FISKARS Ostrič nožov Roll-Sharp Essential
12,38 € 10,30 €

Ostrič nožov Roll-Sharp Essential pre jednoduché a rýchle naostrenie nožov. Tento ostrič je vhodný pre ľavákov i pravákov. Je vybavený keramickými ostriacimi kotúčikmi, ktoré spoľahlivo naostria váš nôž.

TORO Blok na nože, bukové drevo-41%
19,69 € 11,60 €

Akcia

Blok na 6 ks nožov z bukového dreva. Teraz už budete mať svoje nože na jednom mieste a vždy po ruke. Bukové drevo je všeobecne známe pre svoju tvrdosť

Beka Blok na nože NOMAD
39,60 € 36 €

BEKA Blok na nože NOMAD zabezpečí, že nože budete mať vždy po ruke a navyše budú bezpečne uložené. Vďaka plastovým štetinám sa nože netupia a vydržia dlhšie ako nové. Vhodné pre nože rôznej veľkosti. Do bloku za zmestí 5–7 nožov.

Tescoma Blok Noblesse pre 14 nožov, nožnice / ocieľku
39,70 € 32,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Masívny blok Noblesse pre 14 nožov značky Tescoma je vyrobený z vysoko odolného bukového dreva, a preto sa hodí do každej kuchyne. S otvorom pre nožnice alebo ocieľku.

Lamart LT2081 BLOK NA NOŽE 22,5CM ČIERNY
12,42 € 10,80 €

Univerzálny blok na nože Lamart vo svojom elegantnom prevedení sa stane ozdobou každej kuchyne. Blok je vyrobený z odolného plastu a vnútro je šetrne upravený tak, aby nože netupil. Ľahko umývateľný

SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová vodná
32,13 € 26,40 €

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia na vlhko, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.

Lamart LT2083 BLOK NA NOŽE 22,5CM ŠEDÝ
12,42 € 10,80 €

Univerzálny blok na nože Lamart sa stane elegantným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vyrobený z odolného plastu. Vnútro je šetrný k vašim nožom a netupí ich. Materiál je ľahko umývateľný

CS Solingen Ocieľka 19 cm PROSTAR
5,30 €

Ocieľka 19 cm Prostar značky CS CS Solingen skvele poslúži v každej kuchyni, kde pomôže udržať ostrie vašich nožov. Táto ocieľka je vyrobená z nerezovej ocele vysokej kvality a jej dĺžka bez rukoväte je 19 cm. Rukoväť ocieľky je vyrobená tak, aby práca s ocieľkou bola bezpečná a komfortná.

CATLER MKB 10 Adda Blok na nože
123,90 € 115 €

Magnetický stojan na nože od značky Catler spĺňa svoju funkciu na jednotku a navyše vyzerá ako umelecké dielo. Je zhotovený z kvalitného orechového dreva a obsahuje silný magnet, ktorý udrží až 10 z tých najväčších nožov.

Lamart LT2082 BLOK NA NOŽE 22,5CM BIELY
12,42 € 10,80 €

Masívny univerzálny blok na nože Lamart v bielom prevedení sa stane elegantným pomocníkom vo vašej kuchyni. Špeciálne vnútro bloku je vyrobený tak, aby nože netupil. Blok je vyrobený z odolného plastu a je ľahko umývateľný.

SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová
45,69 € 37,60 €

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.

CATLER MKB 10 Torri Blok na nože
89 € 85 €

Magnetický stojan na nože od značky Catler vyzerá dobre, je precízne remeselne prevedený a navyše spĺňa svoju funkciu na jednotku. Jeho tvar je kompaktný, napriek tomu ale udrží až 10 veľkých nožov. Je zhotovený z kvalitného bukového dreva a obsahuje silný magnet, ktorý udrží aj tie najväčšie nože.

SCANPAN Ocieľka 25 cm
27,09 € 22,60 €

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. praktická ocieľka od značky SCANPAN je určená pre každodenné ostrenie kuchynských nožov. bezpečné uchopenie vďaka ergonomickej rukoväti a čepeľ z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele zaistí jednoduché a perfektné naostrenie všetkých nožov.

SCANPAN Ocieľka 25 cm diamant
36,39 € 30,10 €

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. praktická ocieľka od značky SCANPAN je určená pre každodenné ostrenie kuchynských nožov. bezpečné uchopenie vďaka ergonomickej rukoväti a čepeľ z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele zaistí jednoduché a perfektné naostrenie všetkých nožov.

Tescoma Blok Noblesse pre 4 nože
19,80 € 16,20 €

Masívny blok Noblesse pre 4 nože značky Tescoma je vyrobený z vysoko odolného bukového dreva, a preto sa hodí do každej kuchyne.

Tescoma Blok WOODY pre 13 nožov a nožnice/ocieľku
21,90 €

Masívny univerzálny blok na nože Tescoma Woody, ktorý je určený pre 13 nožov a má jeden väčší otvor pre nožnice na hydinu alebo ocieľku. Stojan na nože je vyrobený z prvotriedneho dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis) a umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov.

Victorinox Brúska na nože

Victorinox Brúska na nože

Hodnotenie: 4,3
26,90 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramická brúska na nože Victorinox je nepostrádateľným pomocníkom do kuchyne, ktorá zaistí vašim nožom dokonalé ostrie.

Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
16,99 € 14,90 €

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, ktoré poskytujú rýchle, bezpečné a prehľadné odloženie nožov. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vašou linkou vyzerať skvele.

Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm

Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm

Hodnotenie: 4,6
17,90 €

Ocieľka AZZA 20 cm, ktorá je vyrobená zo špeciálnej brusířské ocele s vysokým obsahom uhlíka. Ergonomická rukoväť pre bezpečné použitie, s očkom pre zavesenie. Určené na brúsenie nožov AZZA a ostatných kuchynských nožov s hladkým ostrím. Záruka 10 rokov.

Tescoma Blok WOODY pre 5 nožov a nožnice (86950)
15,90 €

Tescoma blok Woody je vyrobený zo špeciálneho ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis). Je určený pre 5 nožov a nožnice na hydinu. Umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov a zaručuje dokonalú ochranu ich ostrie.

Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT s brúskou
22,90 €

Určené pre prehľadné uloženie kuchynských nožov s nerezovou čepeľou na stenu kuchynskej linky. Opatrené silnými magnetmi pre bezpečné uchytenie nožov, s brúskou s diamantovým povrchom pre ich účinné brúsenie.

FISKARS Magnetický držiak na nože 1001483
22 € 18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a silný magnet na bezpečné zavesenie nožov na určenom mieste. Vyrobený z čierneho plastu s matným kovovým okrajom. Súčiastky na montáž sú súčasťou dodávky.

Work Sharp WSHHDPVT-I Handheld Pivot PRO Knife & Tool Sharpener
14,34 €

Work Sharp Handheld Pivot PRO Knife & Tool Sharpener je všestranný orezávač, ktorý možno použiť v dielni, záhrade či v sklade. Základné brúsenie sa vykonáva pomocou dvoch prekrížených karbidových prvkov, zatiaľ čo pre jemné brúsenie sa používajú dve keramické tyče. Vďaka integrovaným pružinám ka

Camry Brúska na nože Camry CR 6709 
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická brúska na nože Camry CR6709 je výborným pomocníkom pri brúsení keramických ako aj kovových nožov.

Work Sharp WSBCHAGS-I Benchtop Angle Set Knife Sharpener
77,94 €

Work Sharp Benchtop Angle Set Knife Sharpener je nastaviteľný orezávač nožov so všestranným možnosťami ostrenia pomocou 3 rôznych zŕn a 5 uhlov ostrenia (15 °, 17,5 °, 20 °, 22,5 ° a 25 °). Rotujúce tyče majú hrubý diamantový povrch so 400 zrnami a jemný s 800 a extra jemný pre povrchové brúsenie. D

Work Sharp WSEDCMCR-I Micro Sharpener & Knife Tool
14,34 €

Work Sharp Micro Sharpener & Knife Tool je multifunkčný malý nástroj ktorý slúži ako brúska na nože a upínacie kliešte. Bezpečnú manipuláciu zabezpečujú bity T6, T8 a T10. Základné brúsenie sa vykonáva diamantovou tyčou so 600 zrnami a na jemné keramická tyč. Správny uhol ostrenia zabezpečujú vo

Work Sharp WSEDCPVP-I EDC Pivot PLUS Knife Sharpener
10,74 €

Work Sharp EDC Pivot PLUS Knife Sharpener je praktický orezávač nožov, ktorý má osklopnú kužeľovú diamantovú orezávačku pre zúbkované hrany. Základné brúsenie sa vykonáva pomocou dvoch prekrížených karbidových prvkov, pre jemné brúsenie má dve keramické tyče. Vďaka integrovaným pružinám karbidové pr

Work Sharp WSEDCPVT-I EDC Pivot Knife Sharpener
5,94 €

Work Sharp EDC Pivot Knife Sharpener je praktický ručný brúsič nožov, ktorý zvládne základné i jemné brúsenie. Základné brúsenie sa vykonáva pomocou dvoch prekrížených karbidových prvkov, zatiaľ čo pre jemné brúsenie sa používajú dve keramické tyče. Dodatočný stredne zrnitý diamantový orezávač je id

Banquet Lišta na nože magnetická CULINARIA 49 cm
7,90 € 6,40 €

Magnetická lišta na nože CULINARIA s dĺžkou 49 cm je praktický pomocník do každej kuchyne. Vďaka nej budete mať nože neustále po ruke. Povrch lišty je z plastu v čiernej farbe. Pevné uchytenie nožov zabezpečuje dvojica silných magnetických pások.

TORO Blok na nože 23, 8 X 11, 1 X 15 CM
20 € 19,30 €

Univerzálny blok na nože je vhodný do každej domácnosti. Nože sú v ňom prakticky uložené a navyše sa netupia. Blok sa prispôsobí každému tvaru noža. Zaistite poriadok vo vašej kuchyni.

Orion Stojan na nože drevo štetiny MRAMOR
23,27 € 22,90 €

Novinka

Stojan drevený na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Orion Stojan na nože WHITELINE akácie
22,40 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami pre bezpečné uloženie nožov, nožníc a ďalších kuchynských nástrojov. Orion Stojan na nože WHITELINE akácie netupí nože a ľahko sa udržiava.

CS Solingen Brúsny kameň na nože Tromso
26,95 € 26,30 €

Brúsny kameň má 2 stupne hrubosti a je určený na dokonalé naostrenie vašich nožov. Je vhodný pre všetky typy oceľových čepelí, zvlášť vhodný pre ostrenie Damaškových čepelí.

Lamart Brúska na nože 3x1 Edge LT2058
9,22 € 8,40 €

Trojstupňová brúska na nože vyrobená z ABS plastov so soft úpravou a protišmykovou základňou. Diamantový kameň, volfrámový nerezový a keramický kameň.

CATLER Krájecí prkénko CB 48 Tavolo
74,99 € 69 €

Novinka

Kuchyňské prkénko v originálním italském designu. Catler Krájecí prkénko CB 48 Tavolo je vyrobeno z masivního bukového dřeva z Dolomit s praktickým otvorem pro vložení talíře. Čtyři nožky poskytují vyvýšenou pracovní plochu pro pohodlné krájení. Není vhodné do myčky nádobí.

Banquet Doska magnetická na nože GRANITE Brown 30 x 21,5 cm, MDF
15,50 € 13,90 €

Magnetická doska na nože je praktickým riešením pre prehľadné usporiadanie nožov. Banquet Doska magnetická na nože GRANITE Brown 30 × 21,5 cm, MDF je vybavená silným magnetom, ktorý spoľahlivo uchytí nože. Povrch dosky je z MDF s dekorom Granite Brown.