Allnature Kakaový prášok BIO 200 g
6,07 € 5,90 €

Kakaový prášok v RAW kvalite so zníženým obsahom tuku a bez pridaného cukru od značky Allnature. Obsahuje veľké množstvo minerálov stopových prvkov a enzýmov a vďaka šetrnému spracovaniu aj maximálne množstvo nutričných látok.

Van Houten Kakao 500 g (plechová dóza)
16 € 11,68 €

Kakao s tučnosť 20/22%, ktoré je balené v praktickej dóze 500 g. Kakaový prášok Van Houten je vysoko kvalitný a vyznačuje sa jemnou vôňou a krásnou tmavo hnedou farbou. Kakao je samozrejme veľmi vhodné aj pre pečenie, prípravu poliev a náplní.

Vergnano Čokoláda rozpustná 1 kg
18,13 € 15,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si bohatú chuť hustej horúcej čokolády Vergnano. Kakao v nej obsiahnuté je spracovávané podľa tradičného receptu, ktorú čokoládu preslávil v 17. storočí v Turíne, kde bola nazývaná „božským nápojom“.

Van Houten Kakao 250 g (plechová dóza)
9,99 € 7,77 €

Vysoko kvalitný kakaový prášok Van Houten sa vyznačuje jemnou vôňou a krásnou tmavo hnedou farbou. Tučnosť je 20/22%. Kakao je uložené v praktickej plechovej dóze a je samozrejme vhodné aj pre pečenie, prípravu poliev či náplní.

Van Houten Horúca čokoláda Selection 1kg
9,19 € 7,38 €

Van Houten horúca čokoláda Selection je instantná zmes na prípravu čokoládového nápoja s obsahom kakaa 16%. Nápoj pripravený zo zmesi sa vyznačuje silnou čokoládovou chuťou. Možnosť prípravy nápoja je rozmiešaním do vody alebo do mlieka.

Monbana horúca čokoláda Tresor 1 kg
12,46 €

Ak ste už ochutnali tradičné čokoládu Monbana a podľahli jej plnej chuti, je pre vás toto kilové balenie ideálne. Čokoláda je vyrobená z kvalitného kakaa a na prípravu stačí horúce mlieko.

Ristora Densa horká mliečna čokoláda
18,40 €

Vychutnajte si bohato hustú taliansku horúcu čokoládu Ristori vyrobenú podľa tradičných receptúr talianskych majstrov. Odporúčame nielen ako nápoj lahodný a hustý krémový , ale využijete ju aj do čokoládových fontán, alebo fondue.

Monbana horúca čokoláda Tresor 250 g
5,88 € 5,43 €

Ochutnajte pravú francúzsku horúcu čokoládu hustejšej konzistencie, ktorá je vyrobená len z tých najlepších kakaových bôbov. Prášok na prípravu obsahuje 33% kakaa a na prípravu stačí len horúce mlieko.

Monbana tradičná francúzska horúca čokoláda 250 g
5,88 € 5,20 €

Tradičná francúzska horúca čokoláda vyniká svojou bohatou chuťou ale nie je tak hustá ako tá talianska, čo rade ľudí vyhovuje viac. Táto je vyrobená z prvotriednych kakaových bôbov z južnej Ameriky a Pobrežia Slonoviny.

Monbana biela horúca čokoláda 500 g
10,33 € 10,12 €

Ak ste milovníkmi smotanovo hebkej chuti bielej čokolády, tento tekutý ale poriadne hustý variant vás dostane. Na rozdiel od konkurenčných zmesí táto obsahuje pravé kakaové maslo.

Bensdorp pravé holandské kakao 1 kg
10,12 €

Veľké kilové balenie poctivého kakaa využijete na prípravu teplého nápoja aj na pečenie. Jedná sa o čistý kakaový prášok bez ostatných prísad, ktorý je kvalitnejším variantom bežného kakaa z obchodu.

Monbana horúca čokoláda Tanzanie 500 g
11,68 €

Horúca čokoláda s viac ako 55% obsahom kakaa má intenzívnu a plnú zamatovú chuť. Čokoláda obsahuje kakao z vybraných kakaových bôbov z Tanzánie a má úžasne hustú konzistenciu.

Cafédirect Horúca čokoláda Sao Tomé 300g
5,30 €

Poctivá chuť pravej horúcej čokolády z kvalitného kakaa odrody Criollo. Stačí zaliať 4 kávové lyžičky 2 dcl horúcej vody a dobre premiešať! Balenie obsahuje 300 g.

Cafédirect Horúca čokoláda San Cristobal 1 kg
18,70 €

Horúca čokoláda zo San Cristobal v Dominikánskej republike má výraznú chuť vďaka vysokému obsahu kvalitného kakaa. V zimných mesiacoch výborne povzbudí a v letných mesiacoch s ľadom naopak skvele osvieži.

Monbana Frappé čokoláda 250 g
6,25 € 5,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Chcete si vychutnať osviežujúcu studenú čokoládu, ale nechce sa vám čakať, až vychladne a navyše sa na nej vytvorí nepríjemná koža? Vyriešte to týmto variantom, ktorá je vhodná do studeného mlieka.

Ristora SU horká krémová čokoláda 1kg
11,40 €

Vysoko kvalitná talianska krémová čokoláda SU, je vďaka svojmu baleniu vhodná pre profesionálne i domáce použitie. Vychutnajte si bohato hustú taliansku horúcu čokoládu Ristori vyrobenú podľa tradičných receptúr talianskych majstrov.

Cafédirect Horúca čokoláda Sao Tomé 50 x 23g
33,02 € 31,20 €

Poctivá chuť pravej horúcej čokolády z kvalitného kakaa odrody Criollo. Stačí zaliať 4 kávové lyžičky 2 dcl horúcej vody a dobre premiešať! Balenie obsahuje 50 × 23 g.

Van Houten Horúca čokoláda Passion 750 g
9,99 € 7,77 €

Van Houten horúca čokoláda Passion vám priblíži svojou silnou chuťou a tmavou farbou nápoje talianskych kaviarní. Možnosť prípravy nápoja je rozmiešaním do vody alebo do mlieka. Z balenia pripravíte až 35 porcií horúcej čokolády. Instatné zmes s obsahom kakaa 33%

Cafédirect Horúca čokoláda San Cristobal 250g
5,70 €

Horúca čokoláda zo San Cristobal v Dominikánskej republike má výraznú chuť vďaka vysokému obsahu kvalitného kakaa. V zimných mesiacoch výborne povzbudí a v letných mesiacoch s ľadom naopak skvele osvieži.

Valrhona kakaový prášok 250 g
10,51 €

Kakao Valrhona je prvotriedny prášok vďaka svojej veľmi intenzívnej a výraznej chuti a nádhernej mahagónovej farbe. Kakaový prášok je ideálny na čokoládové polevy, na zdobenie dezertov alebo výrobu horúceho kakaa.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: