Kvalitné Ústne vody a zubné pasty

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Ústne vody a zubné pasty u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Ústne vody a zubné pasty alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Ústne vody a zubné pasty nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Twin Lotus Salt 150ml prírodná bylinná zubná pasta s obsahom soli a aloe vera pre zdravé a pevné ďasná Twin Lotus Salt 150ml prírodná bylinná zubná pasta s obsahom soli a aloe vera pre zdravé a pevné ďasná
Twin Lotus Salt 150ml prírodná bylinná zubná pasta s obsahom soli a aloe vera pre zdravé a pevné ďasná

Twin Lotus Herbal Plus Salt predstavuje najnovšiu inovácia medzi zubnými pastami. Unikátna kombinácia viac ako desiatich bylín zabezpečuje účinnú ochranu a prevenciu proti najčastejším problémom ústnej dutiny.

môžete mať 30.03 - 31.03

Akcia
Himalaya Botanique bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť Twin Lotus Salt 150ml prírodná bylinná zubná pasta s obsahom soli a aloe vera pre zdravé a pevné ďasná
Himalaya Botanique bieliaca zubná pasta s mätou pre kompletnú starostlivosť

Zubná pasta Himalaya Botanique obsahuje prírodné látky, ktoré zuby dokonale vybielia a zároveň znižujú tvorbu plaku a ochraňujú ďasná. Výťažok z nimby, granátového jablka a plodov Triphala podporujú zdravie ústnej dutiny. Neobsahuje fluorid, karagenan, sulfáty ani lepok.

môžete mať DNES

MALL
Splat Zubná pasta pre intenzívnu ochranu ďasien SPLAT BIO Professional HEALTHY Gums 125 g Twin Lotus Salt 150ml prírodná bylinná zubná pasta s obsahom soli a aloe vera pre zdravé a pevné ďasná
Splat Zubná pasta pre intenzívnu ochranu ďasien SPLAT BIO Professional HEALTHY Gums 125 g

Z 99% prírodný BIO-aktívny zubná pasta bez obsahu fluoridu pre intenzívnu ochranu ďasien s príjemnou mätovou-citrusovou príchuťou. Chráni zuby od zubného povlaku po celý deň. S klinicky overeným účinkom zastavuje krvácanie ďasien (hemostatický efekt) o 59%.

môžete mať 29.03 - 30.03

VITALCARE CZ Zubná pasta Aloe Vera 120 g Neobio Detský zubný gél BIO jablko a papája BIO - 75ml
VITALCARE CZ Zubná pasta Aloe Vera 120 g

Každodenné čistenie zubov pastou WP Aloe vera dodá vašim zubom starostlivosť, ktorú potrebujú. Zubná pasta pomáha odstraňovať zubný plak, obmedzuje tvorbu zubného kazu, šetrne stará o ďasná, zuby a zvyšok dutiny ústnej.

môžete mať 29.03 - 30.03

Mastic Life Zubná pasta s masticha 80 ml Neobio Detský zubný gél BIO jablko a papája BIO - 75ml
Mastic Life Zubná pasta s masticha 80 ml

Zubná pasta s masticha šetrne stará o citlivé zuby a ďasná.

môžete mať 29.03 - 30.03

Neobio Detský zubný gél BIO jablko a papája BIO - 75ml Neobio Detský zubný gél BIO jablko a papája BIO - 75ml
Neobio Detský zubný gél BIO jablko a papája BIO - 75ml

Zubný gél je prispôsobený detským potrebám. Pravidelným čistením zabraňuje vzniku zubného povlaku a zubného kazu. Bez syntetických fluoridov.

Momentálne nedostupné

Elmex Kids zubná pasta Peuter 0-5 let 2ks Dr. Hauschka Šalviová ústna voda (Mouth Wash) 300 ml
Elmex Kids zubná pasta Peuter 0-5 let 2ks

Elmex Kids Zubná pasta Peuter 2ks tuba je zubná pasta vhodná pre deti vo veku do 5 rokov, teda pre deti, ktorým sa už začali prerezávať prvé mliečne zuby. Zubná pasta Elmex tieto zuby chráni pred zubným kazom, pretože po prerezaní sú viac náchylné k tvorbe zubných kazov, vďaka mäkkosti a poréznosti.

môžete mať DNES

MALL
Dr. Hauschka Šalviová ústna voda (Mouth Wash) 300 ml Dr. Hauschka Šalviová ústna voda (Mouth Wash) 300 ml
Dr. Hauschka Šalviová ústna voda (Mouth Wash) 300 ml

Šalviová ústna voda osviežuje dych a dezinfikuje ústnu dutinu. Účinne znižuje tvorbu zubného povlaku, ktorý je jednou z hlavných príčin zápalu ďasien a paradentózy a navyše príjemne osvieži dych.

môžete mať 29.03 - 30.03

Hello Coco PAP+ Bieliace pásiky na zuby Dr. Hauschka Šalviová ústna voda (Mouth Wash) 300 ml
Hello Coco PAP+ Bieliace pásiky na zuby

Odstraňujeme škvrny, bez citlivosti zubov Na základe nášho bieliaceho vzorca PAP sme navrhli bieliace pásiky ako náš doteraz najpohodlnejší spôsob bielenia. Žiadne podráždenie ďasien, žiadna citlivosť zubov.

môžete mať 29.03 - 30.03

Twin Lotus Strawberry 35ml prírodná bylinná detská zubná pasta Jahoda Twin Lotus Fresh and Cool 150ml prírodná bylinná zubná pasta s chladivým účinkom pre svieži dych
Twin Lotus Strawberry 35ml prírodná bylinná detská zubná pasta Jahoda

Táto jemná a bezpečná zmes, obsahujúca 100% prírodné bylinné zložky, poskytuje účinné čistenie zubov a ďasien Vašich detí. Sladká chuť, ktorá nespôsobuje zubný kaz (sladké drievko).

môžete mať 30.03 - 31.03

Twin Lotus Fresh and Cool 150ml prírodná bylinná zubná pasta s chladivým účinkom pre svieži dych Twin Lotus Fresh and Cool 150ml prírodná bylinná zubná pasta s chladivým účinkom pre svieži dych
Twin Lotus Fresh and Cool 150ml prírodná bylinná zubná pasta s chladivým účinkom pre svieži dych

Bylinná zubná pasta s obsahom 100% prírodných aktívnych bylín.Zubná pasta Twin Lotus Fresh and Cool predstavuje príjemne bylinnú chuť s jednoduchou štruktúrou zmesi.

môžete mať 30.03 - 31.03

Opalescence Bieliaca zubná pasta Cool Mint 133g Twin Lotus Fresh and Cool 150ml prírodná bylinná zubná pasta s chladivým účinkom pre svieži dych
Opalescence Bieliaca zubná pasta Cool Mint 133g

Bieliaca pasta na zuby Opalescence Cool Mint je vhodná na každodenné použitie pri starostlivosti o citlivé zuby. Zamedzuje opätovnému zafarbeniu zubnej skloviny po profesionálnom, či domácom vybielení zubov.Domáce drogérie (NK050)

môžete mať 03.04 - 05.04