Alpina Sports Grap 2.0-35%

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4,8
115,48 € 74,90 €

Akcia

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Grap 2.0 je vybavená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Bollé MIGHT VISOR MATTE-40%

Bollé MIGHT VISOR MATTE

Hodnotenie: 5
188,90 € 112,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zjazdová prilba so štítom v unisex prevedení. OTG technológia pre kompatibilitu s dioptrickými okuliarmi. Ventilačný systém AIR FLOW. Meniteľný podbradný remienok CHIN STRAP s polstrovaním. Odnímateľné náušníky. Veľkosť helmy možno upraviť vďaka CLICK TO FIT vlastnosti. Bollé MIGHT VISOR spĺňa štandard ASTM F2040/CE EN1077. Hmotnosť 590 g.

Atomic Prilba Revent
79,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba, vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá zaisťuje o 30% lepšiu ochranu ako prilby bežných štandardov. Súčasťou je aj nastaviteľný fit systém. Atomic Prilba Revent čierna zaujme nielen svojím bezpečným prevedením, ale aj pohodlnou výstelkou a atraktívnym čiernym dizajnom, ktorý je v unisex prevedení.

Giro Prilba Launch Plus-24%
89,95 € 67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na lyžovanie či snowboarding, ktorá je navrhnutá tak, aby pri náraze absorbovala čo najviac energie. Spĺňa normu CE EN1077. Je komfortná na nosenie vďaka upínaciemu systému Form Fit Systém, vybaveným ergonomickým kolieskom. Giro Prilba Launch Plus má konštrukciu In-Mold aj výškové nastavenie.

Giro Scale-25%
69,95 € 51,90 €

Akcia

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje škrupinou Hard shell. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Scale umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Relax Wild RH17-41%

Relax Wild RH17

Hodnotenie: 5
62,57 € 36,90 €

Akcia

Kvalitnáprilba na zjazdové lyžovanie. Relax Wild RH17B je vyrobená technológiou IN-MOLD SHELL a vďaka ochrannej výstuhe CROSS PROTECT ponúka vysokú úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémom ACTIVE BOOST pre reguláciu prúdenia vzduchu vo vnútri prilby a bezpečnostným upínacím systémom DUAL FIX.

Giro Neo MIPS-34%

Giro Neo MIPS

Hodnotenie: 5
122,80 € 79,90 €

Akcia

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Salomon Icon² M-31%

Salomon Icon² M

Hodnotenie: 5
99,40 € 67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba s nízkym profilom skvele padne a tvorí úzku siluetu. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S Icon² M je opatrená audio systémom, vďaka ktorému môžete aj počas jazdy počúvať hudbu.

Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A-32%
66,80 € 44,90 €

Akcia

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je antibakteriálne výstelka, ktorá skvele odvádza vlhkosť. Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A je opatrená bzepečnou In-Mold konštrukciou.

Giro Jackson MIPS-30%

Giro Jackson MIPS

Hodnotenie: 5
162,54 € 113,10 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje moderným odvetrávaním Passive Aggressive Venting. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Jackson MIPS umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Ratio-29%

Giro Ratio

Hodnotenie: 5
80,75 € 56,90 €

Akcia

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ratio umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Alpina Sports Arber Visor-23%
170,20 € 130,90 €

Akcia

Lyžiarska helma s Hard Shell konštrukciou, ľahkou váhou a vysokou odolnosťou. Integrovaný visor Hybrid Mirror pre rozhľad v rámci 180°. Ventilačný systém pre optimálne odvetrávanie. Vnútorná odnímateľná časť je plne prateľná. Vyberateľné krytky uší. Zapínací systém Run s uťahovacím kolieskom. Technológia Y-clip pre lepšie nastavenie veľkosti.

Giro Union MIPS-43%
159,95 € 90,50 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Súčasťou helmy sú aj antibakteriálne výstelky zabraňujúce zápachu. Giro Union MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Salomon Quest Charge-31%

Salomon Quest Charge

Hodnotenie: 5
149,20 € 101,90 €

Akcia

Odľahčená lyžiarska prilba disponuje Airflow systémom, ktorý umožňuje regulovať prúdiaci vzduch a odvod tepla. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Quest Charge má nastaviteľnú veľkosť. Súčasťou helmy je aj odnímateľná podšívka.

POC Fornix-47%

POC Fornix

Hodnotenie: 5
171,79 € 89,90 €

Akcia

Lyžiarska a snowboardová prilba POC fornix so širokou škálou veľkostí a farieb padne každému. EPS jadro a ďalšie nadštandardné bezpečnostné prvky. Veľmi nízka váha a regulovateľný odvetrávací systém.

Relax Lyžiarska prilba Polar Visor-36%
100,20 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou balenia je vrecko z mikrovlákien Relax Lyžiarska prilba Polar Visor je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou a výstuhami.

Relax Lyžiarska prilba Stealth-26%
118,70 € 86,90 €

Akcia

Lyžiarska prilba disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou je zorník z odolného materiálu s úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Relax Lyžiarska prilba Wild RH17A je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou.

Giro Prilba Neo Mat-32%
99,95 € 67,90 €

Akcia

Lyžiarska/snowboardová prilba s konštrukciou In-Mold. Vybavená dômyselným vetracím systémom Thermostat Control, ktorý si lyžiar môže sám pohodlne regulovať. Giro Prilba Neo Mat je vybavená sťahovacím systémom In Form Fit a výškovým nastavením Vertical Tuning. Spĺňa normu CE EN1077.

Uvex HLMT 400 Visor Style-27%

Uvex HLMT 400 Visor Style

Hodnotenie: 4,5
180,20 € 130,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová lyžiarska prilba disponuje pokročilou ochranou nosa a odnímateľnými ušnými chráničmi. Vetracie otvory sú riešené uzatvárateľne, takže teplotu vnútri prilby možno ľahko regulovať. Uvex HLMT 400 Visor Style má zorník ošetrený vrstvou Antifog a zatmavený na S2.

Uvex JIMM-32%
99,90 € 67,90 €

Akcia

Lyžiarska prilba disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá je odolná proti nárazom a je veľmi bezpečná. Súčasťou je odnímateľná hypoalergénna výstelka. Ventilačný systém poskytuje optimálne odvetrávanie. Uvex JIMM má v balení textilný ochranný obal.

Atomic Savor Visor Stereo Black-39%
168,30 € 101,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma s integrovaným hľadím, ktoré si môžete upraviť. Holo Core je vylepšenou zónou pre pohlcovanie nárazov. Odvetranie Active Aircon pre príjemnejšiu jazdu. Technológia Stereo Lens prispieva k lepšej viditeľnosti a znižuje únavu očí. Atomic SAVOR Visor Stereo Black váži len 550 g.

Alpina Sports Biom-38%

Alpina Sports Biom

Hodnotenie: 4,5
96,87 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Etape Phoenix Pro
68,70 €

Prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2 a príjemnou povrchovou úpravou Soft Touch. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 10 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Phoenix Pro má mäkké kryty uší.

Giro Ledge

Giro Ledge

Hodnotenie: 5
79,95 € 78 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje škrupinou Hard shell. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ledge je opatrená odnímateľným systémom Auto Loc 2 System.

Giro Neo-37%

Giro Neo

Hodnotenie: 5
99,95 € 62,90 €

Akcia

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Uvex lyžařská helma Legend-28%
95 € 67,90 €

Akcia

Lyžařská helma disponuje konstrukcí Hard shell, která je odolná vůči nárazům, velmi bezpečná a lehká. Součástí je odnímatelná hypoalergenní výstelka. Ventilační systém poskytuje optimální odvětrávání. Uvex lyžařská helma Legend má praktický držák na brýle.

Atomic Count-39%

Atomic Count

Hodnotenie: 5
98,51 € 59,90 €

Akcia

Kvalitná lyžiarska prilba ideálne pre All-Mountain využitie. Atomic Count je vďaka konštrukcii In-MoldHolo Core veľmi pevná a zároveň ľahká. Prilba je vybavená reflexnými prúžkami na pásikoch pre uchytenie okuliarov. Pohodlie je zabezpečené vyberateľnou výstelkou, ktorú možno prať.

Bliz Head Cover Mips-52%

Bliz Head Cover Mips

Hodnotenie: 1
154,70 € 74 €

Lyžiarska helma26 vetracími otvormi poskytuje vďaka konštrukcii In-Mold a vložke MIPS vysokú ochranu hlavy. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bliz Head Cover Mips má odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie.

Relax Lyžiarska helma Polar-28%
63,10 € 44,90 €

Akcia

Lyžiarska helma disponuje 14 ventilačnými otvormi, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu vo vnútri prilby. Súčasťou balenia je vrecko z mikrovlákien Relax Lyžiarska prilba Polar je opatrená bezpečnou In-Mold konštrukciou a výstuhami.

Uvex HLMT 500 visor-25%
250,61 € 187,90 €

Akcia

Lyžiarska helma disponuje konštrukciou Hard shell, ktorá je odolná voči nárazom. Súčasťou je odnímateľná hypoalergénna výstelka a chrániče uší. Uvex HLMT 500 Visor je opatrená zrkadlovým zorníkom s Antifog vrstvou a zatmavením S2. Súčasťou balenia je ochranný textilný obal.

Atomic Prilba Count JR-24%
78,90 € 59,90 €

Akcia

Detská lyžiarska prilba, vyrobená technológiou Holo-Core, zabezpečujúca vysokú bezpečnosť. Jedná sa o ľahký typ konštrukcie Inmold, ktorá nebude dieťa príliš zaťažovať. Nastaviteľný Fit systém. Atomic Count JR je veľmi užitočná vďaka kompatibilite s Air Pads slúchadlami a vyberateľnou vnútornou stielkou. Atraktívny farebný dizajn.

Atomic Prilba Count XTD-25%
130,60 € 97,90 €

Akcia

Prilba na lyžovanie či snowboard, vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá zaisťuje o 30% lepšiu ochranu ako prilby bežných štandardov. Umožňuje flexibilne prispôsobiť tvar prilby vašej hlave. Atomic Prilba Count XTD uľahčí lyžiarovi športové aktivity vďaka kompatibilite s Air Pads a vyberateľnej podšívke. Súčasťou balenia je aj ľahký vak

Atomic Revent Nightshade-29%
80,10 € 56,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultraľahká lyžiarska prilba Atomic Revent Nightshade ponúka vďaka konštrukcii In-Mold vysokú úroveň ochrany hlavy. Prilbu je možné jednoducho prispôsobiť podľa veľkosti hlavy a prateľná výstelka zaisťuje maximálny komfort. Ochrana i štýlový vzhľad v jednom. Model s minimálnou váhou 350 g.

Bollé Backline Visor-32%
266,90 € 179,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Backline Visor majú v balení látkové puzdro a náhradný štít.

Bollé Millenium-44%
163,23 € 89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvotriedna zjazdová prilba8 vetracími otvormi. Hybridná konštrukcia spájajúca technológiu In-Mold a Hardshell zaisťuje vysokú ochranu hlavy pri zachovaní nízkej hmotnosti. Bollé Millenium disponuje odnímateľnou prateľnou výstelkou a náušníkmi.

Mango Prilba CuSn Pro-45%
171,58 € 93,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba s Visor a 12 ventilačnými otvormi. Mango Prilba CuSn Pro má mäkké kryty uší, ktoré sú navyše odnímateľné, čo oceníte predovšetkým pri teplejšom počasí, alebo tiež univerzálny upínací systém RUN SYSTEM, vďaka ktorému môžete pomocou regulačného kolieska ľahko prispôsobiť prilbu veľkosti vašej hlavy.

Mango Wind Free-28%

Mango Wind Free

Hodnotenie: 3,5
73,70 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mango Wind Free je ľahučká prilba na lyže a snowboard. Vďaka univerzálnemu upínaciemu systému Run System skvele padne a drží na hlave.

Mango Wind Free-28%
73,70 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mango Wind Free je ľahučká prilba na lyže a snowboard. Vďaka univerzálnemu upínaciemu systému Run System skvele padne a drží na hlave.

Salomon Driver-25%

Salomon Driver

Hodnotenie: 5
237,40 € 175,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje prelismi, ktoré zaisťujú kompatibilitu s dioptrickými okuliarmi. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S je bezpečná helma, ktorá nájde využitie aj pri jazde na snowboarde.

Salomon Quest Charge-29%
149,20 € 104,90 €

Akcia

Lyžiarska prilba disponuje Airflow systémom, ktorý umožňuje regulovať prúdiaci vzduch a odvod tepla. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Quest Charge má nastaviteľnú veľkosť. Súčasťou helmy je aj odnímateľná podšívka.

Sulov Lyžiarska prilba DELTA
94,30 €

Štýlová lyžiarska prilba, ktorá uspokojí aj náročnejších lyžiarov. Ochráni pri športe vďaka tvrdej HARD SHELL konštrukcii Sulov Lyžiarska prilba DELTA je veľmi komfortnána nosenie vďaka vnútornému polstrovaniua kožúšku na ušiach. Je tiež vybavená odnímateľnými krytmi uší s 3D anatomickým tvarovaním. FIT SYSTEM pre lepšie prispôsobenie. Hmotnosť 600 g.

Uvex HLMT 500 Visor-35%
248 € 160,90 €

Akcia

Lyžiarska helma disponuje konštrukciou Hard shell, ktorá je odolná voči nárazom. Súčasťou je odnímateľná hypoalergénna výstelka a chrániče uší. Uvex HLMT 500 Visor je opatrená zrkadlovým zorníkom s Antifog vrstvou a zatmavením S2. Súčasťou balenia je ochranný textilný obal.

Uvex HLMT 700 Visor, black mat-29%
200,40 € 141,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba so zabudovaným hľadím. Konštrukcia v technológii Inmould. Plne nastaviteľná šírka pre presné padnutie, vďaka funkcii IAS 3D. Jednoručné upevnenie v oblasti brady pomocou Monomatic. Vnútorná časť s penovým tesnením sa dokonale prispôsobí tvaru tváre. Uvex HLMT 700 Visor, black mat má ventilačný systém a antialergénnu výstelku.

Alpina Sports Grap 2.0-32%

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4
110,74 € 74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Sports Grap 2.0 - zánovné-18%
110,74 € 90,50 €

Zánovné

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Lyžiarska helma Grap 2.0, 54 - 57 cm - zánovné-18%
55,80 € 45,20 €

Zánovné

Univerzálna veľmi obľúbená lyžiarska prilba Alpina v novom dizajne je vybavená technológiami Run System a Inmold Tec. Krytky uší možno oddeliť a vnútro helmy je vymeniteľný. Nastaviteľná ventilácia AIR STREAM CONTROL a technológie NECKWARMER pre ešte väčší komfort.

Alpina Sports Alpina Albona-21%
105,90 € 82,90 €

Akcia

Lyžiarska helma s Inmold konštrukciou, ľahkou váhou a vysokou odolnosťou. Obsahuje ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Vnútorná odnímateľná časť je plne prateľná. Vyberateľné krytky uší. Zapínací systém Ergomatic so zásuvným popruhom. Technológia Y-clip pre lepšie nastavenie veľkosti. Edge Protect pre ochranu po celom obvode.

Alpina Sports Alpina Albona, čierna
105,90 €

Lyžiarska helma s Inmold konštrukciou, ľahkou váhou a vysokou odolnosťou. Obsahuje ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Vnútorná odnímateľná časť je plne prateľná. Vyberateľné krytky uší. Zapínací systém Ergomatic so zásuvným popruhom. Technológia Y-clip pre lepšie nastavenie veľkosti. Edge Protect pre ochranu po celom obvode.