Dámske parfumy

U nás na MALL.sk predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj skrášľujúce produkty z kategórie dámske parfumy. Nakúpte u nás a získajte zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Nákup vám privezieme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Platiť môžete online alebo dobierkou.
  • Ak nebudete spokojný, môžete nám tovar z kategórie dámske parfumy vrátiť do 14 dní.
  • Máte otázky k objednávke? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najlepšie hodnotené produkty zo sekcie dámske parfumy. Pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Chloé Chloé - EDP 50 ml
23x

Chloé - EDP

53 €
46 €

Chloé vyjadruje tvorivú a sebavedomú jedinečnosť Chloé ženy. Svieža a veľmi ženská vôňa vystihuje nespútaného ducha s vrodeným zmyslom pre módu a štýl.

Partner: Vivantis
-24%
Calvin Klein Euphoria - EDP 100 ml
76x

Calvin Klein Euphoria - EDP

42,90 €
32,40 €
Akcia

Príjemná vôňa ovplyvňuje naše pocity a je zrkadlom do našej duše. Svet pozná parfumy viac ako tisíc rokov. Ľudia rôznymi vôňami podplácali aj Bohov, aby si vyprosili bohatú úrodu. Máte jedinečnú príležitosť objaviť spolu so značkou Calvin Klein čaro parfumov.

Partner: Vivantis
-24%
Versace Bright Crystal - EDT 90 ml
35x

Versace Bright Crystal - EDT

61,80 €
46,80 €

Kvetinovo-svieža vôňa. Jemná zmyselnosť, krištáľová priezračnosť a trblietavý jas: Versace uvádza žiarivý krištáľ Bright Crystal. Vzácny šperk vycibrenej krásy je plný osviežujúcich a kvetinových tónov.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 25 ml
29x

Dolce & Gabbana Light Blue - EDT

31,20 €
26,90 €

Light Blue je senzačný parfum, ohromujúci a neodolateľný ako radosť zo života. Očarujúca a fascinujúca vôňa plná šarmu a ženskej zvodnosti. Pri prvom nadýchnutí zaznamenáte „živú vôňu“ jablka Granny Smith, mladistvú a iskrivú vôňu sicílskeho citrónu a farebnosť modrých zvončekov.

Partner: Vivantis
-28%
Lanvin Eclat D´Arpege - EDP 100 ml
50x

Lanvin Eclat D´Arpege - EDP

34,80 €
24,90 €

Eclat D'Arpege je vôňou ženskosti, ženskosť je vyjadrením lásky a vášne. Ženskosť je podpisom značky Lanvin. Vôňa Eclat D'Arpege je ako melódia – svieža, čistá a plná radosti. Od prvého nadýchnutia vyvoláva Eclat D'Arpege dojem plný jemnej žiary a radosti, ktorý pretrváva.

Partner: Vivantis
-42%
Moschino Cheap & Chic I Love Love - EDT 100 ml
27x

Moschino Cheap & Chic I Love Love - EDT

42,50 €
24,60 €

Iskrivá a plná radosti – taká je vôňa Moschino Cheap & Chic I Love Love. Je určená žene, ktorá je rada zamilovaná, plná života, ľahko ironická a nie je s ňou ani chvíľku nuda. Vôňa prekvapí v úvode svojimi citrusovými tónmi – grapefruitom, pomarančom, citrónom a červenými ríbezľami.

Partner: Vivantis
-25%
Bvlgari Omnia Crystalline - EDT 65 ml
9x

Bvlgari Omnia Crystalline - EDT

58 €
43,50 €

Rovnako ako prírodný krištáľ, skrýva v sebe Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstiev – vonných tónov, ktoré spoločne vytvárajú jej originálnu a ojedinelú vôňu. Počiatočné tóny prinášajú vzrušujúcu priezračnosť sviežeho bambusu v kombinácii so šťavnatým nashi.

Partner: Vivantis
-29%
Moschino Funny - EDT 100 ml
31x

Moschino Funny - EDT

38,70 €
27,10 €

Vôňa Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbudzujúca a trúfalá, žiarivá a stimulujúca. Kvetinový akord zafarbený ovocnými tónmi mieša spolu šarm a vitalitu, nežnosť a spontánnosť. Už jej názov Funny vyvolá úsmev na tvári. Vyžaruje z nej zábava, ktorá bola inšpiráciou pri navrhovaní flakónu.

Partner: Vivantis
-15%
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme – EDP 75 ml
13x

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme – EDP

44,80 €
37,90 €

Parfum Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme predstavuje silnú a nezávislú ženu, ktorá sa nebojí riskovať. Zloženie parfumu sa skladá z troch častí. Prvá časť symbolizuje modernosť, druhá časť ženskosť a tretia časť dôveru.

Partner: Vivantis
Chanel Coco Mademoiselle - EDP 100 ml
4x

Chanel Coco Mademoiselle - EDP

170 €
164,10 €
Doprava zadarmo

Vôňa Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou udalosťou. Coco Mademoiselle je svieža a zmyselná. Je to vôňa mladej, sofistikovanej sexy ženy, aktívnej obyvateľky mesta, spokojnej so životom.

Partner: Vivantis
-22%
Calvin Klein Eternity - EDP 100 ml
13x

Calvin Klein Eternity - EDP

34,80 €
26,90 €

Parfumy sprevádzajú pôvabné ženy od nepamäti. Vôňu vnímame ako éterické šaty tesne obopínajúce naše telo. Svieža vôňa je spomienkou, ktorá z mysle človeka nevyprchá. Máme skvelú príležitosť vás zoznámiť sa špičkovou vôňou parfumovej vody CALVIN KLEIN Eternity.

Partner: Vivantis