Plavecké okuliare

Hľadáte tovar z kategórie plavecké okuliare? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Plavecké okuliare vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Saeko S27-PK
4x

Saeko S27-PK

10,90 €

Saeko 27 sú detské plavecké okuliare pre 2–6 ročných plavcov a plavkyne. Okuliare spĺňajú bezpečnostné požiadavky pre deti a batoľatá. UV ochranný faktor, polykarbonátové sklá s protihmlohou vrstvou.

Tovar od predajcu MALL
Speedo Hydropulse Mirror Junior Navy/Gold

Speedo Hydropulse Mirror Junior

21,20 €
Doprava zadarmo

Detské plavecké okuliare disponujú zahnutými zrkadlovými sklami. Súčasťou je dvojitý pevný silikónový remienok so sponou pre jednoduché nastavenie. Sú vhodné do slnečného počasia a vonkajších bazénov. Speedo Hydropulse Mirror Junior majú filter so 100% ochranou proti UV žiareniu.

Tovar od predajcu MALL
Speedo Futura Biofuse Flexiseal White

Speedo Futura Biofuse Flexiseal

25 €
Doprava zadarmo

Ďalšia ponuka za 23,95 €

Plavecké okuliare disponujú sklami so širokým zorným poľom a protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je klip po stranách pre jednoduché nastavenie dĺžky pásku. Speedo Futura Biofuse Flexiseal majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Speedo Hydropulse White/Grey

Speedo Hydropulse

19 €
16 €

Plavecké okuliare disponujú sklami s protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je dvojitý pevný silikónový pásik so sponou pre jednoduché nastavenie. Sú vhodné do vnútorných aj vonkajších bazénov. Speedo Hydropulse majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Tovar od predajcu MALL
Speedo Hydropulse Junior Blue/Smoke

Speedo Hydropulse Junior

15,20 €
15 €
Posledný kus za túto cenu!

Detské plavecké okuliare disponujú zahnutými sklami a protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je dvojitý pevný silikónový remienok so sponou pre jednoduché nastavenie. Speedo Hydropulse Junior majú filter so 100% ochranou proti UV žiareniu.

Tovar od predajcu MALL
Speedo Futura Biofuse Flexiseal Mirror Grey/Slv

Speedo Futura Biofuse Flexiseal Mirror

32,10 €
Doprava zadarmo

Plavecké okuliare disponujú zrkadlovými sklami so širokým zorným poľom a protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je klip po stranách pre jednoduché nastavenie dĺžky pásku. Speedo Futura Biofuse Flexiseal Mirror majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Tovar od predajcu MALL
Speedo Fastskin Spedsocket 2 Black/Mirror
4x

Speedo Fastskin Spedsocket 2 Black/Mirror

44,90 €
Doprava zadarmo

Závodné plavecké okuliare Fastskin Spedsocket 2 od obľúbenej značky Speedo majú nízky profil, ktorý sa postará o minimálny odpor vody. Samozrejmosťou sú antifogové sklá a UV filter.

Tovar od predajcu MALL
Saeko Plavecké okuliare S71 UV BK/BK Phoenix
4x

Saeko Plavecké okuliare S71 UV Phoenix

15,20 €

Plavecké okuliare disponujú Antifog vrstvou, ktorá zamedzuje zahmlievaniu skiel. Tie majú zakrivený tvar pre zlepšenie periférneho videnia. Sú opatrené duálnym silikónovým remienkom pre isté uchytenie. Saeko Plavecké okuliare S71 UV Phoenix sú vhodné pre závodné účely.

Tovar od predajcu MALL
-34%
Saeko Plavecké okuliare KJ10 WHI Ocean junior
5x

Saeko Plavecké okuliare KJ10 Ocean junior

8,60 €
5,60 €

Plavecké okuliare disponujú UV filtrom a Antifog vrstvou, ktorá zamedzuje zahmlievaniu skiel. Majú vstavanú postrannú sponu Ultra Fast pre nastavenie remienka na hlave. Sú opatrené širokouhlými sklami pre bočné videnie. Saeko Plavecké okuliare KJ10 Ocean junior sú vhodné pre juniorov vo veku 6–12 rokov.

Tovar od predajcu MALL