Prípravky a pomôcky na cestovanie

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky a pomôcky na cestovanie. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky a pomôcky na cestovanie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky a pomôcky na cestovanie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

GreenFood Box Immunity + Pillbox

GreenFood Box Immunity + Pillbox

8 Ft
Novinka

Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálne funkcie imunitného systému. Vysoký obsah Vitamínu C (625 % odporúčanej dennej dávky) v každej kapsuli.

Partner: FITNESS4U
St. Crux Pharma  HYG-DEZ 5000ml

St. Crux Pharma HYG-DEZ 5000ml

24 Ft
Výpredaj

Dezinfekcia: vysoko účinná dezinfekcia proti vírusom a baktériám, vyrábaná podľa receptúry Svetovej zdravotníckej organizácie WHO, dezinfekcia vhodná rovno na použitie, Zdravotný ústav so sídlom v Ostrave certifikoval dezinfekčné účinky proti COVID-19.

RIVA antibakteriálne mydlo 5 L - vôňa rozmarínu a fialiek

RIVA antibakteriálne mydlo 5 L - vôňa rozmarínu a fialiek

7 Ft

Riva antibakteriálne mydlo – tekuté mydlo na ruky s hydratačnými zložkami a antibakteriálnou prísadou (rozmarínový extRakt) obsahuje glycerín, ktorý zabraňuje vysušovaniu pokožky k pri častom použití pH neutrálne k pokožke derMatologicky Testované s vôňou rozmarínu a fialiek