Speedo Šnorchlovací Set Junior Blue/White
21,50 € 20,20 €

Šnorchlovací set pre juniorov od obľúbenej značky Speedo obsahuje okuliare s tesnením aj na nos a šnorchel s bezpečnostnou koncovkou proti vniknutiu vody. Skvelý doplnok na rodinnú dovolenku.

ARENA Fast Mesh

ARENA Fast Mesh

Hodnotenie: 4
14,40 € 13,40 €

Praktické vrece na mokré oblečenie. ARENA Fast Mesh je vyrobené z nylonovej sieťoviny, ktorá je pevná a zároveň veľmi dobre vetrá. Rozmery 45 × 65 cm zaručujú, že sa do neho zmestí všetko potrebné na plávanie. Vrece možno vďaka sťahovacím páskam nosiť aj na chrbte.

ARENA Kickboard

ARENA Kickboard

Hodnotenie: 4
22,99 € 21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecká doska disponuje 2 otvormi, ktoré umožňujú jednoduché držanie. Je vyrobená z penového materiálu, ktorý nadnáša. Bude ideálnym prostriedkom pre posilnenie nôh, stredu tela, záberu nôh a nacvičenie plaveckej techniky. ARENA Kickboard využijú deti i dospelí.

Sevylor Puddle Jumper

Sevylor Puddle Jumper

Hodnotenie: 5
19,60 € 18 €

Plovací vesta s rukávky je vhodná pro děti ve váhovém rozmezí 15–30 kg. Zajistí potřebné bezpečí během plavání, skvěle nadnáší a zamezuje přetočení dítěte. Sevylor Puddle Jumper se rychle stane oblíbeným parťákem do vody.

Sevylor Puddle Jumper Deluxe
19,22 € 17,60 €

Sevylor Puddle Jumper Deluxe je vestička s rukávkami pre malých plavcov, ktorá dokonale padne, umožní roztopašné vodné hrátky tým najmenším. Výnimočne bezpečná pomôcka pre plávanie je určená deťom s hmotnosťou od 15 kg do 30 kg.

Acra Potápačská Maska Coral
24,14 € 23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Potápačská celotvárová maska disponuje vyklenutým zorníkom, ktorý umožňuje videnie pod uhlom 180 °. Má zabudovaný šnorchel a krytku, ktorá bráni vniknutiu vody. Obsahuje 2 nastaviteľné gumové pásiky, ktoré neťahajú za vlasy. Acra Potápačská Maska Coral je vhodná pre deti.

Acra Plutvy Delta
13,59 € 12,70 €

Plavecké plutvy disponujú prieduchmi, gumovým trojuholníkom a bočnými pružnými pásikmi, ktoré zaisťujú dobré prúdenie vody a účinný záber. Veľkosť sa dá nastaviť pomocou pásika v rozmedzí 4 čísel. Acra Plutvy Delta sú vhodné pre deti.

ARENA Elite Hand Paddle
19,47 € 18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké packy disponujú otvormi uprostred a po stranách, ktoré zvyšujú cit pre vodu. Pripevňujú sa gumovými páskami, ktoré možno nastaviť. Sú vhodné pre posilnenie rúk a zlepšenie plaveckej techniky. ARENA Elite Hand Paddle je ideálnou pomôckou pre pokročilých, závodných a fitness plavcov.

ARENA Flex Paddles AcidLime-Black
23,38 € 21,70 €

Plavecké packy sú ideálne na zvýšenie intenzity tréningu. Povrch umožňuje dobre cítiť vodu, tvar zase optimálne rozkladá váhu sily. Nedochádza tak k preťažovaniu ramien. ARENA Flex Paddles AcidLime-Black využijú predovšetkým pokročilí, závodní a fitnes plavci.

ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black
17,91 € 16,70 €

Plavecká pomôcka ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black je ideálny pre zlepšenie techniky plávania a vytrvalosti horných končatín. Plavecká „piškóta“ je vyrobená z ľahkého materiálu a je vytvarovaná tak, že presne padne medzi stehná. Vhodná pre pokročilých/závodných plavcov.

BROTHER Potápačská Súprava Sea Junior
7,98 € 7,40 €

Potápačská súprava disponuje krytkou, ktorá zabráni prípadnému vdýchnutiu vody. Okuliare sú z tvrdeného skla a majú špeciálny materiál siliter, ktorý zaisťuje dobrú tesnosť. Súčasťou je aj šnorchel s oranžovou špičkou. BROTHER Potápačská Súprava Sea Junior je vhodná pre ženy a juniorov.

BROTHER Potápačská Súprava Swim
8,96 € 8,40 €

Potápačská súprava disponuje krytkou, ktorá zabráni prípadnému vdýchnutiu vody. Okuliare sú z tvrdeného skla a majú špeciálny materiál silikal, ktorý zaisťuje dobrú tesnosť. Súčasťou je aj šnorchel s oranžovou špičkou. BROTHER Potápačská Súprava Swim je vhodná pre dospelých.

BROTHER Potápěčská Súprava Sun
8,57 € 7,90 €

Potápačská súprava disponuje krytkou, ktorá zabráni prípadnému vdýchnutiu vody. Okuliare sú z tvrdeného skla a majú špeciálny materiál, ktorý zaisťuje dobrú tesnosť. Súčasťou je aj šnorchel s oranžovou špičkou. BROTHER Potápačská Súprava Sun je vhodná pre dospelých.

Reima Detské topánky do vody Twister
33,07 € 32,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Reima Twister jsou ideální boty na pláž nebo do bazénu. Svrchní část tvoří rychleschnoucí materiál odolný proti slunci a podešev má protiskluzovou úpravu. Boty můžete prát v pračce a snadno se nazouvají, proto je děti mohou nosit i jako přezuvky ve školce.

Speedo Biofuse Aquatic

Speedo Biofuse Aquatic

Hodnotenie: 4,5
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Speedo Biofuse Aquatic jsou univerzální špunty do uší zaručující vysoký komfort a vynikající těsnící vlastnosti. Špunty do uší jsou dodávané v malé plastové krabičce.

Speedo Topánky do vody Jelly Junior Blue/Blue
19,20 € 17,70 €

Výpredaj

Pohodlné detské topánky do vody Jelly Junior od obľúbenej firmy Speedo sa skvele hodia ako k bazénu tak na pláž. Dobre sedia na nohe a sú vybavené protišmykovou podrážkou.

Speedo Topánky do vody Jelly Junior Pink/Purple
19,20 € 17,70 €

Výpredaj

Pohodlné detské topánky do vody Jelly Junior od obľúbenej firmy Speedo sa skvele hodia ako k bazénu tak na pláž. Dobre sedia na nohe a sú vybavené protišmykovou podrážkou.

Speedo Equipment Mesh Bag
13 €

Sieťované vrece Speedo Equipment Mesh Bag s obsahom 35l. Dosť veľké na plutvy, dosky na plávanie, uterák, plavky, okuliare, skrátka na všetko potrebné na poriadny plavecký tréning.

Speedo Fastskin Kickfin
66,40 € 59,10 €

Na vývoji tohoto závodního modelu ploutví se podílely největší světoví plavci z Speedo týmu. Ploutve jsou vyrobené díky speciálnímu 3D tvarování a jsou velmi lehké. Vhodný tréninkový doplněk pro jedince, kteří to s plaváním myslí opravdu vážně.

Speedo Glide Mask Snorkel Fin Blue/White
53,60 € 49,70 €

Set Speedo Glide Mask Snorkel Fin Blue/White sa skladá zo šnorchlu, okuliarov a plutiev. Silikónový rám okuliarov kryje aj nos. Ideálny set na bazén či dovolenku k moru. Kvalita Speedo.

Speedo Glide Mask Snorkel Set Blue/White
27,90 €

Šnorchlovací set pre dospelých Glide Mask Snorkel Set od obľúbenej značky Speedo obsahuje okuliare a šnorchel. Skvelý doplnok na dovolenku.

Speedo Glide Scuba Set Junior Blue/White
33,35 € 30,90 €

Set Speedo Glide Scuba Set Junior Blue/White * sa skladá zo šnorchlu, okuliarov a plutiev. Silikónový rám okuliarov kryje aj nos. Ideálny set na bazén či dovolenku k moru. Kvalita Speedo.

Speedo Sea Squad Swim Vest Red/Blue
31,85 € 29,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecká vesta Speedo Sea Squad Swim Vest Neon Blue je ideálnou pomôckou pre nácvik plávania detí. V porovnaní s rukávmi, vesta neobmedzuje pohyb rúk a zjednoduší nácvik plávania.

Speedo Sea Squad Swim Vest Vegas Pink
31,85 € 30,90 €

Plavecká vesta Speedo Sea Squad Swim Vest Neon Pink je ideálnou pomôckou pre nácvik plávania detí. V porovnaní s rukávmi, vesta neobmedzuje pohyb rúk a zjednoduší nácvik plávania.

Speedo Wet Kit Bag Junior
15,51 € 14,50 €

Vak na plavecké pomůcky s motivem, který si vaše dítě zamiluje. Ideální pro nošení plaveckých brýlí, plavek či ručníku. Neprodyšný materiál zajišťuje, že mokrý obsah zůstane uvnitř. Průsaku se tedy nemusíte obávat. Speedo Wet Kit Bag Junior se díky stahovacímu systému dokonale hodí k návštěvám koupališť i aquaparků.

SwiMi tréningové plutvy Blue MermaidBlue Mermaid
20,15 € 19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningové plutvy Swim Blue Mermaid určené pre amatérskych aj závodných plavcov. Vyrobené z kvalitného mäkkého silikónu, slúžia na posilnenie nôh a nácvik plaveckých techník.

Speedo Kick Board
20 €

Praktická plavecká doska. Speedo Kick Board je ideálnym pomocníkom pre zlepšenie techniky plávania a výkonnosti dolných končatín. Doska je vyrobená z ľahkej peny EVA a je vhodná ako pre deti, tak pre dospelých.

ARENA Antifog Spray & Swim Transparent
9,70 €

Praktický sprej ARENA Antifog Spray & Swim Transparent minimalizující zamlžení brýlí. Sprej je bezpečný pro oči, takže lze brýle použít ihned po aplikaci. Výhodou je rychlost použití a mimořádně jasné vidění.

Speedo Finger Paddle

Speedo Finger Paddle

Hodnotenie: 5
17,47 € 16,30 €

Plavecké placky v univerzální velikosti jsou vyrobené z termoplastické gumy. Speedo Finger Paddle jsou ideální k tréninku, protože napomáhají zlepšení plavecké techniky horních končetin a znásobení síly tempa. Kombinace zářivě zelené barvy s odstíny šedé z placek navíc dělá stylový doplněk.

Speedo Šnorchlovací Set Junior Red/White
20,68 € 19,40 €

Šnorchlovací set pre juniorov od obľúbenej značky Speedo obsahuje okuliare s tesnením aj na nos a šnorchel s bezpečnostnou koncovkou proti vniknutiu vody. Skvelý doplnok na rodinnú dovolenku.

ARENA Nose Clip Pro Black-Silver
7,77 € 7,20 €

Kvalitný nosový štipec ARENA Nose Clip Pro Black-Silver univerzálnej veľkosti sa bezchybne prispôsobí vášmu nosu a vďaka pohodlným vankúšikom nehrozia žiadne otlaky

Speedo Pullbuoy
19 €

Plavecký piškot. Speedo Pullbuoy je praktickým doplňkem pro pokročilé plavce, kteří si chtějí zlepšit plaveckou techniku horních končetin.