Prípravky na popáleniny od slnka

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na popáleniny od slnka. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na popáleniny od slnka doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na popáleniny od slnka alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Vermione Balíček na popáleniny XL

Vermione Balíček na popáleniny XL

61,95 €

Vermione Gel 50 ml + Vermione Strong 150 ml Gél je vhodný na mokvajúce zranenia. Vermione Strong je účinný v širokom spektre kožných ochorení pri všetkých kožných problémoch, vyžadujúce rýchle a efektívne hojenie kožného tkaniva.

OVONEX BIO Tea Tree Oil 100% 25 ml

OVONEX BIO Tea Tree Oil 100% 25 ml

9,90 €
9,70 €

BIO Tea Tree Oil 100% je veľmi svetlo hnedý esenciálny olej s čerstvou gáfrovú vôňou. Získava sa destiláciou z listov kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), ktorého domovinou je severovýchodné pobrežie štátu Nový Južný Wales v Austrálii. Z jednej tony listov sa vyrobí iba 10 l oleja.

Partner: Vivantis
ESI ALOE VERA ESI telový gél 100 ml

ESI ALOE VERA ESI telový gél 100 ml

9,70 €
9,50 €

Prírodný gél z organického Aloe Vera s novým 100% prírodným zložením, bez konzervantov. Zvlhčuje, upokojuje a vyživuje suchú a poškodenú pokožku a pomáha udržiavať jej pružnosť. Priaznivo pôsobí na drobné poranenia, upokojuje začervenanú a slnkom podráždenú pleť. Vhodný na všetky typy pokožky.

Partner: Vivantis