Hľadáte tovar z kategórie pedále na bicykel? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Pedále na bicykel vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
SQLab Pedále 512 Road L +8mm

SQLab Pedále SQLab 512 Road

148 €

Cestné pedále SQlab 512 zabezpečujú pohodlnú, ergonomicky správnu a predovšetkým dynamickú polohu pri jazde na bicykli vďaka rôznym dĺžkam osí, ktoré nútia chodidlo pohybovať sa v prirodzenej polohe. Tým sa zabráni jednostrannému preťaženiu kolenných väzov a následnej bolesti.

M-Wave pedály Steady Flat 3 boron černé

M-Wave pedály Steady Flat 3 boron černé

21,05 €

Pedály M-Wave Steady Flat 3Materiál: Al, osa borLožiska: kluznéOsa: 9/16"Rozměry: 97×93 mmBarva: černáOdrazky: anoUpevnění šestihranným klíčemBalení: originální, karta.

TWN pedále Fe gumové

TWN pedále Fe gumové

5,67 €

Klasické pedále retro gumové Materiál: Fe + guma Os: 9/16" Rozmery: 92 × 62 mm Farba: čierna Odrazky: áno Hmotnosť: 440 g Balenie: servisné v sáčku Určené pre odborný servis.

Stojanček 24-29" M-Wave E-bike čierny

Stojanček 24-29" M-Wave E-bike čierny

14 €
13,40 €

Veľmi robustná konštrukcia pre e-bikesPre montáž na reťažovú vzperuUniversálna pre použitie na rozpätie 18/40 mmS oceľovými skrutkamiMateriál: AlNastaviteľná dĺžka bez náradia pre 24" – 29" kolesáNa spodnom konci s bezpečnostnou pätkouSpojovací materiál: 2×M6 priloženýFarba: čiernaBalenie:

Partner: VISO TRADE

Pedále na bicykel

Kvalitné pedále na bicykel umožnia efektívnejšie šliapanie i stabilitu. Aký je rozdiel medzi klasickými a nášľapnými pedálmi a pre koho sú vhodné platformy? Poradíme vám, ako vybrať!

Klasické pedále na bicykel

Klasické pedále sú vhodné pre kratšie výjazdy, pri ktorých často dávate dole chodidlo z pedálu. Postačia nenáročným cyklistom.

  • Plastové pedále - lacnejší druh pedálov, nevýhodou je riziko prasknutia a horšia priľnavosť k topánke, vhodné pre občasné využitie
  • Kovové klasické pedále - odolnejšie pedále vyššej hmotnosti, vhodné pre rekreačnú jazdu do nenáročných terénov

Platformy na bicykel

  • Platformy disponujú väčšou nášľapnou plochou a výstupkami pre lepšiu fixáciu chodidla. Sú vhodné do náročných terénov pre freeride, downhill, BMX alebo trail. Poskytujú väčšiu voľnosť pohybu.

Nášľapné pedále

  • Nášľapné pedále sú vhodné pre závodných a výkonnostných cestných cyklistov, výrazne zvyšujú efektivitu šliapania. Pre MTB (horský bicykel) sa príliš nehodia, pretože neposkytujú dostatok voľnosti pohybu.

Nášľapné pedále sú pevne spojené špeciálnym mechanizmom, tzv. „kufrom“ s cyklistickými bežeckými topánkami. Pri páde z bicykla sa chodidlo automaticky uvoľní.

→ Pri výbere nášľapných pedálov je potrebné brať ohľad na kompatibilitu s konkrétnym druhom cyklistických tretrov.

K výbave každého cyklistu patrí ochranná prilba. V ponuke máme aj rad ďalších komponentov na bicykle.