Bull's Elektronický terč Dartforce
203,81 €
+ doprava zadarmo

Poloprofesionálný elektronický dvojriadkový terč pre skúsených hráčov s desiatimi LED displeji je určený pre 1 – 16 hráčov.


Bull's Elektronický terč Master Score
205,73 €
+ doprava zadarmo

Elektronický kabinet terč s dvierkami Bull's Master Score je poloprofesionálny elektronický dvojriadkový terč pre skúsených hráčov.


Bull's Sisalový terč Advantage - Trainer
80,73 €
+ doprava zadarmo

Veľmi kvalitný sisalový terč s žiletkovým profilom drôtu. Prednosťou tohto terče sú zmenšené segmenty „double a triple“.


Bull's Terč sisalový Advantage X
80,73 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný sisalový terč so skosenými drôty z nožovej ocele 95%, ktoré sú zapustené do terča, čo minimalizuje odrazení šípok na zem.


Bull's Terč sisalový Focus II
53,42 €

Veľmi kvalitný sisalový terč so skosenými drôty, ktoré sú zapustené do terča, čo minimalizuje odraz šípok na zem.


Harrows Sisalový terč Let's Play
38,08 €

Sisalový terč Harrows Let's Play je veľmi kvalitný sisalový terč s kruhovým profilom drôtu. Vhodný predovšetkým do krčmy, klubu alebo pre rekreačnú hru.


Nodor Sisalový terč Supabull 2
44,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Sisalový terč Nodor Supabull 2 – veľmi kvalitný sisalový terč s kruhovým profilom drôtu.


One80 Sisalový terč Dot Trainer Plus
84,23 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný žiletkový sisalový terč. Hlavnou prednosťou tohto terče sú vyznačené stredy jednotlivých polí, pre lepšie mierenie.


Sisalový terč World Champions
41,92 €

Kvalitný sisalový terč World Champions má vďaka najvyššej kvalite afrického sisalu vynikajúci povrch s vysokým stupňom trvanlivosti. Terč sa vešia na stredový skrutka, ktorý je na terči, do plechového závesu na stene.


Unicorn Sisalový terč a Surround - Striker
95,77 €
+ doprava zadarmo

Sisalový terč Striker a Surround – kruh okolo terča. Sada obsahuje tiež 2 sady šípok. Surround je určený na ochranu stien pred poškodením, zachytáva šípky mieriaci mimo terč, a tým chráni stenu.


Unicorn Sisalový terč Eclipse HD 2 Dartboard - PDC TV Edition - with UniLock
107,31 €
+ doprava zadarmo

Veľmi kvalitný profesionálný sisalový terč s žiletkovým profilom drôtu, ktorý môžete vidieť na všetkých TV turnajoch PDC. Nový supertenký drôt a výraznejšie a lepšie viditeľnejšie čísla. Terč má navyše systém na stenu Unilock, ktorý umožňuje, aby doska bola bezpeč…