Prípravky a pomôcky na cestovanie

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky a pomôcky na cestovanie. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky a pomôcky na cestovanie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky a pomôcky na cestovanie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvequick Moominki Náplasť pre deti, 20 ks

Salvequick Moominki Náplasť pre deti, 20 ks

3,20 €

Kvalitné náplasti pre deti od švédskeho výrobcu Salvequick Rozprávkové farebné vzory pomáhajú odvádzať pozornosť dieťaťa od nepríjemnej udalosti zranenia.

Partner: babys
LR Health & Beauty Colostrum LR 60 kapsul

LR Health & Beauty Colostrum LR 60 kapsul

35,99 €

Špeciálne vlastnosti

vysokokvalitné netučné bez kazeínu nepasterizované bez rezíduí antibiotík, anabolických androgénnych steroidov bez pridaných farbív a konzervačných látok

-35%
Lysol Dezinfekčný sprej 400ml - kvetová vôňa

Lysol Dezinfekčný sprej 400ml - kvetová vôňa

6,99 €
4,50 €

Ďalšie ponuky od 4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dezinfekčný sprej kvetová vôňa 400 ml Lysol dezinfekčný sprej – kvetová vôňa. Aerosólový dezinfekčný prípravok. Zabíja vírusy chrípky a nachladenia. Zabíja vírus ochorenia Covid-19. Zabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusy.

-41%
Fytofontana ViroStop dezinfekčný sprej 100 ml
2x

Fytofontana ViroStop dezinfekčný sprej 100 ml

5,50 €
3,20 €

Virucidné, baktericídne, fungicídne dezinfekčný sprej s čistou krétskym odstraňuje 99,9% baktérií, vírusov a plesní a dezinfikuje ruky bez použitia vody. Obsahuje aloe vera, vhodný na dezinfekciu osobných predmetov a malých povrchov napr. Mobilné telefóny, rúška, volant, kľúče, platobné karty atď.

Partner: Vivantis
Akutol Hydrogel sprej 75 ml

Akutol Hydrogel sprej 75 ml

11,40 €

Akutol Hydrogel sprej hojí popáleniny, preležaniny, bercové vredy a rezné rany. Ide o hydrokoloidný gél bez obsahu parabénov, indikovaný na ošetrenie lokálnych suchých alebo vlhkých rán. Nepriamo podporuje liečenie rán, a to prostredníctvom regulácie mikroprostredia rany.