Poháre

Typ pohára: na sekt

 • Typ pohára
  na sekt
  ×
Rona Select Poháre CHARISMA sekt 190 ml 4 ks
1x

Rona Select Poháre CHARISMA sekt 190 ml 4 ks

15,90 €
14,50 € 3,63 €/ks

Bezolovnaté sklo Kristalina robí z týchto pohárov výberové poháre, či už na degustáciu sektu či na domáce účely. Svetoznáma skláreň Rona s výrobňami na Slovensku vyrobila poháre Chraisma tak, aby boli vysoko funkčné a praktické a mali inovatívny a kreatívny dizajn. Niet preto divu, že je toto najobľúbenejší typ pohárov od tejto značky.

Tovar od predajcu MALL
Rona Select Sklenice SWAN sekt 190 ml 6 ks
3x

Rona Select Sklenice SWAN sekt 190 ml 6 ks

25,30 €
21,90 € 3,65 €/ks

Bezolovnaté sklo Kristalina robí z týchto pohárov výberové poháre, či už na degustáciu sektu, či na domáce účely. Svetoznáma skláreň Rona s výrobňami na Slovensku vyrobila poháre Swan tak, aby boli vysoko funkčné a praktické a mali inovatívny a kreatívny dizajn.

Tovar od predajcu MALL
-56%
Banquet poháre na sekt Leona 210 ml, 6 ks
30x

Banquet poháre na sekt Leona 210 ml, 6 ks

25,50 €
11 € 1,83 €/ks

Šampanské a šumivé vína by sa mali podávať len v pohároch typu flauta, jedine tak sa správne rozvinie ich aróma. Skúste preto tieto z českej výroby z kvalitného skla, ktoré vydržia roky.

Tovar od predajcu MALL
Crystalex LEAVES poháre na sekt 200 ml
14x

Crystalex LEAVES poháre na sekt 200 ml

18,90 €
17 € 2,83 €/ks
Posledný kus za túto cenu!

Dizajnové poháre od značky Crystalex určené na sekt použijete pri špeciálnych príležitostiach. Vďaka vynikajúcej brilancii a zvuku je popíjanie šumivého nápoja dokonalým pôžitkom pre všetky zmysly. Možno ich umývať v umývačke riadu, ale iba pri programe určenom len pre sklo.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Banquet poháre na sekt Degustation 280 ml, 6 ks
4x

Banquet poháre na sekt Degustation 280 ml, 6 ks

15,30 €
12,90 € 2,15 €/ks

Poháre typu flauta na šampanské a šumivé vína uvítate nielen pre novoročný prípitok. Tento typ je vyrobený z kvalitného skla a vďaka tvrdenému okraju sú odolné a vhodné aj do gastro prevádzky.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Crystalex SANDRA panto champagne flétna 200 ml
7x

Crystalex SANDRA panto champagne flétna 200 ml

18,20 €
12,70 € 2,12 €/ks

Praktická súprava pohárov Sandra 200 ml z krištáľového skla od českého výrobcu Crystalex využijete na sviatočné príležitosť či na bežné každodenné použitie. Súprava obsahuje 6 pohárov s objemom 200 ml, využiť ho môžete na popíjanie sektu a šampanského. Vyrývaný dekor, dekorované pantografom. Krištáľové sklo sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou, ale pritom je veľmi tenké – možno ho umývať v umývačke.

Tovar od predajcu MALL
-37%
RONA Flétňa na šampanské 220 ml EDGE (6KS)

RONA Flétňa na šampanské 220 ml EDGE (6KS)

18,90 €
11,90 € 1,98 €/ks
Výpredaj

Rona Hotel & Restaurant je špeciálne sklo RONA pre gastronomické prevádzky so špičkovými technickými vlastnosťami s dôrazom na vysoké zaťaženie.

Partner: MATI

Poháre

Poháre sú predmetom každodennej potreby. Každý pohár má však svoje špecifické využitie. Aké druhy pohárov existujú a pre aké nápoje sú určené?

Obľúbené druhy pohárov

 • Poháre na nealko a koktaily – poháre na čaj, kávu, koktaily i nealko, sú vyrábané s uchom, stopkou aj bez, v ponuke tiež poháre so zdvojeným sklom, mnoho dizajnov a farebných odtieňov, objem najčastejšie v rozmedzí 150 - 500 ml
 • Poháre na liehoviny – poháre určené na podávanie liehovín, so stopkou aj bez, objem cca od 30 - 250 ml podľa druhu alkoholu
 • Poháre na pivo – klasický „polliter“ z mohutného skla s uchom, alebo tenké poháre so stopkou, objem medzi 300 - 500 ml
 • Poháre na víno – z tenkého aj bežného skla, so stopkou, poháre na červené víno majú bacuľatejší tvar a otvorenejší kalich pre lepšie vnímanie vône, poháre na biele víno majú subtílnejší tvar a uzavretý kalich pre lepšie uchovanie chladnejšie teploty, objem býva 150 - 500 ml
 • Poháre na sekt – poháre z tenkého skla so stopkou, najčastejšie v tvare tulipánu či zvončeka podľa druhu sektu či šampanského
 • Poháre na whisky – bacuľatejšie a nižšie poháre, ktoré môžu byť aj na nízkej stopke k potrebám degustácie
 • Poháre s viečkom – viečko zabraňuje rozliatiu a uchováva nápojom dlhšie potrebnú teplotu
 • Sady pohárov – často možno poháre jednotného dizajnu kúpiť v sadách o 2 a viac kusoch za výhodnejšiu cenu

Poháre z krištáľu

Luxusné sklo s obsahom olova nad 10 %, s väčšou hustotou a indexom lomu, ktorý zaručuje vysoký lesk, jedná sa o krehkejšiu hmotu často zdobenú rytím.

Kúpte si tiež praktické kanvice a karafy k pohodlnému a štýlovému servírovaniu nápojov.

Na horúce nápoje sa hodia hrnčeky a šálky z keramiky, porcelánu či tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám.

Vyberajte originálne a elegantné poháre od výrobcov, ako sú Lamart, Banquet, Crystalex, Tescoma, B. Bohemian a mnoho ďalších.

^ Zpátky nahoru