K2 Raider Boa
121,08 € 96 €

Chlapecké kolečkové brusle mají možnost nastavení velikosti až o 5 čísel a porostou tak s nohou dítěte. Měkčí kolečka pohlcují vibrace a zajišťují co nejpohodlnější jízdu. K2 Raider Boa disponují rychloupínacím systémem, který nepovoluje.

Spokey Speedstar
72,95 € 63,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nastaviteľné detské a juniorské kolieskové korčule. Spokey Speedstar vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu systému nastavenia veľkosti vydrží vašej ratolesti niekoľko sezón. Komfortná topánka s pevnou fixáciou poskytne istotu pri jazde, čomu výborne sekundujú aj odolné kolieska s kvalitnými ložiskami ABEC 9 Carbon.

TEMPISH Monster baby skate

TEMPISH Monster baby skate

Hodnotenie: 4,3
70,28 € 50,20 €

Detský set Tempish Monster baby skate určený pre začiatočníkov, rekreačné korčuľovanie. Veselý a nápaditý dizajn návštevníkov z vesmíru.

FILA X-One

FILA X-One

Hodnotenie: 5
85,86 € 60 €

Dětské kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až o 4 čísla a brusle tak roste s nohou dítěte. Zapínají se pomocí rychloupínací přezky, suchým zipem a klasickými tkaničkami a pevně drží nohu. FILA X-One jsou vhodné pro začátečníky na in-line bruslích.

K2 Marlee Pro

K2 Marlee Pro

Hodnotenie: 5
100,89 € 87,20 €

Dievčenské kolieskové korčule majú možnosť nastavenia veľkosti až o 5 čísel a porastú tak s nohou dieťaťa. Kombinácia plastového rámu a mäkších koliesok pohlcuje vibrácie a zaisťuje čo najpohodlnejšie jazdu. K2 Marlee Pro disponujú rýchloupínacím systémom.

K2 Raider Pro

K2 Raider Pro

Hodnotenie: 5
100,20 €

Detské kolieskové korčule majú možnosť nastavenia veľkosti až o 5 čísel a porastú tak s nohou dieťaťa. Kombinácia plastového rámu a mäkších koliesok pohlcuje vibrácie a zaisťuje čo najpohodlnejšie jazdu. K2 Raider Pro disponujú rýchloupínacím systémom.

TEMPISH Vestax orange
96,18 € 79,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tempish Vestax orange je revolučný model kolieskových korčúľ, vďaka univerzálnemu podvozku, na ktorý je možné namontovať 4 kolieska s max. priemerom 84 mm alebo 3 kolieska s priemerom až 100 mm.

TEMPISH Vestax green

TEMPISH Vestax green

Hodnotenie: 5
96,18 € 79,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tempish Vestax green je revolučný model kolieskových korčúľ, vďaka univerzálnemu podvozku na ktorý je možné namontovať 4 kolieska s max. priemerom 84 mm alebo 3 kolieska s priemerom až 100 mm.

TEMPISH Magic Rebel Blue yellow
67 €

Rebelské FREE DESIGN detské rozťahovacie korčule Tempish Magic Rebel Blue yellow, určené pre rekreačné a športové fitnes a kondičné korčuľovanie. Neprehliadnuteľný dizajn.

Roces Jokey 2.0 Girl

Roces Jokey 2.0 Girl

Hodnotenie: 5
69,58 € 55,90 €

Dívčí kolečkové brusle disponují nastavitelnou velikostí až 4 čísla a anatomicky tvarovanou vložkou. Zapínají se klasicky tkaničkami, suchým zipem a přezkou pro maximální fixaci nohy. Roces Jokey 2.0 Girl jsou lehké, pohodlné a vhodné pro začátečníky.

Roces Moody 4.0 BoyRoces Moody 4.0 Boy
90,38 € 81,60 €

Detské rozťahovacie korčule Roces Moody 4.0 Boy sú určené pre rekreačné a športové fitness korčuľovanie. Korčule disponujú jednoduchým systémom zväčšenie veľkosti tlačidlom na bočnej strane skeletu. Tieto korčule sú veľmi pohodlné a ľahké.

Schildkröt rýchla päta Flashy Rollers
21,20 €

Jednoducho nasadíš na topánky a môžeš ísť. Svietiace jazdiace kolieska – rýchla päta SCHILDKROT Flashy Rollers ťa dovezú rýchlo a všade, kam chceš.

TEMPISH Kitty Baby Skate

TEMPISH Kitty Baby Skate

Hodnotenie: 5
81,40 € 69 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci. Dajú sa zmeniť na trojkorčule, kedy sa zdvoja zadné kolieska a dieťa má tak väčšiu stabilitu. TEMPISH Kitty Baby Skate majú okrem korčúľ v balení aj helmu, chrániče a batoh.

TEMPISH Swist flash

TEMPISH Swist flash

Hodnotenie: 4,8
69,60 € 59 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Dve kolieska na každej korčuli sú vybavené LED diódami. TEMPISH Swist flash sa regulujú pomocou pracky s poistkou Autolock a ozubeného pásku.

Spokey TONY Kolieskové korčule
33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú predovšetkým začiatočníci. Majú trojitý bezpečnostný systém, ktorý perfektne istí nohu. Súčasťou je TPR brzda. Spokey TONY Kolieskové korčule sú vybavené ľahkým hliníkovým rámom.

FILA X-One G
86,70 € 70,90 €

Detské kolieskové korčule disponujú nastaviteľnou veľkosťou až o 4 čísla a korčule tak rastú s nohou dieťaťa. Zapínajú sa pomocou rýchloupínacej pracky, suchým zipsom a klasickými šnúrkami, pevne držia nohu. FILA X-One G sú vhodné pre začiatočníkov na in-line korčuliach.

Spokey KHAN Kolieskové korčule
64 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú predosvšetkým začiatočníci. Majú bezpečnostný systém, ktorý zabraňuje samovoľnému uvoľneniu spôn. Spokey KHAN Kolieskové korčule regulovateľné sú vybavené ľahkým hliníkovým rámom.

Spokey TONY Kolieskové korčule
33,40 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú predovšetkým začiatočníci. Majú vložku Fitness Air Systém so zvýšenou priedušnosťou, ktorá zlepšuje prenos tepla a vlhkosti. Spokey TONY Kolieskové korčule sú vybavené ľahkým hliníkovým rámom.

Spokey Mizo Kolieskové korčule regulovateľné
35,90 €

Detské korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú predovšetkým začiatočníci. Majú bezpečnostný systém, ktorý zabraňuje samovoľnému uvoľneniu spôn. Spokey Mizo Kolieskové korčule regulovateľné sú opatrené ľahkým hliníkovým rámom.

Spokey QUATTRO 4IN1 Korčule
36,60 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú predovšetkým začiatočníci. Možno ich premeniť na kolieskové, zimné, trekové alebo tri-skates a je možné ich teda používať po celý rok. Spokey QUATTRO 4IN1 Korčule sú opatrené ľahkým hliníkovým rámom.

TEMPISH Racer Baby Skate

TEMPISH Racer Baby Skate

Hodnotenie: 4,5
81,40 € 69 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci. Dajú sa zmeniť na trojkorčule, kedy sa zdvoja zadné kolieska a dieťa má tak väčšiu stabilitu. TEMPISH Racer Baby Skate majú okrem korčúľ v balení aj helmu, chrániče a batoh.

Spokey KHAN Kolieskové korčule
64,20 €

Novinka

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú predovšetkým začiatočníci. Majú bezpečnostný systém, ktorý zabraňuje samovoľnému uvoľneniu spôn. Spokey KHAN Kolieskové korčule sú opatrené ľahkým hliníkovým rámom a možno ich mať so 4 alebo 3 kolieskami.

K2 Marlee Splash
109,95 € 94,80 €

Detské kolieskové korčule majú možnosť nastavenia veľkosti až o 5 čísel a porastú tak s nohou dieťaťa. Kombinácia plastového rámu a mäkších koliesok pohlcuje vibrácie a zaisťuje čo najpohodlnejšie jazdu. K2 Marlee Splash disponujú rýchloupínacím systémom a v balení majú fixky pre prispôsobenie dizajnu.

TEMPISH Clips

TEMPISH Clips

Hodnotenie: 5
64,90 € 54,90 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Sú vybavené vstavanou papučou s výborným systémom odvetrávania. TEMPISH Clips sa regulujú pomocou tlačidla na bočnej strane skeletu.

FILA J-One
78,80 € 67 €

Detské kolieskové korčule disponujú nastaviteľnou veľkosťou až o 4 čísla a korčule tak rastú s nohou dieťaťa. Zapínajú sa pomocou rýchloupínacej pracky, suchým zipsom a klasickými šnúrkami, pevne držia nohu. FILA J-One sú vhodné pre začiatočníkov na in-line korčuliach.

FILA X-One
86,70 € 70,90 €

Detské kolieskové korčule disponujú nastaviteľnou veľkosťou až o 4 čísla a korčule tak rastú s nohou dieťaťa. Zapínajú sa pomocou rýchloupínacej pracky, suchým zipsom a klasickými šnúrkami, pevne držia nohu. FILA X-One sú vhodné pre začiatočníkov na in-line korčuliach.

K2 Raider Splash

K2 Raider Splash

Hodnotenie: 3,8
109,90 €

Detské kolieskové korčule majú možnosť nastavenia veľkosti až o 5 čísel a porastú tak s nohou dieťaťa. Kombinácia plastového rámu a mäkších koliesok pohlcuje vibrácie a zaisťuje čo najpohodlnejšie jazdu. K2 Raider Splash disponujú rýchloupínacím systémom a v balení majú fixky pre prispôsobenie dizajnu.

Detské in-line korčule

Hľadáte kvalitné a bezpečné kolieskové korčule pre deti? Mall.sk ponúka mnoho detských in-line korčúľ v rastúcich veľkostiach.

U nás kúpite kolieskové korčule K2, kolieskové korčule TEMPISH, kolieskové korčule FILA a ďalších.

Detské kolieskové korčule 2v1

In-line korčule s možnosťou výmeny koliesok za ostrie pre ľadové korčuľovanie. Oba nadstavce sú dostupné priamo v balení korčúľ.

Detské kolieskové korčule 3v1

In-line korčule disponujú nástavcami pre in-line i ľadové korčuľovanie, navyše sú opatrené nadstavcom s dvojradovými kolieskami pre najmenších.

Ako vybrať detské chrániče na kolieskové korčule?

Z hľadiska bezpečnosti je nevyhnutné pred výučbou in-line korčuľovania vybaviť deti potrebnými in-line chráničmi.

Zvyčajne sada obsahuje:

  • Chránič kolien
  • Chránič zápästia
  • Chránič lakťov

Chrániče sa bežne fixujú pomocou suchého zipsu, vyrobené sú zo savej textílie a odolného tvrdeného plastu. Na ochranu hlavy slúžia in-line prilby pre deti.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné detské in-line korčule.
Produkty v akcii nájdete v kategórii detské in-line korčule akcia.