Crystalex poháre Barline 60 ml, 6 ks-18%
6,62 € 5,40 €

Akcia

Každá slávnostná chvíľa si žiada prípitok niečoho ostrejšieho. Poháre z radu Barline so svojím pekným prevedením z krištáľového skla a precíznou českou výrobou značky Crystalex sa budú hodiť.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre Spirits 170 ml 6 ks
23,70 €

Tvar pohára zabraňuje rozptylu aromatických zložiek, takže možno plne vnímať primárne, sekundárne i terciárne arómu. Odporúča sa na biele a tmavé alkoholické nápoje: Cognac, Armagnac, Calvados, Grappa.

Banquet poháre na whisky Leona 280 ml, 6 ks
9 €

Tvarovo jednoduché, ľahko baňaté poháre na whisky sú vyrobené z kvalitného skla českej výroby. Či už máte radi tento skôr mužský typ nápoja na ľad či so sódou, poháre Leona budú tou pravou spoločnosťou.

7 dielna sada na whisky

7 dielna sada na whisky

Hodnotenie: 4
18,10 €

Luxusná whisky sada sklenenej karafy o objeme 0,78litra a šiestich pohárov o objeme 0,26 litra v jednotnom dizajne si iste želá každý milovník tohto chlapského nápoja. Urobte sebe alebo niekomu z priateľov radosť.

Bormioli Rocco Whisky set s karafou Selecta 7 ks
12,60 € 11,50 €

Akcia

Sada na whisky a jiný alkohol obsahující karafu a sklenice od značky Bormioli Rocco pro stylovou ochutnávku i popíjení. Sada obsahuje sedm kusů broušených sklenic a karafu zhotovených z bezolovnatého krystalického skla vhodného do myčky. Italská kvalita od roku 1825.

Luigi Bormioli Elixir whisky sada 5 ks s karafou
42,59 € 40,60 €
+ doprava zadarmo

Sada pohárov na whisky s karafou od značky Luigi Bormioli obsahuje päť kusov – 4× pohár a jednu karafu Ponúkaná je v darčekovom balení, ktoré určite poteší milovníka pravej whisky

Vidivi DUCALE whisky sada 4+1 ks
52,84 € 51 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada na whisky sa skladá zo 4 ks masívnych pohárov na whisky a 1 ks karafy na whisky v jedinečnom dizajne s nádychom geometrickej presnosti, hladký povrch a jednoduchý štýl vyzdvihujú brilantné sklo. Každá návšteva bude ohromená krásou tohto setu.

Banquet Degustation Crystal whisky, 6ks
12,99 € 9,10 €

Sada 6 pohárov na whisky poteší každého milovníka tohto nápoja. Poháre majú jednoduché a čisté línie, vďaka čomu sa hodia do každej domácnosti. Vďaka baleniu sú vhodné aj ako darček.

Crystalex poháre Barline 50 ml, 6 ks
7 €

Život si občas žiada niečo trochu novšie. Preto tu je sada šiestich pohárov na destiláty z radu Barline, ktorá sa pýši elegantným pretiahnutým tvarom a krištáľovým sklom českej výroby.

Crystalex poháre Sandra 65 ml, 6 ks
9,70 € 8,51 €

Akcia

Poháre Sandra na stopke budú tie pravé pre poctivú ovocnú pálenku či jemný likér. Poháre z krištáľového skla sú v balení po šiestich a je možné ich bez obáv umývať v umývačke riadu.

Banquet poháre na likér Leona 60 ml, 6 ks
8,09 € 6,95 €

Akcia

Elegantné poháre na stopke sú svojím objemom určené na likéry či niečo ostrejšie. Na pohároch iste poteší domáca česká výroba a použitie kvalitného skla, vďaka ktorému poháre vydržia dlho.

Orion Sklenice whisky EXCLUSIVE 0,42 l 2 ks
9,60 €

Novinka

Designová sklenice EXCLUSIVE na alkoholické nápoje od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si kvalitní whiskey z tohoto designového kousku se zkoseným okrajem. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 2 kusy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: