Shimano SH-XC51N-23%
136,67 € 104,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Shimano SH-XC51Nvýkonnostné MTB tretry na bicykel vhodné aj pre závodné použitie. Technológia Shimano DYNALAST pre účinný prenos energie na pedále v ešte náročnejších terénoch.

Giro Cylinder Blue/Black-19%

Giro Cylinder Blue/Black

Hodnotenie: 5
129,95 € 104,90 €

Akcia

Komfortní MTB tretra s nylonovou podrážkou pro pohodlnou jízdu na kole i chůzi. Tretry Giro Cylinder Blue/Black jsou vybaveny moderním zapínáním, které kombinuje BOA 6 a suchý zip. Vložka EVA je vhodná pro střední klenbu.

Giro Privateer Lace Black
139,95 € 95,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylová, sportovně střižená MTB tretra s nylonovou podrážkou, která jde doplnit o ocelové hroty. Tretry Giro Privateer Lace Black se zavazováním na tkaničky a s ochranou proti prodření. Vložka EVA s antibakteriální úpravou je vhodná pro střední klenbu.

Giro Privateer R-29%

Giro Privateer R

Hodnotenie: 4,5
133,30 € 93,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Giro Privateer R sú športové MTB tretry s 2 pásikmi a 1 prackou. Tuhú podrážku z nylonu, ktorú je možné doplniť o oceľové hroty, ocenia hobby jazdci pri pretekoch.

Giro Gauge Black/Bright Red

Giro Gauge Black/Bright Red

Hodnotenie: 3,5
85,95 € 74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

MTB boty přinášejí do cyklistiky pocit pohodlí z běžecké obuvi. Giro Gauge Black/Bright Red jsou vyrobeny z lehkého, prodyšného a odolného mikrovlákna. Ochrana proti prodření na špičce a patě pro delší životnost obuvi. Zavazování na tkaničky.

Giro Petra VR-19%

Giro Petra VR

Hodnotenie: 5
93,42 € 74,90 €

Akcia

Dámske MTB tretry Giro Petra VR so zaväzovaním na šnúrky. Tieto cyklo topánky je možné použiť s nášľapnými aj štandardnými pedálmi a vďaka podrážke Vibram v nich možno aj chodiť.

Giro Riela RII Black-33%

Giro Riela RII Black

Hodnotenie: 5
95,95 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské komfortní MTB tretry s nylonovou podrážkou s protiskluzovou gumou, kterou lze doplnit o ocelové hroty. Tretry Giro Riela RII Black jsou vybaveny zapínáním na tři suché zipy. Vložka EVA je vhodná pro střední klenbu.

Giro Gauge W Titanium/Dark Shadow-25%
85,95 € 63,90 €

Akcia

Dámské boty přinášejí do cyklistiky pocit pohodlí z běžecké obuvi. Giro Gauge W Titanium/Dark Shadow jsou vyrobeny z lehkého, prodyšného a odolného mikrovlákna. Ochrana proti prodření na špičce a patě pro delší životnost obuvi. Zavazování na tkaničky.

Giro Cylinder W Black

Giro Cylinder W Black

Hodnotenie: 5
129,95 € 92 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské MTB tretry s nylonovou podrážkou pro pohodlnou jízdu na kole i chůzi. Tretry Giro Cylinder W Black jsou vybaveny moderním zapínáním, které kombinuje BOA L6 a suchý zip. Vložka EVA je vhodná pro střední klenbu.

Giro Cylinder W Dark Shadow/Iceberg
129,95 € 120,40 €

Dámské cyklistické MTB tretry s nylonovou podrážkou pro pohodlnou jízdu na kole i chůzi. Tretry Giro Cylinder W Dark Shadow/Iceberg jsou vybaveny moderním zapínáním, které kombinuje BOA 6 a suchý zip. Vložka EVA je vhodná pro střední klenbu.

Giro Berm-20%

Giro Berm

Hodnotenie: 5
79,95 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické tretry disponujú vložkou z tlmiaceho a pohodlného materiálu EVA. Podrážka s agresívnou vzorkou zaisťuje stabilitu pri chôdzi v teréne. Zvršok je z mikrovlákna so sieťovanými panelmi pre zaistenie odvetrávania. Giro Berm pohodlne a rýchlo zapnete vďaka 2 páskam na suchý zips.

Giro Ventana Fastlace

Giro Ventana Fastlace

Hodnotenie: 5
149,95 € 142,90 €

Akcia

Topánky disponujú vložkou z tlmiaceho a pohodlného materiálu EVA. Päta aj špička sú zosilnené a chránené proti predratiu. Súčasťou je Sensor guma, ktorá zaisťuje protisklznosť a podrží na kameňoch aj koreňoch. Giro Ventana Fastlace sú ideálne pre celodenné enduro a trailové vychádzky.