Victoria´s Secret Aqua Kiss - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Vôňa Aqua Kiss od značky Victroria´s Secret predstavuje zmyselnú kvetinovú vôňu pre ženy. Tvorí ju kombinácia sladkých a morských tónov spoločne so sedmokráskou, harmančekom, frézií, slivkovým kvetom a aloe vera. Zahaľte sa do tajomného závoja plného zmyselnosti.


Victoria´s Secret Pure Seduction - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Čistá, svieža vôňa Pure Seduction od značky Victoria´s Secret vyžaruje zvodnosť a neodolateľnosť. Buďte výnimočná a zahaľte sa do ľahkého závoja vône Pure Seduciton.


Victoria´s Secret Jasmine Noir - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Jasmine Noir je dámska vôňa z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret . Obsahuje červený jazmín a jablko. Na trh bola uvedená v roku 2018.


Victoria´s Secret Rush - tělový závoj
10,60 €
+ doprava zadarmo

Rush od značky Victoria´s Secret je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Jej hlavnými zložkami sú biele kvety a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2010. .


Bruno Banani Woman - tělový závoj
5,70 €
+ doprava zadarmo

Prvá dámska vôňa Bruno Banani vystihuje podstatu tejto značky. Nebrať sama seba príliš vážne a žiť svoj život naplno. Bruno Banani Woman Vám pomôže diskrétne zdôrazniť vašu osobnosť a podporiť sebadôveru pre vyjadrenie Vášho jedinečného a nekonvenčného štýlu.


Victoria´s Secret Tropic Splash - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Tropic Splash je dámska vôňa z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret.  Obsahuje zmes šťavnatých citrusov a sladké mango. Na trh bola uvedená v roku 2018.


Katy Perry Indi - tělový závoj
5,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vôňa od Katy Perry Indi je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Predstavuje čistotu a eleganciu spojenú s osobitou vôňou každého z nás. Parfém je zložený z bieleho čaju, slivky a bergamotu. V srdci sa nachádza cyklámen, ľalie z údolia a biely cédrový extrakt.


Victoria´s Secret Midnight Fleur - telový závoj
11 €
+ doprava zadarmo

Midnight Fleur je gurmánska kvetinová vôňa pre ženy z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret . Obsahuje kvet vanilky a exotické ovocie karambola (starfruit). Na trh bola uvedená v roku 2018.


Victoria´s Secret Peony Crush - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Peony Crush je dámska vôňa z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret . Obsahuje okvetné plátky fialiek a exotické kvety.  Na trh bola uvedená v roku 2019.


Victoria´s Secret Secret Charm - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Zmyselná vôňa, ktorá Vás zahalí do príjemného a neodolateľného závoja. Hlava obsahuje aloe vera a harmanček. V srdci ucítite zimolez a v základe jazmínové akordy. .


Victoria´s Secret Velvet Petals - tělový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Velvet Petals je kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí ovocie karambola a sladké mandle. V srdci sa rozvonia kokosové mlieko spolu s modrým lotosom a marhuľovým kvetom. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, pižmo a madagaskarská vanilka. Na trh bola uvedená v roku 2017.


Bvlgari Aqva Pour Homme Marine - telový sprej
15,20 €
+ doprava zadarmo

Citrusovo-svieža vôňa od Bvlgari bola vytvorená, aby vyvolala prírodnú sviežosť a vitalitu oceánu. Aqva Pour Homme Marine sa otvára vôňou nerolu a grapefruitu. Srdce tvorí morská tráva Posidonia a kvety ruží. Záver vône podtrhuje biele cédrové drevo. Nadväzuje na predchádzajúcu vôňu Aqva Pour Homme.


Bvlgari Aqva Pour Homme - Osviežujúci telový sprej
13,70 €
+ doprava zadarmo

Iskrivá a pozitívnymi emóciami vibrujúca vôňa je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysle.


Hollister Wave For Her - tělový závoj
10,30 €
+ doprava zadarmo

Hollister Wave For Her je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlavu tvorí karambola, dule a cassis. Kvetinové srdce sa skladá z orchidey, ibišteka a vlčieho maku. V základe sa rozvonia slnečné akordy, santalové drevo a kryštalická ambra. Na trh bola uvedená v roku 2016.


Mexx Ice Touch Woman - tělový závoj
6,50 €
+ doprava zadarmo

Inovované balenie aj zloženie vône Ice Touch Woman z roku 2006. Ružové korenie, citrusy a černice v hlave dopĺňajú vodné akordy. Srdce tvorí mäta, koriander, cyklámen a pomarančový kvet. V základe sa rozvonia cédrové drevo, ambra, pižmo a maliny.


Victoria´s Secret Amber Romance - telový závoj
13,30 €
+ doprava zadarmo

Telový sprej Amber Romance je príjemná a lákavá zmes čiernych čerešní, santalového dreva, vanilky a mix sladkých tónov. Srdce tvoria tóny mlieka, cukru a ambry. Celok dotvára rozmanitosť aloe very. Zahaľte sa do hodvábneho plášťa s telovým sprejom Amber Romance od Victoria Secret.


Victoria´s Secret Coconut Passion - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Coconut Passion od značky Victoria´s Secret je vôňa tvorená vanilkou a konvalinkou v úvode. V srdci vône sa ukrýva kokos a v závere sa o slovo prihlási harmanček a aloe vera. .


Victoria´s Secret Flirt Like An Angel - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Flirt Like An Angel je dámska vôňa z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret. Obsahuje orchidea a exotické ovocie cherimoya (pudingové alebo cukrovej jablko). Na trh bola uvedená v roku 2018.


Victoria´s Secret Marine Chill - telový závoj
11,40 €
+ doprava zadarmo

Marine Chill je dámska vôňa z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret. Obsahuje hrušku a svieže drevité tóny.  Na trh bola uvedená v roku 2019.