Ekolas ORES - ZED DF SENSITIVE PASTA FLUO-NP® - 150 g
1,87 €

ZED DF SENSITIVE PASTA FLUO-NP je návnada vo forme pasty pripravená na použitie vo forme vreciek z filtračného papiera s 10 g jednorazovou dávkou na hubenie myší a potkanov obsahujúca difenakum, antikoagulačnú účinnú látku druhej generácie, ktorá účinkuje už po jednom požití.

Ekolas SOLTAS - lapač krtov
2,81 €

Lapač krtov Soltas slúži na odchyt krtov ekologicky čistým spôsobom bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah.

Ekolas BIRD FREE® Optický gél (štandard)
77,84 €

INOVATÍVNY SYSTÉM KONTROLY VTÁKOV BIRD FREE® Optický gél vďaka jedinečnému zloženiu rýchlo, ľahko a účinne zamedzí škodlivému výskytu holubov a iných vtákov na objektoch (budovy, stavby a iné) bez ich poškodenia a so zachovaním estetiky.

Ekolas Elektronický plašič hlodavcov PR-500.2
33,24 €

Elektronický plašič na báze ultrazvukových a svetelných signálov, slúži k odháňaniu  hlodavcov a hmyzu ekologicky čistým spôsobom, bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah.

Ekolas Deratizačná stanička ALPHA
4,74 €

Uzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru aj exteriéru. Vlastnosti:

 • uzamykateľná
 • možnosť upevnenia voskových blokov
Ekolas Živolovná pasca na myši M3
11,23 €

Živolovná pasca M3 vyrobená z pevného nerezu je špeciálne určená na odchyt myší. Jej použitie je jednoduché, ale zároveň efektívne.

Ekolas Balón proti vtákom
6,71 €

Balón proti vtákom ochraňuje plodiny, ovocné stromy a rastliny pred útokmi vtákov. Vďaka odrazom svetla a zvukom spôsobeným pohybom vzduchu straší a odpudzuje vtáky od poľnohospodárskych plodín. Súčasťou balenia sú reflexné samolepky a odrazové prúžky.

Ekolas Prírodný eliminátor pachov po domácich miláčikoch
8,11 €

Exkluzívny ekologický prípravok určený na priamu aplikáciu, ktorý dokáže rýchlo eliminovať nepríjemné zápachy – napríklad moč psov, mačiek a iných zvierat z akýchkoľvek nasiakavých povrchov, ako sú napríklad steny, vchody, chodníky, búdy, posteľná bielizeň, klietky, koberce, záhrady a pod.

Ekolas Fytobalzam - štepársky vosk 300 g s aplikačnou kefkou
8,20 €

FYTOBALZAM je hotový štepársky balzam pripravený na použitie, ktorý vďaka jeho optimálnemu zloženiu vykonáva na ranách drevín vzniknutých pri jednotlivých typoch rezov, rezných vrúbľovacích ranách, náhodných zlomeniach konárov atď. ochrannú vrstvu, liečivú funkciu ako i napomáha hojeniu rán.

Ekolas SPRINT - HYDRATAČNÝ LESK NA LISTY
7,39 €

Produkt vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu zabezpečuje trojitý efekt: lesk, čistotu a ochranu listov ornamentálnych rastlín. Listy získajú po aplikácii prírodnú zelenú farbu, budú čistejšie a chránené pred prachom a hmyzom po dlhý čas. Bez obsahu CFC.

Ekolas Živolovná pasca na kuny, lasice a tchory (pasca na živú nástrahu)
93,60 €

Živolovná pasca typ C slúži na humánny a bezbolestný odchyt živých zvierat alebo škodcov. Je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu a zaručuje dlhú životnosť. Použitie pasce je veľmi jednoduché a efektívne. Vhodná na živú návnadu.

Ekolas Živolovná pasca na myši M1
10,14 €

Živolovná pasca M1 vyrobená z pevného nerezu je špeciálne určená na odchyt myší. Jej použitie je jednoduché, ale zároveň efektívne.

Ekolas AQUA GEL - GÉLOVÝ DÁVKOVAČ VODY 400 ml
2,27 €

Aqua Gel je gélový dávkovač vody pre rastliny. Skladá sa z vody a rastlinných vlákien, ktoré zabezpečujú postupné uvoľňovanie vody a tým sa zaistí dostupnosť vody až do 30 dní (pri teplote 20 °C).

Ekolas BB ALERT - PASSIVE
23,24 €

BB Alert Passive je novinka v oblasti celoročného monitorovania výskytu ploštíc, ktorá umožňuje včasné a nepretržité monitorovanie po dobu 12 mesiacov.

Ekolas CRYO - zmrazujúci sprej proti hmyzu 500ml
15,60 €

CRYO – zmrazujúci sprej proti hmyzu je kvapalný sprej, ktorý vytvára aerosól s teplotou –40 stupňov čím paralyzuje hmyz zmrazením. Je účinný proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu, osím hniezdam, švábom, pavúkom, mravcom, blchám, plošticiam, švehliam a taktiež proti muchám, komárom, osiam, sršňom atď.

Ekolas Deratizačná stanička FIRST
6,23 €

Uzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru aj exteriéru. Vlastnosti:

 • uzamykateľná
 • možnosť upevnenia voskových blokov
 • možnosť prichytenia na stenu
Ekolas Deratizačná stanička PETI
1,49 €

Uzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru aj exteriéru. Vlastnosti:

 • uzamykateľná
 • možnosť upevnenia voskových blokov
Ekolas GARDENCOL - 135g
1,64 €

Lepidlo na myši, potkany a hmyz. Je jednotkou na trhu, pretože zostáva mimoriadne lepivé po dlhý čas, nevysychá a odoláva vode a vlhku. Lepidlo v tube obsahuje zmes polybutánov, čo zapríčiňuje vysokú efektivitu pri kontrole hlodavcov. Pomocou lepidla vytvoríte pascu akéhokoľvek rozmeru a tvaru.

Ekolas Lepová pasca FH-5018 MINI
0,79 €

Lepová pasca na hlodavce, pripravená na kartónovom podklade.  Mimoriadne lepivá a bez zápachu, pripravená na okamžité použitie.

Ekolas PRÍRODNÝ ATRAKTANT PRE MAČKY A PSY
8,11 €

Prípravok vďaka špeciálnemu zloženiu priláka šteňatá a dospelé zvieratá na miesto, kde si majú vykonať potrebu, a učí ich tak nešpiniť kdekoľvek, kde to na nich dôjde.

Ekolas BB ALERT - aktivátor
5,46 €

BB Alert Aktivátor je náhradný aktivátor pre systém BB Alert. Imituje telesnú teplotu a dych cicavcov a je určený na používanie výhradne v kombinácii s BB Alert Active. Okamžite po odbalení začína produkovať teplo a vlhkosť. Pôsobí až 24 hodín.

Ekolas BIRD FREE® Optický gél (magnetický)
93,44 €

INOVATÍVNY SYSTÉM KONTROLY VTÁKOV BIRD FREE® Optický gél vďaka jedinečnému zloženiu rýchlo, ľahko a účinne zamedzí škodlivému výskytu holubov a iných vtákov na objektoch (budovy, stavby a iné) bez ich poškodenia a so zachovaním estetiky.

Ekolas Deratizačná stanička BETA
6,44 €

Uzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru aj exteriéru. Vlastnosti:

 • uzamykateľná
 • možnosť upevnenia voskových blokov
 • možnosť prichytenia na stenu
Ekolas Deratizačná stanička jednoduchá
1,34 €

Jednoduchá neuzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru aj exteriéru. Dve farebné prevedenia:

 • biela
 • hnedá

Farebné prevedenie dodávame podľa momentálneho stavu na sklade.

Ekolas Elektronický plašič hlodavcov PR-220.1
23,95 €

Vysoko účinný elektronický plašič na báze elektromagnetických vĺn slúži k odháňaniu hlodavcov ekologicky čistým spôsobom bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah.

Ekolas Elektronický plašič hlodavcov PR-220.6
54,84 €

Vysoko účinný elektronický plašič na báze ultrazvukových signálov slúži k odháňaniu hlodavcov ekologicky čistým spôsobom bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah.

Ekolas Elektronický plašič hlodavcov PR-500.3
40,68 €

Elektronický plašič na báze elektromagnetických impulzov, ultrazvukových signálov a svetelných signálov, slúži k odháňaniu hlodavcov a hmyzu ekologicky čistým spôsobom, bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah.

Ekolas Elektronický plašič krtov KR-7
23,88 €

Vysokoúčinný elektronický plašič krtov KR7 zabezpečuje odháňanie krtov ekologicky čistým spôsobom, bez použitia chemických látok. Prístroj vydáva vibrujúci zvuk o frekvencii 300 – 400 Hz každých 30 sekúnd, čo u krtov vyvoláva stres a následne opúšťajú dané miesto.

Ekolas Elektronický plašič kún pre automobily
17,04 €

PRINCÍP ČINNOSTI Zariadenie generuje premenlivé ultrazvukové vlnenie s nízkou až vysokou frekvenciou. Pôsobí na rôznych škodcov, ktorí reagujú výraznejšie na vysoké a nízke ultrazvukové frekvencie.

Ekolas Elektronický plašič vtákov BR-33
366,80 €

Elektronický plašič vtákov BR-33 odháňa vtáky na princípe vydávania hlasitého zvuku. Vtáky daný zvuk vnímajú ako nebezpečenstvo a odlietajú preč.