Lamart LT2082 BLOK NA NOŽE 22,5CM BIELY
12,42 €
11,50 €

Novinka

Masívny univerzálny blok na nože Lamart v bielom prevedení sa stane elegantným pomocníkom vo vašej kuchyni. Špeciálne vnútro bloku je vyrobený tak, aby nože netupil. Blok je vyrobený z odolného plastu a je ľahko umývateľný.


Lamart LT2083 BLOK NA NOŽE 22,5CM ŠEDÝ
12,42 €
11,50 €

Novinka

Univerzálny blok na nože Lamart sa stane elegantným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vyrobený z odolného plastu. Vnútro je šetrný k vašim nožom a netupí ich. Materiál je ľahko umývateľný


SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová
45,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.


SCANPAN Ocieľka 25 cm
27,09 €
26,80 €

Novinka

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. praktická ocieľka od značky SCANPAN je určená pre každodenné ostrenie kuchynských nožov. bezpečné uchopenie vďaka ergonomickej rukoväti a čepeľ z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele zaistí jednoduché a perfektné naostrenie všetkých nožov.


Tescoma Blok WOODY pre 13 nožov a nožnice/ocieľku-15%
19,80 €

16,80 €

Akcia

Masívny univerzálny blok na nože Tescoma Woody, ktorý je určený pre 13 nožov a má jeden väčší otvor pre nožnice na hydinu alebo ocieľku. Stojan na nože je vyrobený z prvotriedneho dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis) a umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov.


Continenta Blok na nože 22x11,5x22 cm
35,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Blok na nože z akáciového dreva určený pre deväť-dielnu sadu. Do bloku môžete vložiť kuchynské nožnice, ocieľku a nože, ktoré potrebujete mať po ruke. Tento masívny kúsok bude na vašej linke vyzerať skvele.


Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
16,99 €
16,70 €

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, ktoré poskytujú rýchle, bezpečné a prehľadné odloženie nožov. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vašou linkou vyzerať skvele.


Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm-20%

Tescoma Ocieľka AZZA 20 cm

Hodnotenie: 4,5
17,20 €

13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocieľka AZZA 20 cm, ktorá je vyrobená zo špeciálnej brusířské ocele s vysokým obsahom uhlíka. Ergonomická rukoväť pre bezpečné použitie, s očkom pre zavesenie. Určené na brúsenie nožov AZZA a ostatných kuchynských nožov s hladkým ostrím. Záruka 10 rokov.


Tescoma Blok WOODY pre 5 nožov a nožnice (86950)
13,20 €

11,70 €

Akcia

Tescoma blok Woody je vyrobený zo špeciálneho ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis). Je určený pre 5 nožov a nožnice na hydinu. Umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov a zaručuje dokonalú ochranu ich ostrie.


Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT s brúskou-20%
22,20 €

17,70 €

Akcia

Určené pre prehľadné uloženie kuchynských nožov s nerezovou čepeľou na stenu kuchynskej linky. Opatrené silnými magnetmi pre bezpečné uchytenie nožov, s brúskou s diamantovým povrchom pre ich účinné brúsenie.


Berndorf-Sandrik Profi-Line ocieľka 20cm
9,60 €

Ocieľka vráti nožom počas chvíľky ich pôvodnú ostrosť. Aj ten najkvalitnejší nôž časom mierne otupí. Odporúčame nože ostriť ideálne po každom použití.


FISKARS Magnetický držiak na nože 1001483
22 €

16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a silný magnet na bezpečné zavesenie nožov na určenom mieste. Vyrobený z čierneho plastu s matným kovovým okrajom. Súčiastky na montáž sú súčasťou dodávky.


Adler Brúska na nože

Adler Brúska na nože

Hodnotenie: 4
11,06 €

9,60 €

Ručná brúska na nože na brúsenie oceľových i keramických nožov. Uspôsobené pre držanie ľavou i pravou rukou. Protišmykové podložky na spodnej strane brúsky.


Banquet Lišta magnetická na nože AKCENT 33 cm
7,60 €

Magnetická lišta na nože AKCENT s dĺžkou 33 cm je praktický pomocník do každej kuchyne. Uchytenie nožov zabezpečuje dvojica silných magnetických pások. Vďaka lište budete mať nože neustále po ruke. Povrch lišty je z nerezu v matnej úprave.


Banquet Stojan na nože CULINARIA Red 18 cm, so štetinami
17,34 €

13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na keramické nože červený Culinaria je skvelý doplnok do kuchyne. Výška stojana je 18 cm. Je vyrobený z odolného plastového materiálu. Plastová vložka so štetinami na zapichovanie nožov.


Banquet Stojan na nože drevený BRILLANTE Bamboo
9,71 €
9,60 €

Stojan na nože BRILLANTE Bamboo značky Banquet je vyrobený z bambusového dreva. Praktický pomocník do kuchyne udrží vaše nože pekne pohromade a vy ich budete mať stále po ruke. Blok s rozmermi 14 × 9 × 22 cm.


Brund EASY CUT brúska na nože
16,41 €
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Brúska na nože z radu EASY CUT značky BRUND nájde uplatnenie v každej kuchyni. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.


Brund EASY CUT magnetická lišta na nože 45cm
23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová magnetická lišta na nože s dĺžkou 45 cm z radu EASY CUT značky BRUND nájde uplatnenie v každej kuchyni. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.


Continenta Organizér na nože 39x11x3,5cm
17,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý organizér na nože vyrobený zo 100% prírodného materiálu má drážky pre päť nožov. Ideálny pre skladovanie nožov v kuchynskom šuplíku. Čepeľ noža bude lepšie chránená proti otupeniu a porezaniu.


CS Solingen Brúsny kameň na nože Tromso
21,13 €
20,70 €

Brúsny kameň má 2 stupne hrubosti a je určený na dokonalé naostrenie vašich nožov. Je vhodný pre všetky typy oceľových čepelí, zvlášť vhodný pre ostrenie Damaškových čepelí.


FISKARS Functional Form Blok pro 5 nožov
38,90 €

28,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Designový blok z březového dřeva pro kompaktní ukládání nožů. Snadno přístupné štěrbiny dovolují umístit blok s noži i pod nízko visící kuchňské skříňky. Blok na nože má silikonovou oranžovou základnu.


FISKARS Ocieľka 20 cm

FISKARS Ocieľka 20 cm

Hodnotenie: 5
19,20 €

Odolná ocelová ocílka pro broušení nožů. Kvalitní ocílka z řady Fiskars Functional Form je vhodná pro broušení všech druhů nožů. Ergonomické držadlo a chránič prstů zaručují pevný a bezpečný úchop při každém použití.


FISKARS Ocieľka 20 cm 1023781
10,31 €
10,10 €

Ocieľka 20 cm značky Fiskars pre komfortné a dokonalé naostrenie vášho noža. Vďaka tvarovanej rukoväti skvele padne do ruky. Je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele.


FISKARS Ostrič nožov FUZION Roll-Sharp
21,16 €

13,20 €

Ostrič nožov Fuzion Roll-Sharp je vhodný pre ľavákov i pravákov. Keramické ostriace kotúčiky sa ľahko používajú a nešmýkajú sa vám po stole. Pravidelné ostrenie ostričom bude udržiavať vaše nože stále ostré


FISKARS Ostrič nožov Roll-Sharp Essential
12,38 €

9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ostrič nožov Roll-Sharp Essential pre jednoduché a rýchle naostrenie nožov. Tento ostrič je vhodný pre ľavákov i pravákov. Je vybavený keramickými ostriacimi kotúčikmi, ktoré spoľahlivo naostria váš nôž.


FISKARS Functional Form Ostrič Roll-Sharp
14,40 €

12,80 €

Bezpečný a snadno použitelný pomocník k broušení nožů. Ostřič Fiskars je vhodný pro praváky i leváky. Protiskluzová základna zvyšuje bezpečnost a komfort při ostření.


KDS Ocieľka 25 cm
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná oceľová ocieľka pre brúsenie všetkých druhov nožov má čepeľ dlhú 25 cm. Ergonomická rukoväť s chráničom prstov zaručujú pevný a bezpečný úchop pri každom použití.


KDS Univerzálny ostrič nožov
10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny ostrič s kvalitnými ostriacimi plátkami zo spekaného karbidu. Na ostrenie nožov s hladkou čepeľou aj nožníc všetkých druhov.


Kela Magnetická lišta na nože PLAN 36x5x1,5 cm
28,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lišta Plan značky Kela udrží nože vďaka zabudovanému magnetu. Lišta je vyrobená z nerezovej ocele v matnej úprave o dĺžke 36 cm. Vďaka lište budú vaše nože vždy po ruke a bezpečne uložené z dosahu detských rúk.


Kela Magnetická lišta na nože PLAN 45x5x1,5cm
28,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lišta je vyrobená z nerezovej ocele v matnej úprave s dĺžkou 45 cm. Lišta Plan značky Kela udrží nože vďaka zabudovanému magnetu. Vďaka lište budú vaše nože vždy pri ruke a bezpečne uložené z dosahu detských rúk.


Lamart Brúska na nože 3x1 Edge LT2058
9,22 €
8,40 €

Trojstupňová brúska na nože vyrobená z ABS plastov so soft úpravou a protišmykovou základňou. Diamantový kameň, volfrámový nerezový a keramický kameň.


Orion Stojan na nože drevo štetiny
23,27 €
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan drevený na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.


Orion Stojan na nože drevo štetiny MRAMOR
23,27 €
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan drevený na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.


Orion Stojan na nože guľatý štetiny BLACK
15,50 €
15,30 €

Novinka

Stojan na nože **s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.


Orion Stojan na nože guľatý štetiny WHITE
11,62 €
11,50 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.


Orion Stojan na nože magnetická doska
23,27 €
23 €

Novinka

Držiak na nože v podobe čiernej magnetickej dosky sa stane praktickým ale aj dizajnovým doplnkom vašej kuchyne. Nože aj iné kovové predmety stačí len priložiť a máte ich vždy po ruke.


Orion Stojan na nože štetiny 16 cm
11,62 €
11,50 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistia bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.


Orion Stojan na nože štetiny 18 cm
15,50 €
15,30 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.


Richardson Sheffield Magnetický stojan na nože - Doodle
53,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stojan má odkladaciu plochu o veľkosti 21 × 30,5 cm. Magnetický stojan Richardson Sheffield na nože je revolučným vynálezom do vašej kuchyne, ktorý nie je len praktický ale aj štýlový.


Tefal Fresh kitchen brúska
14,90 €

13,19 €

Akcia

Univerzálna brúska 3v1 pre ostrenie čepelí nožov je vyrobená v štýle radu Fresh Kitchen, značky Tefal. Protišmyková podložka a ergonomická rukoväť uľahčujú ostrenie.


Tescoma Brúska SONIC

Tescoma Brúska SONIC

Hodnotenie: 5
8,60 €

7,70 €

Akcia

Brúska SONIC TESCOMA je vynikajúca pre ľahké brúsenie kuchynských nožov SONIC a ostatných nožov s hladkým ostrím. Brúsne kotúče z nehrdzavejúcej ocele s vysoko účinným diamantovým povrchom.


TORO Blok na nože, akátové drevo + nerez
21,24 €

18,60 €

Akcia

Blok na 5 ks nožov. Nože budete mať vždy na očiach a navyše budú bezpečne uložené v tomto bloku. Akátové drevo je všeobecne známe pre svoju tvrdosť, pružnosť, húževnatosť a odolnosť voči vode.


TORO Blok na nože, bukové drevo-21%
19,69 €

15,50 €

Akcia

Blok na 6 ks nožov z bukového dreva. Teraz už budete mať svoje nože na jednom mieste a vždy po ruke. Bukové drevo je všeobecne známe pre svoju tvrdosť


TORO Blok na nože 23, 8 X 11, 1 X 15 CM
23 €

Univerzálny blok na nože je vhodný do každej domácnosti. Nože sú v ňom prakticky uložené a navyše sa netupia. Blok sa prispôsobí každému tvaru noža. Zaistite poriadok vo vašej kuchyni.


TORO Stojan na nože magnetický, akátové dřevo
19,93 €
19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekný kúsok do vašej kuchyne vám umožní mať nože vždy pri ruke. Magnetická doska na nože vyrobená z agátového dreva pod značkou Toro bude na vašej linke vyzerať skvele.


AnySharp brúska
19,49 €
19,20 €

Brúska na nože s vysoko odolnou konštrukciou a silnou prísavkou. Brúsku AnySharp nemusíte pridržiavať rukami. Elegantný dizajn.