Ekolas Gardencol lepidlo

Ekolas Gardencol lepidlo

Hodnotenie: 4
2,09 €

Deratizačné lepidlo (pasca) na myši, krysy a potkany, mravce, šváby a hmyz v domácnostiach a v komunálnej sfére.

Ekolas ORES - ZED DF SENSITIVE PASTA FLUO-NP® - 150 g
1,98 €

Rodenticídna návnada ZED DF SENSITIVE PASTA FLUO-NP® sa vyznačuje nasledovnými inovatívnymi a patentovanými  vlastnosťami: Technológia FLUO-NP®: technológia fluorescenčných pigmentov, ktorá môže pomôcť pri vyhľadávaní návnady aj pri zlých svetelných podmienkach.

Ekolas Dobol fumigátor 10 g
13,80 €

Dobol fumigátor je vodou aktivovaná dymovnica určená na likvidáciu škodlivého hmyzu. Táto novinka umožňuje úplne vyhubiť hmyz rozptýlením suchého dymu, ktorý sa rýchlo rozširuje v ošetrovaných priestoroch.

Ekolas PRÍRODNÁ BARIÉRA PROTI KOMÁROM
13,64 €

Produkt je zložený z ílových granulátov, ktoré sú napustené parfumovanými esenciálnymi olejmi. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá, rastliny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.

Ekolas Monitorovací lapač na muchy + ATRAKTANT FLY CATCHER
5,58 €

Účinnosť lapača je zabezpečená použitím špeciálnych potravinárskych atraktantov, zatiaľ čo veľmi jednoduchý dizajn umožňuje ľahké, jednoduché a bezpečné použitie. Atraktant: Vysokoúčinný, ľahko aplikovateľný atraktant, ktorého účinok vydrží až po dobu 8 týždňov. Atraktant je 100% prírodný produkt.

Ekolas Pest Master 2MG
9,24 €

Pest master 2MG je mikrogranulát, pripravený na okamžité použitie, určený na dlhodobú kontrolu mravcov. Možnosť použitia tromi spôsobmi: postrekom, zálievkou, alebo posypom.

Ekolas Elektronický lapač švábov CR-22
35,45 €

Elektronický lapač švábov CR-22 predstavuje špičkovú technológiu na okamžitú likvidáciu švábov pomocou elektrického výboja. Je opakovateľne použiteľný, pri nízkej spotrebe elektrickej energie a bez rizika spôsobenia druhotných kontaminácií.

Ekolas Prírodná bariéra proti psom a mačkám
12,17 €

Produkt je zmesou éterických olejov vhodný pre interiér a exteriér. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá a rastliny, neobsahuje hnacie plyny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.

Ekolas BB ALERT ACTIVE + 1 pár BB ALERT AKTIVÁTOR ZDARMA
30,42 €

BB Alert Active v kombinácii s BB Alert Aktivátorom aktívne priťahuje ploštice. Táto kombinácia slúži na okamžitý a presnejší monitoring výskytu ploštíc pred a po vykonaní dezinsekcie. Vložením BB Alert Aktivátora do BB Alert Active vznikne imitácia žijúceho cicavca.

Ekolas Qui NO - Gél proti vtákom
26,36 €

Výhody Qui NO: • Vďaka svojmu zloženiu mení zvyky vtákov a tým zabraňuje, aby sa vtáky zdržovali a hniezdili na miestach aplikácie Qui No. • Produkt Qui No nepoškodzuje povrch a je účinný pri vysokých aj nízkych teplotách (od –10 °C do 90 °C).

Ekolas Flortis - Dávkovač vody - blister 4 ks
20 €

Jednoduché zariadenie na zalievanie Vašich kvetín v domácnosti, na balkónoch a v zimných záhradách počas Vašej neprítomnosti. Dávkovač je veľmi jednoduchý a bezpečný, pracuje bez potreby batérií alebo elektrického prúdu.

Ekolas Prírodná bariéra proti krtom a hrabošom
13,57 €

Menič zvykov môžete použiť v záhradách, trávnikoch, kvetinových záhonoch, atď. Produkt je zmesou aromatických (vonných) esencií. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá, rastliny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie.

Ekolas Odpudzovač komárov pre deti
10,45 €

Návod na použitie:

1. Po prvom stlačení sa bude zvuk generovať 2 hodiny. Zelený indikátor blikne každú sekundu. 2. Po druhom stlačení sa bude zvuk generovať 4 hodiny. 3. Po treťom stlačení sa bude generovať 8 hodín. 4. Po štvrtom stlačení sa odpudzovač vypne.

Ekolas GARDENCOL - 135g
1,64 €

Zmes je klasifikovaná ako: Flam. Liq. 3 H226 Horľavá kvapalina a pary. Skin Irrit. 2 H315 Dráždi kožu. Aquatic Chronic 3 H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Ekolas Ores - ZED BF WHEAT 150 g (pšenica 3x50 g)
1,72 €

ZED BF WHEAT je rodenticídna návnada pozostávajúca z lúpanej pšenice, ktorá je obzvlášť atraktívna pre vyššie uvedené druhy hlodavcov, pretože je obohatená o komponenty potravinového pôvodu a je realizovaná technológiou SAT (technológia špeciálnej absorpcie), ktorá umožňuje homogénnu distribúciu …

Ekolas PRÍRODNÁ BARIÉRA PROTI MRAVCOM
13,57 €

Produkt je zmesou aromatických (vonných) esencií. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá, rastliny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie. Zloženie: Inertný materiál íl. Aktívne aromatické esencie. Dávkovanie: 900g na 50m2.

Ekolas Horse Fly Trap
280,80 €

Jednou z vlastností v správaní sa väčšiny bodavého hmyzu je infračervené videnie obetí a schopnosť vertikálneho letu. Bodavý hmyz vidí Lapač hmyzu Horse Fly Trap ako veľké zviera, alebo zadok zvieraťa a prilieta naň prilákaný jeho teplotou, ktorá je vyššia ako teplota zvierat.

Ekolas PRÍRODNÁ BARIÉRA PROTI MYŠIAM A KUNÁM
12,17 €

Produkt je zmesou aromatických (vonných) esencií. Pri správnom použití je produkt neškodný pre osoby, zvieratá a rastliny, neobsahuje hnacie plyny a je ekologický s ohľadom na životné prostredie. Zloženie: Preparát na báze vody, ktorý obsahuje esenciálne oleje a prírodné organické látky.

Ekolas Elektronický plašič hlodavcov PR-220.1
23,95 €

Vysoko účinný elektronický plašič na báze elektromagnetických vĺn slúži k odháňaniu hlodavcov ekologicky čistým spôsobom bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah. Prístroj mení existujúce elektromagnetické pole káblov elektrickej inštalácie danej budovy.

Ekolas BIRD FREE® Optický gél (magnetický)
101,40 €

BIRD FREE Optický gél je patentovaný prípravok obsahujúci potravinárske prírodné oleje, ktoré udržujú všetky vtáky mimo miesta aplikácie prípravku bez akéhokoľvek poškodenia ich zdravia. Môžete používať v súkromných aj verejných priestoroch.

Ekolas Prístroj na ničenie hmyzu
13,73 €

Funkcie:

1. Tento prístroj ponúka príťažlivý vzhľad. Zaobíde sa bez toxických látok, na svoju prevádzku nepotrebuje žiadne chemikálie. 2. Inovatívny dizajn umožňuje ľahký zber zlikvidovaného hmyzu a čistenie. 3. Kompaktný tvar a pohodlné používanie s nízkou spotrebou energie. 4.

Ekolas Elektronický plašič kún pre automobily
17,04 €

UMIESTNENIE PR-12.1 sa inštaluje pod kapotu vozidla ďalej od motora. Zariadenie pripojte k 12 V jednosmernému zdroju napájania v rámci elektroinštalácie vo vozidle. Zelená kontrolka začne blikať. Indikuje tak správnu činnosť elektronického odpudzovača škodcov. Uchovávajte mimo dosahu vody.

Ekolas TX3 GEL - Proti švábom a rusom
8,28 €

TECHNOLÓGIA INVISIBLE FLUO TRACKER® Produkt zanecháva stopu neviditeľnú voľným okom, ale ľahko viditeľnú pod UV svetlom. Vďaka tomu môžeme ľahko skontrolovať spotrebu gélu pre rýchlejšie a efektívnejšie použitie.

EKOLAS, s.r.o. je tu s Vami už od roku 1998. Hlavným predmetom podnikateľskej činnosti je export a import zameraný na dovoz tovarov ako sú chemické látky (účinné látky a prípravky) v oblasti komunálnej hygieny – DDD, do poľnohospodárstva a chemickej výroby.

EKOLAS, s.r.o. je tu s Vami už od roku 1998. Hlavným predmetom podnikateľskej činnosti je export a import zameraný na dovoz tovarov ako sú chemické látky (účinné látky a prípravky) v oblasti komunálnej hygieny – DDD, do poľnohospodárstva a chemickej výroby.