Giro Avera

Giro Avera

Hodnotenie: 5
96 € 56,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Avera umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Era C
89,95 € 57,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Era C umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Alpina Sports Alpina Spice-45%
147,03 € 79,90 €

Akcia

Moderná štýlová helma. Alpina Spice je najbezpečnejšou helmou tohto výrobcu. Dosahuje to vďaka nárazuvzdornej škrupine s výplňou HI-EPS, ktorá účinne tlmí silu nárazov. Helma je vybaavená uzatvárateľnými ventilmi pre ideálne odvetrávanie a odnímateľnými krytkami uší. Vnútorné polstrovanie možno vybrať a ručne vyprať. Nastaviteľnosť je zaistená systémom Run System Ergo Snow, ktorý možno ľahko ovládať aj v rukaviciach.

Giro Era-34%

Giro Era

Hodnotenie: 4,8
103,83 € 67,90 €

Akcia

Kvalitná dámska prilba. Giro Era je vďaka konštrukcii In-Mold extrémne pevná a bezpečná. Helma padne dobre na každú hlavu, pretože je vybavená systémom nastavenia Vertical Tuning a In Form Fit System. Prilba má nízky profil, ktorý zabezpečuje, že veľmi dobre vyzerá.

Uvex Primo-24%

Uvex Primo

Hodnotenie: 5
129,82 € 97,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska Lyžiarska helma disponuje konštrukciou Hard shell, ktorá je odolná voči nárazom, veľmi bezpečná a ľahká. Súčasťou je odnímateľná hypoalergénna výstelka. Ventilačný systém poskytuje optimálne odvetrávanie. Uvex Primo má v balení textilný ochranný obal.

Etape Cortina Pro
70 €

Dámska prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2 a príjemnou povrchovou úpravou Soft Touch. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 10 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Cortina Pro má mäkké kryty uší.

Bollé JULIET-28%
132,20 € 93,90 €

Akcia

Dámska zjazdová prilba s konštrukciou ABS. Systém ADJUSTABLE VENTILATION pre lepší odvod potu. Meniteľný podbradný remienok CHIN STRAP s polstrovaním. Odnímateľné náušníky. Veľkosť helmy možno upraviť vďaka CLICK TO FIT vlastnosti. Antialergické a priedušné zloženie. Spĺňa štandard ASTM F2040/CE EN1077. Obsahuje klip na lyžiarske okuliare. Hmotnosť 520 g.

Giro Ceva-41%
77,24 € 44,90 €

Akcia

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ceba umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Etape Grace Pre

Etape Grace Pre

Hodnotenie: 4,8
77,40 €

Dámska prilba na lyžovanie a snowboarding disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 12 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Grace Pro má mäkké kryty uší.

Salomon Pearl²-30%
76,53 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová dámska prilba na zjazdové lyžovanie. Salomon Pearl² konštrukcia Thin Shell je extrémne pevná a zároveň veľmi ľahká. Pohodlie je zabezpečené vyberateľnou prateľnou výstelkou a komfortnými chráničmi uší 3D Sound System Earpads.

Atomic Four Amid oranžová-22%
120,40 € 93,90 €

Akcia

Lyžiarska prilba s technológiou AMID, vďaka ktorej je lyžiar chránený proti nárazu až o 40% účinnejšie, než u heliem bežných štandardov. Atomic Four Amid je tiež praktická vďaka kompatibilite s Air Pads slúchadlami a vyberateľnej podšívke. Súčasťou balenia je aj vak na prilbu.

Relax Lyžiarska prilba Wild-29%
69,10 € 48,90 €

Akcia

Dámska zimná prilba s pevnostným riešením In-Mold Shell. Ventilačný systém Active Boost so 14 špeciálne umiestnenými otvormi. Antibakteriálna vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžiarska prilba Wild je opatrená výstuhou Cross Protect a spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Giro Prilba Ceva-28%
79,95 € 56,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba od značky Giro s odolnou Hard Shell konštrukciou a EPS vložkou. Nastaviteľnosť podľa danej veľkosti, vďaka systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvetranie Thermostat Control a Stack ventilácie. Podlieha certifikácii CE EN1077. Model Ceva je plne kompatibilný s lyžiarskymi okuliarmi Giro.

Giro Prilba Era C, M, biela
86,10 € 56,90 €

Dámska prilba s nízkym profilom a atraktívnym dizajnom. Vyrobená metódou In-Mold, spočívajúca vo vstrekovaní EPS peny do polykarbonátovej škrupiny. Giro Era C, M, biela je veľmi bezpečná vďaka tomu, že spĺňa európsku normu CE EN1077. Umožňuje výškové nastavenie podľa individuálnej potreby.

Giro Avera Mat S-32%
99,95 € 67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba s ľahkou konštrukciou In-Mold. Nastaviteľnosť podľa danej veľkosti, vďaka systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvetranie Thermostat Control a Stack ventilácie. Podlieha certifikácii CE EN1077. Model Prilba Avera Mat je plne kompatibilná s lyžiarskymi okuliarmi Giro.

Alpina Sports Alpina Parsena
151,40 €

Lyžiarska helma s Inmold konštrukciou, ľahkou váhou a vysokou odolnosťou. Obsahuje ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Vnútorná odnímateľná časť je plne prateľná. Vyberateľné krytky uší. Zapínací systém Run Ergo Snow so zásuvným popruhom. Technológia Y-clip pre lepšie nastavenie veľkosti. Edge Protect pre ochranu po celom obvode.

Etape Cortina ST

Etape Cortina ST

Hodnotenie: 5
68 €

Dámska prilba na lyžovanie, ktorej hlavnou výhodou je nízka hmotnosť. Vyrobená technológiou In-mold, spočívajúci v umiestnení stlačeného polystyrénu do škrupiny. Celkom 10 ventilačných otvorov. Mäkčené krytky uší. Upínací systém QFS. Povrchová úprava Soft Touch. Etape Cortina ST má pohodlnú výstelku.

Giro Prilba Avera MIPS - rozbalené-48%
129,95 € 67,10 €

Rozbalené

Dámska prilba na lyže či snowboard, ktorá je výškovo nastaviteľná, teda je ľahko nositeľná aj s vlasmi stiahnutými do copu. Vybavená odvetrávaním, ktorého intenzita sa dá jednoducho meniť. Giro Prilba Avera MIPS biela má konštrukciu In-Mold, čo je helma vyrobená vstrekovaním EPS peny do polykarbonátovej škrupiny.

Mango Cusna Pro+, biela-16%
206,70 € 172,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska lyžiarska prilba s konštrukciou Hard Shell. Prepracovaný ventilačný systém s celkom 12 otvormi. Odnímateľné ušné krytky. Upínací systém Run. Zapínanie Clock Buckle. Zorník s filtrom S1, UV ochranou a zrkadlovým efektom. Úprava proti zahmlievaniu Zero Fog. Mango Cusna Pro+, biela je k dostaniu s prepravným obalom.

Uvex lyžařská helma P2us WL, creme/grey mat (S566178150*), 51-55
154,40 €

Dámskályžařská helma disponuje konstrukcí In mold, která je odolná vůči nárazům, velmi bezpečná a lehká. Ventilační systém poskytuje optimální odvětrávání a odvádí pryč horký vzduch. Uvex lyžařská helma P2us WL, creme/grey mat (S566178150*) je opatřena držákem na brýle.

Uvex PRIMO prosecco - rozbalené
129 €

Rozbalené

Všestranná lyžařská přilba. Uvex PRIMO prosecco zaujme kombinací stylového designu a maximální bezpečnosti. Přilba je vybavena komfortním zapínáním Monomatic a přizpůsobí se díky technologii IAS 3D každé hlavě. Pohodlí zajišťuje odnímatelná pratelná výstelka a uzavíratelný ventilační systém Hardshell.