Revlon Spa Relaxing Masážny vanička na nohy a sada na pedikúru
46,50 € 40 €
+ doprava zadarmo

Pedikúra ako zo salónu je dosiahnuteľná i z pohodlia vášho domova. Spa masážna vaničkamanikúrnou sadou od značky Revlon sa postará o stvrdnutú kožu a neupravené nechty. Pemza zbaví chodidlá odumretej kože a vanička nohy premasíruje a osvieži.

Revlon Charlie Blue Eau Fraiche - EDT
3,90 €

Revlon Charlie Blue Eau Fraiche je kvetinová vôňa pre ženy, zavedená na trh v roku 1973. Nadčasová a elegantná Revlon Charlie Blue Eau Fraiche pre všetky vekové kategórie.

Revlon Charlie Blue - EDT
3,90 €

Revlon Charlie Blue je kvetinová vôňa pre ženy. Nadčasová a elegantná Revlon Charlie Blue pre všetky vekové kategórie. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1973.

Revlon Charlie Gold - EDT
3,90 €

Charlie Gold od značky Revlon je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocný mix ozdobený škoricou na podnose zo santalového dreva sa stráca vo vôni kvetín a sladkého karamelu. Zvodná ruža, tajomný klinček a teplý céder zakončujú krásu vône Charlie Gold. Na trh bola uvedená v roku 1995.

Revlon Charlie Red Eau De Fraiche - EDT
4,50 €

Odľahčená toaletná voda Charlie Red Eau de Fraiche od značky Revlon je orientálna kvetinová vôňa pre ženy. S touto vôňou sa budete cítiť tak, ako by ste bola súčasťou krásneho vodopádu kvetín, ktorý Vás zahalí do zmyselného závoja.

Revlon Charlie Red - EDT
3,90 €

Toaletná voda s rozprašovačom Charlie Red od značky Revlon je orientálno-kvetinová vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú výraznejšie vône. Na trh bola uvedená v roku 1993.

Revlon Charlie Silver - EDT
3,90 €

Charlie Silver je dámska kvetinovo-ovocná vôňa. Šťavnatá marhuľa zabalená do okvetných lístkov magnólie sa ponorí do sviežeho, ovocného srdca, tvoreného broskýň a limetkou a nechá sa zvádzať nežnou konvalinkou a sladkou hruškou. Na trh bola uvedená v roku 1997.

Revlon Charlie White Eau de Fraiche - EDT
3,90 €

Charlie White je kvetinovo zelená vôňa pre ženy, zavedená na trh v roku 1994. Po prvotnom citrusovom pohladení vône Charlie White nasleduje kvetinové objatie ruže, jazmínu a fialky s ovocným dotykom broskyne a melónu. Eleganciu dodá santalové drevo a vetiver.

Revlon Charlie White - EDT
3,90 €

Toaletná voda Charlie White od značky Revlon je kvetinovo-zelená vôňa pre dievčatá a ženy. V úvode sa ukrýva kombinácia broskyne a fialky, v srdci nájdeme konvalinku a jazmín a v závere vôňu zafixuje ruže a vodný melón. Na trh bola uvedená v roku 1994.

Revlon COPPER GLIDE

Revlon COPPER GLIDE

Hodnotenie: 5
44,10 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Žehlička na vlasy s rýchlym zahriatím za iba 10 sekúnd. Revlon COPPER GLIDE disponuje medenými keramickými plochami, ktoré sú zaoblené. Na digitálnom displeji môžete nastaviť jednu zo 30 teplôt od 80 do 235 °C.

Revlon COPPER SMOOTH

Revlon COPPER SMOOTH

Hodnotenie: 5
53,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Žehlička na vlasy s rýchlym zahriatím za iba 10 sekúnd. Revlon COPPER SMOOTH disponuje medenými keramickými plochami, ktoré sú zaoblené a super dlhé. Na digitálnom displeji môžete nastaviť jednu zo 30 teplôt od 80 do 235 °C.

Revlon FAST AND LIGHT
24,90 €

Sušič vlasov s príkonom 2000 W pre rýchle vysúšanie vlasov. Revlon FAST AND LIGHT disponuje ionizačnou technológiou, tlačidlom pre studený vzduch a koncentrátorom pre presné sušenie a styling. Zvoliť si môžete z 3 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon FRIZZ FIGHTER
30,70 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sušič vlasov s príkonom 2200 W pre rýchle vysúšanie vlasov. Revlon FRIZZ FIGHTER disponuje ionizačnou technológiou, tlačidlom pre studený vzduch a odnímateľným koncovým krytom. Zvoliť si môžete z 3 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon SALON LONG LASTING CURLS & WAVES
36,40 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Kulma s priemerom 32 mm a nastaviteľnou teplotou až do 200 °C. Revlon SALON LONG LASTING CURLS & WAVES disponuje 20 teplotnými stupňami, chladnou špičkou a ovládačom pre reguláciu teploty. Otočný napájací kábel a bezpečnostný stojanček uľahčujú používanie.

Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER
61,40 € 60 €
+ doprava zadarmo

Kefaoválnom tvare pre rovnomernú distribúciu vzduchu do vlasov. Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A volumizér disponuje ionizačnou technológiou a keramickým povrchom, vďaka ktorým vyhladzuje a zjemňuje vlasy. Diviačie štetiny s nylonovými guličkovými hrotmi dodávajú objem.

Revlon TRAVEL HAIR DRYER
19,20 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný fén na vlasy s príkonom 1200 W pre rýchle vysúšanie vlasov. Revlon TRAVEL HAIR DRYER disponuje skladacou rukoväťou, vďaka ktorej je ideálny pre cestovanie. Zvoliť si môžete z 2 teplôt a 2 rýchlostí.

Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER & STYLER
50 €
+ doprava zadarmo

Kefa pre sušenie a úpravu vlasov v jednom kroku. Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER & STYLER disponuje ionizačnou technológiou, ktorá zjemňuje vlas, znižuje statickú elektrinu a zabraňuje krepovateniu. Ľahké prevedenie s otočným káblom uľahčuje manipuláciu.