10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Dámske prilby na lyže. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Dámske prilby na lyže doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Dámske prilby na lyže najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Dámske prilby na lyže alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Giro Ceva Mat White S BROTHER Dámska lyžiarska a snowboardová prilba CSH61 - PINK/GREEN
Giro Ceva Mat White S

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ceba umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BROTHER Dámska lyžiarska a snowboardová prilba CSH61 - PINK/GREEN BROTHER Dámska lyžiarska a snowboardová prilba CSH61 - PINK/GREEN
BROTHER Dámska lyžiarska a snowboardová prilba CSH61 - PINK/GREEN

Ľahká prilba BROTHER pre lyžiarov a snowboardistov v ružovom pruhovanom vyhotovení je vysoko kvalitná a odolná prilba, ktorá spĺňa prísne európske normy CE EN 1077 a je určená na zjazdové lyžovanie a snowboarding.

môžete mať 18.04 - 19.04

Partner: ACRA s.r.o.
Bollé JULIET POWDER BLUE MATTE M 54-58CM - BH076002 BROTHER Dámska lyžiarska a snowboardová prilba CSH61 - PINK/GREEN
Bollé JULIET POWDER BLUE MATTE M 54-58CM - BH076002

Moderná dámska lyžiarska helma Bollé Juliet. Disponuje nastaviteľným systémom ventilácie pre maximálne pohodlie pri lyžovaní či snowboardingu. Vysoko odolná ABS konštrukcia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Etape Cortina Pro Etape Cortina ST 53-55, biela - rozbalené
Etape Cortina Pro

Dámska prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2 a príjemnou povrchovou úpravou Soft Touch. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 10 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Cortina Pro má mäkké kryty uší.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
Etape Cortina ST 53-55, biela - rozbalené Etape Cortina ST 53-55, biela - rozbalené
Etape Cortina ST 53-55, biela - rozbalené

Dámska prilba na lyžovanie, ktorej hlavnou výhodou je nízka hmotnosť. Vyrobená technológiou In-mold, spočívajúci v umiestnení stlačeného polystyrénu do škrupiny. Celkom 10 ventilačných otvorov. Mäkčené krytky uší. Upínací systém QFS. Povrchová úprava Soft Touch. Etape Cortina ST má pohodlnú výstelku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Relax Lyžiarska prilba Wild Etape Cortina ST 53-55, biela - rozbalené
Relax Lyžiarska prilba Wild

Dámska zimná prilba s pevnostným riešením In-Mold Shell. Ventilačný systém Active Boost so 14 špeciálne umiestnenými otvormi. Antibakteriálna vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžiarska prilba Wild je opatrená výstuhou Cross Protect a spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL