Van Houten Horúca čokoláda Selection 1kg
9,19 € 7,40 €

Van Houten horúca čokoláda Selection je instantná zmes na prípravu čokoládového nápoja s obsahom kakaa 16%. Nápoj pripravený zo zmesi sa vyznačuje silnou čokoládovou chuťou. Možnosť prípravy nápoja je rozmiešaním do vody alebo do mlieka.

Ristora Densa horká mliečna čokoláda
18,40 €

Vychutnajte si bohato hustú taliansku horúcu čokoládu Ristori vyrobenú podľa tradičných receptúr talianskych majstrov. Odporúčame nielen ako nápoj lahodný a hustý krémový , ale využijete ju aj do čokoládových fontán, alebo fondue.

Ristora SU horká krémová čokoláda 1kg
11,40 €

Vysoko kvalitná talianska krémová čokoláda SU, je vďaka svojmu baleniu vhodná pre profesionálne i domáce použitie. Vychutnajte si bohato hustú taliansku horúcu čokoládu Ristori vyrobenú podľa tradičných receptúr talianskych majstrov.

Vergnano Čokoláda rozpustná 1 kg
18,13 € 15,60 €

Vychutnajte si bohatú chuť hustej horúcej čokolády Vergnano. Kakao v nej obsiahnuté je spracovávané podľa tradičného receptu, ktorú čokoládu preslávil v 17. storočí v Turíne, kde bola nazývaná „božským nápojom“.

Allnature Kakaový prášok BIO 200 g
6,07 € 5,90 €

Kakaový prášok v RAW kvalite so zníženým obsahom tuku a bez pridaného cukru od značky Allnature. Obsahuje veľké množstvo minerálov stopových prvkov a enzýmov a vďaka šetrnému spracovaniu aj maximálne množstvo nutričných látok.

Van Houten Horúca čokoláda Passion 750 g
9,99 € 7,77 €

Van Houten horúca čokoláda Passion vám priblíži svojou silnou chuťou a tmavou farbou nápoje talianskych kaviarní. Možnosť prípravy nápoja je rozmiešaním do vody alebo do mlieka. Z balenia pripravíte až 35 porcií horúcej čokolády. Instatné zmes s obsahom kakaa 33%

Van Houten Kakao 230 g v plechovke
9,99 € 7,80 €

Vysoko kvalitný kakaový prášok Van Houten sa vyznačuje jemnou vôňou a krásnou tmavo hnedou farbou. Tučnosť je 20/22%. Kakao je uložené v praktickej plechovej dóze o objemu 230g a je samozrejme vhodné aj pre pečenie, prípravu poliev či náplní.

Monbana horúca čokoláda Tresor 1 kg
12,50 €

Ak ste už ochutnali tradičné čokoládu Monbana a podľahli jej plnej chuti, je pre vás toto kilové balenie ideálne. Čokoláda je vyrobená z kvalitného kakaa a na prípravu stačí horúce mlieko.

Monbana biela horúca čokoláda 500 g
10,33 € 10,10 €

Ak ste milovníkmi smotanovo hebkej chuti bielej čokolády, tento tekutý ale poriadne hustý variant vás dostane. Na rozdiel od konkurenčných zmesí táto obsahuje pravé kakaové maslo.

Cafédirect Horúca čokoláda San Cristobal 250g-18%
5,41 € 4,40 €

Akcia

Horúca čokoláda zo San Cristobal v Dominikánskej republike má výraznú chuť vďaka vysokému obsahu kvalitného kakaa. V zimných mesiacoch výborne povzbudí a v letných mesiacoch s ľadom naopak skvele osvieži.

Bensdorp pravé holandské kakao 1 kg
10,10 €

Veľké kilové balenie poctivého kakaa využijete na prípravu teplého nápoja aj na pečenie. Jedná sa o čistý kakaový prášok bez ostatných prísad, ktorý je kvalitnejším variantom bežného kakaa z obchodu.

Monbana horúca čokoláda Tresor 250 g
5,88 € 5,40 €

Ochutnajte pravú francúzsku horúcu čokoládu hustejšej konzistencie, ktorá je vyrobená len z tých najlepších kakaových bôbov. Prášok na prípravu obsahuje 33% kakaa a na prípravu stačí len horúce mlieko.

Monbana Frappé čokoláda 250 g
6,25 € 5,40 €

Chcete si vychutnať osviežujúcu studenú čokoládu, ale nechce sa vám čakať, až vychladne a navyše sa na nej vytvorí nepríjemná koža? Vyriešte to týmto variantom, ktorá je vhodná do studeného mlieka.

Valrhona kakaový prášok 250 g
10,50 €

Kakao Valrhona je prvotriedny prášok vďaka svojej veľmi intenzívnej a výraznej chuti a nádhernej mahagónovej farbe. Kakaový prášok je ideálny na čokoládové polevy, na zdobenie dezertov alebo výrobu horúceho kakaa.