FISKARS Ostrič nožov Roll-Sharp Essential
12,38 € 9,40 €

Ostrič nožov Roll-Sharp Essential pre jednoduché a rýchle naostrenie nožov. Tento ostrič je vhodný pre ľavákov i pravákov. Je vybavený keramickými ostriacimi kotúčikmi, ktoré spoľahlivo naostria váš nôž.

SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová vodná
32,30 €

AKCIA:Privítajte rok 2020 s dodatočnou zľavou 20 % po zadaní kódu 5VITAME2020SK (platí od platí od 20.01.2020 do 02.02.2020, alebo do vypredania zásob)!

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia na vlhko, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.

SCANPAN Brúska na nože 3-stupňová
45,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA:Privítajte rok 2020 s dodatočnou zľavou 20 % po zadaní kódu 5VITAME2020SK (platí od platí od 20.01.2020 do 02.02.2020, alebo do vypredania zásob)!

Ostré nože môžete používať aj vtedy, ak nie ste šéfkuchár. Brúska na nože od značky SCANPAN ponúka tri stupne brúsenia, aby sa s nimi pracovalo ľahšie a bezpečne. Pravidelné brúsenie udržuje kvalitné hladké ostrie, ktoré vydrží mnoho rokov.

Fackelmann Ostrič na nože 3-fázový
16,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ostrič na nože od značky Fackelmann umožňuje 3 fázové ostrenia pre profesionálny pocit z nožov. Ddržadlo je vyrobené z ABS plastu v čiernej farbe a funkčná časť je z nerezovej ocele. Tento ostrič odstráni a vyhladí všetky nerovnosti.

AnySharp brúska

AnySharp brúska

Hodnotenie: 5
19,40 €

Brúska na nože s vysoko odolnou konštrukciou a silnou prísavkou. Brúsku AnySharp nemusíte pridržiavať rukami. Elegantný dizajn.

Lamart Brúska na nože 3x1 Edge LT2058
10 €

Trojstupňová brúska na nože vyrobená z ABS plastov so soft úpravou a protišmykovou základňou. Diamantový kameň, volfrámový nerezový a keramický kameň.

Tescoma Brúska na nože PRECIOSO
14 €

Brúska na nože PRECIOSO značky Tescoma je určený pre ľahké brúsenie kuchynských nožov s hladkým ostrím v dvoch krokoch. Karbidová brúska nože nabrúsi nahrubo a keramická brúska ich dokonale naostrí. Keramická brúska je vhodná aj pre brúsenie nožov s pílkovým ostrím.

FISKARS Ostrič nožov FUZION Roll-Sharp
21,16 € 13 €

Ostrič nožov Fuzion Roll-Sharp je vhodný pre ľavákov i pravákov. Keramické ostriace kotúčiky sa ľahko používajú a nešmýkajú sa vám po stole. Pravidelné ostrenie ostričom bude udržiavať vaše nože stále ostré

Tefal Fresh kitchen brúska

Tefal Fresh kitchen brúska

Hodnotenie: 3,8
15,60 €

Univerzálna brúska 3v1 pre ostrenie čepelí nožov je vyrobená v štýle radu Fresh Kitchen, značky Tefal. Protišmyková podložka a ergonomická rukoväť uľahčujú ostrenie.

KDS Univerzálny ostrič nožov
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny ostrič s kvalitnými ostriacimi plátkami zo spekaného karbidu. Na ostrenie nožov s hladkou čepeľou aj nožníc všetkých druhov.

FISKARS Functional Form Ostrič Roll-Sharp
14,40 € 10,40 €

Bezpečný a snadno použitelný pomocník k broušení nožů. Ostřič Fiskars je vhodný pro praváky i leváky. Protiskluzová základna zvyšuje bezpečnost a komfort při ostření.

Tescoma Brúska SONIC

Tescoma Brúska SONIC

Hodnotenie: 4,3
9,90 €

Brúska SONIC TESCOMA je vynikajúca pre ľahké brúsenie kuchynských nožov SONIC a ostatných nožov s hladkým ostrím. Brúsne kotúče z nehrdzavejúcej ocele s vysoko účinným diamantovým povrchom.

Yoko Design Brúska na nože
10,64 € 9 €

Obnovte svoje nože do pôvodnej slávy pomocou ľahko použiteľnej keramickej brúsky. Kolieska brúsky naostria váš nôž s minimálnym vynaloženým úsilím. Stačí pár pohybov a váš nôž bude mať ostrie ako nové.

de Buyer TRIUM Brúsik 3-stupňový
61,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Brúsik bol vyvinutý pre perfektné ostrenie všetkých typov nožov. Jednoduchým posúvaním nadol a dozadu medzi pevnými oceľovými valčekmi na ktorých je diamantový prášok, opakovaním docielime perfektného naostrenia noža.

Adler Brúska na nože

Adler Brúska na nože

Hodnotenie: 4,2
11,06 € 9 €

Ručná brúska na nože na brúsenie oceľových i keramických nožov. Uspôsobené pre držanie ľavou i pravou rukou. Protišmykové podložky na spodnej strane brúsky.

Mediashop Bavarian Edge

Mediashop Bavarian Edge

Hodnotenie: 3,4
23 € 19,90 €

Univerzálna brúska na nože Bavarian Edge s technológiou X-Cross, vďaka ktorej sa prispôsobí každému nožu, je ideálna na všetky typy nože s jednostranným, obojstranným alebo skoseným ostrím. Brúsne tyče sú vyrobené z extra tvrdého volfrámu, ktorý zaručí dokonalé obrúsenie vášho ostria.

AnySharp Pro brúsik

AnySharp Pro brúsik

Hodnotenie: 5
27,20 €

Brúsik na nože s vysoko odolnou kovovou konštrukciou a silnou prísavkou. Brúsik AnySharp nemusíte pridržiavať rukami. Elegantný šedý dizajn.

Banquet Brúsik na nože ALIVIO 3v1
10 €

Brúsik na nože s 3 fázami. BANQUET ALIVIO sa hodí pre brúsenie klasických oceľových kuchynských nožov. Prvou brúskou čepeľ noža opravíte, druhou zaostríte a vrátite do pôvodného tvaru, treťou čepeľ naleštíte. Bezpečnosť zaisťuje protišmyková základňa.

Zassenhaus Brúska na nože

Zassenhaus Brúska na nože

Hodnotenie: 4,3
20,99 € 15,30 €

Brúska na nože značky Zassenhaus s dvoma stupňami brúsenia v čiernej farbe je vyrobené z ABS plastu a držadlo je pogumované pre bezpečný úchop.

Westmark Brúsny kameň

Westmark Brúsny kameň

Hodnotenie: 4,8
33,90 €

Brúsny kameň slúžiaci k opraveniu poškodeného ostria noža alebo k jeho naostreniu. Firma Westmark ho navrhla tak, aby každá jeho strana mala inú funkciu. Pre bezpečnejšie použitie je podložený bezpečnosťou gumovou podložkou.

Amefa Brúska na nože Luxury
48,60 €
+ doprava zadarmo

Brúska na nože Luxury značky Amefa je kvalitný brúsny kameň s dvomi zrnitosťami, je dodávaný s bambusovou protišmykovou podložkou. Všestranné využitie kameňa môžete ľahko vyskúšať nielen na nožoch, ale aj nožniciach a iných predmetoch.

Wüsthof Brúska nožov dvojitá
18,90 €

Táto dvojstupňová brúska na nože z odolného plastu nevyžaduje nič iné ako niekoľko jednoduchých ťahov na udržanie nožov ostrých. Bezpečné a jednoduché použitie. Možno použiť na vrúbkované aj zúbkované ostrie.

CS Solingen Brousek na nože TROMSO
11 €

Dvoustupňový brousek na nože s konstrukcí z tvrdého plastu s keramickými brusnými kotoučky. CS-Solingen Brousek na nože TROMSO je vybaven velkou rukojetí a protiskluzovou úpravou, které dohromady zajišťují bezpečnou maniuplaci.

Eldom ON10 brúska na nože
9 € 8 €

Jednoduchá mechanická kompaktná brúska Eldom Promis na oceľové a keramické nože. Táto brúska s veľmi jednoduchou obsluhou má veľkú prísavku pre dokonalé upevnenie.

Zwilling J.A.Henckel Brúsič čierny
26,10 €

Novinka

Zwilling brúsič pre jednoduché obnovenie ostrosti vašich nožov. Brúsenie je bezpečné a rýchle. Vy sa už nebudete hnevať s tuposťou vašich nožov a nebudete musieť nikam nosiť nože nabrúsiť.