Acqua di Parma Colonia Ebano - EDC
138,40 €
+ doprava zadarmo

Táto drevitá niche vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017. Najskôr ucítite petigrain, bergamot, živicu, červené korenie, potom sa rozvonia eben a med a na záver pačuli a vetiver. .


Acqua di Parma Colonia Mirra - EDC-26%
152,80 €

112,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto drevitá niche vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2017. Hlavu tvorí citrusy a kvety pomarančovníka, potom sa rozvonia muškátový oriešok s myrhou a na záver vás oslní pačuli a ambra.


Acqua di Parma Profumo - EDP
201,90 €
+ doprava zadarmo

Acqua Di Parma Profumo je kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 1930. Hlava obsahuje šťavnatý bergamot, pivonku a kvetinu y-lang y-lang. V srdci ucítite jazmín, bulharskú ružu a krétsku živicu zo skalnej ruže (labdanum). Kompozíciu uzatvára pižmo, santalové drevo, vetiver a pačuli. .


Amouage Fate - EDP
128,30 €
+ doprava zadarmo

Parfumová voda Fame pre mužov od značky Amouage je orientálno-drevitá, výraznejšie vône.


Amouage Gold pour Femme - EDP
145,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Gold od Amouage je kvetinovo-aldehydická vôňa pre ženy. Špeciálne parfum bol vytvorený, pre večerné akcie a významné udalosti. V hlavných tónoch sa miešajú kadidlo, konvalinka voňavá a ruže. V srdci zase koreň orris, jazmínu a myrhy. V základe je jantár, santal, pižmo, civieť a céder.


Amouage Honour - EDP
117,50 €
+ doprava zadarmo

Parfumová voda Honour od značky Amouage je orientálno-korenistá vôňa pre všetkých mužov, ktorí milujú výraznejšie a dlhotrvajúca vôňa. Nechajte sa jej pohltiť, splynie s vami a nechá prehovoriť vašu osobnosť!   Na trh bola uvedená v roku 2011.


Amouage Journey Man - EDP
137,20 €
+ doprava zadarmo

V roku 2014 predstavila značka Amouage parfémovou vodu pre mužov s názvom Journey. Táto orientálno-korenistá vôňa je určená pre mužov milujúcich výraznejšie a dlhotrvajúca vôňa. Hodí sa pre celodenné nosenie a v každom ročnom období.


Amouage Journey Woman - EDP
140,40 €
+ doprava zadarmo

Journey Woman od značky Amouage je vhodná pre všetky ženy, ktoré vyhľadávajú neobvyklé orienálně-kvetinovej vône. V úvode sa ukrýva marhuľa, osmanthus, jazmín, muškátový oriešok a kardamon. V srdci arabský jazmín, citlivka, med a céder.


Amouage Memoir - EDP
137,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Memoir od Amouage je orientálno-drevitá vôňa pre mužov. Krásne sa tu spája bazalka, mäta a palina spolu s levanduľou, kadidlom a ruží. Parfém uzatvára santalové a guajakové drevo spolu s dubovým machom, jantárom, vanilkou, tabakom, kožou, vetiverom a pižmom. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.


Amouage Myths - EDP
140,20 €
+ doprava zadarmo

Parfumová voda Myths od značky Amouage je orientálno-drevitá vôňa, ktorá sa otvára tónmi koreňu kosatca a chryzantémy. Srdce parfumu patrí vetiveru, živicu elemi, ružu a rumu a na záver sa rozvinie vôňa kože, popole a labdana.   Na trh bola uvedená v roku 2016.


Amouage Sunshine Men - EDP
140,20 €
+ doprava zadarmo

Sunshine od Amouge je orientálno-svieža vôňa pre môže. Tento parfum je inšpirovaný teplom slnečných lúčov. V top poznámkach ucítite brandy, pomaranč, levanduľu a slamiha piesočný. V srdci sa rozlieva bergamot, bobuľky borievky a šalvia muškátová. V základe sú tonkové bôby, vanilka a céder.


Bandit - EDP
85,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bandit je cyprusovo-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvoria aldehydy, pomaranč, palina, gardénia, galbanum, olej z kvetov horkého pomaranča (neroli), ylang-ylang a bergamot. V čisto kvetinovom srdci sa ukrýva karafiát, fialka, jazmín, ruže a tuberóza.


Boadicea Victorious Torc Oud - EDP
355,30 €

333,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Torc Oud je orientálno-drevitá vôňa pre mužov a ženy (unisex) od značky Boadicea the Victorious. Úvod v sebe ukrýva pomaranč, čierne ríbezle, malinu, jablko a bergamot.


Boucheron Ambre D`Alexandrie - EDP
149,60 €
+ doprava zadarmo

Ambre D`Alexandrie je orientální vůně pro ženy. Hlavu tvoří kombinace vanilky, benzoinu a tabáku. V srdci se ukrývá květina labdanum a ambra. Vůni dotváří základ, který se skládá z pižma a šedé ambry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.


Boucheron Iris De Syracuse - EDP
149,60 €
+ doprava zadarmo

Iris de Syracuse je květinově-dřevitá vůně pro ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří kombinace mandarinky, hrušky a pepře, květinové srdce se skládá z kosatce, jasmínu a heliotropu. V základu se rozvoní pačuli, sladká vanilka a bílé pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.


Creed Aventus - EDP
276,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Aventus značky Creed je cyprusovo-ovocná vôňa určená pre mužov. Hlavu tvorí bergamot, čierne ríbezle, ananás a jablko. Srdce sa skladá z ruže, pačuli, brezy a marockého jazmínu. Základu dominuje pižmo, dubový mach, vanilka a šedá ambra.   Na trh bola uvedená v roku 2010.


Creed Green Irish Tweed - EDP-15%
164,20 €

138,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Green Irish Tweed značky Creed je drevito-kvetinová vôňa s pižmovým základom určená pre mužov. Hlava sa skladá z kosatca a citrónovej verbeny, srdce tvoria lístky fialky a základu dominuje santalové drevo a šedá ambra. Na trh bola uvedená v roku 1985.


Creed Original Santal - EDP
189,10 €

168,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Parfumová voda Original Santal od značky Creed je citrusová, svieža, drevitá vôňa pre mužov a ženy (unisex). Nechajte sa omámiť jej vzácnymi tóny!   Na trh bola uvedená v roku 2005.


Creed Original Vetiver - EDP
164,20 €
+ doprava zadarmo

Parfumová voda Original Vetiver od značky Creed je korenisto-drevitá vôňa pre mužov aj ženy – patrí do unisexových vôní. Kombinuje v sebe ambru, pižmo, kosatec, vetiver, santalové drevo, mandarínku, zázvor a bergamot.   Na trh bola uvedená v roku 2004.


Creed Royal Mayfair - EDP
166,20 €

142,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Parfumová voda Royal Mayfair od značky Creed bola vytvorená v roku 2015. Táto kvetinovo-ovocná vôňa je unisexova – je teda určená pre mužov aj pre ženy. Nechajte sa uniesť tóny eucalyptu, pomaranče, cédrového dreva, ruža, borovica, limetky a ginu!.


Creed Royal Oud - EDP-16%
225,40 €

187,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V roku 2011 vytvorila značka Creed parfémovovou vodu s názvom Royal Oud . Táto unisexová vôňa (určená pre mužov aj ženy) v sebe ukrýva drevité tóny spolu s ovocím a kvetmi. Nechajte sa uniesť touto fougerovo-orientálne vôňou!.


Creed Silver Mountain Water - EDP
157,10 €
+ doprava zadarmo

Parfumový voda Silver Mountain Water od značky Creed je citrusová, svieža vôňa pre mužov a ženy (unisex). Ukrýva v sebe v úvode bergamot a mandarínku, v srdci čierne ríbezle a zelený čaj a v závere vône santalové drevo, petitgrain, pižmo a galbanum.   Na trh bola uvedená v roku 1995.


Creed Viking - EDP
219,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Viking značky Creed je drevito-aromatická vôňa určená pre mužov. Hlavu tvorí ružové korenie, bergamot a citrón. Srdce sa skladá z bulharskej ruže, ružového korenia a korenené mäty. Základu dominuje santalové drevo, haitský vetiver, indickej pačuli a levandule. Na trh bola uvedená v roku 2017. .


Divin`Enfant - EDP
37,50 €

Divin´Enfant je kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. Tvorí ju pomarančový kvet, ruža, fazuľa tonka, pižmo, káva, tabak, kože, ambra a marshmallow. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006. .


Dolce & Gabbana Velvet Wood - EDP
61 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V roku 2011 predstavila značka Dolce & Gabbana vôňu s názvom Velvet Wood . Táto cyprusovo-drevitá vôňa je určená pre mužov i ženy – je unisex. Kombinuje v sebe ebenové drevo, benzoin a kožu.


Eau De Protection - EDP
37,50 €

Eau De Protection je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí bergamot, korenie a zázvor. V čisto kvetinovom srdci ucítite jazmín, pelargónie a bulharskú ružu. Kompozíciu uzatvára kombinácia pačuli, kadidla, kakaa a benzoin. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009. .


Escentric Molecules Escentric 01 - EDT
63,20 €
+ doprava zadarmo

Toaletná voda Escentric 01 od značky Escentric Molecules je drevito-kvetinová vôňa pre mužov a ženy. Majstrovsky v sebe kombinuje kosatec, citrón, ružové korenie a zlúčeninu Iso E Super.   Na trh bola uvedená v roku 2006. Nosom tejto vône je Geza Schoen.


Escentric Molecules Escentric 02 - EDP
61,90 €
+ doprava zadarmo

Parfumová voda Escentric 02 od značky Escentric Molecules je orientálno-kvetinová vôňa pre mužov a ženy (unisex). Kombinuje v sebe majstrovsky abroxan, zlúčeninu iso e super, jazmín a kosatec. Na trh bola uvedená v roku 2008.


Escentric Molecules Escentric 03 - EDT
61 €
+ doprava zadarmo

Toaletná voda Escentric 03 od značky Escentric Molekules je cyprusovo-drevitá vôňa pre mužov a ženy (unisex). Otvára sa tóny korenia, limetky a zázvoru. Potom sa rozvonia jazmín, čaj a kosatec v srdci vône a záver patrí kožu, virginskému cédru, santalovému drevu, pižmu a vetiveru.


Escentric Molecules Molecule 01 - EDP-16%
72,60 €

60,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V roku 2006 predstavila značka Escentric Molecules parfémovou vodu s názvom Molecule 01. Táto kvetinovo-drevitá vôňa je určená pre mužov aj ženy – patrí do kategórie unisexových vôní a v zložení sa nachádza chemická zlúčenina iso e super.


Escentric Molecules Molecule 01 - EDT (náplň s rozprašovačom)
37,50 €

V roce 2006 představila značka Escentric Molecules toaletní vodu s názvem Molecule 01. Tato květinově-dřevitá vůně je určena pro muže i ženy – patří do kategorie unisexových vůní a ve složení se nachází chemická sloučenina iso e super.


Escentric Molecules Molecule 01 - EDT (v kovovém pouzdře)
41,10 €

V roku 2006 predstavila značka Escentric Molecules toaletnú vodu s názvom Molecule 01. Táto kvetinovo-drevitá vôňa je určená pre mužov aj ženy – patrí do kategórie unisexových vôní a v zložení sa nachádza chemická zlúčenina iso e super. .


Escentric Molecules Molecule 02 - EDP
65,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Parfumová voda Molecule 02 od značky Escentric Molecules je určená pre mužov aj ženy – patria medzi unisexové vône. Je tvorená Ambroxan – ten dodáva vôni orientálne, sladkastý, príjemný a teplý nádych. Na trh bola vôňa uvedená v roku 2008.


Escentric Molecules Molecule 02 - EDT náplň
38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Toaletná voda Molecule 02 od značky Escentric Molecules je určená pre mužov aj ženy – patria medzi unisexové vône. Je tvorená Ambroxan – ten dodáva vôni orientálne, sladkastý, príjemný a teplý nádych. Na trh bola vôňa uvedená v roku 2008.


Escentric Molecules Molecule 03 - EDT
61,40 €
+ doprava zadarmo

Toaletná voda Molecule 03 od značky Escentric Molecules je svieža vôňa pre mužov aj ženy (unisex). Vôňa bola vytvorená parfumérom Geza Schoen na jednej pachové chemickej látke – vetiveryl acetátu.   Na trh bola uvedená v roku 2010.


Escentric Molecules Molecule 04 - EDT
63,60 €
+ doprava zadarmo

Toaletná voda Molecule 04 od značky Escentric Molecules je drevitá vôňa pre mužov aj ženy, v ktorej sa miešajú akordy santalového dreva s tónmi javanolu a grepu. Nosom vôňa je Geza Schoen.   Na trh bola uvedená v roku 2017.


Fat Electrician Semi-Modern Vetiver - EDP
56,10 €

Fat Electrician Semi-Modern Vetiver je orientálno-drevitá vôňa pre mužov. Medzi jej zložky patria vetiver, živice opoponax, myrha, vanilka, kandizované gaštany, šľahačka a olivový list. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009. .


Fracas - EDP
100,70 €
+ doprava zadarmo

Fracas je kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí pomarančový kvet, mandarínka, zelené listy, broskyne, hyacint a bergamot. V kvetinovom srdci sa ukrýva koriander, karafiát, tuberóza, koreň Filko, červená pelargónie, vonokvětka (osmanthus), jazmín, konvalinka, biely kosatec, ruža, narcis a gardénie.


Habanita L`Esprit - EDP
43,80 €

Habanita L´ Esprit je cyprusovo-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí citrón, francúzska živice labdanum a muškátový oriešok. Srdce sa skladá z mimózy, ruže, jazmínu a kvety heliotrop. V základe sa následne rozvonia pačuli, pižmo, vetiver a benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2013. .


Histoires De Parfums Tubereuse 1 Capricieuse - EDP-48%
144,70 €

74,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Parfumová voda Tubereuse 1 Capricieuse od značky Histoires De Parfums vznikla v roku 2010. Táto orientálno-sladká vôňa poteší vaše zmysly hrejivú vanilkou v kombinácii s kakaom a kvetinami.


Jasmin - EDP
39,90 €

Jasmin Eau De Parfum z kolekcie Les Elements je kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí jazmín a citrón. Srdce sa skladá z ruže, klinčeka a pomarančového kvetu. V základe sa následne rozvonia biele pižmo a santalové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2015.


Je Suis Un Homme - EDP
37,50 €

Je Suis Un Homme je citrusovo-aromatická vôňa pre mužov. Tvorí ju koža, pačuli, škorica, citrón, klinček, bergamot, horký pomaranč, myrta, breza, pižmo a koňak. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006. .


Jeunesse - EDP
77,40 €
+ doprava zadarmo

Jeunesse De Robert Piguet je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlavu tvoria čierne ríbezle, malina a makrónky. V srdci sa ukrýva granátové jablko a kvetinové tóny. Kompozíciu uzatvárajú pižmové akordy. Na trh bola uvedená v roku 2012.


Jo Malone Amber & Lavender - EDC
99,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Amber & Lavender je orientálno-fougerová vôňa pre ženy aj mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 1995. Hlavu tvorí levanduľa, mäta a bergamot. Srdce sa skladá z konvalinky, klinčekov a škorice. V základe sa rozvonia ambra, pačuli a ambra.


Jo Malone Blackberry & Bay - EDC
56,10 €

Blackberry & Bay je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Jej nosom je Parfumér Fabrice Pellegrin. Tvorí ju kombinácia kvetinových akordov, vetiveru, cédru, černice, grapefruitu a bobkového listu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.


Jo Malone Nectarine Blossom & Honey - EDC
74,80 €
+ doprava zadarmo

Nectarine Blossom & Honey je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí zelené tóny, čierne ríbezle a olej z pomarančového lístia. V srdci sa ukrýva nektarinka a agát biely. Kompozíciu uzatvára vetiver, broskyňa a slivka. Na trh bola uvedená v roku 2005.