Royal Canin Fit 10 kg

Royal Canin Fit 10 kg

Hodnotenie: 4,9
55 €

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Fit 10 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Sterilised 10 kg
58,10 € 55,30 €

Krmivo vyvinuté pre udržanie optimálnej váhy a zachovanie zdravého močového systému kastrovaných mačiek.

Purina Pro Plan Cat Sterilised Turkey 10 kg
67,90 € 56,60 €

Optimálna výživa a posilnená ochrana pre kastrované a sterilizované mačky s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z morky.

WELLNESS-CORE Kitten Turkey with Salmon Recipe 1,75 kg
23,40 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletné krmivo pre mačiatka obsahuje zeleninu a čerstvé morčacie mäso s lososom. Podporuje energiu a zdravú svalovú hmotu vďaka vysokému obsahu bielkovín. WELLNES-CORE Kitten Turkey with Salmon Recipe 1,75 kg je určené pre mačiatka.

KITEKAT krmivo farmárske menu 10+2 kapsička 1200g (bal. 4ks)
26,08 €

Jednorazové porcie krmiva obsahujú vždy čerstvú, rozmanitú a skvele chutiacu výživu. Je možné ich aj kombinovať so suchým krmivom Kitekat a pripraviť tak vášmu miláčikovi skvelú mäsitú a zároveň chrumkavú pochúťku.

Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 2 kg
12,70 € 11,70 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné krmivo pre mačky každého veku a všetkých plemien. Krmivo plné pečenej diviny a údeného lososa pre maškrtné mačky. Vysoký podiel bielkovín pre správny vývoj a taurín pre predátorsky zrak.

Ontario Castrate 10 kg

Ontario Castrate 10 kg

Hodnotenie: 4,5
35 € 29 €

Kompletné krmivo pre kastrované alebo sterilizované mačky.

Royal Canin Savour Exigent 10 kg
58,30 € 55 €

Granule sú vhodné pre prieberčivé mačky, pretože obsahujú 2 rôzne typy granúl s rozdielnou textúrou a chuťou. Spĺňajú nutričné potreby a sú ideálne pre udržanie ideálnej váhy. Royal Canin Savour Exigent 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Brit PREMIUM Cat STERILISED 8 kg
22,09 €

Lahodné kuracie hranolky s omáčkou z kuracej pečene pre kastrované či sterilizované mačky.

Royal Canin Outdoor 10 kg

Royal Canin Outdoor 10 kg

Hodnotenie: 4,9
58,30 € 55,60 €

Granule pokrývajú vďaka vysokému kalorickému obsahu nutričné potreby mačiek, ktoré sa pohybujú často vonku. Antioxidanty sa starajú o posilnenie imunitného systému. Royal Canin Outdoor 10 kg je s prebiotikami pre podporu črevnej mikroflóry.

Royal Canin Indoor 10 kg

Royal Canin Indoor 10 kg

Hodnotenie: 4,8
58 €

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek chovaných v byte vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Indoor 10 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Applaws Adult Cat Chicken 7,5kg
40,90 € 36,60 €

Kompletné krmivo s 82% obsahom kuraťa úplne bez obilnín vhodné pre všetky plemená mačiek, kastrované aj staršie mačky.

Royal Canin Indoor 4 kg

Royal Canin Indoor 4 kg

Hodnotenie: 4,8
30 €

Granule zachovávajú optimálnu váhu dospelých mačiek chovaných v byte vďaka zníženému obsahu tuku. Vláknina napomáha znížiť tvorbu trichobezoárov, ktoré spôsobujú mačkám zažívacie problémy. Royal Canin Indoor 4 kg je vhodné krmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Kitten 10 kg

Royal Canin Kitten 10 kg

Hodnotenie: 4,9
59,90 €

Granule sú vhodnou potravou pre mačiatka od 12 mesiacov. Obsahujú vitamín E a antioxidanty pre podporu prirodzenej obranyschopnosti a ľahko stráviteľné bielkoviny s prebiotikami. Royal Canin Kitten 10 kg majú vysokú energetickú hodnotu, ktorá zodpovedá zvýšenej aktivite mačiatka.

Applaws Kitten Chicken 7,5kg
38,26 € 36,50 €

Kompletné krmivo pre mačiatka, gravidné a dojčiace mačky s 80% kuracieho mäsa a kuracích zložiek, úplne bez obilnín

Royal Canin Persian Adult 10 kg
68 €

Granule pre perzské mačky sú v tvare mandlí, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a prebiotiká zaisťujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Royal Canin Persian Adult 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit 10 kg
61,05 € 58 €

Optimálna výživa a posilnená ochrana pre kastrované a sterilizované mačky s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z králika.

Fitmin cat Purity Kitten 1,5 kg
12 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné krmivo pre mačiatka do 12 mesiaca veku a pre gravidné a dojčiace mačky. Až 86% proteínov živočíšneho pôvodu.