ARENA Spider Jr
12,84 €

Plavecké okuliare pre juniorov disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu nielen pri tréningoch, ale aj pri pretekoch. ARENA Spider Jr je možné použiť vo vonkajšom i vnútornom bazéne.

Saeko S27-PK

Saeko S27-PK

Hodnotenie: 5
9,90 €

Saeko 27 sú detské plavecké okuliare pre 2–6 ročných plavcov a plavkyne. Okuliare spĺňajú bezpečnostné požiadavky pre deti a batoľatá. UV ochranný faktor, polykarbonátové sklá s protihmlohou vrstvou.

Swans SJ-7 blue/yellow
12,59 € 7,90 €

Swans SJ-7 blue/yellow sú juniorské/detské plavecké okuliare, ktoré spoľahlivo chránia malých plavcov pred škodlivým UV žiarením a sú opatrené silnou zamhmlievacou ochranou.

Speedo Aquapure

Speedo Aquapure

Hodnotenie: 4,5
26,50 € 20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare Speedo AQUAPUR sa chvália technológiu IQ Fit, ktorá sa vyznačuje špeciálne tvarovaným tesnením kopírujúcim tvar očnicových oblúkov.

Speedo Holowonder Jr
15,90 €

Speedo Holowonder Jr sú juniorské plavecké okuliare v špeciálnom dizajne rozbitého skla. Vaše deti si tieto okuliare zamilujú. Vhodné pre rekreačné plávanie aj hry v bazéne.

Saeko K9-WH/SL
22,17 € 19,90 €

Saeko K9 sú plavecké okuliare vhodné k vodným športom vďaka perfektnému tvaru okuliarov a veľkým šošovkám pre maximálne zorné pole. Mäkké hypoalergénne silikónové časti pre maximálne pohodlie.

Saeko S14-BL
13,90 €

Saeko S14 sú závodné plavecké okuliare s nízkym profilom konštrukcie. Vďaka tomu znižuje odpor vody a zlepšuje periférne videnie. V balení nechýbajú ani vymeniteľné nosové mostíky.

Swans FO-X1PM orange/orange
23,70 € 13,90 €

SwansFO-X1PM orange/orange unisex plavecké okuliare sú vhodné pre použitie aj vo vonkajších vodách. Okuliare sú opatrené polarizáciou pre čo najčistejšiu priehľadnosť aj na priamom slnku.

Swans SJ-22M sky blue/flash yellow
21,90 €

Swans SJ-22M sky blue/flash yellow sú juniorské/detské plavecké okuliare, ktoré spoľahlivo chránia malých plavcov pred škodlivým UV žiarením a sú opatrené silnou zahmlievacou ochranou.

Swans SR-2N
15,24 € 13,90 €

Plavecké brýle Swans SR-2N, poskytují UV a protimlžící ochranu, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro závodní i rekreační plavání. Brýle jsou vyrobené v Japonsku.

Swans SWB-1

Swans SWB-1

Hodnotenie: 5
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare Swans SWB-1 ocenia predovšetkým ženy, ktoré vďaka zadnej pracke zvanej butterfly buckle môžu okuliare pohodlne nasadzovať. Tieto okuliare poskytujú ochranu proti UV žiareniu a zahmleniu, obsahujú 3 veľkosti výmenných nosníkov a sú vhodné pre športové aj rekreačné plávanie.

Swans SR-3N orange/clear
18,15 € 10,40 €

Swans SR-3N orange/clear unisex plavecké okuliare majú zrkadlovú úpravu s ochranou pred UV žiarením a zahmlením. Obsahujú 4 veľkosti výmenných nosníkov a sú pre rekreačné i pretekárske plávanie.

Swans FO-X1PM Pink/clear blue
23,70 € 13,90 €

Swans FO-X1PM Pink/clear blue unisex sú plavecké okuliare, ktoré sú opatrené polarizáciou a zrkadlové zorníky s ochranou pred UV žiarením a zahmlením. Okuliare sú vhodné aj pre vonkajšie plávanie.

Swans SRX-N
18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Japonské plavecké okuliare Swans SRX-N sú vhodné na pretekárske i rekreačno-športové plávanie. Plavecké okuliare Swans SRX-N sú skonštruované tak, aby do nich netieklo. Sú vyrobené z polykarbonátu a majú silikónové tesnenie aj pásik.

Swans SJ-23N Blue
15,90 €

Juniorské/dětské plavecké brýle Swans SJ-23N spolehlivě ochrání malé plavce před škodlivým UV zářením. Brýle jsou opatřeny silnou Antifog ochranou. Tyto brýle jsou vhodné jak pro malé závodníky tak pro začínající plavce.

Swans SR-3N Pink Magneta
19,90 €

Swans SR-3N unisex plavecké brýle mají zrcadlovou úpravu s ochranou před UV zářením a zamlžením. Obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou pro rekreační i závodní plavání.

Speedo Sea Squad Goggle

Speedo Sea Squad Goggle

Hodnotenie: 5
10,70 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare Sea Squad Goggle, pohodlné s ľahko nastaviteľným pásikom a nosníkom. Pohodlné očnice sú opatrené ANTIFOG a ochranou pred UV.

ARENA Tracks
17,13 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare s hydrodynamickým tvarom disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu pri rekreačnom plávaní. ARENA Tracks sú vhodné pre mužov aj ženy.

Saeko S15-BL
9,90 €

Saeko S15 sú detské plavecké okuliare, konkrétne pre mládež od 6 do 12 rokov. Novotvarované tesnenie zaručí dieťaťu pohodlný pocit pri nosení. Nosový mostík je nastaviteľný.

Saeko S5A-YR
7,90 €

Plavecké okuliare Saeko S5A sú určené pre mladých plavcov od 3 do 8 rokov. Polykarbonátové sklá chránia pred UV žiarením. Tvarovanie silikónového tesnenia a pásika zaručí komfortné nosenie.

Saeko S5A-BL
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare Saeko S5A sú určené pre mladých plavcov od 3 do 8 rokov. Polykarbonátové sklá chránia pred UV žiarením. Tvarovanie silikónového tesnenia a pásika zaručí komfortné nosenie.

Saeko S82-BL
11,07 € 9,90 €

Saeko S82 sú plavecké okuliare určené pre vodné aktivity vo voľnom čase. Silikónové tesnenie a pásik sú veľmi komfortné. Nastaviteľný mostík. Vymeniteľné mostíky sú súčasťou balenia.

Saeko S12-BL

Saeko S12-BL

Hodnotenie: 5
9,22 € 8,90 €

Plavecké okuliare Saeko S12 sú určené pre plavecké aktivity vo voľnom čase. Sklá s bočným oknom zaisťujú maximálnu viditeľnosť a široké videnie. Komfortné silikónové tesnenie a pásik.

Swans SW-30 Blue Navy

Swans SW-30 Blue Navy

Hodnotenie: 3,5
18,15 € 10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare Swans SW-30 sú balené v pevnom plastovom boxe a sú vyrobené v Japonsku. Poskytujú ochranu proti UV žiareniu a zahmleniu, obsahujú 3 veľkosti výmenných nosníkov a sú vhodné pre športové aj rekreačné plávanie.

Speedo Futura Biofuse
20,40 €

Plavecké brýle pro juniory s technologií Biofuse a úpravou proti zamlžení antifog jsou vhodné jak na venkovní, tak vnitřní plavání. Brýle jsou velmi pružné a mají hlubší a měkčí těsnění. Speedo Futura Biofuse nabízí vedle UV ochrany i zajímavý design.

ARENA Cobra Core
34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné plavecké okuliare vhodné pre pokročilého plavca. ARENA Cobra Core majú veľmi nízky hydrodynamický odpor. Šošovky poskytujú extra široký zorný uhol a výborné periférne videnie. Polykarbonátové šošovky majú úpravu proti zahmlievaniu, ktorá zaručuje dobrú viditeľnosť za všetkých podmienok.

Speedo Brýle Vengeance
20 €

Závodní plavecké brýle se vyznačují minimalistickým vzhledem i profilem. Speedo Vengeance jsou opatřené dvojitým silikonovým páskem, Antifog technologií a 100% ochranou proti UV záření. Pohodlí zaručuje posuvný pásek a vyměnitelný nosní můstek.

Speedo Elite Mirror Junior
54 €
+ doprava zadarmo

Dětské širokoúhlé závodní brýle vyzbrojené technologií IQ fit a FINA certifikací. Speedo Elite Mirror Junior jsou navržené pro minimální odpor vody a vybaveny páskem s regulovatelnou délkou. Mezi další výbavu patří vyměnitelný můstek a zrcadlová skla.

Speedo Futura Plus Junior
15,37 € 15 €

Juniorské plavecké brýle s červenými skly a měkkým flexibilním rámem se skvěle přizpůsobí dětskému obličeji. Díky úpravě antifog se skla nezamlží a pod vodou bude vždy dobře vidět. Speedo Futura Plus Junior jsou oblíbeným modelem pro svůj design.

Speedo Mariner Supreme Mirror
19,90 €

Juniorský model brýlí se zrcadlovou úpravou skel je vhodný především na venkovní plavání. Brýle mají široké těsnění a nastavitelný nosní můstek. Speedo Mariner Supreme Mirror mají úpravu proti zamlžení.

Speedo Vengeance Mirror
25,73 € 24 €

Posledný kus za túto cenu!

Závodné plavecké okuliare Speedo Vengeance Mirror v atraktívnom dizajne so zrkadlovou úpravou skiel. Okuliare sú schválené a certifikované medzinárodnou plaveckou federáciou FINA a spĺňajú všetky medzinárodné štandardy.

ARENA Smartfit Smoke Black-Black
19,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare aj pre triatlonistov disponujú ohybnými sklami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Silikónový pásik možno rýchlo a ľahko nastaviť. Nezanechávajú na tvári stopy po nosení. ARENA SmartFit Smoke Black-Black sú vhodné pre mužov aj ženy.

Speedo Brýle Futura Classic Junior
36 € 14 €

Odolné flexibilní dětské brýle mají rozdvojený pásek na temeni. Speedo Futura Classic Junior se vyznačují flexibilním rámem. Skla jsou opatřená technologií Antifog a 100% UV ochranou. Brýle jsou určeny k celoročnímu využití, hodí se tedy dovnitř i ven.

Speedo Fastkin Speedsocket 2
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Závodní plavecké brýle s úpravou antifog proti zamlžení a vyměnitelným nosním můstkem se skvěle přizpůsobí tvaru obličeje. Speedo Fastskin Speedsocket mají nízký profil, který zajišťuje co nejnižší odpor vody.

Speedo Fastskin Spedsocket 2 Black/Mirror
44,19 € 37,90 €

Závodné plavecké okuliare Fastskin Spedsocket 2 od obľúbenej značky Speedo majú nízky profil, ktorý sa postará o minimálny odpor vody. Samozrejmosťou sú antifogové sklá a UV filter.

Speedo Vue Black/Smoke

Speedo Vue Black/Smoke

Hodnotenie: 5
61,90 €
+ doprava zadarmo

Plavecké okuliare Vue od obľúbenej značky Speedo majú špeciálny tvar tesnenia, ktorý bude presne kopírovať tvar Vašej tváre a minimalizuje otlaky okolo očí. Samozrejmosťou sú antifogové sklá a UV filter.

Swans SJ-22N sky blue
14,44 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Swans SJ-22N sky blue sú juniorské/detské plavecké okuliare, ktoré spoľahlivo chránia malých plavcov pred škodlivým UV žiarením a sú opatrené silnou zahmlievacou ochranou.

Swans SR-71N dark smoke/red
22,90 €

SwansS R-71N dark smoke/reduni sex sú plavecké okuliare, ktoré majú zrkadlovú úpravu a disponujú tiež UV filtromprotizahmlievacou ochranou.

Saeko S42-BL

Saeko S42-BL

Hodnotenie: 5
11,90 €

Saeko S42 sú plavecké okuliare určené pre tréning a fitness. Široké sklá poskytujú vynikajúce periférne videnie. Okuliare sú pohodlné a skvele padnú. Vymeniteľné nosové mostíky sú súčasťou balenia.

Saeko S14-BK
13,90 €

Saeko S14 sú závodné plavecké okuliare s nízkym profilom konštrukcie. Vďaka tomu znižuje odpor vody a zlepšuje periférne videnie. V balení nechýbajú ani vymeniteľné nosové mostíky.

Saeko S14UV-BL
14,77 € 11,90 €

Saeko S14UV sú závodné plavecké okuliare so zrkadlovým sklom. Vďaka nízkemu profilu konštrukcie sa znižuje odpor vody a zlepšuje periférne videnie. V balení nechýbajú ani vymeniteľné nosové mostíky.

Saeko S15-PK
9,90 €

Saeko S15 sú detské plavecké okuliare, konkrétne pre mládež od 6 do 12 rokov. Novotvarované tesnenie zaručí dieťaťu pohodlný pocit pri nosení. Nosový mostík je nastaviteľný.

Saeko S41-BL
12,92 € 11,90 €

Plavecké okuliare Saeko S41 sú určené na vonkajšie plavecké súťaže. Nové, revolučné polarizované sklá znižujú únavu očí zo svetla a chránia oči pred odleskami. Ľahko nastaviteľná pracka.

Saeko S41-YE
12,92 € 11,90 €

Plavecké okuliare Saeko S41 sú určené na vonkajšie plavecké súťaže. Nové, revolučné polarizované sklá znižujú únavu očí zo svetla a chránia oči pred odleskami. Ľahko nastaviteľná pracka.

Speedo Aquapulse Max V3
29,11 € 28 €

Plavecké brýle vyrobené dle 3D technologie se perfektně přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Lehce zatmavená úprava skel se skvěle hodí pro venkovní plavání. Silikonové obroučky nejenom pohodlně přilnou k obličeji, ale jsou méně náchylné k mechanickému poškození. Speedo Aquapulse Max V3 jsou též chráněny proti zamlžení.

Speedo Brýle Biofuse Rift
29 €

Plavecké brýle s čirými skly jsou ideální pro plavce, kteří si potrpí na perfektní viditelnost. Speedo Biofuse Rift jsou opatřené technologií Antifog a UV filtrem. Konstrukce brýlí je obohacená o měkké těsnění, díky čemuž jsou maximálně pohodlné. Délku pásku je možné přizpůsobit.

Speedo Futura Biofuse Junior
20,20 €

Juniorské plavecké brýle jsou vhodné pro děti ve věku 6 až 14 let. Speedo Futura Biofuse Junior vynikají pevným rámem se silikonovým filmem, který jim propůjčuje pevnost. Délku silikonového, na temeni rozdvojeného pásku lze upravovat. Skla jsou opatřená UV filtrem a Antifog technologií.

Speedo Futura Classic
16,12 € 14,90 €

Plavecké okuliare Speedo Futura Classic sú vybavené pružným rámčekom, vďaka ktorému sa skvele prispôsobia Vašej tvári. Okuliare majú rozšírený zorný uhol, vďaka nemu máte väčší rozhľad.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: