Speedo Glide Mask Snorkel Fin Blue/White
53,60 €

46,90 €
+ doprava zadarmo

Set Speedo Glide Mask Snorkel Fin Blue/White sa skladá zo šnorchlu, okuliarov a plutiev. Silikónový rám okuliarov kryje aj nos. Ideálny set na bazén či dovolenku k moru. Kvalita Speedo.


Speedo Universal Nose Clip Clear
6,63 €
6,26 €

Štipec Speedo Universal Nose Clip Clear na nos s mäkkými silikónovými vankúšikmi pre väčšie pohodlie. Plavecká pomôcka má plastický rám s pamäťou pre optimálne uchytenie.


Speedo Equipment Mesh Bag
11,90 €

Sieťované vrece Speedo Equipment Mesh Bag s obsahom 35l. Dosť veľké na plutvy, dosky na plávanie, uterák, plavky, okuliare, skrátka na všetko potrebné na poriadny plavecký tréning.


Speedo Pullbuoy
18,90 €

Plavecký piškot. Speedo Pullbuoy je praktickým doplňkem pro pokročilé plavce, kteří si chtějí zlepšit plaveckou techniku horních končetin.


ARENA Antifog Spray & Swim Transparent
9,72 €

Novinka

Praktický sprej ARENA Antifog Spray & Swim Transparent minimalizující zamlžení brýlí. Sprej je bezpečný pro oči, takže lze brýle použít ihned po aplikaci. Výhodou je rychlost použití a mimořádně jasné vidění.


ARENA Elite Hand Paddle
19,47 €

Novinka

Plavecké packy disponujú otvormi uprostred a po stranách, ktoré zvyšujú cit pre vodu. Pripevňujú sa gumovými páskami, ktoré možno nastaviť. Sú vhodné pre posilnenie rúk a zlepšenie plaveckej techniky. ARENA Elite Hand Paddle je ideálnou pomôckou pre pokročilých, závodných a fitness plavcov.


ARENA Fast Mesh
14,40 €

Novinka

Praktické vrece na mokré oblečenie. ARENA Fast Mesh je vyrobené z nylonovej sieťoviny, ktorá je pevná a zároveň veľmi dobre vetrá. Rozmery 45 × 65 cm zaručujú, že sa do neho zmestí všetko potrebné na plávanie. Vrece možno vďaka sťahovacím páskam nosiť aj na chrbte.


ARENA Flex Paddles AcidLime-Black
23,38 €

Novinka

Plavecké packy sú ideálne na zvýšenie intenzity tréningu. Povrch umožňuje dobre cítiť vodu, tvar zase optimálne rozkladá váhu sily. Nedochádza tak k preťažovaniu ramien. ARENA Flex Paddles AcidLime-Black využijú predovšetkým pokročilí, závodní a fitnes plavci.


ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black
17,91 €

Novinka

Plavecká pomôcka ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black je ideálny pre zlepšenie techniky plávania a vytrvalosti horných končatín. Plavecká „piškóta“ je vyrobená z ľahkého materiálu a je vytvarovaná tak, že presne padne medzi stehná. Vhodná pre pokročilých/závodných plavcov.


ARENA Kickboard
22,99 €

Novinka

Plavecká doska disponuje 2 otvormi, ktoré umožňujú jednoduché držanie. Je vyrobená z penového materiálu, ktorý nadnáša. Bude ideálnym prostriedkom pre posilnenie nôh, stredu tela, záberu nôh a nacvičenie plaveckej techniky. ARENA Kickboard využijú deti i dospelí.


ARENA Nose Clip Pro Black-Silver
7,77 €

Novinka

Kvalitný nosový štipec ARENA Nose Clip Pro Black-Silver univerzálnej veľkosti sa bezchybne prispôsobí vášmu nosu a vďaka pohodlným vankúšikom nehrozia žiadne otlaky


Sevylor Puddle Jumper
19,60 €

17,60 €

Plovací vesta s rukávky je vhodná pro děti ve váhovém rozmezí 15–30 kg. Zajistí potřebné bezpečí během plavání, skvěle nadnáší a zamezuje přetočení dítěte. Sevylor Puddle Jumper se rychle stane oblíbeným parťákem do vody.


Sevylor Puddle Jumper Deluxe
19,22 €
17,60 €

Sevylor Puddle Jumper Deluxe je vestička s rukávkami pre malých plavcov, ktorá dokonale padne, umožní roztopašné vodné hrátky tým najmenším. Výnimočne bezpečná pomôcka pre plávanie je určená deťom s hmotnosťou od 15 kg do 30 kg.


Speedo Fastskin Kickfin
66,40 €

59,90 €
+ doprava zadarmo

Na vývoji tohoto závodního modelu ploutví se podílely největší světoví plavci z Speedo týmu. Ploutve jsou vyrobené díky speciálnímu 3D tvarování a jsou velmi lehké. Vhodný tréninkový doplněk pro jedince, kteří to s plaváním myslí opravdu vážně.


Speedo Finger Paddle
17,47 €

Plavecké placky v univerzální velikosti jsou vyrobené z termoplastické gumy. Speedo Finger Paddle jsou ideální k tréninku, protože napomáhají zlepšení plavecké techniky horních končetin a znásobení síly tempa. Kombinace zářivě zelené barvy s odstíny šedé z placek navíc dělá stylový doplněk.


Speedo Glide Mask Snorkel Set Blue/White
27,90 €

Šnorchlovací set pre dospelých Glide Mask Snorkel Set od obľúbenej značky Speedo obsahuje okuliare a šnorchel. Skvelý doplnok na dovolenku.


Speedo Glide Scuba Set Junior Blue/White
33,35 €
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set Speedo Glide Scuba Set Junior Blue/White * sa skladá zo šnorchlu, okuliarov a plutiev. Silikónový rám okuliarov kryje aj nos. Ideálny set na bazén či dovolenku k moru. Kvalita Speedo.


Speedo Kick Board
19,46 €

Praktická plavecká deska. Speedo Kick Board je ideálním pomocníkem pro zlepšení techniky plavání a výkonnosti dolních končetin. Deska je vyrobena z lehké pěny EVA a je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé.


Speedo Sea Squad Swim Vest Red/Blue
31,85 €
29,60 €

Plavecká vesta Speedo Sea Squad Swim Vest Neon Blue je ideálnou pomôckou pre nácvik plávania detí. V porovnaní s rukávmi, vesta neobmedzuje pohyb rúk a zjednoduší nácvik plávania.


Speedo Sea Squad Swim Vest Vegas Pink
31,85 €
30,90 €

Plavecká vesta Speedo Sea Squad Swim Vest Neon Pink je ideálnou pomôckou pre nácvik plávania detí. V porovnaní s rukávmi, vesta neobmedzuje pohyb rúk a zjednoduší nácvik plávania.


Speedo Šnorchlovací Set Junior Red/White
20,90 €

Šnorchlovací set pre juniorov od obľúbenej značky Speedo obsahuje okuliare s tesnením aj na nos a šnorchel s bezpečnostnou koncovkou proti vniknutiu vody. Skvelý doplnok na rodinnú dovolenku.


Speedo Wet Kit Bag Junior
15,51 €
15 €

Vak na plavecké pomůcky s motivem, který si vaše dítě zamiluje. Ideální pro nošení plaveckých brýlí, plavek či ručníku. Neprodyšný materiál zajišťuje, že mokrý obsah zůstane uvnitř. Průsaku se tedy nemusíte obávat. Speedo Wet Kit Bag Junior se díky stahovacímu systému dokonale hodí k návštěvám koupališť i aquaparků.


SwiMi tréningové plutvy Blue MermaidBlue Mermaid
21,90 €

Tréningové plutvy Swim Blue Mermaid určené pre amatérskych aj závodných plavcov. Vyrobené z kvalitného mäkkého silikónu, slúžia na posilnenie nôh a nácvik plaveckých techník.


Speedo Biofuse Aquatic
7,90 €

Speedo Biofuse Aquatic jsou univerzální špunty do uší zaručující vysoký komfort a vynikající těsnící vlastnosti. Špunty do uší jsou dodávané v malé plastové krabičce.