Poháre Crystalex

 • Značka
  Crystalex
  ×
Crystalex poháre na víno Sandra 570 ml, 6 ks
19x

Crystalex poháre na víno Sandra 570 ml, 6 ks

15,90 € 2,65 €/ks

Objemnejšie poháre okrúhlejšieho tvaru z radu Sandra sú určené najmä na červené vína z francúzskeho Burgundska alebo odrody Rulandské modré. Poháre pomôže vínu rozvinúť svoju komplexitu a široké spektrum aróm.

Tovar od predajcu MALL
Crystalex poháre na víno Neon 350 ml, 4 ks
20x

Crystalex poháre na víno Neon 350 ml, 4 ks

15,02 €
14,70 € 3,68 €/ks

Poháre z krištáľového skla s farebnou stopkou si nájdu obľubu pri všetkých oslavách a party. Štyri farebné prevedenia pohárov pomôžu s ich rozlíšením, takže svoj pohár vždy rozoznáte.

Tovar od predajcu MALL
Crystalex poháre na sekt Neon 190 ml, 4 ks
9x

Crystalex poháre na sekt Neon 190 ml, 4 ks

13,80 €
13,30 € 3,33 €/ks

Oživte prípitok pohármi na sekt z radu Neon! Štyri farebné prevedenia zároveň poháre odlíšia, takže si ich nepomiešate a kvalitné krištáľové sklo zase zabezpečí ich mechanickú odolnosť.

Tovar od predajcu MALL
Crystalex poháre Barline 50 ml, 6 ks
7x

Crystalex poháre Barline 50 ml, 6 ks

7,60 € 1,27 €/ks
Posledný kus za túto cenu!

Život si občas žiada niečo trochu novšie. Preto tu je sada šiestich pohárov na destiláty z radu Barline, ktorá sa pýši elegantným pretiahnutým tvarom a krištáľovým sklom českej výroby.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Crystalex SANDRA panto champagne flétna 200 ml
9x

Crystalex SANDRA panto champagne flétna 200 ml

18,20 €
11,73 € 1,96 €/ks
Akcia

Praktická súprava pohárov Sandra 200 ml z krištáľového skla od českého výrobcu Crystalex využijete na sviatočné príležitosť či na bežné každodenné použitie. Súprava obsahuje 6 pohárov s objemom 200 ml, využiť ho môžete na popíjanie sektu a šampanského. Vyrývaný dekor, dekorované pantografom. Krištáľové sklo sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou, ale pritom je veľmi tenké – možno ho umývať v umývačke.

Tovar od predajcu MALL
-33%
Crystalex SANDRA panto pohár, víno 350 ml
2x

Crystalex SANDRA panto pohár, víno 350 ml

19 €
12,60 € 2,10 €/ks

Ďalšia ponuka za 12 €

Praktická súprava pohárov Sandra 350 ml z krištáľového skla od českého výrobcu Crystalex využijete na sviatočné príležitosť či na bežné každodenné použitie. Súprava obsahuje 6 pohárov s objemom 350 ml, využiť ho môžete na popíjanie červeného vína. Vyrývaný dekor, dekorované pantografom. Krištáľové sklo sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou, ale pritom je veľmi tenké – možno ho umývať v umývačke.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Crystalex SANDRA panto odlievka 380 ml
4x

Crystalex SANDRA panto odlievka 380 ml

14,60 €
10,94 € 1,82 €/ks
Akcia

Praktický set pohárov Sandra 380 ml z krištáľového skla od českého výrobcu Crystalex využijete na sviatočné príležitosti či na bežné každodenné použitie. Set obsahuje 6 pohárov o objeme 380 ml, využiť ho môžete na rôzne nealkoholické nápoje. Vyrývaný dekor, dekorované pantografom. Krištáľové sklo sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou, ale pritom je veľmi tenké – možno ho umývať v umývačke.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Crystalex SANDRA panto pohár, víno 250 ml
5x

Crystalex SANDRA panto pohár, víno 250 ml

17,40 €
12,12 € 2,02 €/ks
Akcia

Praktická súprava pohárov Sandra 250 ml z krištáľového skla od českého výrobcu Crystalex využijete na sviatočné príležitosť či na bežné každodenné použitie. Súprava obsahuje 6 pohárov s objemom 250 ml, využiť ho môžete na popíjanie bieleho vína. Vyrývaný dekor, dekorované pantografom. Krištáľové sklo sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou, ale pritom je veľmi tenké – možno ho umývať v umývačke.

Tovar od predajcu MALL

Poháre

Poháre sú predmetom každodennej potreby. Každý pohár má však svoje špecifické využitie. Aké druhy pohárov existujú a pre aké nápoje sú určené?

Obľúbené druhy pohárov

 • Poháre na nealko a koktaily – poháre na čaj, kávu, koktaily i nealko, sú vyrábané s uchom, stopkou aj bez, v ponuke tiež poháre so zdvojeným sklom, mnoho dizajnov a farebných odtieňov, objem najčastejšie v rozmedzí 150 - 500 ml
 • Poháre na liehoviny – poháre určené na podávanie liehovín, so stopkou aj bez, objem cca od 30 - 250 ml podľa druhu alkoholu
 • Poháre na pivo – klasický „polliter“ z mohutného skla s uchom, alebo tenké poháre so stopkou, objem medzi 300 - 500 ml
 • Poháre na víno – z tenkého aj bežného skla, so stopkou, poháre na červené víno majú bacuľatejší tvar a otvorenejší kalich pre lepšie vnímanie vône, poháre na biele víno majú subtílnejší tvar a uzavretý kalich pre lepšie uchovanie chladnejšie teploty, objem býva 150 - 500 ml
 • Poháre na sekt – poháre z tenkého skla so stopkou, najčastejšie v tvare tulipánu či zvončeka podľa druhu sektu či šampanského
 • Poháre na whisky – bacuľatejšie a nižšie poháre, ktoré môžu byť aj na nízkej stopke k potrebám degustácie
 • Poháre s viečkom – viečko zabraňuje rozliatiu a uchováva nápojom dlhšie potrebnú teplotu
 • Sady pohárov – často možno poháre jednotného dizajnu kúpiť v sadách o 2 a viac kusoch za výhodnejšiu cenu

Poháre z krištáľu

Luxusné sklo s obsahom olova nad 10 %, s väčšou hustotou a indexom lomu, ktorý zaručuje vysoký lesk, jedná sa o krehkejšiu hmotu často zdobenú rytím.

Kúpte si tiež praktické kanvice a karafy k pohodlnému a štýlovému servírovaniu nápojov.

Na horúce nápoje sa hodia hrnčeky a šálky z keramiky, porcelánu či tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám.

Vyberajte originálne a elegantné poháre od výrobcov, ako sú Lamart, Banquet, Crystalex, Tescoma, B. Bohemian a mnoho ďalších.

^ Zpátky nahoru