TEMPISH Magic Rebel Blue yellow
63,10 €

Rebelské FREE DESIGN detské rozťahovacie korčule Tempish Magic Rebel Blue yellow, určené pre rekreačné a športové fitnes a kondičné korčuľovanie. Neprehliadnuteľný dizajn.

TEMPISH Dasty

TEMPISH Dasty

Hodnotenie: 5
76,70 € 62,90 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Sú vybavené vstavanou topánočkou s výborným systémom odvetrávania. TEMPISH Dasty sa regulujú pomocou tlačidla na bočnej strane skeletu.

K2 Marlee Splash
109,95 € 100,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské kolieskové korčule majú možnosť nastavenia veľkosti až o 5 čísel a porastú tak s nohou dieťaťa. Kombinácia plastového rámu a mäkších koliesok pohlcuje vibrácie a zaisťuje čo najpohodlnejšie jazdu. K2 Marlee Splash disponujú rýchloupínacím systémom a v balení majú fixky pre prispôsobenie dizajnu.

Schildkröt rýchla päta Flashy Rollers
21,20 €

Jednoducho nasadíš na topánky a môžeš ísť. Svietiace jazdiace kolieska – rýchla päta SCHILDKROT Flashy Rollers ťa dovezú rýchlo a všade, kam chceš.

TEMPISH Racer Baby Skate

TEMPISH Racer Baby Skate

Hodnotenie: 4,7
81,40 € 57,30 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci. Dajú sa zmeniť na trojkorčule, kedy sa zdvoja zadné kolieska a dieťa má tak väčšiu stabilitu. TEMPISH Racer Baby Skate majú okrem korčúľ v balení aj helmu, chrániče a batoh.

Detské in-line korčule

Hľadáte kvalitné a bezpečné kolieskové korčule pre deti? Mall.sk ponúka mnoho detských in-line korčúľ v rastúcich veľkostiach.

U nás kúpite kolieskové korčule K2, kolieskové korčule TEMPISH, kolieskové korčule FILA a ďalších.

Detské kolieskové korčule 2v1

In-line korčule s možnosťou výmeny koliesok za ostrie pre ľadové korčuľovanie. Oba nadstavce sú dostupné priamo v balení korčúľ.

Detské kolieskové korčule 3v1

In-line korčule disponujú nástavcami pre in-line i ľadové korčuľovanie, navyše sú opatrené nadstavcom s dvojradovými kolieskami pre najmenších.

Ako vybrať detské chrániče na kolieskové korčule?

Z hľadiska bezpečnosti je nevyhnutné pred výučbou in-line korčuľovania vybaviť deti potrebnými in-line chráničmi.

Zvyčajne sada obsahuje:

  • Chránič kolien
  • Chránič zápästia
  • Chránič lakťov

Chrániče sa bežne fixujú pomocou suchého zipsu, vyrobené sú zo savej textílie a odolného tvrdeného plastu. Na ochranu hlavy slúžia in-line prilby pre deti.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné detské in-line korčule.
Produkty v akcii nájdete v kategórii detské in-line korčule akcia.