Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar in-line korčule. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie In-line korčule doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie In-line korčule či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Tempish Wire 3.0 Tempish Wire 3.0
Tempish Wire 3.0

Pánske kolieskové korčule disponujú kolieskami zo série Catch s malým valivým odporom. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Wire 3.0 sú určené pre rekreačné a športové fitness a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Tempish Ayroo Tempish Wire 3.0
Tempish Ayroo

Pánske kolieskové korčule disponujú veľmi pevným podvozkom s 3 kolieskami. Reflexné prvky zvyšujú ich viditeľnosť za tmy. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Ayroo sú určené pre aktívnych fitness korčuliarov aj začiatočníkov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Tempish Wox Lady Tempish Wire 3.0
Tempish Wox Lady

Dámske kolieskové korčule disponujú kolieskami zo série Catch a zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. Súčasťou je vyberateľná vnútorná topánka. TEMPISH Wox Lady sú určené pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Nils Extreme Rekreačné kolieskové korčule NA9022 Mikro Trading Street Rider kolieskové korčule modro-čierne veľkosť 31-34 v krabici
Nils Extreme Rekreačné kolieskové korčule NA9022

Kolieskové korčule sú vybavené ventilačnými otvormi pre maximálnu priedušnosť. Majú ložiská s nízkym odporom a dobrou zotrvačnosťou pre vysokú rýchlosť a dlhú dojazdovú vzdialenosť. Nils Extreme Rekreačné kolieskové korčule NA9022 sú vhodné k rekreačnej jazde stredne pokročilých a pokročilých korčuliarov po hladkých chodníkoch.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Tempish Kolieskové korčule WOX Lady Mikro Trading Street Rider kolieskové korčule modro-čierne veľkosť 31-34 v krabici
Tempish Kolieskové korčule WOX Lady

WOX Lady od značky Tempish sú klasické in-line korčule pre fitness korčuľovanie určené ako pre začínajúcich, tak pre pokročilých korčuliarov. Dvojitá konštrukcia lineru s vyberateľnou kompletnou vnútornou topánočkou je veľmi pohodlná a umožňuje rýchle vyschnutie po jazde a vyčistenie v prípade potreby. V oblasti Achillovej šľachy je liner mäkší pre väčšie pohodlie.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Tempish Kitty Baby Skate 26-29 Nils Extreme Zimné korčule 2v1 NF10927
Tempish Kitty Baby Skate 26-29

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci. Dajú sa zmeniť na trojkorčule, kedy sa zdvoja zadné kolieska a dieťa má tak väčšiu stabilitu. TEMPISH Kitty Baby Skate majú okrem korčúľ v balení aj helmu, chrániče a batoh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FunActiv detské 2v1 korčule Orin duo Nils Extreme Zimné korčule 2v1 NF10927
FunActiv detské 2v1 korčule Orin duo

Detské korčule Orion duo značky FunActiv majú konštrukčný systém, ktorý umožňuje zámenu zimných korčulí za podvozok s kolieskami – tzn. umožňuje jednoduchú prestavbu na in-line korčule. Mäkká rýchloschnúca výstelka zaisťuje pohodlnosť detskej nohy. Prednosťou je jednoduchá nastaviteľnosť veľkosti o 3 čísla ľahkým stlačením tlačidla v bočnej časti skeletu.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Nils Extreme Zimné korčule 2v1 NF10927 Nils Extreme Zimné korčule 2v1 NF10927
Nils Extreme Zimné korčule 2v1 NF10927

Set zimných a kolieskových korčulí v jednom Nils-Extreme NF10927. Korčule sú určené pre začínajúcich a stredne pokročilých korčuliarov a sú veľmi vhodné pre rekreačnú jazdu po ľade, ale aj tvrdom, nerovnom povrchu. Korčule disponujú trojstupňovým nastavením veľkosti, ktorú je možné nastaviť podľa vašej ľubovôle. Z korčulí môžete okamžite urobiť kolieskové korčule a to za pomoci PU koliesok s ložiskami ABEC7 o tvrdosti 82A.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Nils Extreme korčule NH18192 4v1 bielo-ružové Mikro Trading Kolieskové korčule Street Rider ružové veľkosť 30-33 v krabici
Nils Extreme korčule NH18192 4v1 bielo-ružové

Kolieskové korčule NILS Extreme NH18192 4v1 pre rekreačnú jazdu s PU kolieskami a ložiskami ABEC 7 a vymeniteľnými nožmi na ľad. Zapínanie na dvousekční pracku, remienok so suchým zipsom a šnurovanie. Topánka je nastaviteľná do 4 veľkostí.

môžete mať 04.10

FunActiv detské 2v1 korčule Orin girl duo Mikro Trading Kolieskové korčule Street Rider ružové veľkosť 30-33 v krabici
FunActiv detské 2v1 korčule Orin girl duo

Detské korčule Orion girl duo značky FunActiv majú konštrukčný systém, ktorý umožňuje zámenu zimných korčulí za podvozok s kolieskami – tzn. umožňuje jednoduchú prestavbu na in-line korčule. Mäkká rýchloschnúca výstelka zaisťuje pohodlnosť detskej nohy. Prednosťou je jednoduchá nastaviteľnosť veľkosti o 3 čísla ľahkým stlačením tlačidla v bočnej časti skeletu.

môžete mať 03.10

Partner: MALL