Berlingerhaus Sada nožov v bloku 5 ks, karbónová
49,90 €
+ doprava zadarmo

V striebornom oceľovom bloku je schovaná sada 5 kusov kvalitných nožov značky BerlingerHaus. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a majú tmavošedú rukoväť. Súprava obsahuje kuchynský nôž, nôž na chleba, univerzálny nôž, plátkovací nôž a nôž na zeleninu.


Richardson Sheffield Blok na nože Mono Geo + 5 nožov-23%
45,70 €

35 €

Akcia

Blok na nože Mono Geo s 5 nožmi od značky Richardson Sheffield sa stane nielen praktickým spoločníkom do kuchyne, ale aj dizajnovým prvkom. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele so špeciálnym nepriľnavým povrchom, ktorý zabezpečuje, že sa a ne nelepia potraviny a ľahko sa čistí. Potlač je nezávadná.


Tescoma Blok na nože AZZA so 6 nožmi (884596)-15%
127,90 €

108,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Špičkové kuchynské nože AZZA uložené v praktickom bloku efektného designu, ktorý zaručene pripúta pozornosť pre vašu modernú kuchyňu. Nože sú vyrobené kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a obsahujú masívne nity, ktoré zaručujú vysokú pevnosť noža a ergonomickú pohodlnosť držania. Ako dôkaz mimoriadnej kvality je na túto súpravu poskytovaná záruka 10 rokov.


Alpina 22751 Keramické nože set 3 ks
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set 3 ks keramických kuchynských nožov Alpina, ktoré sú ľahké, opatrené krytkami a ľahko s nimi nakrájate čerstvý chlieb, vykostené mäso aj mäkké zrelé ovocie. Keramické nože zostávajú dlhodobo ostré.


Lamart 3 keramické nože a stojan (LT2018)
29,99 €

21,50 €

Set nožov na každodenné krájanie v akrylovom stojančeku. Čepele nožov sú vyrobené z keramiky s egonomickou rukoväťou. Krájané potraviny sa na nôž nelepia a nestratia vitamíny.


FISKARS set nožov Functional Form 1014190
81,44 €

53,70 €
+ doprava zadarmo

Elegantná praktická sada obsahujúca najpoužívanejšie nože Fiskars. Na boku dreveného bloku na nože sa nachádza oranžový, veľmi silný magnet na uchytenie noža, alebo nožníc.


Koopman Sada nerezových nožov 4 ks, biela
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre praktickú sadu 4 ks nerezových nožov Marex Trade nájdete v kuchyni širokú škálu využitia. Kuchárskyuniverzálny nôž sú vhodné na bežné krájanie a porciovanie, malý nôž pre nakrájanie a špikovanie a lúpací nôž na krájanie zeleniny. Dizajnová biela rukoväť.


Koopman Sada nerezových nožov 4 ks, modrá
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre praktickú sadu 4 ks nerezových nožov Marex Trade nájdete v kuchyni širokú škálu využitia. Kuchárskyuniverzálny nôž sú vhodné na bežné krájanie a porciovanie, malý nôž pre nakrájanie a špikovanie a lúpací nôž na krájanie zeleniny. Dizajnová modrá rukoväť.


BergHOFF 4dielna sada nožov Cook&Co-44%
26,85 €

14,90 €

Akcia

Kvalitné nože BergHOFF sú ručne rezané, aby bola zaistená čo najväčšia ostrosť. Nože Cook&Co sú vyrobené z ** masívnej nerezovej ocele ** a plastové rukoväte pre ** jednoduchú a bezpečnú manipuláciu **. Sú uložené v krásnom boxe, takže je vhodné ich dať aj ako darček.


Blaumann Sada nožov s nepriľnavým povrchom 3 ks čierna
13,40 €

Tieto nože od značky Blaumann s nepriľnavým povrchom nie je nutné často brúsiť, pretože sú vybrúsené laserom pre dokonalé krájanie. Vďaka antibakteriálnemu povrchu čepele sa nemusíte báť, že by sa pri príprave pokrmu vytratili jeho vitamíny, chuť alebo aróma. Rukoväť je protišmyková s bezpečnostnou zarážkou pre prsty, čiže krájanie je tak bezpečné a pohodlné, ako to len ide.


KDS Sada nožov VEGGIE YELLOW
8,40 €

Sada nožov so štýlovou oranžovou rukoväťou. Veľmi presnú škrabku KSD VEGGIE YELLOW oceníte pri lúpaní zeleniny a ovocia, univerzálny kuchynský nôž potom pri akomkoľvek krájaní. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.


Berlingerhaus Sada nožov s magnetickým stojanom 6 ks Black Rose Collection
32,10 €
30,80 €

Táto sada kuchynských nožov sa stojanom od značky BerlingerHaus nielen že bude vo vašej kuchyni slúžiť celé roky ako skvelý pomocník pri varení, ale aj spĺňa funkciu dekoračnú. Čepeľ je vyrobená s laserom brúsenej nerezovej ocele s nepriľnavým a antibakteriálnym povrchom, ktorý neničí vitamíny. Mäkčená čepeľ pre bezpečné krájanie je v matnom dekore so zlatým krúžkom pre dekoráciu.


KDS Sada nožov PASTRY
17,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov pre prípravu pečiva. Najmenší z nožov SD PASTRY využijete pri pilovaní, nôž s menšími vrúbkami na nátierky, ale aj na steaky, najväčší je potom ideálny na krájanie chleba. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.


KDS Súprava OPTIMA stojan magnet
59,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné oceľové nože v kuchyni ocenia gazdinka aj skúsený kuchár. Sada 5 nožov spolu s dreveným stojanom s magnetmi perfektne zapadne do akejkoľvek kuchyne. KDS Súprava OPTIMA stojan magnet má rukoväte vyrobené z hygienicky nezávadného a nárazuvzdorného pevného plastu.


SCANPAN 2-dielna sada porciovacia
72,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Porciovacia sada SCANPAN je zložená z noža s čepeľou dlhou 20 cm a vidlice s dĺžkou 15 cm. Porciovací nôž je ideálny pre odrezávanie rovnomerných plátkov zo šunky, morky na pečenie a vidlica pomáha pri prenášaní jedla a jeho servírovaní. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN 2-dielna sada SANTOKU
81,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sada nožov santoku od značky SCANPAN zložená z nožov s čepeľami 18 a 12,5 cm. Nože Santoku sú ideálne pre odrezávanie papierovo tenkých plátkov. Vďaka perforácii sa mäso nedrží na noži. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN 3-dielna sada nožov základná
112,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická sada nožov od značky SCANPAN zložená z najviac využiteľných nožov do vašej kuchyne. V sete nájdete nôž na zeleninu na presné lúpanie, porciovací nôž na rezanie tenkých plátkov a kuchársky na sekanie a krájanie. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN 4 dielna sada na steak
36,10 €

Novinka

Praktická sada nožov a vidličiek na steak od značky SCANPAN nesmie chýbať na žiadnej grilovačke. Steakové nože sú masívne a jednoducho sa s nimi krája, vidličky skvele padnú do ruky a pomáhajú mäso pridržať na mieste. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN 6-dielna sada - 5x nôž a lišta na nože
221,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická sada nožov od značky SCANPAN zložená z najviac využiteľných nožov do vašej kuchyne a z lišty na ich uloženie. V sete nájdete nôž na zeleninu, nôž na syr, univerzálny nôž, nôž na chlieb a kuchársky nôž. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN 6-dielna sada - 5x nože a blok na nože
249,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická sada nožov od značky SCANPAN zložená z najviac využiteľných nožov do vašej kuchyne a z bloku na ich uloženie. V sete nájdete nôž na zeleninu, porciovací nôž, univerzálny nôž, nôž na chlieb a kuchársky nôž. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN 6-dielna sada nožov na steak 12 cm
45,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická sada nožov na steak od značky SCANPAN nesmie chýbať na žiadnej grilovačke. Steakové nože sú vhodné aj na krájanie surovín s hrubou šupkou alebo na roztieranie masla a nátierok. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN NEREZ 3 dielna sada nožov základná
126,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada nožov od značky SCANPAN obsahuje základné nože do vašej kuchyne. Nože disponujú kvalitnou nerezovou rukoväťou. V sade nájdete nôž na zeleninu pre presné krájanie, porcovanie pre plnú kontrolu pri odrezávaní mäsa a kuchársky na sekanie, krájanie a rezanie. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


SCANPAN NEREZ 7 dielna sada - 6x nôž a blok na nože
335,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická sada nerezových nožov od značky SCANPAN obsahuje základné nože do vašej kuchyne spolu s blokom k ich uloženiu. V sade nájdete nôž na zeleninu, porcovanie, nôž na chlieb, kuchársky, nôž na syr a univerzálny nôž. Vyrobené z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.


Magefesa 3 dielna sada nožov (9 + 12 + 17 cm)
13,90 €
13,40 €

Novinka

Základná sada nožov pre každého kuchára i pre toho, kto varí len z núdze. Nože od značky Magefesa sú vyrobené z kvalitnej ocele v klasickom dizajne s čiernym plastovým ergonomickým madlom. Sada obsahuje nôž na zeleninu, santoku a kuchynský nôž. Vyrobené v Španielsku.


Alpina 41293 Sada nožov s otočným stojanom červená 7 ks
57,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada štyroch kuchynských nožov s nožnicami a ocieľkou z nerezovej ocele je usporiadaná v červenom otočnom stojane, vďaka ktorému môžete mať všetky nástroje stále pohromade.


Banquet Sada nožov s nepriľnavým povrchom ONION, 5 ks
16,59 €

13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada piatich nožov má nerezovú čepeľ s nepriľnavým povrchom. Potlač klasického cibuláka na čepeli a modrá pogumovaná rukoväť vnesie do vašej kuchyne trochu farieb. Praktické najpoužívanejšie nože v balení pod značkou Banquet.


Berlingerhaus Sada nožov v bloku 5 ks, červená
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V striebornom oceľovom bloku je schovaná sada 5 kusov kvalitných nožov značky BerlingerHaus. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a majú metalicky červenú rukoväť. Súprava obsahuje kuchynský nôž, nôž na chleba, univerzálny nôž, plátkovací nôž a nôž na zeleninu.


Berlingerhaus Sada nožov v bloku 5 ks, nerezová oceľ
50 €
+ doprava zadarmo

Strieborný oceľový blok uchováva súpravu 5 kusov kvalitných nožov značky BerlingerHaus. Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a majú ergonomickú rukoväť. Sada obsahuje kuchynský nôž, nôž na chleba, univerzálny nôž, plátkovací nôž a nôž na zeleninu.


Berndorf-Sandrik Profi-Line 6ks sada nožov v bloku
105,39 €
102,20 €
+ doprava zadarmo

Sada nožov v krásnom drevenom kláte značky Berndorf-Sandrik. Nože z radu Profi-Line sa pýšia čepeľou s tvrdosťou 55 Rockwell, čím dosahujú dlhšiu životnosť.


Brund EASY CUT sada 5x nôž a lišta na nože
59,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šesťdielna sada nožov s lištou z radu EASY CUT značky BRUND obsahuje nôž orezávací, nôž na paradajky, ázijský lúpací, kuchársky a na chlieb. Sada pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.


Brund EASY CUT sada nožov a škrabka
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojdielna sada nožov a škrabka z radu EASY CUT značky BRUND nájde uplatnenie v každej kuchyni. Sada pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.


Brund EASY CUT sada nožov základná
36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojdielna sada nožov z radu EASY CUT značky BRUND nájde uplatnenie v každej kuchyni. Sada pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia. Obsahuje nôž lúpací, kuchársky a na chlieb.


Kitchen Artist Sada nožov Swiss Q Ergo 10 kusov
24,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte si túto kompletnú sadu nožov z nerezovej ocele s ergonomickými rukoväťami. Tieto praktické nože sa vyznačujú moderným a elegantným dizajnom. Krájajte presne, rýchlo a pohodlne, ale zároveň bezpečne.


Cilio Set nožov na syr Sicilia, 2 ks
12,55 €

9,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojica nožov na syr s nerezovou čepeľou a rukoväťou z bukového dreva slúži k výrezu syra a na krájanie tvrdých syrov.


CS Solingen Sada náčinia, 4 ks
4,27 €
4,20 €

Praktická sada náčinia, ktoré nesmú chýbať vo vašej kuchyni. Sada obsahuje dva nože, nožnice a otvárač a predstavuje tak sadu základného náčinia, ktoré nesmú chýbať v žiadnej kuchyni.


CS Solingen Sada nerezových nožov Tri-Star, 3 kusy
5,40 €

Praktická sada nožov, ktorá nesmie chýbať vo vašej kuchyni. Sada nerezových nožov obsahuje lúpací nôž, univerzálny nôž a vrúbkovaný nôž. Nože majú klasickú nitovanú rukoväť z dreva.


CS Solingen Sada nožov s antibakteriálnym povrchom Marburg, 6 ks
13,68 €
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov s mramorovým povrchom obsahuje 5 nožov a 1 škrabku. Má špeciálny antibakteriálny mramorový povrch, ktorý pri krájaní neničí vitamíny v potravinách a ergonomické rukoväte, ktoré nekĺžu v ruke.


CS Solingen Sada nožov s mramorovým povrchom Steinfurt, 6 ks
13,68 €
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov s mramorovým povrchom obsahuje 5 nožov a 1 škrabku. Má špeciálny antibakteriálny mramorový povrch, ktorý pri krájaní neničí vitamíny v potravinách a ergonomické rukoväte, ktoré nekĺžu v ruke.


CS Solingen Sada nožov v drevenom bloku Shikoku, 6 ks
90,09 €
88,50 €
+ doprava zadarmo

Sada nožov v masívnom bloku z prírodného dreva. Sada obsahuje 5 nožov, ktoré majú laserom brúsenú čepeľ, ktorá vydrží dlho ostrá a sú vybavené ergonomickou mäkčenou rukoväťou pre pohodlný úchop.


FISKARS Functional Form Blok s piatimi nožmi
117,30 €

88,30 €
+ doprava zadarmo

Do bloku na nože Functional Form + možno uložiť päť nožov, po strane je vybavený magnetom pre uši nožníc. Drevený blok sa skvele hodí pre zvislé ukladanie nožov a môže sa stať ozdobou ktorejkoľvek kuchyne.


FISKARS Functional Form Blok so 7 nožmi 1018781
101,20 €

70,80 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný drevený blok, ktorý obsahuje sedem nožov Fiskars z radu Functional Form GoCutting. Na boku dreveného bloku na nože sa nachádza oranžový, veľmi silný magnet na uchytenie noža.


FISKARS Functional Form Sada nožov 1014211
88 €

52,90 €
+ doprava zadarmo

Blok z brezového dreva s piatimi nožmi absolútne nevyhnutnými pre varenie. Rad nožov Functional Form GoCutting s oranžovým logom Fiskars. Vďaka vylepšenému výrobnému procesu je zabezpečená lepšia odolnosť proti korózii ostria.


FISKARS Functional Form Set 3 steak nožov
14,90 €

12,30 €

Příjemné, lehké nože s vroubkovaným ostřím, ideální pro krájení steaků. Steakový nůž byl navržen pro každodenní používání v kuchyni se zvláštním důrazem na ergonomii a praktičnost.


FISKARS Štartovací set 1014207
24,90 €
23,10 €

Štartovacia sada Fiskars je vhodnou sadou pre začínajúcich kuchárov a kuchárky. Obsahuje nôž lúpací, nôž na chlieb a nôž kuchársky univerzálny. Vďaka ergonomickej rukoväti Softgrip nože skvele padnú do ruky. Čepeľ je vyrobená z veľmi tvrdej nerez ocele.


FISKARS Sada s vidlicou 1016003
43,08 €

37,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada Fiskars 1016003 obsahuje veľký kuchársky nôž aj pre tie najnáročnejšie krájacie úkony a porciovaciu vidlicu. Určené pre náročných užívateľov, ktorí okrem špičkovej kvality hľadajú tiež moderný dizajn.


FISKARS Set 3 univerzálnych nožov, čierne
14,90 €

10,10 €

Menší, univerzální nože pro široké spektrum loupání a krájení. Praktická sada obsahující tři kusy univerzální loupací nože Fiskars. Nůž se zoubkovanou čepelí, který se skvěle hodí pro krájení potravin s kůrkou či slupkou např. pečiva nebo rajčat.