BIOR, s.r.o.

Upresniť parametre
LOGONA EXTRA FRESH daily care zubná pasta mäta bez fluoridu - 75ml LOGONA EXTRA FRESH daily care zubná pasta mäta bez fluoridu - 75ml
LOGONA EXTRA FRESH daily care zubná pasta mäta bez fluoridu - 75ml

Čistota pol života. Pre spokojný a zdravý život je nevyhnutná každodenná hygiena tela, tváre a úst. U nás nájdete komplexnú ponuku všetkých prípravkov, aby ste sa cítili čistí od hlavy cez zuby až po päty. S prírodnou kozmetikou to inak nejde. Jednoducho budete dokonale čistí, voňaví a vyživení.

môžete mať 05.04 - 06.04

LOGONA Tuhý konopný šampón BIO mandľový olej - 60g LOGONA EXTRA FRESH daily care zubná pasta mäta bez fluoridu - 75ml
LOGONA Tuhý konopný šampón BIO mandľový olej - 60g

Krásne vlasy sú zdravé a vyživené vlasy. Doprajte vašim vlasom pravidelnú regeneráciu, dokonalú očistu a maximálnu hydratáciu. Tuhé a tekuté šampóny z našej ponuky sú vysoko účinné a stopercentne naturálne.

môžete mať 05.04 - 06.04

Sodasan COLOR COMPACT prací prášok na farebné prádlo - 1,01 kg LOGONA EXTRA FRESH daily care zubná pasta mäta bez fluoridu - 75ml
Sodasan COLOR COMPACT prací prášok na farebné prádlo - 1,01 kg

jasné a žiarivé farbyje vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných BIO mydielbez enzýmov a GMOdermatologicky testovanýbez farbív a konzervačných látok Použitie: Univerzálny prací prášok pre všetky typy vlákien okrem vlny a hodvábu.

môžete mať 05.04 - 06.04

Bioturm intímna pena s nechtíkom a harmančekom - 250ml BEMA Cosmetici Bema White zosvetľujúce pleťové tonikum - 200ml
Bioturm intímna pena s nechtíkom a harmančekom - 250ml

Nenarušuje kyslú hodnotu pH v oblasti genitálií ako to robia bežné mydla s vysokým pH. Obsahuje vysokú koncentráciu aktívneho lakto-intenzívneho komplexu s vysokým obsahom kyseliny mliečnej, ktorá chráni prirodzenú ochrannú flóru intímnej oblasti.

môžete mať 05.04 - 06.04

Sodasan Bytová vôňa RUŽA náhradná náplň - 500ml BEMA Cosmetici Bema White zosvetľujúce pleťové tonikum - 200ml
Sodasan Bytová vôňa RUŽA náhradná náplň - 500ml

Zmyselná, očarujúca a upokojujúca.Prirodzená vôňa čistých esenciálnych olejov.Zmyselná a očarujúca vôňa ruže pre pocit pokoja a kľudu.Vyváženie a upokojujúci efekt zaisťuje vysoký stupeň harmónie.

môžete mať 05.04 - 06.04

BEMA Cosmetici Bema White zosvetľujúce pleťové tonikum - 200ml BEMA Cosmetici Bema White zosvetľujúce pleťové tonikum - 200ml
BEMA Cosmetici Bema White zosvetľujúce pleťové tonikum - 200ml

Bez alkoholu. Vhodné na všetky typy pleti aj tej najcitlivejšej. Obsahuje upokojujúce zloženie zo slezu, rebríčka – tlmia začervenanie.

môžete mať 05.04 - 06.04

Bioturm sprchový gél borievka - 200ml BEMA Cosmetici Bema White alginátová maska - 80g
Bioturm sprchový gél borievka - 200ml

Jemné čistiace zložky a látky, ktoré obnovujú hydrolipidický film pokožky, ako aj BIO mandľové mlieko vyživujú pokožku počas sprchovania. S intenzívnou vôňou borievky.

môžete mať 05.04 - 06.04

Bioturm nechtíková masť BIO - 50ml BEMA Cosmetici Bema White alginátová maska - 80g
Bioturm nechtíková masť BIO - 50ml

Osvedčený kozmetický výrobok na tvár a pokožku, ktorý ocenia dospelí aj bábätká. Naša masť s nechtíkom je klasickým prípravkom používaným v starostlivosti o ruky a pokožku už veľmi dlho. Má overený regeneračný účinok a veľmi dobre pôsobí aj v prípade poškodenej, popraskanej a citlivej pokožky.

môžete mať 05.04 - 06.04

BEMA Cosmetici Bema White alginátová maska - 80g BEMA Cosmetici Bema White alginátová maska - 80g
BEMA Cosmetici Bema White alginátová maska - 80g

Algináty sú čisto prírodné produkty, ktoré majú intenzívne reštrukturalizačné a hydratačné vlastnosti. Znižujú prekrvenie a upokojujú reaktivitu pokožky.

môžete mať 05.04 - 06.04

Primavera Zmes éterických olejov "Koncentrácia" 5ml Primavera Zmes éterických olejov "Koncentrácia" 5ml
Primavera Zmes éterických olejov "Koncentrácia" 5ml

Čerstvá, zelená, bylinná, ovocná, živicová, drevnatá vitalizujúca vôňa.Táto zmes je vhodná pre dni, na ktorých nám naozaj záleží.

môžete mať 05.04 - 06.04

Bioturm Stylingová pasta - 110ml Primavera Zmes éterických olejov "Koncentrácia" 5ml
Bioturm Stylingová pasta - 110ml

Matná tvarovacia pasta je ideálnym spojením účinkov gélu a vosku. Obsahuje vysoký podiel včelieho vosku a karnaubského vosku, dokonale fixuje účes s dlhotrvajúcim účinkom. Dodá hodvábne matný efekt.

môžete mať 05.04 - 06.04

Gentle Day® Gentle day Bambusové obrúsky - 10ks Primavera Zmes éterických olejov "Koncentrácia" 5ml
Gentle Day® Gentle day Bambusové obrúsky - 10ks

Bambusové intímne obrúsky sú vyrobené z veľmi jemnej a ekologickej bambusovej textílie, ktorá je biologicky ľahko rozložiteľná. Obrúsky sú vyrobené bez parfumov, chlóru, parabénov, alkoholu a laurethsulfátu sodného. tak, aby nedráždili vašu pokožku.

môžete mať 05.04 - 06.04