Počet nájdených produktov: 44

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

BE-17 Náhradná hlava pre BC100
9,10 €
8,90 €

Akcia

Očistite si pleť konvenčnou metódou! Vyčistí dokonale vašu pleť od zvyškov mejkapu, potu, kožného mazu, špiny, ďalších nečistôt a prispieva tak aktívne aj v boji proti akné.


BE-17 Vreckové hydronizátor BM200 Moisturize-17%
56,40 €

46,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zabezpečí prirodzenú hydratáciu pokožky bez pocitu vlhkých či mokrých na ošetrených miestach. P Roces hydratácia je vhodný aj pre potrebnú vlhkosť make-upu, čím sa zabráni jeho vysychaniu, praskaniu alebo nestále pozíciu na tvári, vďaka tomu tak dochádza ku kompletnému obnovenie make-upu.


Beauty Relax Galvanická žehlička pleti s fotónovú terapiou BR-1030
112,70 €
+ doprava zadarmo

Galvanická žehlička s fotonovou terapií bude hýčkat vaší pleť červeným a modrým světlem fotonové terapie. Výsledkem je krásný a mladistvý vzhled. Podporuje vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků. .


Bel Kozmetické odličovacie obrúsky 25 ks
2,70 €

Jemné obrúsky s obsahom mikrovlákna sú napustené odličovacou emulziou s neutrálnym pH. Vhodné pre rýchlu očistu a osvieženie pleti. Zaisťujú šetrné, ľahké a rýchle čistenie pleti bez vysúšania. Obrúsky neobsahujú alkohol. Balenie obsahuje 25 ks.


Bel Odličovacie tampóny Bio Nature 70 ks
1,60 €

Vatové tampóny zo 100% bio bavlny sú vďaka šetrnej výrobe jemnejšie, mäkšie, a vhodné aj pre citlivú pokožku. Eliminujú vznik alergií. Balenie obsahuje 70 ks.


Bel Okrúhle odličovacie tampóny Cosmetic 70 ks
2 €

Guľaté vatové tampóny pre odličovanie tváre a dekoltu sú vyrobené z mäkkého materiálu s jemným povrchom a obsahom mikrovlákna, čo zaručuje dôkladné a šetrné odlíčenie. Tampóny dobre absorbujú odličovacie prípravky a neuvoľňujú vlákna. Slúži pre každodenné dôkladné odlíčenie a čistenie pleti.


Bel Okrúhle odličovacie tampóny Premium 75 ks
1,90 €

1,70 €

Akcia

Jemné odličovacie tampóny s aloe vera a panthenolom dôkladne čistia a odličujú vďaka mikrovláknu. Efektná razba v tvare kvetinky udržuje pevný tvar tampónu a zabraňuje púšťaniu chĺpkov.


Bel Oválne odličovacie tampóny Premium 45 ks
2,20 €

Jemné odličovacie tampóny s aloe vera a panthenolom dôkladne čistia a odličujú vďaka mikrovláknu. Mriežková razba zaručuje pevný tvar tampónu a zabraňuje púšťaniu chĺpkov. Kvalita produktov Bel Premium je založená na novej technológii úpravy povrchu, vďaka ktorej je tampón dokonale hladký.


Bel Peelingové vlhčené tampóny Lotion Pads Jojoba 24 ks
3 €
2,70 €

Akcia

Peelingové vlhčené tampóny predstavujú najmodernejší trend v čistení pleti. Tampóny sú napustené pleťovou emulziou a sú posiate drobnými peelingovými perličkami. Predstavujú tak rýchly, jednoduchý a veľmi efektívny spôsob peelingu pleti.


Bel Vlhčené micelárne odličovacie tampóny s Aloe Vera Lotion Pads 30 ks
2,70 €

Produkty Bel Lotion predstavujú najmodernejší trend v odličovaní. Kvalitné vatové tampóny sú už v balení navlhčené jemnou emulziou a predstavujú tak rýchly, jednoduchý a veľmi efektívny spôsob odličovania a čistenia pleti. Balenie obsahuje 30 ks.


Bel Vlhčené odličovacie tampóny Lotion Pads Morské minerály 30 ks
2,70 €

Produkty Bel Lotion predstavujú najmodernejšie trend v odličovanie. Kvalitné vatové tampóny sú už v balení navlhčené jemnou emulziou a predstavujú tak rýchly, jednoduchý a veľmi efektívny spôsob odličovania a čistenia pleti. Balenie obsahuje 30 ks.


Beper Kompresorový inhalátor 40110-15%
49,10 €

41,70 €

Akcia

Inhalátor talianskej značky Beper využíva fyzikálny princíp tzv. „Venturiho efektu“. Pomocou efektu venturiho trubica nasáva viac vzduchu a tým dosahuje rýchlejší aplikácie liečiva. Zároveň dochádza k skráteniu doby inhalácie.


BEURER Galvanická žehlička FC 90
143,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Starostlivosť proti starnutiu pleti FC 90 je vďaka svojej multifunkčná iónovej technológii vhodná na čistenie a ošetrovanie pleti. Ošetrujúci hlavica sa podľa voľby nabíja kladnými alebo zápornými iónmi.


BEURER Náhradná kefka FC 45
6,20 €

Náhradná kefka pre dámsky čistiaca kefa na pleť. Je vhodný pre každodennú starostlivosť o pleť.


BEURER Zvlhčovač vzduchu LB 88 White
90,80 €
+ doprava zadarmo

Zvlhčovač vzduchu duálny technológie pre rozprašovanie vody ultrazvukom a odparovanie vody.


Bourjois Odličovacie obrúsky (Express Cleansing Wipes) 25 ks
3,10 €

Odlíčenie je možné za 60 sekúnd bez poškodenia pleti a to vďaka navlhčeným odličovacím obrúskum. Ultra jemná textúra efektívne odstráni nečistoty z pleti, očí a úst. Zanechajú pleť čistú a jemnú.


Medisana Inhalátor USC 54105
77,30 €
+ doprava zadarmo

Inhalátor je ideálny pre celú rodinu, doma alebo na cestách p cielenú liečbu ochorení horných a dolných dýchacích ciest (napr. astma a nádcha). Včasná a efektívna terapia ako je inhalačná terapia s aerosólmi môže byť veľkou pomocou.


Medisana Čistiaca kefka na tvár Facial Brush 880
24,90 €

Čistiaca kefka pomáha jemne odstrániť všetky nečistoty na Vašej pleti a tým jej dodáva zdravý vzhľad. Pri použití čistiaceho kefky dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a zároveň na čistenie pórov. Pokožka tým získava úžasný základ ku vstrebaniu kozmetických prípravkov.