Ústne vody a zubné pasty

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Ústne vody a zubné pasty u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Ústne vody a zubné pasty alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Ústne vody a zubné pasty nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Detská zubná pasta s ovocnou príchuťou Kids Fruity 50 ml Detská zubná pasta s ovocnou príchuťou Kids Fruity 50 ml
Detská zubná pasta s ovocnou príchuťou Kids Fruity 50 ml

Zubná pasta pre deti od 3 až do veku 6 rokov. Mliečne zuby si zaslúži tú najlepšiu ochranu a starostlivosť: zabezpečujú správne pozičné postavenie a sú tak predpokladom pre zdravé stále zuby. Navyše vďaka ovocnej chuti bude čistenie zúbkov pre vaše deti ďaleko príjemnejšie.

môžete mať 29.03 - 30.03

Listerine Cool Mint 500 ml Detská zubná pasta s ovocnou príchuťou Kids Fruity 50 ml
Listerine Cool Mint 500 ml

Ústna voda Listerine je antiseptická ústna voda vhodná na každodenné dlhodobé užívanie. Chráni zuby pred baktériami spôsobujúcimi zubný plak a následný zubný kaz. Je viac než vhodná aj pri problémoch s ďasnami.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
Meridol Complete Care ústna voda 400 ml Detská zubná pasta s ovocnou príchuťou Kids Fruity 50 ml
Meridol Complete Care ústna voda 400 ml

Complete Care ústna voda 400 ml značky Meridol je vhodná pre starostlivosť o ďasná a pomáha bojovať s baktériami pozdĺž ďasňového žliabku, ktoré spôsobujú krvácanie a ďalšie problémy ďasien. Má špeciálne zloženie s kombináciou dvoch aktívnych látok s obsahom CPC a zinku.

môžete mať DNES

MALL
ZeoZoe Zeozoe zubný prášok mäta prieporná 30 g Colgate Bieliace ústna voda bez alkoholu Max White Expert (Objem 500 ml)
ZeoZoe Zeozoe zubný prášok mäta prieporná 30 g

Založený na princípe fytoterapie.Odstraňuje povlak, zubný kameň a je prevenciou proti tvorbe zubného kazu a zápalu ďasien.Nepoškodzuje zubnú sklovinu.Bez chemikáliíZubnú pastu v plastovom obale. Obal zo zubnej pasty je znečistený a nie je možné ho recyklovať.

môžete mať 30.03

Colgate Bieliace ústna voda bez alkoholu Max White Expert (Objem 500 ml) Colgate Bieliace ústna voda bez alkoholu Max White Expert (Objem 500 ml)
Colgate Bieliace ústna voda bez alkoholu Max White Expert (Objem 500 ml)

Bieliace ústna voda bez alkoholu Max White Expert osviežuje dych, chráni zuby pred povlakom a udržuje ďasná i zuby zdravé.

môžete mať 29.03 - 30.03

Pecka cena
Parodontax Ústna voda Extra Fresh pre zdravšie ďasná a zuby 500 ml Colgate Bieliace ústna voda bez alkoholu Max White Expert (Objem 500 ml)
Parodontax Ústna voda Extra Fresh pre zdravšie ďasná a zuby 500 ml

Ústna voda Parodontax Daily Gum Care Extra Fresh nielen že osvieži dych, ale je zároveň bojuje proti zubnému povlaku a pomáha udržať ďasná aj zuby zdravé. Jedinečná formulácia navrhnutá tak, aby ústne vody nespôsobovali nežiaduce zafarbenie zubov.

môžete mať DNES

MALL
Výpredaj
Elmex Sensitive Plus Complete Protection zubná pasta 75 ml Parodontax zubná pasta pre Ďasná + Dych & Citlivé zuby 2x75 ml
Elmex Sensitive Plus Complete Protection zubná pasta 75 ml

Ošetrujúca zubná pasta Elmex Sensitive Plus Complete Protection obsahuje klinicky overenú technológiu fluoridu cínatého a fosforečnanu zinočnatého, ktoré poskytujú ochranu zubom a pomáhajú ich udržiavať silné. Pri každodennom používaní chráni pred zubným kazom, podráždením ďasien a usadzovaním zubného kameňa a pomáha obnovovať prirodzenú belosť zubov.

môžete mať DNES

MALL
Parodontax zubná pasta pre Ďasná + Dych & Citlivé zuby 2x75 ml Parodontax zubná pasta pre Ďasná + Dych & Citlivé zuby 2x75 ml
Parodontax zubná pasta pre Ďasná + Dych & Citlivé zuby 2x75 ml

Zubná pasta Parodontax Ďasná + Dych & Citlivé zuby bojuje s príznakmi problémov s ďasnami, ako je zápach z úst a citlivé zuby. Pomáha odstraňovať zubný povlak aj hlboko z medzizubných priestorov a tvorí ochrannú vrstvu cez citlivé miesta zubov, čím chráni pred bolesťou citlivých zubov. Obsahuje fluorid.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubná pasta 3x 75 ml Parodontax zubná pasta pre Ďasná + Dych & Citlivé zuby 2x75 ml
Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubná pasta 3x 75 ml

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening ZP 75ml prináša klinicky overenú úľavu citlivým zubom a pomáha zlepšiť zdravie ďasien. S fluoridom na ochranu pred zubným kazom.

môžete mať DNES

MALL
Denttabs Dentálne tablety Denttabs - bez fluoridu Elmex Caries Protection zubná pasta duopack 2 x 75ml
Denttabs Dentálne tablety Denttabs - bez fluoridu

Čistenie zubov s použitím tabliet je vynikajúcim prostriedkom udržiavania ústnej dutiny v perfektnom stave. Dentálne tablety sú alternatívnym spôsobom ústnej hygieny, ale aj praktickým doplnkom pri cestovaní, do lietadla a pod.

môžete mať 30.03 - 31.03

Zubná pasta Family Cavity Protection 75ml Elmex Caries Protection zubná pasta duopack 2 x 75ml
Zubná pasta Family Cavity Protection 75ml

Zubná pasta s aktívnym MicroCalciom a fluoridom zvyšuje množstvo vápnika o 50 %. Vďaka tomu pomáha pasta bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chráni zuby aj medzi jednotlivými čisteniami.

môžete mať 29.03 - 30.03

Elmex Caries Protection zubná pasta duopack 2 x 75ml Elmex Caries Protection zubná pasta duopack 2 x 75ml
Elmex Caries Protection zubná pasta duopack 2 x 75ml

Elmex Zubná pasta Anti Caries 2 ks tuba je výhodný balíček pre tú najlepšiu starostlivosť o váš chrup. Zubná pasta poskytuje vašim zubom optimálnu dlhodobú ochranu pred zubným kazom a remineralizuje zubný kaz v ranom štádiu.

môžete mať DNES

MALL