CS Solingen Ocieľka 19 cm PROSTAR
16x

CS Solingen Ocieľka 19 cm PROSTAR

5,95 €
5,80 €

Ďalšia ponuka za 5,95 €

Ocieľka 19 cm Prostar značky CS CS Solingen skvele poslúži v každej kuchyni, kde pomôže udržať ostrie vašich nožov. Táto ocieľka je vyrobená z nerezovej ocele vysokej kvality a jej dĺžka bez rukoväte je 19 cm. Rukoväť ocieľky je vyrobená tak, aby práca s ocieľkou bola bezpečná a komfortná.

Tovar od predajcu MALL
F. Dick Ocieľka Combi s dĺžkou 30 cm a štvorcovým dizajnom

F. Dick Ocieľka Combi s dĺžkou 30 cm a štvorcovým dizajnom

152,04 €

Kombinovaný brúsik DICK kombinuje 2 brúsiče v jednom – brúsi a leští podľa toho, ktorú stranu použijete. Obe strany so zafírovým povrchom, ktorý je šetrný, sú vhodné na každodennú údržbu všetkých typov čepelí nožov.

Partner: noze.cz
Güde GUS 650 Univerzálna ostrička

Güde GUS 650 Univerzálna ostrička

38 €

Motor 65 W , špeciálny diamantový brúsny kotúč Ø 48 mm, 6000 otáčok/min-1 ako garancia vysokej kvality ostrenia pri minimálnom odbere brúseného materiálu.Prípojka: 230 V~50 HzVýkon motora (P1): 65 WOtáčky pri voľnobehu: 6700 min -1Ø brúsneho kotúča: 48 mmMin./max.

Berndorf-Sandrik Profi-Line ocieľka 20cm
64x

Berndorf-Sandrik Profi-Line ocieľka 20cm

11,70 €
10,90 €

Ocieľka vráti nožom počas chvíľky ich pôvodnú ostrosť. Aj ten najkvalitnejší nôž časom mierne otupí. Odporúčame nože ostriť ideálne po každom použití.

Tovar od predajcu MALL
Hoteche Kameň brúsny 200x50x25 mm HOTECHE (550902)

Hoteche Kameň brúsny 200x50x25 mm HOTECHE (550902)

2,69 €

určený na brúsenie nožov a nástrojov, ako sú dláta, záhradné nožnice a pod.kameň je obojstranný – na jednej strane so zrnitosťou 120 a na druhej strane so zrnitosťou 240na odstraňovanie ostrín /špony, otrepy/, ktoré vznikli pri ručnom opracovávaní hrán, tiež na opravu poškodenej hrany /spálené a v…

Partner: TECHMAT
FISKARS 1023811 Ostrič nožů Roll-Sharp Essential

FISKARS 1023811 Ostrič nožů Roll-Sharp Essential

18 €
Posledný kus za túto cenu!

Ostrič na nože pre ľavákov i pravákov s keramickými ostriacimi kotúčikmi.Skvelý na jednoduché a rýchle naostrenie nožovUdržuje ideálny uhol ostria pri ostrení a nôž potom dlho pekne režeS odolnými keramickými ostriacimi kotúčikmiPraktická nekĺzavá základňaJednoduchá údržbaPre pravákov i pre ľaváko…

Verk 15532 Ručná brúska na nože

Verk 15532 Ručná brúska na nože

6,94 €

Profesionálna ručné brúska na nože. Scrimgeour je stabilné a bezpečné. Jeho moderný dizajn vyhovuje každej kuchyni. Technická špecifikácia: Materiál: oceľ a plast Rozmery: 12 cm x 16 cm x 7,5 cm Farba: šedá

FISKARS 1000601 Xsharp Ostrič nožov a sekier

FISKARS 1000601 Xsharp Ostrič nožov a sekier

18 €

Fiskars Xsharp™ ponúka hodnotný doplnok záhradného náradia. Ľahko sa prenáša a možno ho ovládať ako ľavou, tak aj pravou rukou. Má mechanizmus, ktorý sa jednoducho ovláda. Skladá sa z vodiacej drážky, keramických kotúčikov.

Ocieľky na nože

Ocieľky na nože vracajú kuchynským nožom pôvodnú ostrosť. Pre profesionálne použitie je tu mäsiarska ocieľka alebo diamantová ocieľka. Ľahko sa pracuje s balkánskou ocieľkou. Pre domáce použitie nenáročným kuchárom postačí klasická brúska na nože.

Mäsiarska ocieľka

  • Profesionálne ocieľky, akými sú mäsiarske ocieľky a ocieľky pre šéfkuchára, sú v hladkom prevedení bez drážkovania. Povrch obsahuje vrstvu chrómu a diamantu.

Balkánska ocieľka

  • Balkánska ocieľka má sploštený prierez. Nôž sa pri brúsení ocieľky dotýka vo väčšej ploche.

Diamantová ocieľka

  • Diamantová ocieľka je určená na brúsenie kuchynských nožov z tvrdej ocele. Diamantová ocieľka je obvykle vyvedená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pokrytej diamantovým práškom.

Brúska na nože

  • Manipulácia s ocieľkou a veľkým kuchynským nožom môže byť náročná. Bezpečnejšie je použitie brúsky na nože.

→ A aké značky ocieľok na nože sú najpopulárnejšie?

Ocieľka Victorinox

  • Značka Victorinox dodáva na trh aj diamantové ocieľky. Ocieľky sú prvotriednej kvality a určené pre profesionálne a domáce použitie.

Ocieľka Tescoma

  • Ocieľka Tescoma je vyrobená zo špeciálnej brusičskej ocele s vysokým obsahom uhlíka. Je doplnená praktickým očkom na zavesenie.

Ocieľka Fiskars

  • Ergonomická rukoväť ocieľky Fiskars dobre padne do ruky. Držadlo je tvarované tak, aby chránilo prsty. Ocieľka je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele.