Banquet poháre na sekt Degustation 280 ml, 6 ks
11,05 € 10,50 €

Poháre typu flauta na šampanské a šumivé vína uvítate nielen pre novoročný prípitok. Tento typ je vyrobený z kvalitného skla a vďaka tvrdenému okraju sú odolné a vhodné aj do gastro prevádzky.

Crystalex poháre na sekt Neon 190 ml, 4 ks
13,80 € 12 €

Akcia

Oživte prípitok pohármi na sekt z radu Neon! Štyri farebné prevedenia zároveň poháre odlíšia, takže si ich nepomiešate a kvalitné krištáľové sklo zase zabezpečí ich mechanickú odolnosť.

Crystalex poháre na sekt Ellipse 190 ml, 6 ks
20,17 € 17,83 €

Akcia

Jemný farebný dekor pohárov na sekt podčiarkuje ľahkosť a priezračnosť českého krištáľového skla. Každý pohár má inú farbu dekoru, ktorý pomôže s rozlíšením pohárov na akéjkoľvek oslave.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre na sekt Sparkling 175 ml 2ks
16 €

Balenie obsahuje dva poháre značky Luigi Bormioli na šumivé vína. Poháre so svojim zárezom vo dne vytvárajú početné, jemné a vytrvalé perlenie, ktoré na hladine retiazkuje: z bubliniek sa uvoľňuje aróma a vôňa vína.

Rona Select Sklenice SWAN sekt 190 ml 6 ks
29,20 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.

B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na sekt 210 ml
32,46 € 31,90 €

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.

Rona Select Sklenice GALA sekt 175 ml 4 ks
16 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.

Crystalex poháre na sekt Sandra 200 ml, 6 ks
12,66 € 11,23 €

Akcia

Jednoduché poháre na sekt vyrobené z krištáľového skla nechajú vyniknúť perlivosti a zlatistej farbe šampanského. Sada šiestich pohárov je vyrobená v Českej republike v dielni uznávanej značky Crystalex.

Rona Select Sklenice CHARISMA sekt 190 ml 4 ks
15,21 € 15 €

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design. Není proto divu, že je toto nejoblíbenější typ sklenic od této značky.

Banquet poháre na sekt Lucille 190 ml, 6 ks
11,05 € 10,45 €

Akcia

Poháre na sekt Lucille budú ideálnym kúskom pre slávnostnejšie chvíle. Ich dekorovaná stopka a priezračné krištáľové sklo z nich urobia skvost na slávnostne prestreté tabuľu.

Crystalex poháre na sekt Waterfall 190 ml, 6 ks
13,99 € 12,39 €

Akcia

Sada šiestich pohárov na sekt z radu Waterfall sa pýši jemným rebrovaním, ktoré pekne podčiarkuje kvalitu krištáľového skla. Poháre majú plynulý prechod medzi kalichom a stopkou a precízne spracovanie.

Banquet poháre na sekt Leona 210 ml, 6 ks
8,09 € 6,95 €

Akcia

Šampanské a šumivé vína by sa mali podávať len v pohároch typu flauta, jedine tak sa správne rozvinie ich aróma. Skúste preto tieto z českej výroby z kvalitného skla, ktoré vydržia roky.

Alpina Poháre na šampanské 220 ml, 6 ks
12,18 € 11,61 €

Akcia

Jednoduché poháre na šampanské rovnakého typu budú tou správnou bodkou pre slávnostný prípitok. Vďaka tvaru bez akýchkoľvek zárezov či dekorácií sa dobre držia a cinknutie na zdravie len tak nevykĺzne.

Luigi Bormioli ROYAL poháre na sekt 210 ml 6 ks
47,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Poháre na šampanské a sekty Royale Champagne majú štandardný tvar a sú vyrobené z ultra čistého a transparentného bezolovnatého krištáľového skla Sparx typického pre výrobcu firmy Luigi Bormioli.

Banquet Sada pohárov na sekt TWIGGY 180 ml-19%
14,43 € 11,61 €

Akcia

Sada 6 ks pohárov na šumivé víno. Poháre BANQUET TWIGGY sú vyrobené z kvalitného krištáľového skla českej výroby. Tvrdené okraje navyše zaručujú dlhšiu životnosť. Poháre môžete umývať aj v umývačke.

B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks sklenice na sekt 210 ml
34,85 € 34,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.

B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na sekt 210 ml
32,46 € 31,90 €

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.

Tescoma Pohár na šampanské CHARLIE 220 ml, 6 ks
19 €

Na oslavách a výročiach sú potrebné kvalitné poháre. Tieto poháre na šampanské od značky Tescoma sú vyrobené z prvotriedneho krištáľového skla, ktoré neskresľuje farbu podávaného nápoja. Sú opatrené tvrdeným okrajom, ktorý zaisťuje maximálny komfort a bezpečie pri styku s ústami. Je možné umývať v umývačke

Orion Sklenice EXCLUSIVE 0,18 l sekt 6 ks
30,70 €

Novinka

Designová sklenice EXCLUSIVE na sekt od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si kvalitní sekt z tohoto designového kousku se zkoseným okrajem. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 6 kusů.

Orion Sklenice LUSTER 0,22 l sekt 2 ks
14,60 €

Novinka

Designová sklenice LUSTER na sekt od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si kvalitní sekt z tohoto designového kousku s perleťovou povrchovou úpravou, která hází duhové odlesky. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 2 kusy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: