Steba KS 1

Steba KS 1

Hodnotenie: 3,3
81,10 €

Elektronická brúska pre všetky druhy nožov vrátane keramických. Steba KS 1 disponuje veľmi účinnými diamantovými brúsnymi kolesami a dvojfázovým ostrením pre čo najlepšie výsledky. Hlava brúsky je vymeniteľná. Vďaka protišmykovým nožičkám vám brúska neskĺzne nesprávnym smerom a nehrozí tak prípadné náhodné porezanie.

FISKARS Ostrič nožov Roll-Sharp Essential
12,38 € 11,40 €

Ostrič nožov Roll-Sharp Essential pre jednoduché a rýchle naostrenie nožov. Tento ostrič je vhodný pre ľavákov i pravákov. Je vybavený keramickými ostriacimi kotúčikmi, ktoré spoľahlivo naostria váš nôž.

Tescoma Brúska na nože PRECIOSO
14 € 12,90 €

Brúska na nože PRECIOSO značky Tescoma je určený pre ľahké brúsenie kuchynských nožov s hladkým ostrím v dvoch krokoch. Karbidová brúska nože nabrúsi nahrubo a keramická brúska ich dokonale naostrí. Keramická brúska je vhodná aj pre brúsenie nožov s pílkovým ostrím.

Banquet Lišta na nože magnetická CULINARIA 49 cm
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická lišta na nože CULINARIA s dĺžkou 49 cm je praktický pomocník do každej kuchyne. Vďaka nej budete mať nože neustále po ruke. Povrch lišty je z plastu v čiernej farbe. Pevné uchytenie nožov zabezpečuje dvojica silných magnetických pások.

Orion Stojan na nože WHITELINE akácie
23 €

Stojan na nože s plastovými štetinami pre bezpečné uloženie nožov, nožníc a ďalších kuchynských nástrojov. Orion Stojan na nože WHITELINE akácie netupí nože a ľahko sa udržiava.

Orion Stojan na nože drevo štetiny MRAMOR
24,80 €

Novinka

Stojan drevený na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Tescoma Blok Noblesse pre 14 nožov, nožnice / ocieľku
39,70 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Masívny blok Noblesse pre 14 nožov značky Tescoma je vyrobený z vysoko odolného bukového dreva, a preto sa hodí do každej kuchyne. S otvorom pre nožnice alebo ocieľku.

Banquet Stojan na nože drevený BRILLANTE Bamboo
9,60 € 9,40 €

Stojan na nože BRILLANTE Bamboo značky Banquet je vyrobený z bambusového dreva. Praktický pomocník do kuchyne udrží vaše nože pekne pohromade a vy ich budete mať stále po ruke. Blok s rozmermi 14 × 9 × 22 cm.

Mediashop Bavarian Edge

Mediashop Bavarian Edge

Hodnotenie: 3,7
23 € 19,90 €

Univerzálna brúska na nože Bavarian Edge s technológiou X-Cross, vďaka ktorej sa prispôsobí každému nožu, je ideálna na všetky typy nože s jednostranným, obojstranným alebo skoseným ostrím. Brúsne tyče sú vyrobené z extra tvrdého volfrámu, ktorý zaručí dokonalé obrúsenie vášho ostria.

Vulkanus MSVA20G2 Professional G2
119,95 € 89,90 €

Brúska na nože Vulkanus Professional G2 vyhladzuje a obrusuje nástroje i nože, vhodný na rovné i zúbkované hrany nožov. Bez škrabancov, prispôsobuje sa uhlu reznej hrany čepele – pri brúsení sa rezná hrana neohrieva. Možno čistiť v umývačke riadu.  Výška 14,5 cm. 

Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT s brúskou
22,20 € 17,90 €

Určené pre prehľadné uloženie kuchynských nožov s nerezovou čepeľou na stenu kuchynskej linky. Opatrené silnými magnetmi pre bezpečné uchytenie nožov, s brúskou s diamantovým povrchom pre ich účinné brúsenie.

Banquet Stojan na nože METALLIC
19,20 € 16,20 €

Stojan na nože METALLIC je ideálnym riešením pre uskladnenie vašich nožov, najmä značky Metallic. Stojan chráni nože pred poškodením ich ostria.

Kela Magnetická lišta na nože PLAN 45x5x1,5cm
29,95 € 24,40 €

Lišta je vyrobená z nerezovej ocele v matnej úprave s dĺžkou 45 cm. Lišta Plan značky Kela udrží nože vďaka zabudovanému magnetu. Vďaka lište budú vaše nože vždy pri ruke a bezpečne uložené z dosahu detských rúk.

Orion Stojan na nože guľatý štetiny BLACK
16,30 €

Novinka

Stojan na nože **s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

FISKARS Ostrič nožov FUZION Roll-Sharp
21,16 € 16 €

Ostrič nožov Fuzion Roll-Sharp je vhodný pre ľavákov i pravákov. Keramické ostriace kotúčiky sa ľahko používajú a nešmýkajú sa vám po stole. Pravidelné ostrenie ostričom bude udržiavať vaše nože stále ostré

TORO Blok na nože 23, 8 X 11, 1 X 15 CM
20,30 €

Univerzálny blok na nože je vhodný do každej domácnosti. Nože sú v ňom prakticky uložené a navyše sa netupia. Blok sa prispôsobí každému tvaru noža. Zaistite poriadok vo vašej kuchyni.

Orion Stojan na nože štetiny 18 cm
16,30 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Vulkanus MSVP20G2 Classic G2
79,95 € 72 €

Ostrič/brúska nožov Vulkanus Classic G2 ponúka možnosť ostriť ako nôž s hladkým ostrím, tak aj vlnitým ostrím. Pružinové karbidové tyče (s karbónových vlákien vystužených polyamidov), ktoré pôsobia pevne na každej ostrie. Druhá časť je z jemných, keramických, brúsnych kotúčov, pre pre jemné dobrúsen

Kela Magnetická lišta na nože PLAN 36x5x1,5 cm
27,95 € 21,90 €

Lišta Plan značky Kela udrží nože vďaka zabudovanému magnetu. Lišta je vyrobená z nerezovej ocele v matnej úprave o dĺžke 36 cm. Vďaka lište budú vaše nože vždy po ruke a bezpečne uložené z dosahu detských rúk.

Banquet Stojan drevený pre 5 nožov BRILLANTE Acacia 23 x 11 x 10 cm
18,40 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený blok na 5 nožov a nožnice je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Banquet Stojan drevený pre 5 nožov BRILLANTE Acacia 23 × 11 × 10 cm je vyrobený z akáciového dreva a disponuje protišmykovými nožičkami.

Work Sharp WSKTS-I KTS
129 € 100,80 €

Elektrická brúska Work Sharp Knife and Tool Sharpener predstavuje neoceniteľný nástroj pre udržanie všetkých nožov v ostrom stave. Používa pružné brusné pásy, ktoré umožňujú ostriť nielen rovnú čepeľ noža, ale aj zakrivené čepele napr. Tanto nože, zúbkované čepele a ďalšie nástroje ako nožnice, seke

Banquet Lišta magnetická na nože AKCENT 33 cm
7,80 €

Magnetická lišta na nože AKCENT s dĺžkou 33 cm je praktický pomocník do každej kuchyne. Uchytenie nožov zabezpečuje dvojica silných magnetických pások. Vďaka lište budete mať nože neustále po ruke. Povrch lišty je z nerezu v matnej úprave.

KDS Ocieľka 25 cm

KDS Ocieľka 25 cm

Hodnotenie: 4,8
15,10 €

Kvalitná oceľová ocieľka pre brúsenie všetkých druhov nožov má čepeľ dlhú 25 cm. Ergonomická rukoväť s chráničom prstov zaručujú pevný a bezpečný úchop pri každom použití.

Zwilling J.A.Henckel Brúsič čierny
25,91 € 21,40 €

Novinka

Zwilling brúsič pre jednoduché obnovenie ostrosti vašich nožov. Brúsenie je bezpečné a rýchle. Vy sa už nebudete hnevať s tuposťou vašich nožov a nebudete musieť nikam nosiť nože nabrúsiť.

Work Sharp WSBCHWHT-I Benchtop Whetstone Knife Sharpener
36 €

Brúska Work Sharp Benchtop Whetstone Knife Sharpener na brúsenie nožov. Umiestnený je v plastovom držiaku, ktorý zároveň slúži ako pomôcka pri dodržaní správneho brúsneho uhla. Behom niekoľkých sekúnd možno nastaviť uhol 15° alebo 17°. Brúsny kameň stavia na tradícii brúsenia riečnymi kameňmi, vďak

Lansky LK3DM 3 Stone Standard Diamond
101,99 €

Profesionálna brúsna sada Lansky 3 Stone Standard Diamond obsahujúcu 3 diamantové brúsne kamene rôznych hrubostí, je perfektnou voľbou pre začiatočníkov aj pokročilých. Diamantový povrch zaisťuje perfektné výsledky za krátky čas.  Prednosťou je systém prednastavených uhlov, ktorá umožňuje užívatelo

AnySharp Pro brúsik

AnySharp Pro brúsik

Hodnotenie: 4,8
27,29 € 21 €

Brúsik na nože s vysoko odolnou kovovou konštrukciou a silnou prísavkou. Brúsik AnySharp nemusíte pridržiavať rukami. Elegantný šedý dizajn.

Victorinox 7.8513 Butcher sharpening steel
25,90 € 21,20 €

Mäsiarska guľatá ocieľka Victorinox Butcher Sharpening Steel na brúsenie mäsiarskych nožov, s kruhovým prierezom. S čiernou plastovou rukoväťou, s rozšírenou záštitou a nerezovým krúžkom v spodnej časti na zavesenie. S dĺžkou brúsnej časti 30 cm. 

Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm

Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm

Hodnotenie: 4,7
17,20 € 14,90 €

Ocieľka AZZA 20 cm, ktorá je vyrobená zo špeciálnej brusířské ocele s vysokým obsahom uhlíka. Ergonomická rukoväť pre bezpečné použitie, s očkom pre zavesenie. Určené na brúsenie nožov AZZA a ostatných kuchynských nožov s hladkým ostrím. Záruka 10 rokov.

Banquet Stojan drevený pre 5 nožov BRILLANTE 22 x 17 x 9 cm
11,50 € 10,30 €

Drevený blok na 5 nožov a nožnice je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Banquet Stojan drevený pre 5 nožov BRILLANTE 22 × 17 × 9 cm je vyrobený z tropického gumovníkového dreva a disponuje protišmykovými nožičkami.

Banquet Doska magnetická na nože ACACIA 26 x 23 cm
21,10 € 16,30 €

Magnetická doska na nože je praktickým riešením pre prehľadné usporiadanie nožov. Banquet Doska magnetická na nože ACACIA 26 × 23 cm je vybavená silným magnetom, ktorý spoľahlivo uchytí nože. Povrch dosky je z akáciového dreva.

Orion Stojan na nože štetiny 16 cm
12,50 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistia bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Tescoma Blok WOODY pre 5 nožov a nožnice (86950)
13,20 € 12,50 €

Tescoma blok Woody je vyrobený zo špeciálneho ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis). Je určený pre 5 nožov a nožnice na hydinu. Umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov a zaručuje dokonalú ochranu ich ostrie.

Spyderco 204UF1 Tri-Angle Stone Ultra Fine
25 € 21,46 €

Ultra jemný keramický brúsny trojuholník Sypderco Tri-Angle Stone Ultra Fine pre profesionálne dokončovacie práce a leštenie ostrých hrán. Vhodné na všetky typy hrán, aj zúbkované, odstráni aj jemné škrabance. Rozmery 17,8 × 1,3 cm

CATLER MKB 10 Torri Blok na nože
89 € 87,20 €

Magnetický stojan na nože od značky Catler vyzerá dobre, je precízne remeselne prevedený a navyše spĺňa svoju funkciu na jednotku. Jeho tvar je kompaktný, napriek tomu ale udrží až 10 veľkých nožov. Je zhotovený z kvalitného bukového dreva a obsahuje silný magnet, ktorý udrží aj tie najväčšie nože.

CS Solingen Ocieľka 19 cm PROSTAR
7 €

Ocieľka 19 cm Prostar značky CS CS Solingen skvele poslúži v každej kuchyni, kde pomôže udržať ostrie vašich nožov. Táto ocieľka je vyrobená z nerezovej ocele vysokej kvality a jej dĺžka bez rukoväte je 19 cm. Rukoväť ocieľky je vyrobená tak, aby práca s ocieľkou bola bezpečná a komfortná.

Victorinox Brúska na nože

Victorinox Brúska na nože

Hodnotenie: 4,4
26,90 € 24,40 €

Keramická brúska na nože Victorinox je nepostrádateľným pomocníkom do kuchyne, ktorá zaistí vašim nožom dokonalé ostrie.

Banquet Stojan na nože CULINARIA Red 18 cm, so štetinami
17,30 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na keramické nože červený Culinaria je skvelý doplnok do kuchyne. Výška stojana je 18 cm. Je vyrobený z odolného plastového materiálu. Plastová vložka so štetinami na zapichovanie nožov.

Adler Brúska na nože

Adler Brúska na nože

Hodnotenie: 4,2
11,40 €

Ručná brúska na nože na brúsenie oceľových i keramických nožov. Uspôsobené pre držanie ľavou i pravou rukou. Protišmykové podložky na spodnej strane brúsky.

Brund EASY CUT magnetická lišta na nože 45cm
23,90 € 17,20 €

Nerezová magnetická lišta na nože s dĺžkou 45 cm z radu EASY CUT značky BRUND nájde uplatnenie v každej kuchyni. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.

Vulkanus MSPB04BL Basic Blister
29 €

Brúska na nože Vulkanus Basic Blister: Cestovná brúska na nože, praktická a priestorovo úsporná. Výborne naostrí rovné i zúbkované ostrie. Jednoduché použitie v praktickom balení.

Lansky LP006 Multi angle Knife clamp
14,39 € 10,07 €

Špeciálne navrhnutý hliníkový zverák – uholník Lansky Multi Angle Knife Clamp pre uchytenie nožov aj o malej šírky, akou sú švajčiarske nože armádneho typu. Rýchla, jednoduchá manipulácia pre uchopenie nožov. S možnosťou voľby brúsenia v uhloch 17°, 20°, 25° a 30°. Svorku možno použiť na nože so š

Berndorf-Sandrik Profi-Line ocieľka 20cm
9,80 €

Ocieľka vráti nožom počas chvíľky ich pôvodnú ostrosť. Aj ten najkvalitnejší nôž časom mierne otupí. Odporúčame nože ostriť ideálne po každom použití.

Brabantia Stojan na nože a kuchynské pomôcky
27,30 € 25,10 €

Stojan na nože v kompaktnom prevedení. Brabantia Stojan na nože a kuchynské pomôcky sa ľahko čistí vďaka odnímateľnému dnu. Stabilný a nekĺzavý.