ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička mobilná pre 5 osôb
15,65 €

Prenosná lekárnička je vhodná do domácnosti, ale aj pre menšie firmy, so štandardnou mierou rizika úrazov. Mobilná plastová lekárnička pre 5 osôb je vybavená zdravotníckymi pomôckami potrebnými na poskytnutie prvej pomoci.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička LUX veľká prázdna – dub
49,76 €

Nástenná lekárnička z kvalitného dreveného materiálu s profilovanými dvierkami nájde svoje uplatnenie vo firmách, školách a iným zariadeniach. Je vybavená zámkom a obsahuje pevnú poličku ktorá rozdeľuje lekárničku na dve rovnako veľké časti.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička mobilná pre 20 osôb
25,92 €

Lekárnička na stenu pre 20 osôb s možnosťou prenášania je vhodná do kancelárií, výrobných dielní, ale svoje uplatnenie nájde aj v školstve a iných zariadeniach. Lekárnička je vybavená zdravotníckymi pomôckami potrebnými na poskytnutie prvej pomoci.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička kovová prázdna
35,97 €

Nástenná kovová lekárnička – prázdna je vhodná predovšetkým do exteriéru, ale svoje využitie nájde aj v interiéri firmy alebo domácnosti. Kovové prevedenie zabezpečí komfortnejšie odstránenie nečistôt z povrchu, tiež znižuje celkovú náročnosť na údržbu lekárničky.

AIREX® podložka Hercules modrá, 200 x 100 x 2,5 cm
225,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Všestranná cvičebná a fitness podložka AIREX®. Farba modrá, cca 200 × 100 × 2,5 cm, váha cca 6,6 kg. Využívaná predovšetkým v hydroterapiu. S cvičebné podložkou Herkules môžete cvičiť bez obmedzenia pri individuálnom, či skupinovom cvičení.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička mobilná pre 10 osôb
20,64 €

Lekárnička na stenu pre 10 osôb s možnosťou prenášania je vhodná do kancelárií, menších výrobných dielní ale svoje uplatnenie nájde aj v školstve a iných inštitúciách. Lekárnička je vybavená zdravotníckymi pomôckami potrebnými na poskytnutie prvej pomoci .

PINO FIT® Kettlebell soft - 4 kg
24,83 €

Univerzálny činky, vďaka ktorým posilníte všetky svalové partie. Mäkký a flexibilný neoprénový materiál plnený pieskom. Činka pinofit kettlebell je unikátna jednoručná činka pre silové športy. Mäkký a poddajný neoprénový materiál plnený pieskom s čalúneným madlom pre pohodlný úchop a cvičenia.

Marvida Hrejivý plyšák - tiger - welliebellies®
22,92 €

Hrejivý tiger je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Ležiace tiger z Afriky sa chce stále len maznať. Tiger krásne zahreje celé bruško, nohy i chrbát a postráži svojho malého kamaráta. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Ledragomma PEZZI Gymball 65 cm, lopta, zelený, krabička
16,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Sú základné a najviac používané gymnastické lopty. Lopty od Ledragomma sú vyrobené z veľmi kvalitného syntetického materiálu s lesklým povrchom.

ŠTĚPAŘ Lekárnička taška prvej pomoci pre 10 osôb červená
49,39 €

Taška prvej pomoci pre 10 osôb je vybavená zdravotníckym materiálom, ktorý poslúži na poskytnutie prvej pomoci do príchodu lekára. Taška je ušitá z kvalitného, nepremokavého koretxinového materiálu, dá sa uzatvoriť vďaka plastovým zámkom a pevnému suchému zipsu.

Isabelle Rose Kovový retro budík ružový
17,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovový retro budík v ružovej farbe. V zadnej časti priestor pre vloženie 1× AA batéria (nie je súčasťou výrobku), ovládanie ručičiek a tlačidlo pre osvetlenie ciferníku. Budík zaisťuje veľmi tichý chod. Nádherné spracovanie. Materiál: kov Rozmer: 12 cm x 8,5 cm x 5 cm Farba: ružová

Ledragomma PEZZI Gymball MAX 75 cm, lopta, červený, krabička
22,65 €

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty majú široký okruh uplatnenie od gymnastiky až po rehabilitácii, od fitnesu až po aerobik. Originálne lopty PEZZI Gymnastik Ball Maxafe sú vyrobené z patentovaného materiálu flexton silpower®.

Ledragomma PEZZI Gymball MAX 65 cm, lopta, limetkový, krabička
19,66 €

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty majú široký okruh uplatnenie od gymnastiky až po rehabilitácii, od fitnesu až po aerobik Originálne lopty PEZZI Gymnastik Ball Maxafe sú vyrobené z patentovaného materiálu flexton silpower®.

Mars Petrolejová lampa Eagle patentná 32 cm
15,26 €

Petrolejová lampa má uzamknutý valec a patentný reflektor. Valec zaisťuje optimálne spaľovanie a stabilitu plameňa. Zrkadlový reflektor usmerňuje svetlo plameňa v požadovanom smere. Ropné žiarovky je možné zavesiť aj na stenu.

PINO FIT® činky 1 kg, 1 pár
11,06 €

Liatinové činky s hmotnosťou 1 kg s mäkkým povrchom z PVC, ktorý chráni podlahy a cvičebné podložky pred poškriabaním a pretrhnutím. Obzvlášť ľahké a príjemné uchopenie činiek. Ľahké čistenie a dezinfekciu. Vrchný materiál odolný proti potu a poškriabaniu.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička veľká biela prázdna
36,52 €

Nástenná lekárnička – prázdna slúži ako úschovňa pre prostriedky prvej pomoci do kancelárií, škôl, prevádzok a domácností. Skrinka lekárničky je vyrobená z laminovaného dreva a jeho súčasťou je praktická plastová zásuvka. Skrinka je uzamykateľná. Lekárnička je na dvierkach označená zeleným krížom.

ŠTĚPAŘ Taška prvej pomoci veľká červená prázdna
34,39 €

Veľká textilná vystužená taška so suchými zipsami a popruhom vhodná ako obal na lekárničku a popruhom. Vyrobená z kvalitného nepremokavého kortexin. Technické parametre: materiál: kortexin veľkosť: 34 cm x 25 cm x 8 cm farba: červená

Ledragomma Univerzálna pumpička na lopty, 19 cm, 2 nástavce
4,78 €

Malá univerzálna ručná hustilka s veľkosťou 19 cm Táto pumpička má v balení dva rôzne nástavce k nafukovanie veľkých gymnastických lôpt, jeden z nich ihlový k nafukovanie masážnych a cvičebných pomôcok so spätným ventilom. Ihlový nástavec je uložený priamo v pumpičke, vnútri rukoväte.

Marvida Hřejivý plyšák - želva - welliebellies®
22,92 €

Hrejivá korytnačka je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Usmievavá, pohodová a krásne hebučká korytnačka bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Marvida Hřejivý plyšák - zajíc - welliebellies®
22,92 €

Hrejivý zajac je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Roztomilé dlhé uši hebučkého hrejivého zajačika bude zbožňovať každé dieťa. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - Bobrik - welliebellies®
22,92 €

Hrejivý Bobrik je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Hrejivý bobor má rád teplúčko, nahrej ho a pritúli sa, bude s tebou spať celé hodiny. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - ježko - welliebellies®
22,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivý ježko je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Krásne hebký, huňatý a stále usmievavý ježko bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Marvida Hřejivý plyšák - myška - welliebellies®
22,92 €

Hrejivá myška je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Heboučká myška sa rada pridá ku každej hre a srandu, ale večer sa bude chcieť zavŕtať do pelechu. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - psík - welliebellies®
22,92 €

Hrejivý psík je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Každé dieťa chce mať doma psieho kamaráta. Splňte mu priania a prekvapte svoju ratolesť měkoučkým hrejivým chlpatým kamarátom, ktorý môže pokojne aj do postieľky. Plyšák je veľký cca 33 cm.

ŠTĚPAŘ Lekárnička v plastovom kufríku pre 5 osôb
13,33 €

Lekárnička v plastovom kufríku je prenosná a je možné ju použiť kdekoľvek, čo umožňuje včasné predlekárske ošetrenie až pre 5 osôb. Tento model je vhodný predovšetkým pre domácnosti a menšie firmy a kancelárie.

Chemoform Finesse, Esence pro sauny, koncentrát, Šalvěj, 1000 ml
29,42 €

Uklidňující aromatická vůně. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Dopřejte svému tělu i mysli jen to nejlepší. Saunování patří čím dál více mezi oblíbenou aktivitu. Udržuje se jím nejen zdraví a krásná pleť, ale také dobrá nálada.

Marvida Hrejivý plyšák - ležiace opička - welliebellies®
22,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivá ležiace opička je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Ležiace opička z Afriky sa chce stále len maznať. Opička krásne zahreje celé bruško, nohy aj chrbát. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Ledragomma Pezzo SoffBall Maxafe 15 cm, lopta, fialový, krabička
7,23 €

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty majú široký okruh uplatnenie od gymnastiky až po rehabilitácii, od fitnesu až po aerobik vhodné k zábave, športu i terapiu. Originál lopty Pezzo SoffBall Maxafe sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu.

Ledragomma PEZZI Gymball MAX 65 cm, lopta, ružový, krabička
19,66 €

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty majú široký okruh uplatnenie od gymnastiky až po rehabilitácii, od fitnesu až po aerobik. Originálne lopty PEZZI Gymnastik Ball Maxafe sú vyrobené z patentovaného materiálu flexton silpower®.

TORF ZIEGLER Rašelinový krčnej vankúšik
22,57 €

Hľadáte prírodný spôsob, ako sa zbaviť bolesti? Rašelinový termofor (alebo tiež tepelná fľaša) je overený pomocník, ktorý uľaví vašim boľavým svalom aj reumatickým kĺbom.

Ledragomma PEZZI Gymball MAX 65 cm, lopta, fialový, krabička
19,66 €

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty majú široký okruh uplatnenie od gymnastiky až po rehabilitácii, od fitnesu až po aerobik. Originálne lopty PEZZI Gymnastik Ball Maxafe sú vyrobené z patentovaného materiálu flexton silpower®.

Ledragomma PEZZI Gymball MAX 65 cm, lopta, zelený, krabička
19,66 €

Originálne cvičebné lopty od Ledragomma! Lopty majú široký okruh uplatnenie od gymnastiky až po rehabilitácii, od fitnesu až po aerobik Originálne lopty PEZZI Gymnastik Ball Maxafe sú vyrobené z patentovaného materiálu flexton silpower®.

Schupp Masážna emulzia Citrón - 500 ml + dávkovač
12,05 €

Masážna emulzia s Aloe Vera, vitamínom E, alantoín a prírodným citrónovým olejom. Vynikajúca kĺzavosť. K citrónovej masážnu emulziu je dávkovač zadarmo. Špičková citrónová masážna emulzia poskytujúca uvoľnenie masáží a povzbudenie vďaka prírodnému citronovému oleji.

TORF ZIEGLER Rašelinová tepelná fľaša
18,32 €

Rašelinový termofor z prírodnej rašeliny. Po jednoduchom nahriatí v mikrovlnnej rúre Vám poskytne až 3 hodiny príjemného tepla. Klasický tvar tepelné fľaše plnený prírodný rašelinovou zmesou zaručuje udržanie teploty po niekoľkonásobne dlhšiu dobu ako klasické vodou plnené termofory.

PINO Masážne silikónové banky - 1 kus, priemer 7 cm
19,69 €

Silikónové masážne banky pre profesionálne a šetrné masáže vo wellness aj fyzioterapiu. Mäkké a poddajné silikónové poháriky sú vhodné pre Bankov masáže a wellness masáže. Svoje miesto si nájdu aj vo fasciálnej terapiu.

Schupp Masážny olej Q10 - 500 ml + dávkovač
16,88 €

Prírodný masážny olej obohatený koenzýmom Q 10 a arganovým olejom. Základom sú rastlinné oleje, ako mandľový či jojobový. Masážny prostriedok neobsahuje žiadne farbiace či konzervačné látky. K produktu je dávkovač zadarmo.

Schupp Masážny olej Granátové jablko - 500 ml + dávkovač
17,64 €

Masážní olej z granátového jablka bohatý na mandlové, sojové a jojobové oleje včetně bisabolu. Vhodný pre veľmi unavenú pokožku. Cenný olej z granátového jablka chráni Vaše telo pred voľnými radikálmi a podporujú jeho regeneráciu. K produktu je dávkovač zadarmo.

Marvida Vankúšik z čerešňových kôstok, béžový s bodkami, 23 x 25 cm
12,36 €

Poskytuje blahodarné teplo pri bolestiach svalov, kĺbov, brucha a hlavy. Vankúšik s náplňou z čerešňových kôstok rýchlo teplo absorbuje a následne ho rovnomerne vyžaruje. Poskytuje blahodarné teplo. Čerešňové kôstky sa rýchlo nahrievajú a následne rovnomerne teplo uvoľňujú.

TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla - 30x40 cm
13,24 €

Rašelinový nosič tepla 30 × 40 cm slúži na opakované použitie pri tepelnej terapii. Liečivá rašelina uvoľňuje svaly a zlepšuje prekrvenie. Vhodný na použitie na jednorazový rašelinový zábal 30 × 40 cm.