Hľadáte tovar z kategórie detské prilby na lyže? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Detské prilby na lyže vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse 48-52

Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse

97,10 €
Doprava zadarmo

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Tovar od predajcu MALL
Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse 48-52
2x

Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse

97,10 €
92,90 €
Doprava zadarmo

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Alpina Sports Carat set Disney Rapunzel 48-52
2x

Alpina Sports Carat set Disney

95,80 €
78,90 €

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Tovar od predajcu MALL
-38%
Giro Neo Jr. Mat Bright Pink S
1x

Giro Neo Jr.

99,95 €
61,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo Jr. umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Alpina Sports Zupo Visor, fialová, 48-52 cm, A9229.1.61

Alpina Sports Zupo Visor

147,60 €
107,70 €
Doprava zadarmo

Detský lyžiarska prilba so snímateľnými chráničmi uší. Konštrukcia Hard Shell a technológia Hi-Eps. Regulačné koliesko Run System Ergo Snow. Ventilačné otvory pre potrebné odvetranie. Vnútorná výstelka je plne odnímateľná. Integrovaný výhľad so šošovkami Hybrid Mirror zvyšuje kontrast a chráni pred UV žiarením.

Tovar od predajcu MALL
Etape RIDER PRO 19/20
1x

Etape Rider Pro

69,90 €

Detská prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 12 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Rider Pro má mäkké kryty uší.

Tovar od predajcu MALL
Atomic Prilba MENTOR JR oranžová XS

Atomic Prilba MENTOR JR

54,90 €
50,10 €

Ďalšie ponuky od 54,95 €

Prilba určená pre najmladších lyžiarov. Jedná sa o konštrukciu Inmold, vyznačujúca sa ľahkosťou a vysokou odolnosťou. Umožňuje pasívne odvetrávanie vďaka niekoľkým otvorom. Helma Atomic MENTOR JR umožňuje flexibilne nastavovať veľkosť a vynímať vnútornú výstelku, vďaka čomu je helma ľahšia pre hygienickú údržbu.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Alpina Sports Carat LX Blue/Neon/Yellow 48-52

Alpina Sports Carat LX

73,70 €
53,80 €

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat LX je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Alpina Sports Zupo, ružová, 46-48 cm, A9225.1.61

Alpina Sports Zupo

64,30 €
48 €

Detská lyžiarska prilba s vyberateľnou vnútornou vložkou. Konštrukcia Hard Shell a technológie Hi-Eps. Regulačné koliesko Run System Ergo Snow. Ventilačné otvory pre potrebné odvetranie. Zapínací systém Ergomatic so zásuvnou páskou. Alpina Sports Zupo má rovnako mäkké čalúnenie pre pohodlnejšiu jazdu po väčšinu dňa.

Tovar od predajcu MALL
Salomon Grom Black M 53-56 cm
3x

Salomon Grom

71,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Veľmi ľahká komfortná detská prilba. Salomon Grom disponuje nastaviteľnou veľkosťou. Vďaka tomu skvele padne každému dieťaťu.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister RH18R S (53-56 cm)
6x

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister

46,71 €
33,80 €

Ďalšia ponuka za 43 €

Detská lyžiarska prilba disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Veľkosť možno ľahko upraviť vďaka systému DUAL FIX. Relax Detská – Junior Lyžiarska prilba Twister je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Tovar od predajcu MALL
Alpina Sports Carat LE Visor HM Black Red Matt 54-58
1x

Alpina Sports Carat LE Visor HM

129,26 €
122,80 €
Doprava zadarmo

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LE Visor HM so vstavaným visorom, ktorý chráni oči a poskytuje široký rozhľad. Skvele sedí na hlave, je veľmi pohodlná a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Tovar od predajcu MALL