Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER-21%
61,40 € 47,90 €

Kefaoválnom tvare pre rovnomernú distribúciu vzduchu do vlasov. Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A volumizér disponuje ionizačnou technológiou a keramickým povrchom, vďaka ktorým vyhladzuje a zjemňuje vlasy. Diviačie štetiny s nylonovými guličkovými hrotmi dodávajú objem.

Revlon SALON ONE-STEP SMOOTH AND SHINE™
76,80 € 74,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kefaviacrozmernými štetinami pre lepší kontakt a úhľadnejšie vlasy. Revlon SALON ONE-STEP SMOOTH AND SHINE™ disponuje technológiou Ultrasonic Hydro-Mist, ktorá revitalizuje vlasy druhý deň po umytí pomocou funkcie chladnej pary. Vďaka kompaktnému dizajnu sa ľahko používa.

Revlon SALON ONE-STEP STRAIGHT AND SHINE™ XL
61,40 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kefakeramickou vrstvou, ktorá zaisťuje rovnomerné rozvádzanie tepla. Revlon SALON ONE-STEP STRAIGHT AND SHINE™ XL disponuje iónovým supergenerátorem, ktorý dodáva lesk a tvárnosť. Pre úpravu vlasov si môžete vybrať z 10 rôznych nastavení teplôt.

Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER & STYLER
50,80 €

Kefa pre sušenie a úpravu vlasov v jednom kroku. Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER & STYLER disponuje ionizačnou technológiou, ktorá zjemňuje vlas, znižuje statickú elektrinu a zabraňuje krepovateniu. Ľahké prevedenie s otočným káblom uľahčuje manipuláciu.

Revlon SALON ONE-STEP VOLUMIZER TITANIUM
79,50 €

Sušič vlasov pre dlhé vlasy zabezpečí väčší objem a hladký styling. Revlon SALON ONE-STEP VOLUMIZER TITANIUM ponúka 3 teplotné nastavenia, iónovú technológiu a titánový povrch. Kombinované štetiny zaisťujú hladký a lesklý styling.

Revlon Spa Relaxing Masážny vanička na nohy a sada na pedikúru
46,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pedikúra ako zo salónu je dosiahnuteľná i z pohodlia vášho domova. Spa masážna vaničkamanikúrnou sadou od značky Revlon sa postará o stvrdnutú kožu a neupravené nechty. Pemza zbaví chodidlá odumretej kože a vanička nohy premasíruje a osvieži.

Revlon RVSP3538 Sonická čistiaca kefka na tvár
53,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaca kefka na tvár so sonickou technológiou jemne exfoliuje pokožku, aby vyčistila póry, odstránila nečistoty, dodala lesk a pripravila pokožku na kozmetickú starostlivosť.

Revlon PRO COLLECTION RVDR5212 Sušič vlasov a kefa 2v1 s ionizáciou
47,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Sila sušiča, presnosť kefy. Skrátenie času schnutia znamená menšie poškodenie vlasov. Počas sušenia môžete upravovať vlasy a nebudú poškodené ani suché. Ionizačná technológia. Záporné ióny saturujú prúdenie vzduchu, čím sa zmenšuje veľkosť kvapôčok vody pre rýchlejšie schnutie. To pomáha získať

Revlon SALON ONE-STEP VOLUMIZER
59,99 € 51,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sušič vlasov pre stredne dlhé a kratšie vlasy zabezpečí väčší objem a hladký styling. Revlon SALON ONE-STEP volumizér ponúka 3 teplotné nastavenia, iónovú technológiu a keramický povrch. Kombinované štetiny zaisťujú hladký a lesklý styling.

Revlon PERFECT HEAT RVST2415PKE Žehlička na vlasy
29,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná a profesionálna žehlička na vlasy Revlon. Má keramický povlak, vďaka ktorému budú vaše vlasy hladké a hodvábne. Keramické plochy sa rovnomerne vyhrievajú. Žehlička má funkciu rýchleho ohrevu. Široké 25 mm pohyblivé „plávajúce“ plochy zaisťujú optimálny kontakt s vlasmi a kontúrované okra

Revlon TRAVEL HAIR DRYER

Revlon TRAVEL HAIR DRYER

Hodnotenie: 5
19,20 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný fén na vlasy s príkonom 1200 W pre rýchle vysúšanie vlasov. Revlon TRAVEL HAIR DRYER disponuje skladacou rukoväťou, vďaka ktorej je ideálny pre cestovanie. Zvoliť si môžete z 2 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon Charlie White - EDT

Revlon Charlie White - EDT

Hodnotenie: 4,3
3,80 € 3,40 €

Toaletná voda Charlie White od značky Revlon je kvetinovo-zelená vôňa pre dievčatá a ženy. V úvode sa ukrýva kombinácia broskyne a fialky, v srdci nájdeme konvalinku a jazmín a v závere vôňu zafixuje ruže a vodný melón. Na trh bola uvedená v roku 1994.

Revlon COPPER GLIDE

Revlon COPPER GLIDE

Hodnotenie: 5
44,10 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Žehlička na vlasy s rýchlym zahriatím za iba 10 sekúnd. Revlon COPPER GLIDE disponuje medenými keramickými plochami, ktoré sú zaoblené. Na digitálnom displeji môžete nastaviť jednu zo 30 teplôt od 80 do 235 °C.

Revlon FRIZZ FIGHTER

Revlon FRIZZ FIGHTER

Hodnotenie: 5
30,70 € 30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sušič vlasov s príkonom 2200 W pre rýchle vysúšanie vlasov. Revlon FRIZZ FIGHTER disponuje ionizačnou technológiou, tlačidlom pre studený vzduch a odnímateľným koncovým krytom. Zvoliť si môžete z 3 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon PERFECT HEAT RVDR5823 Sušič na vlasy s ionizátorom
43,64 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický a kompaktný sušič je každý deň potrebný najmä ak si pravidelne upravujete vlasy. Rýchle schnutie, 2000 Watt. Ionizovaný keramický hrot – aby vaše vlasy boli lesklé a nie statické. 2 rýchlosti a 3 teploty. Tlačidlo studeného vzduchu. Poskytuje mnoho možností na úpravu vlasov. Hladký, ap

Revlon SALON LONG LASTING CURLS & WAVES
36,40 € 34,90 €

Kulma s priemerom 32 mm a nastaviteľnou teplotou až do 200 °C. Revlon SALON LONG LASTING CURLS & WAVES disponuje 20 teplotnými stupňami, chladnou špičkou a ovládačom pre reguláciu teploty. Otočný napájací kábel a bezpečnostný stojanček uľahčujú používanie.

Revlon ESSENTIALS RVDR5305 Sušič vlasov
35,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Sušenie a tvarovanie vlasov rýchlo a jednoducho, ideálne na cestovanie. Vysoký výkon 1200W pre rýchle vysušenie vlasov. 2 nastavenia teploty / 2 nastavenia rýchlosti. Aby vyhovovali vašim potrebám sušenia a stylingu. Ľahký a prenosný. Pohodlný, nech ste kdekoľvek. Skladacia rukoväť. Zapadne do c

Revlon PRO COLLECTION RVIR1159 Kulma s technológiou Rose Gold
57,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmeňte svoj štýl, ako sa vám páči: hladký a lesklý cez deň, šialené a kučeravé v noci. Technológia Rose Gold, spája v sebe zlato a meď, aby ste získali dokonalý povrch kulmy. Kombinácia týchto dvoch kovov poskytuje dokonalý efekt rýchleho ohrevu a dlhodobej teploty kulmy. Priemer 32 mm umožňuje

Revlon PRO COLLECTION SALON RVST2175 Žehlička na vlasy
90,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Výnimočná žehlička vlasov pre profesionálne a domáce použitie. Dlhotrvajúci štýl dosiahnete hladko a rýchlo. Vaše vlasy sa lesknú ako nikdy predtým. Super rýchla. Zahrieva sa za 15 sekúnd. Jedinečná dĺžka žehliacich plôch vo veľkosti XL- 125mm. Na vyrovnanie dlhých vlasov. Pre väčší dosah, rýchl

Revlon Charlie Blue Eau Fraiche - EDT
3,80 € 3,50 €

Revlon Charlie Blue Eau Fraiche je kvetinová vôňa pre ženy, zavedená na trh v roku 1973. Nadčasová a elegantná Revlon Charlie Blue Eau Fraiche pre všetky vekové kategórie.

Revlon Charlie Blue - EDT
3,80 €

Revlon Charlie Blue je kvetinová vôňa pre ženy. Nadčasová a elegantná Revlon Charlie Blue pre všetky vekové kategórie. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1973.

Revlon Charlie Red Eau De Fraiche - EDT
4,50 € 4,30 €

Odľahčená toaletná voda Charlie Red Eau de Fraiche od značky Revlon je orientálna kvetinová vôňa pre ženy. S touto vôňou sa budete cítiť tak, ako by ste bola súčasťou krásneho vodopádu kvetín, ktorý Vás zahalí do zmyselného závoja.

Revlon Charlie Red - EDT
3,80 € 3,40 €

Toaletná voda s rozprašovačom Charlie Red od značky Revlon je orientálno-kvetinová vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú výraznejšie vône. Na trh bola uvedená v roku 1993.

Revlon Charlie Silver - EDT

Revlon Charlie Silver - EDT

Hodnotenie: 4,5
3,80 €

Charlie Silver je dámska kvetinovo-ovocná vôňa. Šťavnatá marhuľa zabalená do okvetných lístkov magnólie sa ponorí do sviežeho, ovocného srdca, tvoreného broskýň a limetkou a nechá sa zvádzať nežnou konvalinkou a sladkou hruškou. Na trh bola uvedená v roku 1997.

Revlon Charlie White Eau de Fraiche - EDT
3,80 € 3,30 €

Charlie White je kvetinovo zelená vôňa pre ženy, zavedená na trh v roku 1994. Po prvotnom citrusovom pohladení vône Charlie White nasleduje kvetinové objatie ruže, jazmínu a fialky s ovocným dotykom broskyne a melónu. Eleganciu dodá santalové drevo a vetiver.

Revlon FAST AND LIGHT

Revlon FAST AND LIGHT

Hodnotenie: 4,3
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Sušič vlasov s príkonom 2000 W pre rýchle vysúšanie vlasov. Revlon FAST AND LIGHT disponuje ionizačnou technológiou, tlačidlom pre studený vzduch a koncentrátorom pre presné sušenie a styling. Zvoliť si môžete z 3 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon SALON 360 SURROUND™-18%
76,80 € 62,90 €

Sušič vlasov s príkonom 1800 W a profesionálnym AC motorom. Revlon SALON 360 SURROUND™ disponuje ionizačnou technológiou, tlačidlom pre studený vzduch a odnímateľným koncovým krytom. Zvoliť si môžete z 3 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon COPPER SMOOTH

Revlon COPPER SMOOTH

Hodnotenie: 4,9
53,90 €

Žehlička na vlasy s rýchlym zahriatím za iba 10 sekúnd. Revlon COPPER SMOOTH disponuje medenými keramickými plochami, ktoré sú zaoblené a super dlhé. Na digitálnom displeji môžete nastaviť jednu zo 30 teplôt od 80 do 235 °C.