Lamart LT2081 BLOK NA NOŽE 22,5CM ČIERNY
12,42 € 12 €

Univerzálny blok na nože Lamart vo svojom elegantnom prevedení sa stane ozdobou každej kuchyne. Blok je vyrobený z odolného plastu a vnútro je šetrne upravený tak, aby nože netupil. Ľahko umývateľný

Lamart LT2082 BLOK NA NOŽE 22,5CM BIELY
12,42 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Masívny univerzálny blok na nože Lamart v bielom prevedení sa stane elegantným pomocníkom vo vašej kuchyni. Špeciálne vnútro bloku je vyrobený tak, aby nože netupil. Blok je vyrobený z odolného plastu a je ľahko umývateľný.

Lamart LT2083 BLOK NA NOŽE 22,5CM ŠEDÝ
12,42 € 12 €

Univerzálny blok na nože Lamart sa stane elegantným pomocníkom vo vašej kuchyni. Vyrobený z odolného plastu. Vnútro je šetrný k vašim nožom a netupí ich. Materiál je ľahko umývateľný

CATLER MKB 10 Adda Blok na nože
123,90 € 119,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický stojan na nože od značky Catler spĺňa svoju funkciu na jednotku a navyše vyzerá ako umelecké dielo. Je zhotovený z kvalitného orechového dreva a obsahuje silný magnet, ktorý udrží až 10 z tých najväčších nožov.

TORO Stojan na nože magnetický, akátové dřevo
19,80 €

Pekný kúsok do vašej kuchyne vám umožní mať nože vždy pri ruke. Magnetická doska na nože vyrobená z agátového dreva pod značkou Toro bude na vašej linke vyzerať skvele.

Orion Stojan na nože guľatý štetiny BLACK
15,50 €

Novinka

Stojan na nože **s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Richardson Sheffield Magnetický stojan na nože - Doodle
55 €
+ doprava zadarmo

Stojan má odkladaciu plochu o veľkosti 21 × 30,5 cm. Magnetický stojan Richardson Sheffield na nože je revolučným vynálezom do vašej kuchyne, ktorý nie je len praktický ale aj štýlový.

Orion Stojan na nože štetiny 16 cm
12 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistia bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Tescoma Blok WOODY pre 5 nožov a nožnice (86950)
13,20 € 12,70 €

Akcia

Tescoma blok Woody je vyrobený zo špeciálneho ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis). Je určený pre 5 nožov a nožnice na hydinu. Umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov a zaručuje dokonalú ochranu ich ostrie.

FISKARS Functional Form Blok pro 5 nožov
38,90 € 27,90 €

Designový blok z březového dřeva pro kompaktní ukládání nožů. Snadno přístupné štěrbiny dovolují umístit blok s noži i pod nízko visící kuchňské skříňky. Blok na nože má silikonovou oranžovou základnu.

TORO Blok na nože, akátové drevo + nerez-43%
21,24 € 12,04 €

Výpredaj

Blok na 5 ks nožov. Nože budete mať vždy na očiach a navyše budú bezpečne uložené v tomto bloku. Akátové drevo je všeobecne známe pre svoju tvrdosť, pružnosť, húževnatosť a odolnosť voči vode.

Banquet Stojan na nože CULINARIA Red 18 cm, so štetinami
17,34 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na keramické nože červený Culinaria je skvelý doplnok do kuchyne. Výška stojana je 18 cm. Je vyrobený z odolného plastového materiálu. Plastová vložka so štetinami na zapichovanie nožov.

TORO Blok na nože, bukové drevo-59%
19,69 € 8,02 €

Výpredaj

Blok na 6 ks nožov z bukového dreva. Teraz už budete mať svoje nože na jednom mieste a vždy po ruke. Bukové drevo je všeobecne známe pre svoju tvrdosť

Banquet Stojan na nože CULINARIA Black 18 cm, se štětinami
17,34 € 16,60 €

Stojan na keramické nože čierny Culinaria je skvelý doplnok do kuchyne. Výška stojana je 18 cm. Je vyrobený z odolného plastového materiálu. Plastová vložka so štetinami na zapichovanie nožov.

CATLER MKB 10 Torri Blok na nože
89 € 87,90 €
+ doprava zadarmo

Magnetický stojan na nože od značky Catler vyzerá dobre, je precízne remeselne prevedený a navyše spĺňa svoju funkciu na jednotku. Jeho tvar je kompaktný, napriek tomu ale udrží až 10 veľkých nožov. Je zhotovený z kvalitného bukového dreva a obsahuje silný magnet, ktorý udrží aj tie najväčšie nože.

Mehrzer Bambusový blok na nože
35,37 € 35 €

Univerzálny blok na nože od značky Mehrzer je vyrobený z kvalitného bambusového dreva. Je to blok so štetinami a je vhodný pre všetky typy a veľkosti nožov.

Orion Stojan na nože štetiny 18 cm
15,50 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Tescoma Blok WOODY pre 13 nožov a nožnice/ocieľku
21,90 €

Masívny univerzálny blok na nože Tescoma Woody, ktorý je určený pre 13 nožov a má jeden väčší otvor pre nožnice na hydinu alebo ocieľku. Stojan na nože je vyrobený z prvotriedneho dreva gumovníka brazílskeho (Hevea brasiliensis) a umožňuje prehľadné, praktické a bezpečné uloženie kuchynských nožov.

Orion Stojan na nože drevo štetiny MRAMOR
23,27 € 23 €

Novinka

Stojan drevený na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Orion Stojan na nože drevo štetiny
23,27 € 23 €

Novinka

Stojan drevený na nože s plastovými štetinami zaistí bezpečné uloženie nožov, nožníc i iných kuchynských nástrojov. Nože sa neotupia a hlavne sú v prípade potreby ihneď po ruke.

Continenta Organizér na nože 39x11x3,5cm
18 €

Skvelý organizér na nože vyrobený zo 100% prírodného materiálu má drážky pre päť nožov. Ideálny pre skladovanie nožov v kuchynskom šuplíku. Čepeľ noža bude lepšie chránená proti otupeniu a porezaniu.

CS Solingen Stojan na nože s držiakom na tablet PREMIUM
26,90 € 17,60 €

Radi pri varení sledujete videá? Potom budete nadšení zo stojana na nože s držiakom na tablet CS Solingen Premium. Tento funkčný stojan je vybavený siedmimi slotmi na nože a disponuje inovatívnym držiakom na tablet, chytrý telefón alebo kuchárku. Stojan je otočný o 360°, takže na displej zariadenia budete vždy skvele vidieť. Vyrobený je z dreva, takže perfektne zapadne do každej kuchyne.

CS Solingen Blok na nože so štetinami LYCHEN
29,50 €

CS Solingen blok na nože so štetinami Lychen je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Tento blok na nože je vyrobený z dreva čiernej farby, vďaka čomu skvele zapadne do dizajnu akejkoľvek kuchynskej linky. Jeho špagetová výplň vám umožní prehľadne si nože usporiadať a dokonale ochráni ich ostrie. Keďže výplň nože netupí, hodí sa aj pre keramické nože.