Purina Pro Plan Cat Light Turkey 10 kg-17%
58,40 € 48,13 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kompletné a vyvážené krmivo pre mačky s nadváhou alebo menej aktívne mačky s morčacím mäsom a ryžou.

Purina Pro Plan Cat Light Turkey 3 kg
20,03 €

Akcia

Kompletné a vyvážené krmivo pre mačky s nadváhou alebo menej aktívne mačky s morčacím mäsom a ryžou.

Brit Premium Cat Light 8kg

Brit Premium Cat Light 8kg

Hodnotenie: 4,5
22,09 €

Lahodné kuracie granulky s výťažkom z kuracej pečene pre mačky s nadváhou.

IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 2 kg
9,26 € 7,99 €

Akcia

Krmivo pre dospelé mačky disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vitamín E a antioxidanty sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

IAMS Cat Adult Weight Control Chicken 10 kg
30,97 €

Krmivo pre dospelé mačky disponuje zníženým obsahom tuku a pomáha regulovať hmotnosť. Vitamín E a antioxidanty sa postarajú o posilnenenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Cat Adult Hairball Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

Profine Cat Light Turkey 10 kg
44 €
+ doprava zadarmo

Superprémiové prírodné krmivo cat Light Turkey 10 kg výrobcu Profine dodá kompletné živiny pre vaše mačky. Prírodné nízkotučné krmivo z morčacieho a kuracieho mäsa pomáha k udržaniu či zníženiu hmotnosti u mačiek, ktoré majú kilá navyše. Je doplnené morským komplexom pre lepšiu kvalitu srsti a komplexom 3 druhov vláknin, ktoré majú priaznivý vplyv na podporu trávenia a zdravé chudnutie.

Profine Cat Light Turkey 300 g
3 €

Superprémiové prírodné krmivo cat Light Turkey 300 g výrobcu Profine dodá kompletné živiny pre vaše mačky. Prírodné nízkotučné krmivo z morčacieho a kuracieho mäsa pomáha k udržaniu či zníženiu hmotnosti u mačiek, ktoré majú kilá navyše. Je doplnené morským komplexom pre lepšiu kvalitu srsti a komplexom 3 druhov vláknin, ktoré majú priaznivý vplyv na podporu trávenia a zdravé chudnutie.

Profine Cat Light Turkey 2 kg
11 €

Superprémiové prírodné krmivo cat Light Turkey 2 kg výrobca Profine dodá kompletné živiny pre vaše mačky. Prírodné nízkotučné krmivo z morčacieho a kuracieho mäsa pomáha k udržaniu či zníženiu hmotnosti u mačiek, ktoré majú kilá navyše. Je doplnené morským komplexom pre lepšiu kvalitu srsti a komplexom 3 druhov vláknin, ktoré majú priaznivý vplyv na podporu trávenia a zdravé chudnutie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: