Pánske parfumy

U nás na MALL.sk predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj skrášľujúce produkty z kategórie pánske parfumy. Nakúpte u nás a získajte zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
-20%
Hugo Boss Boss No. 6 Bottled – EDT 100 ml
94x

Hugo Boss Boss No. 6 Bottled – EDT

52,60 €
41,70 €

Muž Boss No. 6 je cieľavedomý so zdravou dávkou sebadôvery. Luxusná citrusovo-korenistá vôňa definuje úspech, vyžaruje sebavedomie a zdôrazňuje zmyselne emocionálnu stránku mužského charakteru. Došlo k novému prebalu krabičky tejto vône (viď detailné fotografie).

Partner: Vivantis
Dior Sauvage - EDT 200 ml
18x

Dior Sauvage - EDT

126,30 €

Vôňa Sauvage od značky Dior je explóziou podmanivých tónov! Vôňa je inšpirovaná modrou oblohou, otvorenými priestormi a horúcim púštnym vzduchom. Zloženie vône je vybrané z prevažne prírodných surovín. Na trh bola uvedená v roku 2015 a tvárou vône sa stal Johnny Depp.

Partner: Vivantis
-28%
David Beckham Instinct - EDT 75 ml
19x

David Beckham Instinct - EDT

13,80 €
9,80 €

Čistá koncentrácia odvahy a energie. Z vône vanie okamžitý záblesk sviežosti vďaka talianskemu bergamotu, zatiaľ čo iskrivá zmes pomaranča a mandarínky jej dodáva radostný úvodný akord. Inštinktívna sila charakteru a intuície.

Partner: Vivantis
-20%
Calvin Klein Man - EDT 50 ml
6x

Calvin Klein Man - EDT

19,80 €
15,80 €
Akcia

Calvin Klein, jeden z najvýznamnejších designových ateliérov, udal smer niekoľkým generáciám, ktorým predstavil obraz ohromujúceho sexi muža. Značka Calvin Klein naďalej stelesňuje to, čo je provokatívne, nadčasové a hlavne čo je sexi.

Partner: Vivantis
-45%
Armaf Club De Nuit Intense Man - EDT 105 ml
24x

Armaf Club De Nuit Intense Man - EDT

43,50 €
23,60 €
Akcia

Club De Nuit Intense Man je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Ovocnú hlavu tvorí ananás, bergamot, jablko, čierne ríbezle a citrón. V srdci ucítite kombináciu jazmínu, brezy a ruže. Kompozíciu uzatvára šedá ambra, vanilka, pižmo a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Partner: Vivantis
Lacoste Essential - EDT 2 ml - odstrek s rozprašovačom
38x

Lacoste Essential - EDT

2,50 €

Ak povieme „Lacoste“, automaticky tým myslíme slobodu a radosť. Práve tieto pocity v nás má evokovať i vôňa Lacoste Essential, z ktorej zaznieva apel: „Urobte si čas sami na seba a na to, čo vás skutočne baví!“ Má rovnakú príchuť ako víkendy plné zábavy a stretnutia s ľuďmi, ktoré vždy radi vidíme.

Partner: Vivantis
-33%
Hugo Boss Selection - EDT 90 ml
8x

Hugo Boss Selection - EDT

36,40 €
24,30 €

Boss Selection je vôňa plná vysoko sofistikovanej elegancie a úspechu. Ide o prekvapujúce tóny s nezameniteľným podpisom. Je charakteristická svojím kontrastom medzi svetlom a tieňom.

Partner: Vivantis
-38%
JOOP! Homme - EDT 75 ml
24x

JOOP! Homme - EDT

24,30 €
15 €

Joop! Homme je vyjadrením mužskej zmyselnosti. Je plná fascinujúcej originality a kontrastov. Oslavuje všetky aspekty mužskej osobnosti. Zmyselná, vysoko kreatívna, expresívne vôňa. Pod vyrovnaným povrchom tlie mohutný oheň. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.

Partner: Vivantis
Hugo Boss Hugo - EDT 125 ml
45x

Hugo Boss Hugo - EDT

34,40 €

Hugo je aromaticko-zelená vôňa mnohých rozmerov, osobnej identity. Jasná, čistá a nenapodobiteľná. Dokonale stelesňuje elán mladých ľudí. Osviežte sa aj vy nezameniteľnú elegantný sviežosťou, ktorá vám spríjemní akúkoľvek dennú dobu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1995.

Partner: Vivantis
-34%
Versace Eros - miniatúra EDT 5 ml
3x

Versace Eros - miniatúra EDT

6,10 €
4 €

Láska, vášeň, krása a túžba – to sú kľúčové prvky pánskej vône Versace Eros. Dokonalosť mužského tela prepojená s odkazmi k antickej mytológii a klasickému sochárstvu reprezentujú charakteristické prvky štýlu Versace už od jeho začiatkov.

Partner: Vivantis
-73%
Mexx Festival Splashes For Men - EDT 50 ml
1x

Mexx Festival Splashes For Men - EDT

26,40 €
6,90 €

Festival Splashes For Men je svieža vôňa pre mužov, ktorá v sebe odráža festivalovej rytmy s iskrivými nótami melónu a zeleného jablka, s hrejivým drevitým podpisom. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
-30%
Mont Blanc Explorer - EDP 60 ml
13x

Mont Blanc Explorer - EDP

44,50 €
31 €

Explorer je drevito-aromatická vôňa pre mužov. Hlava sa skladá z bergamotu, šalvie muškátovej a bergamotu. V srdci sa ukrýva kože a haitský vetiver. Kompozíciu uzatvára kombinácia Ambroxan, kakaového struku, pačuli a akigalového dreva. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis