10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Pánske in-line korčule

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Pánske in-line korčule. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Pánske in-line korčule doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Pánske in-line korčule najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Pánske in-line korčule alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Tempish Ayroo SEDCO Náhradná pracka na kolies. korčule
Tempish Ayroo

Pánske kolieskové korčule disponujú veľmi pevným podvozkom s 3 kolieskami. Reflexné prvky zvyšujú ich viditeľnosť za tmy. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Ayroo sú určené pre aktívnych fitness korčuliarov aj začiatočníkov.

môžete mať 24.07

Partner: MALL
SEDCO Náhradná pracka na kolies. korčule SEDCO Náhradná pracka na kolies. korčule
SEDCO Náhradná pracka na kolies. korčule

Náhradná pracka na kolies. korčule

môžete mať 29.07 - 31.07

Kaltik Kaltik K korčule JNR Freestyle SEDCO Náhradná pracka na kolies. korčule
Kaltik Kaltik K korčule JNR Freestyle

Veľkostne nastaviteľné freestyle korčule pre juniorov. Veľké kolieska a dobré ložiská zaisťujú skvelý pôžitok pri jazde v uliciach.

môžete mať 30.07 - 01.08

Partner: Deska
Tempish Wox Tempish Kolieskové korčule AYROO Top
Tempish Wox

Pánske kolieskové korčule disponujú kolieskami sa série Catch a zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. Súčasťou je vyberateľná vnútorná topánka. TEMPISH Wox sú určené pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 24.07

Partner: MALL
Tempish Kolieskové korčule AYROO Top Tempish Kolieskové korčule AYROO Top
Tempish Kolieskové korčule AYROO Top

AYROO Top od značky Tempish sú atraktívne inline korčule určené pre aktívnych fitness korčuliarov. Pre väčšiu bezpečnosť sú na korčuli reflexné prvky. Moderný „TEMPISH Lacing systém“ umožní rýchle dotiahnutie a uvoľnenie.

môžete mať 24.07

Partner: MALL
Tempish Ezza 90 Tempish Kolieskové korčule AYROO Top
Tempish Ezza 90

Pánske kolieskové korčule disponujú kolieskami, ktorá výborne tlmí nerovnosti povrchu a majú vysokú priľnavosť. Sú vybavené anatomicky tvarovanou vnútornou stielkou a polstrovaním. TEMPISH korčule Ezza 90 sú vďaka použitým materiálom skvele priedušné a dobre odvetrávané.

môžete mať 24.07

Partner: MALL
Razor Kolieska na topánky Jetts mini Tempish Kolieskové korčule S.R.PRO, biela, 44
Razor Kolieska na topánky Jetts mini

Razor® kolieska Jetts™ Mini rýchlo premenia akýkoľvek pár tenisiek na neskutočný zdroj zábavy. Jetts™ Mini sú vybavené systémom rýchleho uchytenia pomocou suchého zipsu, ktorý zabezpečí, aby perfektne padli deťom i dospievajúcim s veľkosťou od detskej 30 po dospelú 40. Stačí len nasadiť a vyjsť v ústrety zábave!

môžete mať 24.07

Partner: MALL
Tempish Kolieskové korčule S.R.PRO, biela, 44 Tempish Kolieskové korčule S.R.PRO, biela, 44
Tempish Kolieskové korčule S.R.PRO, biela, 44

S.R.PRO od značky Tempish sú freestylové korčule vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených korčuliarov so stredne širokou až širokou nohou. Opasok sa zasúva do skeletu, aby nezachytával o druhú korčuľu pri slalome a freestyle. Plastové chrániče na vonkajšej strane sú vymeniteľné, rovnako ako priehlavkový opasok. Podvozok vyrobený pomocou CNC je silne vystužený s priestorovou konštrukciou, veľmi pevný, stabilný a presný.

môžete mať 24.07

Partner: MALL
Tempish kolieskové korčule WOX Tempish Kolieskové korčule S.R.PRO, biela, 44
Tempish kolieskové korčule WOX

Kolieskové korčule Tempish WOX sú klasické in-line korčule na fitness korčuľovanie určené ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých korčuliarov. Dvojitá konštrukcia lineru s vyberateľnou kompletnou vnútornou topánočkou je veľmi pohodlná a umožňuje rýchle vyschnutie po jazde a vyčistenie v prípade potreby. V oblasti Achillovej šľachy je liner mäkší pre väčšie pohodlie.

môžete mať 24.07

Partner: MALL
Nils Extreme Kolieskové korčule NA1128 čierno-fialové XL(43-45) Nils Extreme Kolieskové korčule NA1128 čierno-fialové XL(43-45)
Nils Extreme Kolieskové korčule NA1128 čierno-fialové XL(43-45)

Kolieskové korčule NILS Extreme NA1128 sú určené pre rekreačných a skúsených jazdcov. Model NA1128 v sebe snúbi pútavý dizajn a komfort používania.

Hliníkový podvozok je osadený mäkkými PU kolieskami s ložiskami ABEC7 pre svižnú jazdu.

Momentálne nedostupné

Nils Extreme Kolieskové korčule NILS Extreme NA2150 čierne 46 Nils Extreme Kolieskové korčule NA1128 čierno-fialové XL(43-45)
Nils Extreme Kolieskové korčule NILS Extreme NA2150 čierne 46

Kolieskové korčule NILS Extreme NA2150 sú určené na rekreačnú jazdu stredne pokročilých a pokročilých korčuliarov po rovných a hladkých chodníkoch, ako napríklad po asfalte.

Momentálne nedostupné

Nils Extreme Slalomové kolieskové korčule NA9786 36 Nils Extreme Kolieskové korčule NA1128 čierno-fialové XL(43-45)
Nils Extreme Slalomové kolieskové korčule NA9786 36

Kolieskové korčule NILS Extreme NA9786 sú určené primárne pre freeride a slalom. Ich konštrukcia je založená na ľahkej, vetranej topánke s anatomickou stielkou zaručujúcou vysokú stabilitu päty, polypropylénovom skelete a hliníkovej lište vyrobenej pomocou precíznej CNC technológie.

Momentálne nedostupné