Náplasti na poranenie

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie náplasti na poranenie. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie náplasti na poranenie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie náplasti na poranenie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvequick Moominki Náplasť pre deti, 20 ks

Salvequick Moominki Náplasť pre deti, 20 ks

3,20 €

Kvalitné náplasti pre deti od švédskeho výrobcu Salvequick Rozprávkové farebné vzory pomáhajú odvádzať pozornosť dieťaťa od nepríjemnej udalosti zranenia.

Partner: babys
Cosmos Náplasti na šport 5 ks

Cosmos Náplasti na šport 5 ks

2,40 €

Cosmos® Náplasť na šport na rany pre športovcov. Hygienicky ošetria drobné poranenia na rôznych častiach tela. Vybavená je čalúneným vankúšikom s tlmiacim efektom, zároveň nijako neobmedzuje hybnosť, takže sa môžete naďalej venovať tréningu. Je vodeodolná, priedušná a odpudzuje nečistoty.

Partner: Vivantis
Cosmos Hrejivá náplasť kapsaicín jemná

Cosmos Hrejivá náplasť kapsaicín jemná

3,11 €

Hrejivá náplasť pre natiahnuté svaly je dostupná vo veľkom formáte ktorý dokáže účinne prehriať postihnuté miesto alebo je možné ju pristrihnúť na požadovanú veľkosť Hrejivé náplasti sú k dispozícii s kapsaicínom a čiernym korením Hrejivá náplasť môže zostať na pokožke…

Partner: Ageosk.sk
Bella Matopat UNIVERZAL náplasť

Bella Matopat UNIVERZAL náplasť

1,50 €

Elastické náplasti s univerzálnym použitím mikroporézny povrch umožňuje pokožke dýchať vankúšik s mikrosieťkou 20 ks v piatich variantoch vlastnosti Chráni pred vodou a nečistotami Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ trvanlivé podrobné dáta jazyk produktu Hlavný…

Partner: Ageosk.sk