Clinique Happy - EDP
35,60 €

Clinique Happy je elegantná a moderná dámska vôňa, ktorá vás rozveselí a príjemne naladí. Hlava vône skrýva grapefruit, kvety mandarínky, vavrín a citrusové plody. Srdce bije pre orchideu, fréziu, konvalinku a ružu. Všetko dokresľuje mimóza, ľalia a magnólia.

Clinique Aromatics Elixir - EDP
21,90 €

Aromatics Elixir od značky Clinique je silná, teplejšia, kvetinovo-drevitá dámska vôňa. Je vhodná pre sebavedomé a cieľavedomé ženy, ktoré sa pred ničím nezastavia.

Clinique Happy Heart - EDP
27,30 € 25,70 €

Happy Heart od Clinique je romantická vôňa pre ženy, ktorá prináša do vášho života radosť. Nesie v sebe sviežosť mandarínky, kasia a uhorky, doplnené o mrkvy a vodný hyacint, ktorý prechádza v základ tvorený santalovým drevom a drevitými tónmi. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2003.

Clinique Aromatics In White - EDP
53 €

Clinique Aromatics in White je kvetinovo svieža vôňa, symbolizujúca čistú krásu, zvodnosť a prirodzenosť. Jedinečná kompozícia vôňa sa otvára jemnými tónmi lístkov fialky, ktoré sú okorenené pikantným korením.

Clinique Happy In Bloom - EDP
21,50 €

Clinique Happy In Bloom je veselá vôňa pre dievčatá, ktoré majú rady smiech a pohodu. Hlavnými zložkami vôňa je slivka, frézie, citlivka, zelenej nóty a nechýba ani zvodná ambra a pižmo. Táto kvetinovo-ovocná vôňa nesmie chýbať vo vašej zbierke vôní! Vôňa bola na trh uvedená v roku 2008. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: