioli Rocco Whisky súprava s karafou Dedalo 7 ks
16,99 € 14,10 € 2,01 €/ks

Súprava na whisky a brandy obsahujúca karafu a poháre od značky Bormioli Rocco pre štýlovú ochutnávku aj popíjanie. Súprava obsahuje sedem kusov brúsených pohárov a karafu zhotovených z bezolovnatého kryštalického skla vhodného do umývačky. Talianska kvalita od roku 1825

Bormioli Rocco Whisky set s karafou Selecta 7 ks
14,10 € 2,01 €/ks

Sada na whisky a jiný alkohol obsahující karafu a sklenice od značky Bormioli Rocco pro stylovou ochutnávku i popíjení. Sada obsahuje sedm kusů broušených sklenic a karafu zhotovených z bezolovnatého krystalického skla vhodného do myčky. Italská kvalita od roku 1825.

Poháre

Poháre sú predmetom každodennej potreby. Každý pohár má však svoje špecifické využitie. Aké druhy pohárov existujú a pre aké nápoje sú určené?

Obľúbené druhy pohárov

  • Poháre na nealko a koktaily – poháre na čaj, kávu, koktaily i nealko, sú vyrábané s uchom, stopkou aj bez, v ponuke tiež poháre so zdvojeným sklom, mnoho dizajnov a farebných odtieňov, objem najčastejšie v rozmedzí 150 - 500 ml
  • Poháre na liehoviny – poháre určené na podávanie liehovín, so stopkou aj bez, objem cca od 30 - 250 ml podľa druhu alkoholu
  • Poháre na pivo – klasický „polliter“ z mohutného skla s uchom, alebo tenké poháre so stopkou, objem medzi 300 - 500 ml
  • Poháre na víno – z tenkého aj bežného skla, so stopkou, poháre na červené víno majú bacuľatejší tvar a otvorenejší kalich pre lepšie vnímanie vône, poháre na biele víno majú subtílnejší tvar a uzavretý kalich pre lepšie uchovanie chladnejšie teploty, objem býva 150 - 500 ml
  • Poháre na sekt – poháre z tenkého skla so stopkou, najčastejšie v tvare tulipánu či zvončeka podľa druhu sektu či šampanského
  • Poháre na whisky – bacuľatejšie a nižšie poháre, ktoré môžu byť aj na nízkej stopke k potrebám degustácie
  • Poháre s viečkom – viečko zabraňuje rozliatiu a uchováva nápojom dlhšie potrebnú teplotu
  • Sady pohárov – často možno poháre jednotného dizajnu kúpiť v sadách o 2 a viac kusoch za výhodnejšiu cenu

Poháre z krištáľu

Luxusné sklo s obsahom olova nad 10 %, s väčšou hustotou a indexom lomu, ktorý zaručuje vysoký lesk, jedná sa o krehkejšiu hmotu často zdobenú rytím.

Kúpte si tiež praktické kanvice a karafy k pohodlnému a štýlovému servírovaniu nápojov.

Na horúce nápoje sa hodia hrnčeky a šálky z keramiky, porcelánu či tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám.

Vyberajte originálne a elegantné poháre od výrobcov, ako sú Lamart, Banquet, Crystalex, Tescoma, B. Bohemian a mnoho ďalších.

^ Zpátky nahoru