Hľadáte tovar z kategórie pedále na bicykel? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Pedále na bicykel vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
BBB pedály BMX Freeride MountainHigh

BBB pedály BMX Freeride MountainHigh

24,25 €
Doprava zadarmo

Materiál: dural Odolná konstrukce splňující náročné požadavky freeridového ježdění. Osa: 9/16" CrMo Rozměr: 98 × 97 mm (délka x šířka) 24 odstranitelných hřebů proti sklouznutí. Barva: černá Odrazky: ne Hmotnost:.

BBB pedály Mount&Go černé

BBB pedály Mount&Go černé

18,17 €

Materiál: Al, duralOsa: 9/16" Cr-MoRozměr: 63 × 103 mm (délka x šířka)Barva: černo-stříbrnáZoubkovaný vzorek v horní i spodní části pedálu, aby vám ani za mokra.

Shimano Pedále MTB Flat EF202 čierne

Shimano Pedále MTB Flat EF202 čierne

46,91 €
Doprava zadarmo

Pedále MTB PD-EF202 bez zámku. Odolné pedále typu Flat pre rôzne jazdné štýly v teréne. Široký tvar pedálu pre lepší komfort, stabilitu a účinnosť šliapania do pedálov.

Partner: Bike-24.sk
EXUSTAR kufry pedálů - SPD

EXUSTAR kufry pedálů - SPD

13,76 €

Samotné zarážky/kufry pro připevnění treter k nášlapným pedálům Systém: SPD – možno použít i pro obuv Shimano Výrobce: Exustar Balení obsashuje 1 pár.

Longus Pedále CAGE MTB FE/AL KNR strieborné guľôčkové

Longus Pedále CAGE MTB FE/AL KNR strieborné guľôčkové

11,02 €

Pedále CAGE majú klietkovú konštrukciu, kde klietka je pripevnená k telu pedálu skrutkami. Telo pedálu je z hliníka a klietka je oceľová. Oska pedálu z bórovej ocele s rozmerom #2 9/16" a dvomi plochami pre pedálový kľúč je položená na nastaviteľných guľôčkových ložiskách.

Partner: Bike-24.sk

Pedále na bicykel

Kvalitné pedále na bicykel umožnia efektívnejšie šliapanie i stabilitu. Aký je rozdiel medzi klasickými a nášľapnými pedálmi a pre koho sú vhodné platformy? Poradíme vám, ako vybrať!

Klasické pedále na bicykel

Klasické pedále sú vhodné pre kratšie výjazdy, pri ktorých často dávate dole chodidlo z pedálu. Postačia nenáročným cyklistom.

  • Plastové pedále - lacnejší druh pedálov, nevýhodou je riziko prasknutia a horšia priľnavosť k topánke, vhodné pre občasné využitie
  • Kovové klasické pedále - odolnejšie pedále vyššej hmotnosti, vhodné pre rekreačnú jazdu do nenáročných terénov

Platformy na bicykel

  • Platformy disponujú väčšou nášľapnou plochou a výstupkami pre lepšiu fixáciu chodidla. Sú vhodné do náročných terénov pre freeride, downhill, BMX alebo trail. Poskytujú väčšiu voľnosť pohybu.

Nášľapné pedále

  • Nášľapné pedále sú vhodné pre závodných a výkonnostných cestných cyklistov, výrazne zvyšujú efektivitu šliapania. Pre MTB (horský bicykel) sa príliš nehodia, pretože neposkytujú dostatok voľnosti pohybu.

Nášľapné pedále sú pevne spojené špeciálnym mechanizmom, tzv. „kufrom“ s cyklistickými bežeckými topánkami. Pri páde z bicykla sa chodidlo automaticky uvoľní.

→ Pri výbere nášľapných pedálov je potrebné brať ohľad na kompatibilitu s konkrétnym druhom cyklistických tretrov.

K výbave každého cyklistu patrí ochranná prilba. V ponuke máme aj rad ďalších komponentov na bicykle.