Winmau Sisalový terč Blade 5
61,15 € 51,88 €

Sisalový terč Blade 5 je velice kvalitný terč firmy Winmau. Technológia tohto terča je prepracovanejšie a dokonalejšie. Terč sa vyznačuje vysokou odolnosťou a patrí medzi najkvalitnejšie sisalové terče na trhu.

Sisalový terč World Champions
49,62 € 41,92 €

Kvalitný sisalový terč World Champions má vďaka najvyššej kvalite afrického sisalu vynikajúci povrch s vysokým stupňom trvanlivosti. Terč sa vešia na stredový skrutka, ktorý je na terči, do plechového závesu na stene.

Unicorn Sisalový terč Eclipse HD 2 Dartboard - PDC TV Edition - with UniLock
115 € 84,23 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný profesionálný sisalový terč s žiletkovým profilom drôtu, ktorý môžete vidieť na všetkých TV turnajoch PDC. Nový supertenký drôt a výraznejšie a lepšie viditeľnejšie čísla. Terč má navyše systém na stenu Unilock, ktorý umožňuje, aby doska bola bezpeč…

Bull's Sisalový terč Advantage - Trainer
88,08 € 80,73 €
+ doprava zadarmo

Veľmi kvalitný sisalový terč s žiletkovým profilom drôtu. Prednosťou tohto terče sú zmenšené segmenty „double a triple“.

Bull's Terč sisalový Focus II
58,77 € 53,42 €

Veľmi kvalitný sisalový terč so skosenými drôty, ktoré sú zapustené do terča, čo minimalizuje odraz šípok na zem.

Harrows Sisalový terč Let's Play
49,62 € 38,08 €

Sisalový terč Harrows Let's Play je veľmi kvalitný sisalový terč s kruhovým profilom drôtu. Vhodný predovšetkým do krčmy, klubu alebo pre rekreačnú hru.

One80 Sisalový terč Dot Trainer Plus
95,77 € 84,23 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný žiletkový sisalový terč. Hlavnou prednosťou tohto terče sú vyznačené stredy jednotlivých polí, pre lepšie mierenie.

Unicorn Sisalový terč a Surround - Striker
107,31 € 95,77 €
+ doprava zadarmo

Sisalový terč Striker a Surround – kruh okolo terča. Sada obsahuje tiež 2 sady šípok. Surround je určený na ochranu stien pred poškodením, zachytáva šípky mieriaci mimo terč, a tým chráni stenu.