Escubia SILICON ESCUBIA 62020 Senior modrá
4,60 €

Koupací čepice SILICON MULTICOLOR Koupací čepice od Italské společnosti Escubia. Vynikající čepice ze 100% silikonu s logem Escubia, vhodná pro rekreační i závodní využití. Čepice se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy, materiál silikon se zvýšenou odolností vůči chlóru.

EFFEA Koupací čepice SILICON SPIN 1128
4,22 €

Koupací čepice SILICON SPIN 1128Silikonová koupací čepice.Koupací čepice ze silikonu jsou oblíbené pro své pohodlí.Technický popis: - velikost: univerzál- materiál: 100% silikon- barva: modro-zelená

Escubia Escubia LYCRA Junior 62010 modrá
4,18 €

Escubia LYCRA Junior 62010Pohodlná koupací čepice ve velikosti Junior od Italského výrobce Escubia. Dětská plavecká čepice z příjemného lycra materiálu (voděodolná látka).

SETINO Chlapčenská plavecká čiapka "Mimoni" - modrá
2,39 €

Chlapčenská plavecká čiapka Mimoni / Minions. Je vyrobená z príjemného jemného, elastického materiálu, ktorý rýchlo schne. V leme je guma aby čiapka dobre držala. Z jednej strany čiapky je potlač, druhá strana je modrá.

SETINO Chlapčenská plavecká čiapka "Spider-man" - modrá
3,49 €

Chlapčenská plavecká čiapka Spiderman. Je vyrobená z príjemného jemného, elastického materiálu, ktorý rýchlo schne. V leme je guma aby čiapka dobre držala. Z jednej strany čiapky je potlač, druhá strana je modrá.

SETINO Dievčenská plavecká čiapka "Máša a medveď"- fialová
3,49 €

Dievčenská plavecká čiapka Máša a medveď. Je vyrobená z príjemného jemného, elastického materiálu, ktorý rýchlo schne. V leme je guma aby čiapka dobre držala. Z jednej strany čiapky je potlač, druhá strana je modrá. Jedna univerzálna veľkosť – pre deti.

Plavecké čiapky

Plavecké čiapky chránia vlasy a uši pred chlórovou a morskou vodou. Znižujú odpor vody a zahrievajú hlavu. Dámy a slečny uvítajú plavecké čiapky pre dlhé vlasy.

Materiály plaveckej čiapky

  • Silikónové plavecké čiapky - vhodné pre závodné plávanie, chránia pred chlórom a soľou
  • Latexové plavecké čiapky - vhodné pre kondičné plávanie, sú tenšie ako silikónové a menej odolné
  • Nylonové čiapky – prepúšťajú vodu, chránia pred chemikáliami, ľahko sa nasadzujú
  • Textilné čiapky (lycra) - držia zopnuté vlasy, prepúšťajú vodu, nechránia pred chlórom, ale ľahko sa nasadzujú

Plavecká čiapka pre dlhé vlasy

  • Dlhé vlasy zväčšujú objem hlavy, preto voľte väčšiu veľkosť čiapky. U detí s dlhými vlasmi voľte veľkosť plavecké čiapky pre dospelých

Kúpacia čiapka s kvetinami - retro plavecká čiapka

  • Okrem jednofarebného prevedenia kúpacej čiapky sú obľúbeným prevedením aj kúpacia čiapka s kvetinami či inými vzormi. Hodia sa pre občasných plavcov, nie sú vhodné pre zanorenie pod vodu.

Detské kúpacie čiapky

  • Detské kúpacie čiapky sú vhodné pre deti do 8 rokov. Sú k dostaniu hlavne s motívmi rozprávkových hrdinov. Pre staršie deti, deti s dlhými vlasmi alebo väčšou veľkosťou hlavy voľte plavecké čiapky pre dospelých.

Jednorazové kúpacie čiapky

  • Kúpacie čiapky na jedno alebo max. dve použitia nie sú odolné. Dajú sa použiť ako záloha, ak zabudnete klasickú čiapku na plávanie. Vhodné sú tiež do sprchy či vane.

Plavecké čiapky Speedo

  • Plavecké čiapky Speedo skvele znižujú odpor vody. Speedo sa zameriava predovšetkým na profesionálne plavecké čiapky. Sú odolné, dobre udržujú teplo a chránia vlasy pred chlórom. Môžete k nim dokúpiť aj plavky Speedo.

Plavecké čiapky Adidas

  • Plavecké čiapky Adidas sú vyzdobené výrazným logom. Kolekcia ponúka detské plavecké čiapky aj plavecké čiapky pre dospelých. Sú ideálne pre závodných či profesionálnych plavcov, ale ocenia ich aj príležitostní plavci, ktorí chcú kvalitnú čiapku.