SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová
45,69 € 41,10 €

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.

SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová vodná
32,13 € 28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia na vlhko, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.

Victorinox Brúska na nože

Victorinox Brúska na nože

Hodnotenie: 4,4
26,90 € 25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramická brúska na nože Victorinox je nepostrádateľným pomocníkom do kuchyne, ktorá zaistí vašim nožom dokonalé ostrie.

Camry Brúska na nože Camry CR 6709 
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická brúska na nože Camry CR6709 je výborným pomocníkom pri brúsení keramických ako aj kovových nožov.

Westmark Brúsny kameň

Westmark Brúsny kameň

Hodnotenie: 4,8
32,71 € 30,90 €

Brúsny kameň slúžiaci k opraveniu poškodeného ostria noža alebo k jeho naostreniu. Firma Westmark ho navrhla tak, aby každá jeho strana mala inú funkciu. Pre bezpečnejšie použitie je podložený bezpečnosťou gumovou podložkou.

Lamart Brúska na nože 3x1 Edge LT2058
9,22 € 8,20 €

Akcia

Trojstupňová brúska na nože vyrobená z ABS plastov so soft úpravou a protišmykovou základňou. Diamantový kameň, volfrámový nerezový a keramický kameň.

CS Solingen Brúsny kameň na nože Tromso
26,95 € 25,20 €

Brúsny kameň má 2 stupne hrubosti a je určený na dokonalé naostrenie vašich nožov. Je vhodný pre všetky typy oceľových čepelí, zvlášť vhodný pre ostrenie Damaškových čepelí.

Tescoma Brúska na nože PRECIOSO
14 € 12 €

Brúska na nože PRECIOSO značky Tescoma je určený pre ľahké brúsenie kuchynských nožov s hladkým ostrím v dvoch krokoch. Karbidová brúska nože nabrúsi nahrubo a keramická brúska ich dokonale naostrí. Keramická brúska je vhodná aj pre brúsenie nožov s pílkovým ostrím.

FISKARS Ostrič nožov FUZION Roll-Sharp
21,16 € 16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ostrič nožov Fuzion Roll-Sharp je vhodný pre ľavákov i pravákov. Keramické ostriace kotúčiky sa ľahko používajú a nešmýkajú sa vám po stole. Pravidelné ostrenie ostričom bude udržiavať vaše nože stále ostré

AnySharp Pro brúsik

AnySharp Pro brúsik

Hodnotenie: 4,9
27,29 € 21,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Brúsik na nože s vysoko odolnou kovovou konštrukciou a silnou prísavkou. Brúsik AnySharp nemusíte pridržiavať rukami. Elegantný šedý dizajn.

Mediashop Bavarian Edge

Mediashop Bavarian Edge

Hodnotenie: 3,6
23 € 19,90 €

Univerzálna brúska na nože Bavarian Edge s technológiou X-Cross, vďaka ktorej sa prispôsobí každému nožu, je ideálna na všetky typy nože s jednostranným, obojstranným alebo skoseným ostrím. Brúsne tyče sú vyrobené z extra tvrdého volfrámu, ktorý zaručí dokonalé obrúsenie vášho ostria.

FISKARS Functional Form Ostrič Roll-Sharp
14,40 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečný a snadno použitelný pomocník k broušení nožů. Ostřič Fiskars je vhodný pro praváky i leváky. Protiskluzová základna zvyšuje bezpečnost a komfort při ostření.

Tescoma Brúska SONIC

Tescoma Brúska SONIC

Hodnotenie: 3,5
9,90 €

Brúska SONIC TESCOMA je vynikajúca pre ľahké brúsenie kuchynských nožov SONIC a ostatných nožov s hladkým ostrím. Brúsne kotúče z nehrdzavejúcej ocele s vysoko účinným diamantovým povrchom.

AnySharp brúska

AnySharp brúska

Hodnotenie: 4,7
19,49 € 13,40 €

Brúska na nože s vysoko odolnou konštrukciou a silnou prísavkou. Brúsku AnySharp nemusíte pridržiavať rukami. Elegantný dizajn.

CS Solingen Brúska na nože dvojstupňová Tromso
16,95 € 11,90 €

Praktická dvojstupňová diamantová brúska na nože s protišmykovou úpravou pre bezpečnú manipuláciu. Udržujte svoje kuchynské nože ostré pre maximálnu účinnosť.

Banquet Brúsik na nože ALIVIO 3v1
10,08 € 7,80 €

Brúsik na nože s 3 fázami. BANQUET ALIVIO sa hodí pre brúsenie klasických oceľových kuchynských nožov. Prvou brúskou čepeľ noža opravíte, druhou zaostríte a vrátite do pôvodného tvaru, treťou čepeľ naleštíte. Bezpečnosť zaisťuje protišmyková základňa.

Yoko Design Brúska na nože
10,64 € 8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Obnovte svoje nože do pôvodnej slávy pomocou ľahko použiteľnej keramickej brúsky. Kolieska brúsky naostria váš nôž s minimálnym vynaloženým úsilím. Stačí pár pohybov a váš nôž bude mať ostrie ako nové.

Füri Brúska na nože čierna
31,50 €

Brúska na nože vo skladacom prevedení. FURI Brúska na nože čierna je vyrobený z plastu s brúskou z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s povrchom z diamantového prášku.

Füri Brúska na nože sivá
44,80 €

Brúska na nože v stolnom prevedení. FURI Brúska na nože sivá je vyrobený z plastu s brúskou z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s povrchom z diamantového prášku.

Adler Brúska na nože - rozbalené-3%
11,06 € 10,70 €

Rozbalené

Ručná brúska na nože na brúsenie oceľových i keramických nožov. Uspôsobené pre držanie ľavou i pravou rukou. Protišmykové podložky na spodnej strane brúsky.

KDS Univerzálny ostrič nožov
11,80 €

Univerzálny ostrič s kvalitnými ostriacimi plátkami zo spekaného karbidu. Na ostrenie nožov s hladkou čepeľou aj nožníc všetkých druhov.

FISKARS Ostrič nožov Roll-Sharp Essential
12,38 € 11,30 €

Ostrič nožov Roll-Sharp Essential pre jednoduché a rýchle naostrenie nožov. Tento ostrič je vhodný pre ľavákov i pravákov. Je vybavený keramickými ostriacimi kotúčikmi, ktoré spoľahlivo naostria váš nôž.

Amefa Brúska na nože Luxury
48,76 € 43,80 €

Brúska na nože Luxury značky Amefa je kvalitný brúsny kameň s dvomi zrnitosťami, je dodávaný s bambusovou protišmykovou podložkou. Všestranné využitie kameňa môžete ľahko vyskúšať nielen na nožoch, ale aj nožniciach a iných predmetoch.

Fackelmann Ostrič na nože 3-fázový
16,81 € 13,60 €

Ostrič na nože od značky Fackelmann umožňuje 3 fázové ostrenia pre profesionálny pocit z nožov. Ddržadlo je vyrobené z ABS plastu v čiernej farbe a funkčná časť je z nerezovej ocele. Tento ostrič odstráni a vyhladí všetky nerovnosti.

Zwilling J.A.Henckel Brúsič čierny
25,91 € 22,10 €

Novinka

Zwilling brúsič pre jednoduché obnovenie ostrosti vašich nožov. Brúsenie je bezpečné a rýchle. Vy sa už nebudete hnevať s tuposťou vašich nožov a nebudete musieť nikam nosiť nože nabrúsiť.

Eldom ON10 brúska na nože

Eldom ON10 brúska na nože

Hodnotenie: 3,5
9 € 6,70 €

Jednoduchá mechanická kompaktná brúska Eldom Promis na oceľové a keramické nože. Táto brúska s veľmi jednoduchou obsluhou má veľkú prísavku pre dokonalé upevnenie.

Adler Brúska na nože

Adler Brúska na nože

Hodnotenie: 4,3
11,50 €

Ručná brúska na nože na brúsenie oceľových i keramických nožov. Uspôsobené pre držanie ľavou i pravou rukou. Protišmykové podložky na spodnej strane brúsky.

Tefal Fresh kitchen brúska
15,60 €

Univerzálna brúska 3v1 pre ostrenie čepelí nožov je vyrobená v štýle radu Fresh Kitchen, značky Tefal. Protišmyková podložka a ergonomická rukoväť uľahčujú ostrenie.

Zassenhaus Brúska na nože
20,99 € 16,50 €

Brúska na nože značky Zassenhaus s dvoma stupňami brúsenia v čiernej farbe je vyrobené z ABS plastu a držadlo je pogumované pre bezpečný úchop.