Nike M Nsw Jdi Short Wvn Flow
34,90 € 25,90 €

Pánske kraťasy Nike MM NSW JDI SHORT WVN FLOW sú určené na voľný čas. Hodia sa aj do vody, na zadnom vrecku majú otvor, ktorým uniká voda.

AquaWave Shadow
16,80 €

Novinka

Pánské plavkové kraťasy jsou vyrobeny z materiálu, který je odolný vůči poškození. Mají vnitřní podšívku a jsou pohodlné na nošení. Součástí je šňůrka v pase pro přizpůsobení. AquaWave Shadow jsou rychleschnoucí.

AquaWave pánske šortky Alvan
16,90 €

Novinka

Pánske board šortky Aquawave Alvan sa vám prispôsobia, takže choďte do toho a užite si dovolenku. Bavte sa vo vode a plávajte.

AquaWave pánske plavkové šortky Kaden
11,90 €

Novinka

Pánske plavecké šortky Aquawave Kaden. Bavte sa vo vode a plávajte. Voľný strih zaisťuje pohodlie pri nosení. Ľahký a rýchloschnúci materiál ideálny pre používanie ako plavky a zároveň letné šortky.

Speedo pánske kúpacie kraťasy Fitted Leis 13 Wsht AM
20,20 €

Novinka

Pánske kúpacie kraťasy Fitted Leis 13 Wsht AM od austrálskej značky Speedo sú vyrobené z príjemného a rýchloschnúceho nylonového materiálu. Šortky sú vybavené vnútornou sieťkou pre maximálne pohodlie a zadným vreckom na drobnosti. Ľahko sa doťahujú pomocou šnúrky v páse.

NEFF Neff That GUY HOT TUB Short Multi L
49,04 € 48,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske kúpacie kraťasy Neff That Guy Hot Tub Shorts multi sú ideálne ako na kúpalisko, tak na pláž. Vďaka rýchloschnúcemu materiálu ich možno využiť aj ako bežné kraťasy k tričku a vyraziť do mesta.

Speedo Graphic Leisure 15 Junior Jade/Green Glow/Navy-49%
29,56 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské šortky Printed Leisure 15 Junior od obľúbenej firmy Speedo sú ušité z ľahkého, mäkkého a rýchloschnúceho materiálu. Pre maximálne pohodlie majú šnúrku v páse a sieťované vrecká.

AquaWave Apeli-49%

AquaWave Apeli

Hodnotenie: 4,5
11,69 € 5,90 €

Výpredaj

Pánske plavky Aquawave Apeli uspokojí každého plavca. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú užívateľovi pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu.