Giro Petra VR

Giro Petra VR

Hodnotenie: 5
99,30 €

Dámske MTB tretry Giro Petra VR so zaväzovaním na šnúrky. Tieto cyklo topánky je možné použiť s nášľapnými aj štandardnými pedálmi a vďaka podrážke Vibram v nich možno aj chodiť.

Giro Cylinder W Dark Shadow/Iceberg
129,95 € 122,80 €

Dámske cyklistické MTB tretry s nylonovou podrážkou pre pohodlnú jazdu na bicykli aj chôdzu. Tretry Giro Cylinder W Dark Shadow/Iceberg sú vybavené moderným zapínaním, ktoré kombinuje BOA 6 a suchý zips. Vložka EVA je vhodná pre strednú klenbu.

Giro Gauge W Titanium/Dark Shadow-22%
85,95 € 67 €

Dámske topánky prinášajú do cyklistiky pocit pohodlia z bežeckej obuvi. Giro Gauge W Titanium/Dark Shadow sú vyrobené z ľahkého, priedušného a odolného mikrovlákna. Ochrana proti predratiu na špičke a päte pre dlhšiu životnosť obuvi. Zaväzovanie na šnúrky.

Giro Cylinder W Black

Giro Cylinder W Black

Hodnotenie: 5
129,95 € 122,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske MTB tretry s nylonovou podrážkou pre pohodlnú jazdu na bicykli aj chôdzu. Tretry Giro Cylinder W Black sú vybavené moderným zapínaním, ktoré kombinuje BOA L6 a suchý zips. Vložka EVA je vhodná pre strednú klenbu.

Giro Riel RII Black

Giro Riel RII Black

Hodnotenie: 5
95,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske komfortné MTB tretry s nylonovou podrážkou s protišmykovou gumou, ktorú možno doplniť o oceľové hroty. Tretry Giro Riel RII Black sú vybavené zapínaním na tri suché zipsy. Vložka EVA je vhodná pre strednú klenbu.