Nutrican Cat Kitten 10kg

Nutrican Cat Kitten 10kg

Hodnotenie: 4,8
23,80 €

Kompletné granulované krmivo pre mačky v období gravidity a pre mačiatka.

Purina Pro Plan Junior Chicken 3 kg
24,50 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné a vyvážené krmivo pre mačiatka vo veku 1–12 mesiacov a pre gravidné alebo dojčiace mačky s kuracím mäsom.

Purina Pro Plan Cat Kitten kuře 10kg
66,10 €

Kompletné a vyvážené krmivo pre mačiatka vo veku 1–12 mesiacov a pre gravidné alebo dojčiace mačky s kuracím mäsom.

DELIKAN SUPRA CAT Kitten 1,5kg
8,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové kompletné krmivo pre mačiatka od 1.mesiaca veku, vyrobené z vybraných druhov surovín. Kvalita a stráviteľnosť je spoločným znakom pri tvorbe receptúr tohto krmiva. Hlavnou zložkou je hydinové mäso a kvalitné rybie mäso, spojené s kukuricou a ryžou, dodávajúci…

Royal Canin Mother&Babycat 4 kg
36 €

Granule sú vhodnou potravou pre mačiatka od 1 do 4 mesiacov, gravidné a laktujúce mačky. Obsahujú vitamín E a antioxidanty pre podporu prirodzenej obranyschopnosti a ľahko stráviteľné bielkoviny s prebiotikami. Royal Canin Mother & Babycat 4 kg podporujú vývoj mozgu mačiatka.

Fitmin cat Purity Kitten 10 kg + 1 kg
65,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo s grainfree recepturou a hypoalergenním složením. Obsah až 86 % proteinů s živočišným původem. Určeno pro koťata do 1 roku s růstovou aktivitou. Herbs Vitality komplex pro vyváženou skladbu potravy. Fitmin cat Purity Kitten 10 kg + 1 kg je k dostání ve výhodném balení.