Relax Lyžiarska helma Stealth
109,04 € 73,40 €

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Mango Wind Free

Mango Wind Free

Hodnotenie: 3,5
73,70 € 57,70 €

Mango Wind Free je ľahučká prilba na lyže a snowboard. Vďaka univerzálnemu upínaciemu systému Run System skvele padne a drží na hlave.

Bollé Backline Visor
266,90 € 213,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Backline Visor majú v balení látkové puzdro a náhradný štít.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!