Revlon

Revlon RVMR9029 Osvetlené zrkadlo

Revlon RVMR9029 Osvetlené zrkadlo

50,92 €

 REVLON Ultimate Glow Beauty kozmetické zrkadlo použiteľné z oboch strán. Jedna strana zrkadla je zväčšovacia a druhú stranu zrkadla môžete používať ako bežné zrkadlo. Zrkadlo je podsvietené a nábíja sa cez USB kábel.

Partner: babys
Revlon Charlie White Eau de Fraiche - EDT 100 ml
4x

Revlon Charlie White Eau de Fraiche - EDT

4 €
3,60 € 0,04 €/ml

Charlie White je kvetinovo zelená vôňa pre ženy, zavedená na trh v roku 1994. Po prvotnom citrusovom pohladení vône Charlie White nasleduje kvetinové objatie ruže, jazmínu a fialky s ovocným dotykom broskyne a melónu. Eleganciu dodá santalové drevo a vetiver.

Partner: Vivantis
-50%
Revlon Krémový make-up Photoready Candid ( Natura l Finish Foundation) 22 ml (Odtieň 240 Natural Beige)

Revlon Krémový make-up Photoready Candid ( Natura l Finish Foundation) 22 ml

8,30 €
4,10 €

Inovatívny make-up obsahuje vitamín E s antioxidačnými účinkami a zložky neutralizujúce modré svetlo na ochranu pleti pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vďaka jeho bohato krémovej textúre inšpirovanej ošetrujúcimi pleťovými prípravkami sa ľahko nanáša a bezchybne rozotiera.

Partner: Vivantis
Revlon Charlie White - EDT 100 ml
3x

Revlon Charlie White - EDT

4 €
3,80 € 0,04 €/ml

Toaletná voda Charlie White od značky Revlon je kvetinovo-zelená vôňa pre dievčatá a ženy. V úvode sa ukrýva kombinácia broskyne a fialky, v srdci nájdeme konvalinku a jazmín a v závere vôňu zafixuje ruže a vodný melón. Na trh bola uvedená v roku 1994.

Partner: Vivantis