Van Houten Kakao 500 g (plechová dóza)
16 €

12,10 €

Kakao s tučnosť 20/22%, ktoré je balené v praktickej dóze 500 g. Kakaový prášok Van Houten je vysoko kvalitný a vyznačuje sa jemnou vôňou a krásnou tmavo hnedou farbou. Kakao je samozrejme veľmi vhodné aj pre pečenie, prípravu poliev a náplní.


Van Houten Horúca čokoláda Passion 750 g
9,99 €

8 €

Van Houten horúca čokoláda Passion vám priblíži svojou silnou chuťou a tmavou farbou nápoje talianskych kaviarní. Možnosť prípravy nápoja je rozmiešaním do vody alebo do mlieka. Z balenia pripravíte až 35 porcií horúcej čokolády. Instatné zmes s obsahom kakaa 33%


Vergnano Čokoláda rozpustná 1 kg
18,13 €

16,10 €

Vychutnajte si bohatú chuť hustej horúcej čokolády Vergnano. Kakao v nej obsiahnuté je spracovávané podľa tradičného receptu, ktorú čokoládu preslávil v 17. storočí v Turíne, kde bola nazývaná „božským nápojom“.


Van Houten Kakao 250 g (plechová dóza)
9,99 €

8 €

Vysoko kvalitný kakaový prášok Van Houten sa vyznačuje jemnou vôňou a krásnou tmavo hnedou farbou. Tučnosť je 20/22%. Kakao je uložené v praktickej plechovej dóze a je samozrejme vhodné aj pre pečenie, prípravu poliev či náplní.


Van Houten Horúca čokoláda Selection 1kg
9,19 €

7,60 €

Van Houten horúca čokoláda Selection je instantná zmes na prípravu čokoládového nápoja s obsahom kakaa 16%. Nápoj pripravený zo zmesi sa vyznačuje silnou čokoládovou chuťou. Možnosť prípravy nápoja je rozmiešaním do vody alebo do mlieka.


Cafédirect Horúca čokoláda San Cristobal 1 kg
18,50 €

Horúca čokoláda zo San Cristobal v Dominikánskej republike má výraznú chuť vďaka vysokému obsahu kvalitného kakaa. V zimných mesiacoch výborne povzbudí a v letných mesiacoch s ľadom naopak skvele osvieži.


Cafédirect Horúca čokoláda Sao Tomé 50 x 23g
34,70 €

Poctivá chuť pravej horúcej čokolády z kvalitného kakaa odrody Criollo. Stačí zaliať 4 kávové lyžičky 2 dcl horúcej vody a dobre premiešať! Balenie obsahuje 50 × 23 g.


Ristora Densa horká mliečna čokoláda
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si bohato hustú taliansku horúcu čokoládu Ristori vyrobenú podľa tradičných receptúr talianskych majstrov. Odporúčame nielen ako nápoj lahodný a hustý krémový , ale využijete ju aj do čokoládových fontán, alebo fondue.


Ristora SU horká krémová čokoláda 1kg
11,20 €

Vysoko kvalitná talianska krémová čokoláda SU, je vďaka svojmu baleniu vhodná pre profesionálne i domáce použitie. Vychutnajte si bohato hustú taliansku horúcu čokoládu Ristori vyrobenú podľa tradičných receptúr talianskych majstrov.


Bensdorp pravé holandské kakao 1 kg
10,50 €

Veľké kilové balenie poctivého kakaa využijete na prípravu teplého nápoja aj na pečenie. Jedná sa o čistý kakaový prášok bez ostatných prísad, ktorý je kvalitnejším variantom bežného kakaa z obchodu.


Monbana biela horúca čokoláda 500 g
10,50 €

Ak ste milovníkmi smotanovo hebkej chuti bielej čokolády, tento tekutý ale poriadne hustý variant vás dostane. Na rozdiel od konkurenčných zmesí táto obsahuje pravé kakaové maslo.


Monbana Frappé čokoláda 250 g
6,25 €

5,60 €

Chcete si vychutnať osviežujúcu studenú čokoládu, ale nechce sa vám čakať, až vychladne a navyše sa na nej vytvorí nepríjemná koža? Vyriešte to týmto variantom, ktorá je vhodná do studeného mlieka.


Monbana horúca čokoláda Tanzanie 500 g
12,10 €

Horúca čokoláda s viac ako 55% obsahom kakaa má intenzívnu a plnú zamatovú chuť. Čokoláda obsahuje kakao z vybraných kakaových bôbov z Tanzánie a má úžasne hustú konzistenciu.


Monbana horúca čokoláda Tresor 1 kg
12,90 €

Ak ste už ochutnali tradičné čokoládu Monbana a podľahli jej plnej chuti, je pre vás toto kilové balenie ideálne. Čokoláda je vyrobená z kvalitného kakaa a na prípravu stačí horúce mlieko.


Monbana horúca čokoláda Tresor 250 g
5,88 €
5,60 €

Ochutnajte pravú francúzsku horúcu čokoládu hustejšej konzistencie, ktorá je vyrobená len z tých najlepších kakaových bôbov. Prášok na prípravu obsahuje 33% kakaa a na prípravu stačí len horúce mlieko.


Monbana tradičná francúzska horúca čokoláda 250 g
5,88 €
5,40 €

Tradičná francúzska horúca čokoláda vyniká svojou bohatou chuťou ale nie je tak hustá ako tá talianska, čo rade ľudí vyhovuje viac. Táto je vyrobená z prvotriednych kakaových bôbov z južnej Ameriky a Pobrežia Slonoviny.


Allnature Kakaový prášok BIO 200 g
6,07 €
5,90 €

Kakaový prášok v RAW kvalite so zníženým obsahom tuku a bez pridaného cukru od značky Allnature. Obsahuje veľké množstvo minerálov stopových prvkov a enzýmov a vďaka šetrnému spracovaniu aj maximálne množstvo nutričných látok.


Valrhona kakaový prášok 250 g
10,90 €

Kakao Valrhona je prvotriedny prášok vďaka svojej veľmi intenzívnej a výraznej chuti a nádhernej mahagónovej farbe. Kakaový prášok je ideálny na čokoládové polevy, na zdobenie dezertov alebo výrobu horúceho kakaa.