BBB BPD-01 Click and Go SPD
12,90 €

BBB BPD-01 Click and Go SPD sú kufre kompatibilné so všetkými SPD topánkami a pedálmi. Netreba nutne kupovať nové pedále, ak vaše kufre už doslúžili.


BBB BPD-22 Dualride čierne
65,90 €
+ doprava zadarmo

BBB BPD-22 Dualride sú dvojfunkčné nášľapné pedále pre stabilnejšiu a efektívnejšiu jazdu. Jedna strana pedálu využíva nášľapný systém, druhá nie – pedále vás tak nelimitujú vo výbere obuvi. Môžete si tiež sami jednoducho nastaviť silu zámku pedálu.


BBB BPD-23 Dualchoice

BBB BPD-23 Dualchoice

Hodnotenie: 5
54,90 €
+ doprava zadarmo

BBB BPD-23 Dualchoice sú dvojfunkčné nášľapné pedále pre stabilnejšiu a efektívnejšiu jazdu. Jedna strana pedálu využíva nášľapný systém, druhá nie – pedále vás tak nelimitujú vo výbere obuvi. Môžete si tiež sami jednoducho nastaviť silu zámku pedálu.


BBB BPD-32 Mountainhigh čierne
20,90 €

BBB BPD-32 Mountainhigh sú horské freeridové pedále. Telá pedálov sú vyrobené z ľahkého duralu a oska zo špeciálnej odolnej ocele. Pedále majú veľkú nášľapnú plochu pre väčšiu stabilitu jazdca v horskom teréne.


BBB Pedále Classicride

BBB Pedále Classicride

Hodnotenie: 4
24,75 €

Pedále BBB ClassicRide majú telo vyrobené z ľahkej zliatiny Alu, odolnú Cr-Mo os. Pevná klietka pedálov z oboch strán opatrená vrúbkovaním zabezpečí, že noha z nich neskĺzne.


BBB BPD-14 Forcemount čierne
55,19 €

46,90 €
+ doprava zadarmo

BBB BPD-14 Forcemount sú odolné nášľapné MTB pedále pre stabilnejšiu a efektívnejšiu jazdu. Pedále majú otvorenú formu, vďaka čomu sa v nich nehromadí nečistota. Môžete si tiež sami jednoducho nastaviť silu zámku pedálu.