Alpina Sports Carat,A9035.1.30 48-52 cmchristmas delivery
68,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat, A9035.1.30 je vybavená vyberateľnou prateľnou vložkou.

Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mousechristmas delivery-25%
97,10 € 71,90 €

Akcia

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Carat set Disneychristmas delivery-24%
95,80 € 71,90 €

Akcia

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Carat LXchristmas delivery
48,90 €

Akcia

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat LX je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Giro Neo Jr.christmas delivery
99,95 € 65 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo Jr. umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Slingshot Matchristmas delivery

Giro Slingshot Mat

Hodnotenie: 5
58 € 33,30 €

Dizajnová detská prilba na zjazdové lyžovanie. Giro Slingshot ponúka kombináciu vysokej úrovne bezpečnosti vďaka konštrukcii In-Mold a komfortu pre malých lyžiarov. Prilba je veľmi ľahká a možno ju ľahko nastaviť tak, aby padla na každú detskú hlavu.

Mango Přilba Rock Prochristmas delivery-38%
116,87 € 71,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská lyžiarska prilba s Visor a 4 ventilačnými otvormi. Mango Prilba Rock Pro je vybavená mäkkými krytkami uší aj univerzálnym upínacím systémom RUN SYSTEM, vďaka ktorému môžete pomocou regulačného kolieska ľahko prispôsobiť prilbu veľkosti vašej hlavy.

Mango Rockychristmas delivery

Mango Rocky

Hodnotenie: 3
58,89 € 46,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mango Rocky je pohodlná detská prilba na lyže a snowboard, ktorá poskytuje dostatočné bezpečie, a ľahké zapínanie.

Giro Launchchristmas delivery

Giro Launch

Hodnotenie: 5
77,22 € 56,90 €

Dizajnová detská prilba na zjazdové lyžovanie. Giro Launch ponúka kombináciu vysokej úrovne bezpečnosti vďaka konštrukcii In-Mold a komfortu pre malých lyžiarov. Prilba je veľmi ľahká a možno ju ľahko nastaviť tak, aby padla na každú detskú hlavu.

Giro Nine Jrchristmas delivery
99,98 € 65,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba Giro Nine Jr v novom podaní je ešte ľahšia ako predtým. Je nabitá technológiami z prilieb pre dospelých ako je plnohodnotná regulácia ventilácia Thermostat a In Form systém. Nine Jr je ta najlepšia detská prilba, akú kedy v Giro vyrobili.

Uvex Manic Prochristmas delivery

Uvex Manic Pro

Hodnotenie: 4
69,72 € 64,40 €

Detská lyžiarska prilba disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá je odolná proti nárazom a je veľmi bezpečná. Súčasťou je odnímateľná hypoalergénna výstelka. Ventilačný systém poskytuje optimálne odvetrávanie. Uvex Manic Pro má v balení textilný ochranný obal.

Uvex Junior Visor Prochristmas delivery

Uvex Junior Visor Pro

Hodnotenie: 5
135,67 € 129 €

Splátky bez navýšenia

Detská lyžiarska prilba so štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá je odolná proti nárazom a je veľmi bezpečná. Súčasťou je odnímateľná hypoalergénna výstelka. Ventilačný systém poskytuje optimálne odvetrávanie. Uvex Junior Visor Pro má v balení textilný ochranný obal.

Bollé Quiz Visorchristmas delivery
116,58 € 69 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní juniorská lyžařská helma20 větracími otvory poskytuje díky konstrukci ABSEPS vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé Quiz Visor má nastavitelnou velikost a padne tak každému dítěti. Výhodou přilby je vestavěný vyměnitelný štítek.

Giro Slingshotchristmas delivery
61,51 € 38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

V detskej prilbe Giro Slingshot sa spája technológia Girooriginálnym detským dizajnom. Navrhnutá s požiadavkou na maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Konštrukcia In-mold a systém In Form, ktorý umožňuje jemne doladiť veľkosť prilby aj v rukaviciach. Z farebných prevedení si vyberú chlapci aj dievčatá.

Atomic Mentor Jrchristmas delivery

Atomic Mentor Jr

Hodnotenie: 5
39,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečná zjazdová prilba určená pre juniorov. Atomic Mentor Jr disponuje konštrukciou In-Mold, vďaka ktorej ponúka vysokú úroveň bezpečnosti pri zachovaní príjemne nízkej hmostnosti. Komfort pre malých lyžiarov zaisťuje vyberateľná mäkká výstelka, ktorá je prateľná.

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twisterchristmas delivery
45,10 €

Detská lyžiarska prilba disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Veľkosť možno ľahko upraviť vďaka systému DUAL FIX. Relax Detská – Junior Lyžiarska prilba Twister je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Bollé B-Rentchristmas delivery
93,26 € 65,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná lyžiarska prilba12 vetracími otvormi poskytuje vďaka ABS konštrukcii vysokú ochranu hlavy. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé B-Rent má nastaviteľnú veľkosť a klip na lyžiarske okuliare.

Alpina Sports Carat LXchristmas delivery
73,70 € 58,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Atomic Count Jrchristmas delivery
76,73 € 56,90 €

Kvalitná juniorská prilba ideálna pre zjazdové lyžovanie. Atomic Count Jr disponuje konštrukciou In-Mold s Holo Core, vďaka čomu ponúka veľmi vysokú úroveň bezpečnosti pri zachovaní príjemne nízkej hmotnosti. Komfort pre malých lyžiarov je zaistený vyberateľnou prateľnou výstelkou a odopínacími chráničmi uší.

Alpina Sports Carat LXchristmas delivery
73,70 € 57,20 €

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Bollé Quicksterchristmas delivery
104,92 € 81,60 €

Ďetská lyžiarska prilba20 vetracími otvormi poskytuje vďaka ABS konštrukcii vysokú ochranu hlavy. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Quickster má nastaviteľnú veľkosť a padne tak každému dieťaťu.

Giro Launch Pluschristmas delivery
86,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba Giro Launch Plus je výnimočná svojou vysokou kvalitou a hravým 3D dizajnom, ktorý ocenia najmä deti. Príjemné pocity na svahu zaistí nízka váha a odvetranie pomocou Super Cool otvorov.

Etape Prilba Gemini 48-52, bielachristmas delivery
29,20 €

Novinka

Detská lyžiarska prilba s hravými motívmi. Tvrdá škrupina typu Hard Shell. Tento typ konštrukcie poskytne kvalitnú ochranu pri náraze vďaka rozprestretiu nárazovej energie po celej helme. Etape Gemini 48–52, biela je opatrená 6 vetracími otvormi s možnosťou regulácie. Chráni pred chladom vďaka mäkkým krytom na uši.

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister Visorchristmas delivery
76,80 € 56,40 €

Detská lyžiarska prilba so sklopným hľadím. Škrupina In-Mold Shell je pevná aj pružná natoľko, že znižuje prípadné nárazy. Prateľná vložka Soft Sense udržuje hlavu v teple. Nastaviteľný systém Dual Fix prispieva k lepšiemu držaniu na hlave. Relax Detská – Junior Lyžiarska helma Twister Visor spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Alpina Sports Carat Kids - zánovnéchristmas delivery-53%
66,30 € 31,10 €

Zánovné

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat Kids s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, je veľmi pohodlná a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Etape Prilba Gemini Modrá Mat 48-52christmas delivery
29,20 €

Novinka

Detská lyžiarska prilba s veselými motívmi. Tvrdá škrupina typu HardShell. Tento typ konštrukcie poskytne kvalitnú ochranu pri náraze vďaka rozprestretiu nárazovej energie po celej helme. Etape Prilba Gemini Modrá Mat 48–52 zaistí vysoký komfort pri jazde vďaka kvalitnému odvetrávaniu a mäkkým krytom na uši.

Atomic Prilba MENTOR JRchristmas delivery
54,90 €

Prilba určená pre najmladších lyžiarov. Jedná sa o konštrukciu Inmold, vyznačujúca sa ľahkosťou a vysokou odolnosťou. Umožňuje pasívne odvetrávanie vďaka niekoľkým otvorom. Helma Atomic MENTOR JR umožňuje flexibilne nastavovať veľkosť a vynímať vnútornú výstelku, vďaka čomu je helma ľahšia pre hygienickú údržbu.

Etape Rider Pro 53-55, zelenáchristmas delivery
66,80 €

Detská prilba na lyže, ktorá v sebe má zabudované aj okuliare. Vyrobená technológiou In-mold, spočívajúca v umiestnení stlačeného polystyrénu do škrupiny. Možno skombinovať aj s dioptrickými okuliarmi. Upínací systém QFS. Etape Rider Pre 53–55, zelená chráni pred UV žiarením a sklá sú upravené špeciálnym povrchom ZeroFog proti zahmlievaniu.

Alpina Sports Carat kids Jr Happy Pinguin - zánovnéchristmas delivery-34%
66,30 € 43,10 €

Zánovné

Dievčenská lyžiarska prilba Alpina Carat JR s veselým tučniakom, ktorú si vaše dieťa zamiluje. Má nastaviteľný systém pre prispôsobenie sa veľkosti hlavy a dostatok vetracích otvorov, takže zaručí maximálny komfort a bezpečie.

Relax Lyžiarska prilba Twister RH18A3 / XSchristmas delivery
44,50 €

Lyžiarska prilba disponuje 8 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je antibakteriálne výstelka, ktorá skvele odvádza vlhkosť. Relax Lyžiarska prilba Twister RH18A3 / XS je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou.

Alpina Sports Caratchristmas delivery
64,30 €

Detská lyžiarska prilba s pevnou konštrukciou, ľahkou váhou a vysokou odolnosťou. Ventilačný systém pre optimálne odvetrávanie. Vnútorná odnímateľná časť je plne prateľná. Vyberateľné krytky uší. Zapínací systém Run s uťahovacím kolieskom. Zateplený chránič zátylku v zadnej časti prilby.

Alpina Sports Zupochristmas delivery
64,30 €

Detská lyžiarska prilba s vyberateľnou vnútornou vložkou. Konštrukcia Hard Shell a technológie Hi-Eps. Regulačné koliesko Run System Ergo Snow. Ventilačné otvory pre potrebné odvetranie. Zapínací systém Ergomatic so zásuvnou páskou. Alpina Sports Zupo má rovnako mäkké čalúnenie pre pohodlnejšiu jazdu po väčšinu dňa.

Alpina Sports Zupo Visorchristmas delivery
147,60 €

Splátky bez navýšenia

Detský lyžiarska prilba so snímateľnými chráničmi uší. Konštrukcia Hard Shell a technológia Hi-Eps. Regulačné koliesko Run System Ergo Snow. Ventilačné otvory pre potrebné odvetranie. Vnútorná výstelka je plne odnímateľná. Integrovaný výhľad so šošovkami Hybrid Mirror zvyšuje kontrast a chráni pred UV žiarením.

Giro Prilba Launchchristmas delivery
67,95 € 63,90 €

Akcia

Detská prilba od značky Giro sa spoľahlivou In-Mold konštrukciou. Nastaviteľnosť podľa danej veľkosti, vďaka systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvetranie Super Cool. Podlieha certifikácii CE EN1077. Model Launch je plne kompatibilný s lyžiarskymi okuliarmi Rev a Chico.

Uvex lyžařská helma Heyyachristmas delivery
58,40 €

Dětská lyžařská helma disponuje konstrukcí In Mold, která je odolná vůči nárazům, velmi bezpečná a lehká. Ventilační systém poskytuje optimální odvětrávání. Uvex lyžařská helma Heyya má praktický držák na brýle.

Alpina Sports Zupo set Disneychristmas delivery
94,60 €

Detský lyžiarsky set prilby a okuliarov. Prilba má snímateľné chrániče uší. Konštrukcia Hard Shell a technológia Hi-Eps. Regulačné koliesko Run System Ergo Snow. Ventilačné otvory pre potrebné odvetranie. Vnútorná výstelka je plne odnímateľná. Okuliare so systémom Singleflex a HICON. Ochrana UV-A, UV-B a UV-C. Technológia FogStop.

Atomic Savor Visor Jrchristmas delivery
139,40 €

Splátky bez navýšenia

Lyžiarska prilba a okuliare v jednom. Vďaka zabudovanému priezoru nemusí lyžiar neustále dávať späť a dávať dole okuliare. Atomic Savor Visor Jr je detská prilba, vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá zaistí vysokú odolnosť voči nárazom. Jedná sa o praktickú prilbu, ktorá je kompatibilná so slúchadlami Air Pads.

Etape Rider Prochristmas delivery

Etape Rider Pro

Hodnotenie: 5
69,20 € 55 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 12 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Rider Pro má mäkké kryty uší.

Giro Prilba Cruechristmas delivery
68 €

Detská prilba od značky Giro s odolnou Hard Shell konštrukciou. Určené pre freestyle jazdu. Nastaviteľnosť podľa danej veľkosti, vďaka systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvetranie Super Cool. Podlieha certifikácii CE EN1077. Model Crue je plne kompatibilný s lyžiarskymi okuliarmi Giro.

Giro Prilba Neo Jr.christmas delivery
99,90 €

Detská prilba od značky Giro sa spoľahlivou In-Mold konštrukciou. Nastaviteľnosť podľa danej veľkosti, vďaka systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvetranie Thermostat Control a Stack ventilácie. Podlieha certifikácii CE EN1077. Model Neo Jr. je plne kompatibilný s lyžiarskymi okuliarmi Giro.

Salomon Gromchristmas delivery

Salomon Grom

Hodnotenie: 5
50,90 €

Veľmi ľahká komfortná detská prilba. Salomon Grom disponuje nastaviteľnou veľkosťou. Vďaka tomu skvele padne každému dieťaťu.

Uvex lyžařská helma Heyya Prochristmas delivery
65,80 €

Dětská lyžařská helma disponuje konstrukcí In Mold, která je odolná vůči nárazům, velmi bezpečná a lehká. Ventilační systém poskytuje optimální odvětrávání. Uvex lyžařská helma Heyya Pro má praktický držák na brýle.

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister
46,71 € 44,80 €

Detská lyžiarska prilba disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Veľkosť možno ľahko upraviť vďaka systému DUAL FIX. Relax Detská – Junior Lyžiarska prilba Twister je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.